ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 29/02/2020 13:41

Dua Lipa, me shqiponjë në reklamën e parfumit të Yves Saint Laurent

Dua Lipa, me shqiponjë në reklamën e parfumit të Yves Saint Laurent
Dua Lipa ka publikuar në Instagram reklamën e parfumit të “Yves Saint Laurent”, ku është protagoniste kryesore. Në fillim të klipit, këngëtarja shqiptare me famë botërore shfaqet e veshur me një fustan të zi të shkurtër ...
BalkanWeb | 21-Aug-2019 10:25
Dua Lipa ka publikuar në Instagram reklamën e parfumit të “Yves Saint Laurent”, ku është protagoniste kryesore. Në fillim të klipit, këngëtarja shqiptare me famë botërore shfaqet e veshur me një fustan të zi të shkurtër ...

Të dashur apo miq? Adrola bën lëmsh mediat rozë…
Adrola Dushi ka qenë një nga miss-et më të suksesshëm shqiptar. Pas ndarjes nga bashkëshorti ajo u largua në Amerikë ku nisi një karrierë të re dhe krijoi një rreth tjetër shoqëror. Nuk ka treguar aspak shenja të një ...
VizionPlus | 21-Aug-2019 10:02
Adrola Dushi ka qenë një nga miss-et më të suksesshëm shqiptar. Pas ndarjes nga bashkëshorti ajo u largua në Amerikë ku nisi një karrierë të re dhe krijoi një rreth tjetër shoqëror. Nuk ka treguar aspak shenja të një ...

Dua Lipa shfaqet me shqiponjë në reklamën e YSL
Dua Lipa është fytyra e reklamës së re të parfumit të firmës së njohur, Yves Saint Laurent. Është publikuar videoja e plotë e reklamës së aromës më të re të YSL, protagoniste e të cilës është Dua Lipa. Parfumi me aromë ...
VizionPlus | 20-Aug-2019 23:39
Dua Lipa është fytyra e reklamës së re të parfumit të firmës së njohur, Yves Saint Laurent. Është publikuar videoja e plotë e reklamës së aromës më të re të YSL, protagoniste e të cilës është Dua Lipa. Parfumi me aromë ...

Gwen Stefani e frymëzon Rita Orën
Rita Ora po vazhdon me sukses të paraqitet në koncerte të ndryshme anembanë planetit të tokës. Këngëtarja jonë ka qenë mjaft aktive me perfomancat e ndryshme duke argëtuar një numër të publikut në koncertet e saja. Por, ...
Telegrafi | 21-Aug-2019 12:40
Rita Ora po vazhdon me sukses të paraqitet në koncerte të ndryshme anembanë planetit të tokës. Këngëtarja jonë ka qenë mjaft aktive me perfomancat e ndryshme duke argëtuar një numër të publikut në koncertet e saja. Por, ...

Katy Perry në krah të njeriut më të pasur në botë: Unë do ta kem prime tim të jetës
Katy Perry ka qenë kohët e fundit një ndër këngëtaret më të përfolura të shoubizit ndërkombëtar. Bukuroshja gjatë javës së kaluar është akuzuar prej një femre se e ka ngacmuar seksualisht vite më parë. Megjithëse është ...
Telegrafi | 21-Aug-2019 12:09
Katy Perry ka qenë kohët e fundit një ndër këngëtaret më të përfolura të shoubizit ndërkombëtar. Bukuroshja gjatë javës së kaluar është akuzuar prej një femre se e ka ngacmuar seksualisht vite më parë. Megjithëse është ...

Stresi për Berishën e Haradinajn: Jam me ju deri në fund
Reperi i njohur Arkimed Lushaj – Stresi është gjithnjë shumë i përfolur për bindjet e tij politike. Ai ka treguar disa herë se ka raporte të mira me disa nga politikanët e njohur, në veçanti Sali Berishën. View this ...
Telegrafi | 21-Aug-2019 11:21
Reperi i njohur Arkimed Lushaj – Stresi është gjithnjë shumë i përfolur për bindjet e tij politike. Ai ka treguar disa herë se ka raporte të mira me disa nga politikanët e njohur, në veçanti Sali Berishën. View this ...

Koha kur Tayna bënte “covera”
Sot, ajo është një nga reperet më të suksesshme të skenës. Mirëpo vite më parë, Tayna ishte një emër ende i panjohur për publikun, teksa lidhjet e para me muzikën i pati përmes disa “cover”-ave të realizuar, e publikuar ...
Telegrafi | 21-Aug-2019 09:30
Sot, ajo është një nga reperet më të suksesshme të skenës. Mirëpo vite më parë, Tayna ishte një emër ende i panjohur për publikun, teksa lidhjet e para me muzikën i pati përmes disa “cover”-ave të realizuar, e publikuar ...

Ikën njëri pas tjetrit, video kur Xhuvani e Baxhaku këndonin bashkë
Ndarja e njëpasnjëshme dhe e papritur nga jeta e dy intelektualëve shqiptarë, Gjergj Xhuvani dhe Fatos Baxhaku, ka lënë pas një dhimbje të madhe. Miqtë vijojnë t’i kujtojnë ata me mesazhe prekëse, por edhe duke ...
BalkanWeb | 20-Aug-2019 15:39
Ndarja e njëpasnjëshme dhe e papritur nga jeta e dy intelektualëve shqiptarë, Gjergj Xhuvani dhe Fatos Baxhaku, ka lënë pas një dhimbje të madhe. Miqtë vijojnë t’i kujtojnë ata me mesazhe prekëse, por edhe duke ...

Donald Trump bëhet gjysh për herë të dhjetë
Presidenti Trump tani është bërë gjysh për herë të dhjetë. Eric Trump dhe gruaja e tij, Lara Trump, mirëpritën të hënën në jetën e tyre një vajzë, të cilën e pagëzuan me emrin Carolina Dorothy Trump. Djali i Presidentit ...
Telegrafi | 21-Aug-2019 08:45
Presidenti Trump tani është bërë gjysh për herë të dhjetë. Eric Trump dhe gruaja e tij, Lara Trump, mirëpritën të hënën në jetën e tyre një vajzë, të cilën e pagëzuan me emrin Carolina Dorothy Trump. Djali i Presidentit ...

Dua Lipa tregon prapaskenat e spotit të ri (Video)
Siç mund ta keni parë në profilin e saj në Instagram, së fundmi ajo është bërë fytyra e markës së njohur YSL dhe është bërë pjesë e këtij spoti: Siç mund ta shihni, detaji më i bukur i videos është shqiponja që Dua mban ...
Lapsi | 21-Aug-2019 11:21
Siç mund ta keni parë në profilin e saj në Instagram, së fundmi ajo është bërë fytyra e markës së njohur YSL dhe është bërë pjesë e këtij spoti: Siç mund ta shihni, detaji më i bukur i videos është shqiponja që Dua mban ...

Prapaskenat e fushatës reklamuese të brendit francez “YSL”: Dua Lipa rrëzohet keq
Dua Lipa po rendit një pas një sukseset ndërkombëtare sa i përket industrisë muzikore. Këngëtarja shqiptare këtë vit shumë pak e kemi parë teksa performon në koncerte të ndryshme pasi që të gjitha forcat i ka ...
Telegrafi | 21-Aug-2019 08:01
Dua Lipa po rendit një pas një sukseset ndërkombëtare sa i përket industrisë muzikore. Këngëtarja shqiptare këtë vit shumë pak e kemi parë teksa performon në koncerte të ndryshme pasi që të gjitha forcat i ka ...

Miley Cyrus është parë bukfalisht “duke kryer marrëdhënie seksuale” me partneren e re, Kaitlynn Carter
Është njoftuar se Miley Cyrus u pa bukfalisht “duke kryer marrëdhënie intime” brenda një klubi në Kaliforni të premten me Kaitlynn Carter – jo shumë kohë pasi fotografitë e dy vajzave u publikuan gjatë pushimeve të tyre ...
Telegrafi | 20-Aug-2019 23:16
Është njoftuar se Miley Cyrus u pa bukfalisht “duke kryer marrëdhënie intime” brenda një klubi në Kaliforni të premten me Kaitlynn Carter – jo shumë kohë pasi fotografitë e dy vajzave u publikuan gjatë pushimeve të tyre ...

Adrola Dushi prezanton të dashurin e ri?
Modelja e njohur shqiptare, Adrola Dushi, është gjithmonë shumë e përfolur në media. Ajo zgjon interesim të veçantë për fansat veçanërisht kur në pyetje është jeta e saj private, ndonëse nuk preferon të tregohet edhe ...
Telegrafi | 20-Aug-2019 22:49
Modelja e njohur shqiptare, Adrola Dushi, është gjithmonë shumë e përfolur në media. Ajo zgjon interesim të veçantë për fansat veçanërisht kur në pyetje është jeta e saj private, ndonëse nuk preferon të tregohet edhe ...

Me një pozë tërheqëse, Angela Martini merr vëmendjen përsëri
Modelja e njohur shqiptare, Angela Martini, është një personazh mjaft i ndjekur në rrjetet sociale. Shpesh, ajo rrëmben vëmendjen e ndjekësve të saj përmes fotografive që publikon nga përditshmëria, gjersa nuk mungojnë ...
Telegrafi | 20-Aug-2019 22:08
Modelja e njohur shqiptare, Angela Martini, është një personazh mjaft i ndjekur në rrjetet sociale. Shpesh, ajo rrëmben vëmendjen e ndjekësve të saj përmes fotografive që publikon nga përditshmëria, gjersa nuk mungojnë ...

Me panoramë nga Parku Qendror i New Yorkut, Vlora Çitaku duket mahnitëse në fotografinë e fundit
Ambasadorja e Kosovës në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, është një personazh mjaft i ndjekur në rrjetet sociale. Shpesh, ajo ndan me ndjekësit opinionet e saj rreth çështjeve të ndryshme politike në vend, ndërsa herë ...
Telegrafi | 20-Aug-2019 21:14
Ambasadorja e Kosovës në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, është një personazh mjaft i ndjekur në rrjetet sociale. Shpesh, ajo ndan me ndjekësit opinionet e saj rreth çështjeve të ndryshme politike në vend, ndërsa herë ...

VIDEO/ “Engjëjt janë larg”, dalin pamjet: Si festonin Baxhaku dhe Xhuvani duke kënduar
Janë publikuar së fundmi në rrjetet sociale pamjet se si festonin së bashku regjisori Gjergj Xhuvani dhe gazetari Fatos Baxhaku, të cilat u ndanë nga jeta pak ditë më parë. Producentja Gerta Qurku ka postuar një video ...
GazetaTema | 20-Aug-2019 13:01
Janë publikuar së fundmi në rrjetet sociale pamjet se si festonin së bashku regjisori Gjergj Xhuvani dhe gazetari Fatos Baxhaku, të cilat u ndanë nga jeta pak ditë më parë. Producentja Gerta Qurku ka postuar një video ...

Jashtë kostumit zyrtar, deputetja Blerta Deliu shkëlqen në fustan solemn
Pavarësisht se kostumet dhe ngjyrat e errëta në veshjet serioze janë tejet të mërzitshme, kjo nuk vlen për një deputete të Kuvendit të Kosovës. Blerta Deliu, e çon në një tjetër nivel pamjen prej një gruaje që mbanë një ...
Prive | 21-Aug-2019 13:27
Pavarësisht se kostumet dhe ngjyrat e errëta në veshjet serioze janë tejet të mërzitshme, kjo nuk vlen për një deputete të Kuvendit të Kosovës. Blerta Deliu, e çon në një tjetër nivel pamjen prej një gruaje që mbanë një ...

Xhudistët e Kosovës priten si heronj në Japoni para Kampionatit Botëror
Ekipi i Kosovës ka mbërri në Japoni disa ditë para fillimit të Kampionatit Botëror të xhudos. Dhe, kontingjenti kosovar është pritur në mënyrë speciale nga tifozët japonezë Xhudistët e Kosovës kanë mbërri në Japoni, ku ...
Kosova Sot | 21-Aug-2019 13:22
Ekipi i Kosovës ka mbërri në Japoni disa ditë para fillimit të Kampionatit Botëror të xhudos. Dhe, kontingjenti kosovar është pritur në mënyrë speciale nga tifozët japonezë Xhudistët e Kosovës kanë mbërri në Japoni, ku ...

Xhudistët e Kosovës priten si heronj në Japoni para Kampionatit Botëror
Ekipi i Kosovës ka mbërri në Japoni disa ditë para fillimit të Kampionatit Botëror të xhudos. Dhe, kontingjenti kosovar është pritur në mënyrë speciale nga tifozët japonezë Xhudistët e Kosovës kanë mbërri në Japoni, ku ...
Gazeta Express | 21-Aug-2019 13:21
Ekipi i Kosovës ka mbërri në Japoni disa ditë para fillimit të Kampionatit Botëror të xhudos. Dhe, kontingjenti kosovar është pritur në mënyrë speciale nga tifozët japonezë Xhudistët e Kosovës kanë mbërri në Japoni, ku ...

Beatrix Ramosaj shfaqet provokuese në bikini nga Ibiza
Këngëtarja Beatrix Ramosaj, është duke shijuar disa ditë të mira pushimi në Ibiza. Ajo ka ndarë vazhdimisht me ndjekësit fotografi dhe video të ndryshme nga pushimet luksoze, duke treguar ndër të tjerash edhe figurën e ...
Telegrafi | 20-Aug-2019 19:19
Këngëtarja Beatrix Ramosaj, është duke shijuar disa ditë të mira pushimi në Ibiza. Ajo ka ndarë vazhdimisht me ndjekësit fotografi dhe video të ndryshme nga pushimet luksoze, duke treguar ndër të tjerash edhe figurën e ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved