ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 29/02/2020 08:22

Arben Malaj: Prishja e lokalit të Kokëdhimës, veprim force dhe jo ligji. Për 6 vite qeveritarët hanin e pinin aty

Arben Malaj: Prishja e lokalit të Kokëdhimës, veprim force dhe jo ligji. Për 6 vite qeveritarët hanin e pinin aty
Arben Malaj ka reaguar pas prishjes së restorantit pa leje të Mihal Kokëdhimës. Malaj thotë se prishja e restorantit, më shumë se sa zbatim i ligjit, është një veprim force nga ana e shtetit. “Nje veprim force dhe jo ...
GazetaTema | 21-Aug-2019 12:35
Arben Malaj ka reaguar pas prishjes së restorantit pa leje të Mihal Kokëdhimës. Malaj thotë se prishja e restorantit, më shumë se sa zbatim i ligjit, është një veprim force nga ana e shtetit. “Nje veprim force dhe jo ...

Farsa e “Rilindjes” me ndëshkimin publik të Kokëdhimës së Qeparoit
Nga Astrit Patozi Të vjetrit thonin që qeveria e kap lepurin me qerre. Edi Rama ka shumë vite që pretendon se “Rilindja” e tij ka bèrë.shtet. Tani pyetja èshtë, a duhet patjetër që të kacavirresh tek xhami i një makine ...
GazetaTema | 21-Aug-2019 11:57
Nga Astrit Patozi Të vjetrit thonin që qeveria e kap lepurin me qerre. Edi Rama ka shumë vite që pretendon se “Rilindja” e tij ka bèrë.shtet. Tani pyetja èshtë, a duhet patjetër që të kacavirresh tek xhami i një makine ...

Malaj: Zyrtarët nuk guxuan ti kërkojnë llogari Kokëdhimës për 6 vite
mapo.al Ish-ministri i Financave, Arben Malaj, ka komentuar aksionin e policisë dhe IKMT-së për të shembur restorantin e Mihal Kokëdhimës në Porto-Palermo. Kujtojmë se lokali u tij u shemb me argumentin që është ndërtim ...
Mapo | 21-Aug-2019 11:07
mapo.al Ish-ministri i Financave, Arben Malaj, ka komentuar aksionin e policisë dhe IKMT-së për të shembur restorantin e Mihal Kokëdhimës në Porto-Palermo. Kujtojmë se lokali u tij u shemb me argumentin që është ndërtim ...

Mediat italiane, për dhunën e Mihal Kokëdhimës ndaj turistëve dhe vrasjen në Paris: U ka rënë vapa në kokë
Kjo verë e nxehtë evropiane duhet t’i ketë rënë në kokë më shumë se një personi. Kështu e nis shkrimin e saj portali italian “interris.it”, e cila sjell në vëmendje ngjarjen e ndodhur disa ditë më parë në Porto Palermo ...
GazetaTema | 21-Aug-2019 10:27
Kjo verë e nxehtë evropiane duhet t’i ketë rënë në kokë më shumë se një personi. Kështu e nis shkrimin e saj portali italian “interris.it”, e cila sjell në vëmendje ngjarjen e ndodhur disa ditë më parë në Porto Palermo ...

Sulmoi turistët spanjollë, si i shpëtoi dy herë burgut Mihal Kokëdhima
Pronari i lokalit “Panorama” në Porto Palermo, ku ndodhi incidenti me turistët spanjollë, i ka shpëtuar burgut në dy raste të mëparshme, pasi Gjykata e Vlorës ka vendosur dënime alternative. Mihal Kokëdhima rezulton të ...
Telegraf | 21-Aug-2019 11:49
Pronari i lokalit “Panorama” në Porto Palermo, ku ndodhi incidenti me turistët spanjollë, i ka shpëtuar burgut në dy raste të mëparshme, pasi Gjykata e Vlorës ka vendosur dënime alternative. Mihal Kokëdhima rezulton të ...

Ndëshkimi i Kokëdhimës/Me fadroma dhe matrapik kundër cënimit të imazhit
Shteti propagandistik që vepron vetëm me aksione dhe pa ligj e ka rrëfyer edhe njëherë portretin e tij. Ai që guxoi të prishë imazhin e Shqipërisë rilindase në botë duhet ndëshkuar me fis e me farë. Nuk mjaftonte që ...
Telegraf | 21-Aug-2019 10:53
Shteti propagandistik që vepron vetëm me aksione dhe pa ligj e ka rrëfyer edhe njëherë portretin e tij. Ai që guxoi të prishë imazhin e Shqipërisë rilindase në botë duhet ndëshkuar me fis e me farë. Nuk mjaftonte që ...

Manjani: Prishja e lokalit të Mihalit veprim komunist, atje asnjë s’ka leje
Ish-ministri i Drejtësi Ylli Manjani shembja e lokalit të dhunuesit të turistëve Mihal Kokëdhima, është një veprim i pastër i një shteti komunist. Përmes një postimi në rrjetin social Facebook, Manjani akuzon ...
VizionPlus | 21-Aug-2019 10:27
Ish-ministri i Drejtësi Ylli Manjani shembja e lokalit të dhunuesit të turistëve Mihal Kokëdhima, është një veprim i pastër i një shteti komunist. Përmes një postimi në rrjetin social Facebook, Manjani akuzon ...

Pamjet me dron nga ku po prishet restoranti i Mihal Kokëdhimës, njeriut që sulmoi turistët spanjollë
Inspektorati Kombëtar i Mbrojtjes së Territorit të Shqipërisë ka nisur që prej orës 07:00 të ditës së sotme prishjen e lokalit te Mihal Kokëdhima në Porto Palermo. Siç raportojnë mediat shqiptare, Kokëdhima u bë i ...
Telegrafi | 21-Aug-2019 11:42
Inspektorati Kombëtar i Mbrojtjes së Territorit të Shqipërisë ka nisur që prej orës 07:00 të ditës së sotme prishjen e lokalit te Mihal Kokëdhima në Porto Palermo. Siç raportojnë mediat shqiptare, Kokëdhima u bë i ...

IKMT shemb restorantin e Mihal Kokëdhimes në Porto Palermo
Sulmi që iu bë turistëve i ka kushtuar shtrenjtë Mihal Kokëdhimës. Ndërkohë që rrezikon lirinë, lokali i tij iu bë rrafsh me tokën nga Inspektoriati Kombëtar i Mbrojtjes së Territorit. Tri orë iu deshëm fadromave të ...
ABCNews | 21-Aug-2019 12:44
Sulmi që iu bë turistëve i ka kushtuar shtrenjtë Mihal Kokëdhimës. Ndërkohë që rrezikon lirinë, lokali i tij iu bë rrafsh me tokën nga Inspektoriati Kombëtar i Mbrojtjes së Territorit. Tri orë iu deshëm fadromave të ...

Shembja e restorantit “Panorma”, IKMT-ja: Objekti ishte pa leje
Mjetet e rënda vijojnë punën për shembjen e restorantit të Mihal Kokëdhimës në plazhin e Porto Palermos në Himarë. Ky aksion i IKMT-së vjen pas ngjarjes së rëndë, ku pronari i saj ushtroi dhunë fizike dhe psikologjike ...
BalkanWeb | 21-Aug-2019 08:18
Mjetet e rënda vijojnë punën për shembjen e restorantit të Mihal Kokëdhimës në plazhin e Porto Palermos në Himarë. Ky aksion i IKMT-së vjen pas ngjarjes së rëndë, ku pronari i saj ushtroi dhunë fizike dhe psikologjike ...

FOTO/Pas sherrit me turistët, shteti shemb restorantin e Kokëdhimës
mapo.al IKMT dhe Policia e Shtetit kanë zbarkuar mëngjesin e sotëm në restorantin e Mihal Kokëdhimës ‘Panorma’ duke e shembur atë. Aksioni vjen pasi pronari, Kokëdhima u konfrontua me turistët spanjollë. Sipas ...
Mapo | 21-Aug-2019 08:35
mapo.al IKMT dhe Policia e Shtetit kanë zbarkuar mëngjesin e sotëm në restorantin e Mihal Kokëdhimës ‘Panorma’ duke e shembur atë. Aksioni vjen pasi pronari, Kokëdhima u konfrontua me turistët spanjollë. Sipas ...

Shembja e restorantit të Kokëdhimës, reagon Patozi: Qeveria e kap lepurin me qerre, por Edi Rama…
Kreu i Partisë Bindja Demokratike, Astrit Patozi, ka reaguar në lidhje me aksionin e ndërmarrë që në të gdhirë të ditës së sotme nga Inspektoriati Kombëtar i Mbrojtjes së Territorit (IKMT) për shembjen e restorantit ...
Lapsi | 21-Aug-2019 12:12
Kreu i Partisë Bindja Demokratike, Astrit Patozi, ka reaguar në lidhje me aksionin e ndërmarrë që në të gdhirë të ditës së sotme nga Inspektoriati Kombëtar i Mbrojtjes së Territorit (IKMT) për shembjen e restorantit ...

Tmerroi turistët spanjollë, fadromat e IKMT shembin restorantin e Mihal Kokëdhimës në Porto Palermo: Objekti 2 mijë metër katror, pa leje
Inspektorati Kombëtar i Mbrojtjes së Territorit (IKMT) mëngjesin e sotëm ka nisur shembjen e restorant ‘Panorma’ ndërtuar buzë detit në Porto Palermo, rezulton të jetë pa leje. E gjithë zona është rrethuar nga Forcat e ...
GazetaTema | 21-Aug-2019 08:18
Inspektorati Kombëtar i Mbrojtjes së Territorit (IKMT) mëngjesin e sotëm ka nisur shembjen e restorant ‘Panorma’ ndërtuar buzë detit në Porto Palermo, rezulton të jetë pa leje. E gjithë zona është rrethuar nga Forcat e ...

Ndërtim pa leje nën “hundën” e shtetit dhe vjedhje energjie, si i shpëtoi dy herë burgut Kokëdhima
Mihal Kokëdhima, 51-vjeçari pronari i lokalit “Panorma” në Porto Palermo, ku ndodhi incidenti i bujshëm dhe famëkeq me familjen e turistëve spanjollë, i ka shpëtuar burgut në dy raste të mëparshme për dënime ...
Lapsi | 21-Aug-2019 11:11
Mihal Kokëdhima, 51-vjeçari pronari i lokalit “Panorma” në Porto Palermo, ku ndodhi incidenti i bujshëm dhe famëkeq me familjen e turistëve spanjollë, i ka shpëtuar burgut në dy raste të mëparshme për dënime ...

LIVE/Dhuna mbi turistët, IKMT nis shembjen e restorantit në Porto Palermo
HIMARË Forca të shumta Policie dhe IKMT-ja kanë zbarkuar këtë mëngjes në Porto Palermo dhe po kryejnë shembjen e restorantit “Panorma”. Ky aksion vjen menjëherë pas ngjarjes së rëndë, ku pronari i saj dhunoi turistët ...
BalkanWeb | 21-Aug-2019 07:43
HIMARË Forca të shumta Policie dhe IKMT-ja kanë zbarkuar këtë mëngjes në Porto Palermo dhe po kryejnë shembjen e restorantit “Panorma”. Ky aksion vjen menjëherë pas ngjarjes së rëndë, ku pronari i saj dhunoi turistët ...

LIVE/Dhuna mbi turistët, IKM nis shembjen e restorantit në Porto Palermo
Forca të shumta Policie dhe IKMT-ja kanë zbarkuar këtë mëngjes në Porto Palermo dhe po kryejnë rrethimin e restorantit “Panorma”, i cili tashmë do të shembet pas ngjarjes së rëndë, ku pronari i saj dhunoi turistët ...
BalkanWeb | 21-Aug-2019 07:27
Forca të shumta Policie dhe IKMT-ja kanë zbarkuar këtë mëngjes në Porto Palermo dhe po kryejnë rrethimin e restorantit “Panorma”, i cili tashmë do të shembet pas ngjarjes së rëndë, ku pronari i saj dhunoi turistët ...

Video/ Nis shembja e restorantit të Mihal Kokëdhimës
Dhunimi që Mihal Kokëdhima pronari i restorantit “Panorma” u bëri turistëve spanjollë bëri të mundur që organet shtetërore të bënin kontrolle mbi restorantin ku rezultoi që restoranti ishte ndërtim pa leje dhe se Milhal ...
Top Channel | 21-Aug-2019 07:24
Dhunimi që Mihal Kokëdhima pronari i restorantit “Panorma” u bëri turistëve spanjollë bëri të mundur që organet shtetërore të bënin kontrolle mbi restorantin ku rezultoi që restoranti ishte ndërtim pa leje dhe se Milhal ...

Turisti i sulmuar në Porto Palermo, një miliarder
Ne keto te fundit mesohet behet fjale per Eugenio Galdón, themeluesin e ONO, nje kompani qe operon ne sektorin e komunikimit, argetimit, sherbimeve telefonike, televizive dhe internetit. ONO eshte nje nder kompanite ...
ikub.al | 20-Aug-2019 16:30
Ne keto te fundit mesohet behet fjale per Eugenio Galdón, themeluesin e ONO, nje kompani qe operon ne sektorin e komunikimit, argetimit, sherbimeve telefonike, televizive dhe internetit. ONO eshte nje nder kompanite ...

IKMT: 2 mijë metra katror te Mihal Kokëdhimës në Porto Palermo, pa leje
Mëngjesin e kësaj të mërkure IKMT ka nisur prishjen e lokalit të dhunuesit të turistëve spanjollë Mihal Kokëdhima. IKMT përmes një njoftimi në Facebook bën me dije se objekti rreth 2 mijë metër katror, i ndërtuar në një ...
VizionPlus | 21-Aug-2019 08:25
Mëngjesin e kësaj të mërkure IKMT ka nisur prishjen e lokalit të dhunuesit të turistëve spanjollë Mihal Kokëdhima. IKMT përmes një njoftimi në Facebook bën me dije se objekti rreth 2 mijë metër katror, i ndërtuar në një ...

Ironizon ngjarjen në Himarë, komentuesit ‘vënë përpara’ gazetarin, zbuloni përse
Gazetari Berat Buzhala ka ironizuar ngjarjen në Himarë ku Mihal Kokëdhima është hedhur mbi kofonon e makinës së turistëve spanjollë, me anë të një postimi në facebook. Buxhala ka hedhur foton e një burri që është hedhur ...
Politiko | 21-Aug-2019 12:42
Gazetari Berat Buzhala ka ironizuar ngjarjen në Himarë ku Mihal Kokëdhima është hedhur mbi kofonon e makinës së turistëve spanjollë, me anë të një postimi në facebook. Buxhala ka hedhur foton e një burri që është hedhur ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved