ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 17/02/2020 13:21

Dua Lipa, me shqiponjë në reklamën e parfumit të Yves Saint Laurent

Dua Lipa, me shqiponjë në reklamën e parfumit të Yves Saint Laurent
Dua Lipa ka publikuar në Instagram reklamën e parfumit të “Yves Saint Laurent”, ku është protagoniste kryesore. Në fillim të klipit, këngëtarja shqiptare me famë botërore shfaqet e veshur me një fustan të zi të shkurtër ...
BalkanWeb | 21-Aug-2019 10:25
Dua Lipa ka publikuar në Instagram reklamën e parfumit të “Yves Saint Laurent”, ku është protagoniste kryesore. Në fillim të klipit, këngëtarja shqiptare me famë botërore shfaqet e veshur me një fustan të zi të shkurtër ...

Fero largohet nga kompania “On Records”
Reperi nga Gjilani, Feronit Shabani i njohur me emrin artistik si Fero, është larguar nga kompania muzikore “On Records”, me të cilën bashkëpunoi ndër vitesh. Kjo u bë e ditur nga vet ai përmes një postimi të ndarë me ...
Telegrafi | 21-Aug-2019 16:13
Reperi nga Gjilani, Feronit Shabani i njohur me emrin artistik si Fero, është larguar nga kompania muzikore “On Records”, me të cilën bashkëpunoi ndër vitesh. Kjo u bë e ditur nga vet ai përmes një postimi të ndarë me ...

Të dashur apo miq? Adrola bën lëmsh mediat rozë…
Adrola Dushi ka qenë një nga miss-et më të suksesshëm shqiptar. Pas ndarjes nga bashkëshorti ajo u largua në Amerikë ku nisi një karrierë të re dhe krijoi një rreth tjetër shoqëror. Nuk ka treguar aspak shenja të një ...
VizionPlus | 21-Aug-2019 10:02
Adrola Dushi ka qenë një nga miss-et më të suksesshëm shqiptar. Pas ndarjes nga bashkëshorti ajo u largua në Amerikë ku nisi një karrierë të re dhe krijoi një rreth tjetër shoqëror. Nuk ka treguar aspak shenja të një ...

Pasi e futi babanë në telashe, Bebe Rexha “heq” dorë nga rrjetet sociale
Bebe Rexha kohët e fundit ka qenë në thumbin e kritikave të babai të saj, Flamurit. Ai në një rast i ka kërkuar që të ndalet së xhiruari video projekte provokuese pasi në këtë formë po e turpëronte dhe nuk po ndihej ...
Telegrafi | 21-Aug-2019 15:05
Bebe Rexha kohët e fundit ka qenë në thumbin e kritikave të babai të saj, Flamurit. Ai në një rast i ka kërkuar që të ndalet së xhiruari video projekte provokuese pasi në këtë formë po e turpëronte dhe nuk po ndihej ...

Morena Taraku po vjen me “Missed Call”
Një muaj më parë solli këngën më të fundit para fansave dhe publikut të gjerë, i cili u prit mirë. Morena Taraku ka kohë që është zhvendosur në shtetin turk, ku po krijon karrierë prej këngëtareje dhe modele. Ajo së ...
Telegrafi | 21-Aug-2019 14:36
Një muaj më parë solli këngën më të fundit para fansave dhe publikut të gjerë, i cili u prit mirë. Morena Taraku ka kohë që është zhvendosur në shtetin turk, ku po krijon karrierë prej këngëtareje dhe modele. Ajo së ...

Gwen Stefani e frymëzon Rita Orën
Rita Ora po vazhdon me sukses të paraqitet në koncerte të ndryshme anembanë planetit të tokës. Këngëtarja jonë ka qenë mjaft aktive me perfomancat e ndryshme duke argëtuar një numër të publikut në koncertet e saja. Por, ...
Telegrafi | 21-Aug-2019 12:40
Rita Ora po vazhdon me sukses të paraqitet në koncerte të ndryshme anembanë planetit të tokës. Këngëtarja jonë ka qenë mjaft aktive me perfomancat e ndryshme duke argëtuar një numër të publikut në koncertet e saja. Por, ...

Katy Perry në krah të njeriut më të pasur në botë: Unë do ta kem prime tim të jetës
Katy Perry ka qenë kohët e fundit një ndër këngëtaret më të përfolura të shoubizit ndërkombëtar. Bukuroshja gjatë javës së kaluar është akuzuar prej një femre se e ka ngacmuar seksualisht vite më parë. Megjithëse është ...
Telegrafi | 21-Aug-2019 12:09
Katy Perry ka qenë kohët e fundit një ndër këngëtaret më të përfolura të shoubizit ndërkombëtar. Bukuroshja gjatë javës së kaluar është akuzuar prej një femre se e ka ngacmuar seksualisht vite më parë. Megjithëse është ...

Fero largohet nga On Records
Reperi Fero, i cili së fundmi është kthyer në kryefjalën e mediave për shkak të lidhjes së tij me Arbenita Ismajlin, ka marrë vendimin më të rëndësishëm të karrierës së tij. Pas 2 vitesh në skenë dhe pjesë e grupit “On ...
Lapsi | 21-Aug-2019 15:27
Reperi Fero, i cili së fundmi është kthyer në kryefjalën e mediave për shkak të lidhjes së tij me Arbenita Ismajlin, ka marrë vendimin më të rëndësishëm të karrierës së tij. Pas 2 vitesh në skenë dhe pjesë e grupit “On ...

Dua Lipa shfaqet me shqiponjë në reklamën e YSL
Dua Lipa është fytyra e reklamës së re të parfumit të firmës së njohur, Yves Saint Laurent. Është publikuar videoja e plotë e reklamës së aromës më të re të YSL, protagoniste e të cilës është Dua Lipa. Parfumi me aromë ...
VizionPlus | 20-Aug-2019 23:39
Dua Lipa është fytyra e reklamës së re të parfumit të firmës së njohur, Yves Saint Laurent. Është publikuar videoja e plotë e reklamës së aromës më të re të YSL, protagoniste e të cilës është Dua Lipa. Parfumi me aromë ...

Stresi për Berishën e Haradinajn: Jam me ju deri në fund
Reperi i njohur Arkimed Lushaj – Stresi është gjithnjë shumë i përfolur për bindjet e tij politike. Ai ka treguar disa herë se ka raporte të mira me disa nga politikanët e njohur, në veçanti Sali Berishën. View this ...
Telegrafi | 21-Aug-2019 11:21
Reperi i njohur Arkimed Lushaj – Stresi është gjithnjë shumë i përfolur për bindjet e tij politike. Ai ka treguar disa herë se ka raporte të mira me disa nga politikanët e njohur, në veçanti Sali Berishën. View this ...

Koha kur Tayna bënte “covera”
Sot, ajo është një nga reperet më të suksesshme të skenës. Mirëpo vite më parë, Tayna ishte një emër ende i panjohur për publikun, teksa lidhjet e para me muzikën i pati përmes disa “cover”-ave të realizuar, e publikuar ...
Telegrafi | 21-Aug-2019 09:30
Sot, ajo është një nga reperet më të suksesshme të skenës. Mirëpo vite më parë, Tayna ishte një emër ende i panjohur për publikun, teksa lidhjet e para me muzikën i pati përmes disa “cover”-ave të realizuar, e publikuar ...

Fero ndahet me “On Records”
Fero është larguar nga “On Records”. Reperi i njohur e ka bërë të ditur këtë lajm me anë të një postimi në Instagram, ku ka sqaruar se shkëputja është bërë në mënyrë miqësore dhe se tani e tutje do të vazhdojë të ...
Arbresh | 21-Aug-2019 18:01
Fero është larguar nga “On Records”. Reperi i njohur e ka bërë të ditur këtë lajm me anë të një postimi në Instagram, ku ka sqaruar se shkëputja është bërë në mënyrë miqësore dhe se tani e tutje do të vazhdojë të ...

Fero ndahet me “On Records” (FOTO)
Fero është larguar nga “On Records”. Reperi i njohur e ka bërë të ditur këtë lajm me anë të një postimi në Instagram, ku ka sqaruar se shkëputja është bërë në mënyrë miqësore dhe se tani e tutje do të vazhdojë të ...
Klan Kosova | 21-Aug-2019 17:45
Fero është larguar nga “On Records”. Reperi i njohur e ka bërë të ditur këtë lajm me anë të një postimi në Instagram, ku ka sqaruar se shkëputja është bërë në mënyrë miqësore dhe se tani e tutje do të vazhdojë të ...

Dua Lipa tregon prapaskenat e spotit të ri (Video)
Siç mund ta keni parë në profilin e saj në Instagram, së fundmi ajo është bërë fytyra e markës së njohur YSL dhe është bërë pjesë e këtij spoti: Siç mund ta shihni, detaji më i bukur i videos është shqiponja që Dua mban ...
Lapsi | 21-Aug-2019 11:21
Siç mund ta keni parë në profilin e saj në Instagram, së fundmi ajo është bërë fytyra e markës së njohur YSL dhe është bërë pjesë e këtij spoti: Siç mund ta shihni, detaji më i bukur i videos është shqiponja që Dua mban ...

Reklama e Dua Lipas ishte fantastike, por shihni videon si rrëzohet këngëtarja në prapaskenë
Dua Lipa është imazhi zyrtar i parfumit “Libre” të Yves Saint Laurent dhe reklama që u prezantua dje ishte një mrekulli. Shqiponja ishte një element shumë i rëndësishëm i videos dhe me të drejtë të gjithë menduan se që ...
Portalb | 21-Aug-2019 17:28
Dua Lipa është imazhi zyrtar i parfumit “Libre” të Yves Saint Laurent dhe reklama që u prezantua dje ishte një mrekulli. Shqiponja ishte një element shumë i rëndësishëm i videos dhe me të drejtë të gjithë menduan se që ...

Dua Lipa ‘fundoset’ gjatë xhirimeve, valët e detit marrin me vete këngëtaren
Dua Lipa është imazhi i ri i firmës me famë botërore “Yves Saint Laurent”. Ajo prezantoi linjën e re me moton “Libre”, që përkthehet ‘Jam e lirë’. Të gjithë shqiptarët u bënë krenarë kur fillimi i klipit nisi me ...
Arbresh | 21-Aug-2019 17:27
Dua Lipa është imazhi i ri i firmës me famë botërore “Yves Saint Laurent”. Ajo prezantoi linjën e re me moton “Libre”, që përkthehet ‘Jam e lirë’. Të gjithë shqiptarët u bënë krenarë kur fillimi i klipit nisi me ...

Donald Trump bëhet gjysh për herë të dhjetë
Presidenti Trump tani është bërë gjysh për herë të dhjetë. Eric Trump dhe gruaja e tij, Lara Trump, mirëpritën të hënën në jetën e tyre një vajzë, të cilën e pagëzuan me emrin Carolina Dorothy Trump. Djali i Presidentit ...
Telegrafi | 21-Aug-2019 08:45
Presidenti Trump tani është bërë gjysh për herë të dhjetë. Eric Trump dhe gruaja e tij, Lara Trump, mirëpritën të hënën në jetën e tyre një vajzë, të cilën e pagëzuan me emrin Carolina Dorothy Trump. Djali i Presidentit ...

Ronda Rousey e sakaton gishtin gjatë xhirimeve të “9-1-1” Ronda Rousey për pak sa nuk e ka humbur tërë gishtin e dorës në një aksident të frikshëm gjatë xhirimeve të serisë televizive “9-1-1”. Ylli i WWE dhe ish-luftëtarja e MMA, po...
Ronda Rousey për pak sa nuk e ka humbur tërë gishtin e dorës në një aksident të frikshëm gjatë xhirimeve të serisë televizive “9-1-1”. Ylli i WWE dhe ish-luftëtarja e MMA, po xhironte sezonin e tretë të dramës së ...
Kosova Sot | 21-Aug-2019 17:16
Ronda Rousey për pak sa nuk e ka humbur tërë gishtin e dorës në një aksident të frikshëm gjatë xhirimeve të serisë televizive “9-1-1”. Ylli i WWE dhe ish-luftëtarja e MMA, po xhironte sezonin e tretë të dramës së ...

Ronda Rousey e sakaton gishtin gjatë xhirimeve të “9-1-1”
Ronda Rousey për pak sa nuk e ka humbur tërë gishtin e dorës në një aksident të frikshëm gjatë xhirimeve të serisë televizive “9-1-1”. Ylli i WWE dhe ish-luftëtarja e MMA, po xhironte sezonin e tretë të dramës së ...
Gazeta Express | 21-Aug-2019 17:12
Ronda Rousey për pak sa nuk e ka humbur tërë gishtin e dorës në një aksident të frikshëm gjatë xhirimeve të serisë televizive “9-1-1”. Ylli i WWE dhe ish-luftëtarja e MMA, po xhironte sezonin e tretë të dramës së ...

Fero merr vendimin më të rëndësishëm për karrierën e tij
Ashtu siç ishte përfolur prej disa javësh, ashtu ndodhi. Fero është i larguari i rradhës nga labeli muzikor “ON Records” pas largimeve të shumta si Kida, Mozzik, Getinjo. Është vetë reperi ai që ka lajmëruar fansat e ...
TetovaSot | 21-Aug-2019 17:10
Ashtu siç ishte përfolur prej disa javësh, ashtu ndodhi. Fero është i larguari i rradhës nga labeli muzikor “ON Records” pas largimeve të shumta si Kida, Mozzik, Getinjo. Është vetë reperi ai që ka lajmëruar fansat e ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved