ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 20/02/2020 12:57

Dua Lipa, me shqiponjë në reklamën e parfumit të Yves Saint Laurent

Dua Lipa, me shqiponjë në reklamën e parfumit të Yves Saint Laurent
Dua Lipa ka publikuar në Instagram reklamën e parfumit të “Yves Saint Laurent”, ku është protagoniste kryesore. Në fillim të klipit, këngëtarja shqiptare me famë botërore shfaqet e veshur me një fustan të zi të shkurtër ...
BalkanWeb | 21-Aug-2019 10:25
Dua Lipa ka publikuar në Instagram reklamën e parfumit të “Yves Saint Laurent”, ku është protagoniste kryesore. Në fillim të klipit, këngëtarja shqiptare me famë botërore shfaqet e veshur me një fustan të zi të shkurtër ...

Të dashur apo miq? Adrola bën lëmsh mediat rozë…
Adrola Dushi ka qenë një nga miss-et më të suksesshëm shqiptar. Pas ndarjes nga bashkëshorti ajo u largua në Amerikë ku nisi një karrierë të re dhe krijoi një rreth tjetër shoqëror. Nuk ka treguar aspak shenja të një ...
VizionPlus | 21-Aug-2019 10:02
Adrola Dushi ka qenë një nga miss-et më të suksesshëm shqiptar. Pas ndarjes nga bashkëshorti ajo u largua në Amerikë ku nisi një karrierë të re dhe krijoi një rreth tjetër shoqëror. Nuk ka treguar aspak shenja të një ...

Fero largohet nga kompania “On Records”
Reperi nga Gjilani, Feronit Shabani i njohur me emrin artistik si Fero, është larguar nga kompania muzikore “On Records”, me të cilën bashkëpunoi ndër vitesh. Kjo u bë e ditur nga vet ai përmes një postimi të ndarë me ...
Telegrafi | 21-Aug-2019 16:13
Reperi nga Gjilani, Feronit Shabani i njohur me emrin artistik si Fero, është larguar nga kompania muzikore “On Records”, me të cilën bashkëpunoi ndër vitesh. Kjo u bë e ditur nga vet ai përmes një postimi të ndarë me ...

Pasi e futi babanë në telashe, Bebe Rexha “heq” dorë nga rrjetet sociale
Bebe Rexha kohët e fundit ka qenë në thumbin e kritikave të babai të saj, Flamurit. Ai në një rast i ka kërkuar që të ndalet së xhiruari video projekte provokuese pasi në këtë formë po e turpëronte dhe nuk po ndihej ...
Telegrafi | 21-Aug-2019 15:05
Bebe Rexha kohët e fundit ka qenë në thumbin e kritikave të babai të saj, Flamurit. Ai në një rast i ka kërkuar që të ndalet së xhiruari video projekte provokuese pasi në këtë formë po e turpëronte dhe nuk po ndihej ...

Morena Taraku po vjen me “Missed Call”
Një muaj më parë solli këngën më të fundit para fansave dhe publikut të gjerë, i cili u prit mirë. Morena Taraku ka kohë që është zhvendosur në shtetin turk, ku po krijon karrierë prej këngëtareje dhe modele. Ajo së ...
Telegrafi | 21-Aug-2019 14:36
Një muaj më parë solli këngën më të fundit para fansave dhe publikut të gjerë, i cili u prit mirë. Morena Taraku ka kohë që është zhvendosur në shtetin turk, ku po krijon karrierë prej këngëtareje dhe modele. Ajo së ...

Dua Lipa shfaqet me shqiponjë në reklamën e YSL
Dua Lipa është fytyra e reklamës së re të parfumit të firmës së njohur, Yves Saint Laurent. Është publikuar videoja e plotë e reklamës së aromës më të re të YSL, protagoniste e të cilës është Dua Lipa. Parfumi me aromë ...
VizionPlus | 20-Aug-2019 23:39
Dua Lipa është fytyra e reklamës së re të parfumit të firmës së njohur, Yves Saint Laurent. Është publikuar videoja e plotë e reklamës së aromës më të re të YSL, protagoniste e të cilës është Dua Lipa. Parfumi me aromë ...

Gwen Stefani e frymëzon Rita Orën
Rita Ora po vazhdon me sukses të paraqitet në koncerte të ndryshme anembanë planetit të tokës. Këngëtarja jonë ka qenë mjaft aktive me perfomancat e ndryshme duke argëtuar një numër të publikut në koncertet e saja. Por, ...
Telegrafi | 21-Aug-2019 12:40
Rita Ora po vazhdon me sukses të paraqitet në koncerte të ndryshme anembanë planetit të tokës. Këngëtarja jonë ka qenë mjaft aktive me perfomancat e ndryshme duke argëtuar një numër të publikut në koncertet e saja. Por, ...

Katy Perry në krah të njeriut më të pasur në botë: Unë do ta kem prime tim të jetës
Katy Perry ka qenë kohët e fundit një ndër këngëtaret më të përfolura të shoubizit ndërkombëtar. Bukuroshja gjatë javës së kaluar është akuzuar prej një femre se e ka ngacmuar seksualisht vite më parë. Megjithëse është ...
Telegrafi | 21-Aug-2019 12:09
Katy Perry ka qenë kohët e fundit një ndër këngëtaret më të përfolura të shoubizit ndërkombëtar. Bukuroshja gjatë javës së kaluar është akuzuar prej një femre se e ka ngacmuar seksualisht vite më parë. Megjithëse është ...

Fero largohet nga On Records
Reperi Fero, i cili së fundmi është kthyer në kryefjalën e mediave për shkak të lidhjes së tij me Arbenita Ismajlin, ka marrë vendimin më të rëndësishëm të karrierës së tij. Pas 2 vitesh në skenë dhe pjesë e grupit “On ...
Lapsi | 21-Aug-2019 15:27
Reperi Fero, i cili së fundmi është kthyer në kryefjalën e mediave për shkak të lidhjes së tij me Arbenita Ismajlin, ka marrë vendimin më të rëndësishëm të karrierës së tij. Pas 2 vitesh në skenë dhe pjesë e grupit “On ...

Stresi për Berishën e Haradinajn: Jam me ju deri në fund
Reperi i njohur Arkimed Lushaj – Stresi është gjithnjë shumë i përfolur për bindjet e tij politike. Ai ka treguar disa herë se ka raporte të mira me disa nga politikanët e njohur, në veçanti Sali Berishën. View this ...
Telegrafi | 21-Aug-2019 11:21
Reperi i njohur Arkimed Lushaj – Stresi është gjithnjë shumë i përfolur për bindjet e tij politike. Ai ka treguar disa herë se ka raporte të mira me disa nga politikanët e njohur, në veçanti Sali Berishën. View this ...

Koha kur Tayna bënte “covera”
Sot, ajo është një nga reperet më të suksesshme të skenës. Mirëpo vite më parë, Tayna ishte një emër ende i panjohur për publikun, teksa lidhjet e para me muzikën i pati përmes disa “cover”-ave të realizuar, e publikuar ...
Telegrafi | 21-Aug-2019 09:30
Sot, ajo është një nga reperet më të suksesshme të skenës. Mirëpo vite më parë, Tayna ishte një emër ende i panjohur për publikun, teksa lidhjet e para me muzikën i pati përmes disa “cover”-ave të realizuar, e publikuar ...

Donald Trump bëhet gjysh për herë të dhjetë
Presidenti Trump tani është bërë gjysh për herë të dhjetë. Eric Trump dhe gruaja e tij, Lara Trump, mirëpritën të hënën në jetën e tyre një vajzë, të cilën e pagëzuan me emrin Carolina Dorothy Trump. Djali i Presidentit ...
Telegrafi | 21-Aug-2019 08:45
Presidenti Trump tani është bërë gjysh për herë të dhjetë. Eric Trump dhe gruaja e tij, Lara Trump, mirëpritën të hënën në jetën e tyre një vajzë, të cilën e pagëzuan me emrin Carolina Dorothy Trump. Djali i Presidentit ...

Dua Lipa tregon prapaskenat e spotit të ri (Video)
Siç mund ta keni parë në profilin e saj në Instagram, së fundmi ajo është bërë fytyra e markës së njohur YSL dhe është bërë pjesë e këtij spoti: Siç mund ta shihni, detaji më i bukur i videos është shqiponja që Dua mban ...
Lapsi | 21-Aug-2019 11:21
Siç mund ta keni parë në profilin e saj në Instagram, së fundmi ajo është bërë fytyra e markës së njohur YSL dhe është bërë pjesë e këtij spoti: Siç mund ta shihni, detaji më i bukur i videos është shqiponja që Dua mban ...

Prapaskenat e fushatës reklamuese të brendit francez “YSL”: Dua Lipa rrëzohet keq
Dua Lipa po rendit një pas një sukseset ndërkombëtare sa i përket industrisë muzikore. Këngëtarja shqiptare këtë vit shumë pak e kemi parë teksa performon në koncerte të ndryshme pasi që të gjitha forcat i ka ...
Telegrafi | 21-Aug-2019 08:01
Dua Lipa po rendit një pas një sukseset ndërkombëtare sa i përket industrisë muzikore. Këngëtarja shqiptare këtë vit shumë pak e kemi parë teksa performon në koncerte të ndryshme pasi që të gjitha forcat i ka ...

Fero merr vendimin më të rëndësishëm për karrierën e tij
Ashtu siç ishte përfolur prej disa javësh, ashtu ndodhi. Fero është i larguari i rradhës nga labeli muzikor “ON Records” pas largimeve të shumta si Kida, Mozzik, Getinjo. Është vetë reperi ai që ka lajmëruar fansat e ...
TetovaSot | 21-Aug-2019 17:10
Ashtu siç ishte përfolur prej disa javësh, ashtu ndodhi. Fero është i larguari i rradhës nga labeli muzikor “ON Records” pas largimeve të shumta si Kida, Mozzik, Getinjo. Është vetë reperi ai që ka lajmëruar fansat e ...

Eni Koçi e krahason veten me ëmbëlsirë
Këngëtarja Eni Koçi duket se është dashuruar në veten dhe këtë përshtypje na e la pas publikimit të një fotografie në Instagram, shkruan . Ajo e ka publikuar një imazh në të cilin shihet duke ngrënë ëmbëlsirë dhe ...
Lajminet | 21-Aug-2019 17:08
Këngëtarja Eni Koçi duket se është dashuruar në veten dhe këtë përshtypje na e la pas publikimit të një fotografie në Instagram, shkruan . Ajo e ka publikuar një imazh në të cilin shihet duke ngrënë ëmbëlsirë dhe ...

I thanë se e përdor vajzën si aksesor, Khloe Kardashian reagon ashpër
Khloe Kardashian ndodhet në Bahamas teksa po shijon pushimet me vajzën e saj True. Ajo ka postuar vazhdimisht momente nga pushimet, duke ndarë me fansat momentet me të voglën e saj. Por përveç komenteve pozitive që merr ...
Politiko | 21-Aug-2019 17:05
Khloe Kardashian ndodhet në Bahamas teksa po shijon pushimet me vajzën e saj True. Ajo ka postuar vazhdimisht momente nga pushimet, duke ndarë me fansat momentet me të voglën e saj. Por përveç komenteve pozitive që merr ...

Kim shembull i keq për nënat, i vendos vajzës gjarprin në qafë
Kim Kardashian është një prej emrave më të komentuar në botën e shoubizit, shkruan . Duke qenë e tillë ajo në rrjete sociale ndiqet nga një numër i madh i njerëzve që e përcjellin në të gjitha aktivitetet, qoftë jetën ...
Lajminet | 21-Aug-2019 16:41
Kim Kardashian është një prej emrave më të komentuar në botën e shoubizit, shkruan . Duke qenë e tillë ajo në rrjete sociale ndiqet nga një numër i madh i njerëzve që e përcjellin në të gjitha aktivitetet, qoftë jetën ...

Arbenita e Feros me këtë video sapo i dha ‘flakën’ Instagramit
Modelja Arbenita Ismajli, e dashura e reperit Fero, e ka publikuar një video të re në Instagram, shkruan . Në videon e postuar, si asnjëherë më parë ajo i ka provokuar rënd ndjekësit. View this post on Instagram ...
Lajminet | 21-Aug-2019 16:34
Modelja Arbenita Ismajli, e dashura e reperit Fero, e ka publikuar një video të re në Instagram, shkruan . Në videon e postuar, si asnjëherë më parë ajo i ka provokuar rënd ndjekësit. View this post on Instagram ...

Arbenita nuk qan më ‘hallet’ e Feros, poston video bombastike
Fero dhe Arbenita janë çifti më i përfolur në botën e shoubizit shqiptar dhe gjithmonë tentojnë të marrin vëmendjen e publikut dhe të mediave me tallje të kohë pas kohëshme kinse janë ndarë. Modelja në fjalë nuk i lë të ...
Gazeta Express | 21-Aug-2019 16:30
Fero dhe Arbenita janë çifti më i përfolur në botën e shoubizit shqiptar dhe gjithmonë tentojnë të marrin vëmendjen e publikut dhe të mediave me tallje të kohë pas kohëshme kinse janë ndarë. Modelja në fjalë nuk i lë të ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved