ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 29/02/2020 08:12

Parashikimi i motit/ Diell dhe temperatura në larta në vend

Parashikimi i motit/ Diell dhe temperatura në larta në vend
mapo.al Sipas MeteoAlb, orët e paradites mbeten në ndikimin e motit të kthjellët përjashtuar zonat veri- lindore ku do të ketë vranësira të lehta. Parashikohet që gjatë pasdites bregdeti dhe zonat e ulëta të vijojnë me ...
Mapo | 21-Aug-2019 08:52
mapo.al Sipas MeteoAlb, orët e paradites mbeten në ndikimin e motit të kthjellët përjashtuar zonat veri- lindore ku do të ketë vranësira të lehta. Parashikohet që gjatë pasdites bregdeti dhe zonat e ulëta të vijojnë me ...

Moti e mërkurë 20 Gusht 2019!
E mërkura do të mbetet në të njëjtat kushte atmosferike. Do të jetë me diell në të gjithë vendin me ndikim më të madh në Ultësirën perëndimore . Era do të jetë e lehtë me drejtim Veriperëndim (NË) me shpejtësi ...
VizionPlus | 21-Aug-2019 07:24
E mërkura do të mbetet në të njëjtat kushte atmosferike. Do të jetë me diell në të gjithë vendin me ndikim më të madh në Ultësirën perëndimore . Era do të jetë e lehtë me drejtim Veriperëndim (NË) me shpejtësi ...

Moti sot në Maqedoninë e Veriut
Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë me diell dhe i nxehtë. Do të fryjë edhe erë mesatare nga drejtimi verilindor. Temperaturat minimale do të lëvizin prej 10 deri 19 gradë celcius, ndërsa ato maksimale do të jenë ...
Telegrafi | 21-Aug-2019 08:08
Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë me diell dhe i nxehtë. Do të fryjë edhe erë mesatare nga drejtimi verilindor. Temperaturat minimale do të lëvizin prej 10 deri 19 gradë celcius, ndërsa ato maksimale do të jenë ...

Moti në Shqipëri, temperaturat deri në 37 gradë celsius
E mërkura do të mbetet në të njëjtat kushte atmosferike në Shqipëri. Do të jetë me diell në të gjithë vendin me ndikim më të madh në Ultësirën perëndimore. Era do të jetë e lehtë me drejtim Veriperëndim (NË) me ...
Telegrafi | 21-Aug-2019 08:05
E mërkura do të mbetet në të njëjtat kushte atmosferike në Shqipëri. Do të jetë me diell në të gjithë vendin me ndikim më të madh në Ultësirën perëndimore. Era do të jetë e lehtë me drejtim Veriperëndim (NË) me ...

Moti për sot, vazhdojnë temperaturat e larta
Sot mbi vendin tonë do të mbajë mot kryesisht i qetë dhe me diell. Temperaturat minimale parashihen të lëvizin ndërmjet 12-13 gradë celsius, ndërsa maksimalet e ditës parashihen të lëvizin ndërmjet 31-33 gradë celsius. ...
Telegrafi | 21-Aug-2019 07:24
Sot mbi vendin tonë do të mbajë mot kryesisht i qetë dhe me diell. Temperaturat minimale parashihen të lëvizin ndërmjet 12-13 gradë celsius, ndërsa maksimalet e ditës parashihen të lëvizin ndërmjet 31-33 gradë celsius. ...

Ditët e fundit të verës, sinoptikanët: Ja si do jetë moti
Sherbimi Meteorologjik Ushtarak ka bere parashkimin e motit ne vendin tone per ditet ne vijim, e fundit te gushtit, qe perkojne edhe me mbylljen e sezonit veror dhe nisjen e vjeshtes. Megjithate, sipas SHMU, Rajoni i ...
Gazeta Express | 21-Aug-2019 12:38
Sherbimi Meteorologjik Ushtarak ka bere parashkimin e motit ne vendin tone per ditet ne vijim, e fundit te gushtit, qe perkojne edhe me mbylljen e sezonit veror dhe nisjen e vjeshtes. Megjithate, sipas SHMU, Rajoni i ...

Moti me diell dhe i ngrohtë
Moti në mbarë vendin do të jetë me diell i ngrohtë, me vranësira lokale dhe erë të dobët deri në mesatare nga drejtimi verilindor. UV indeksi do të jetë 8. Temperatura e mëngjesit do të lëvizë prej 13 deri 19 gradë ...
Republika | 21-Aug-2019 10:56
Moti në mbarë vendin do të jetë me diell i ngrohtë, me vranësira lokale dhe erë të dobët deri në mesatare nga drejtimi verilindor. UV indeksi do të jetë 8. Temperatura e mëngjesit do të lëvizë prej 13 deri 19 gradë ...

Moti sot
Moti në mbarë vendin do të jetë me diell i ngrohtë, me vranësira lokale dhe erë të dobët deri në mesatare nga drejtimi verilindor. UV indeksi do të jetë 8. Temperatura e mëngjesit do të lëvizë prej 13 deri 19 gradë ...
IliriaNews | 21-Aug-2019 10:11
Moti në mbarë vendin do të jetë me diell i ngrohtë, me vranësira lokale dhe erë të dobët deri në mesatare nga drejtimi verilindor. UV indeksi do të jetë 8. Temperatura e mëngjesit do të lëvizë prej 13 deri 19 gradë ...

Moti/Rriten sërish temperaturat
Dita e sotme do të jetë nën ndikimin e motit të kthjellët dhe temperaturave relativisht të larta. Gjatë orëve të pasdites priten vranësira të pakta kryesisht në zonat malore. Sipas MetoAlb, temperaturat e ajrit do të ...
Dritare | 21-Aug-2019 10:05
Dita e sotme do të jetë nën ndikimin e motit të kthjellët dhe temperaturave relativisht të larta. Gjatë orëve të pasdites priten vranësira të pakta kryesisht në zonat malore. Sipas MetoAlb, temperaturat e ajrit do të ...

Kthehet i nxehti në Maqedoni, temperatura deri në 38 gradë celsius
Moti në mbarë vendin do të jetë me diell i ngrohtë, me vranësira lokale dhe erë të dobët deri në mesatare nga drejtimi verilindor. UV indeksi do të jetë 8. Temperatura e mëngjesit do të lëvizë prej 13 deri 19 gradë ...
Gazeta Express | 21-Aug-2019 09:56
Moti në mbarë vendin do të jetë me diell i ngrohtë, me vranësira lokale dhe erë të dobët deri në mesatare nga drejtimi verilindor. UV indeksi do të jetë 8. Temperatura e mëngjesit do të lëvizë prej 13 deri 19 gradë ...

Mot me diell dhe me temperaturë deri 38 gradë
Shkup, 21 gusht – Moti në vend do të jetë me diell dhe pak më ngrohtë me vranësira lokale dhe me erë të dobët deri në mesatare nga drejtimi verilindor. Temperatura e mëngjesit do të ulet midis 10 dhe 19 gradë, ndërsa ...
Koha.mk | 21-Aug-2019 09:03
Shkup, 21 gusht – Moti në vend do të jetë me diell dhe pak më ngrohtë me vranësira lokale dhe me erë të dobët deri në mesatare nga drejtimi verilindor. Temperatura e mëngjesit do të ulet midis 10 dhe 19 gradë, ndërsa ...

Moti sot në Shqipëri
E mërkura do të mbetet në të njëjtat kushte atmosferike në Shqipëri. Do të jetë me diell në të gjithë vendin me ndikim më të madh në Ultësirën perëndimore. Era do të jetë e lehtë me drejtim Veriperëndim (NË) me ...
EkonomiaOnline | 21-Aug-2019 09:03
E mërkura do të mbetet në të njëjtat kushte atmosferike në Shqipëri. Do të jetë me diell në të gjithë vendin me ndikim më të madh në Ultësirën perëndimore. Era do të jetë e lehtë me drejtim Veriperëndim (NË) me ...

Moti sot në Maqedoninë e Veriut
Sot po mban mot me diell i ngrohtë. Vende-vende ka vranësira lokale dhe erë të dobët deri në mesatare nga drejtimi verilindor. UV indeksi do të jetë 8. Temperatura e mëngjesit lëvizë prej 13 deri 19 gradë celsius ndërsa ...
Ina-Online | 21-Aug-2019 08:55
Sot po mban mot me diell i ngrohtë. Vende-vende ka vranësira lokale dhe erë të dobët deri në mesatare nga drejtimi verilindor. UV indeksi do të jetë 8. Temperatura e mëngjesit lëvizë prej 13 deri 19 gradë celsius ndërsa ...

Edhe nesër mot me temperatura të larta
Mbi vendin tonë edhe nesër dhe pasneser do të mbajë mot kryesisht me diell dhe temperatura të larta. Sipas Institutit Hidrometeorologjik të Kosovës temperaturat minimale parashihen të lëvizin ndërmjet 12-14 gradë ...
Telegrafi | 20-Aug-2019 22:59
Mbi vendin tonë edhe nesër dhe pasneser do të mbajë mot kryesisht me diell dhe temperatura të larta. Sipas Institutit Hidrometeorologjik të Kosovës temperaturat minimale parashihen të lëvizin ndërmjet 12-14 gradë ...

Moti me diell dhe i ngrohtë
Moti në mbarë vendin do të jetë me diell i ngrohtë, me vranësira lokale dhe erë të dobët deri në mesatare nga drejtimi verilindor. UV indeksi do të jetë 8. Temperatura e mëngjesit do të lëvizë prej 13 deri 19 gradë ...
TetovaSot | 21-Aug-2019 08:45
Moti në mbarë vendin do të jetë me diell i ngrohtë, me vranësira lokale dhe erë të dobët deri në mesatare nga drejtimi verilindor. UV indeksi do të jetë 8. Temperatura e mëngjesit do të lëvizë prej 13 deri 19 gradë ...

Parashikohen luhatje të mëdha të temperaturave në Kosovë
Instituti Hidrometerologjik i Kosovës njofton se mot kryesisht i qetë dhe me diell do ta shoqëroj vendin gjatë këtyre dy ditëve të parashikimit. Temperaturat minimale parashihen të lëvizin ndërmjet 12-14 gradë Celsius, ...
AlbInfo | 21-Aug-2019 08:35
Instituti Hidrometerologjik i Kosovës njofton se mot kryesisht i qetë dhe me diell do ta shoqëroj vendin gjatë këtyre dy ditëve të parashikimit. Temperaturat minimale parashihen të lëvizin ndërmjet 12-14 gradë Celsius, ...

Moti sot në Maqedoninë e Veriut
Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë me diell dhe i nxehtë. Do të fryjë edhe erë mesatare nga drejtimi verilindor. Temperaturat minimale do të lëvizin prej 10 deri 19 gradë celcius, ndërsa ato maksimale do të jenë ...
Arbresh | 21-Aug-2019 08:35
Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë me diell dhe i nxehtë. Do të fryjë edhe erë mesatare nga drejtimi verilindor. Temperaturat minimale do të lëvizin prej 10 deri 19 gradë celcius, ndërsa ato maksimale do të jenë ...

Moti në Shqipëri, temperaturat deri në 37 gradë celsius
E mërkura do të mbetet në të njëjtat kushte atmosferike në Shqipëri. Do të jetë me diell në të gjithë vendin me ndikim më të madh në Ultësirën perëndimore. Era do të jetë e lehtë me drejtim Veriperëndim (NË) me ...
Arbresh | 21-Aug-2019 08:35
E mërkura do të mbetet në të njëjtat kushte atmosferike në Shqipëri. Do të jetë me diell në të gjithë vendin me ndikim më të madh në Ultësirën perëndimore. Era do të jetë e lehtë me drejtim Veriperëndim (NË) me ...

Mot me diell dhe i ngrohtë
Moti në Maqedoni do të jetë me diell dhe me erë të lehtë veriore. Temperatura e mëngjesit do të lëvizë prej 8 deri në 16 gradë Celsius. Në Shkup do të jetë mot me diell me erë të lehtë veriore. Temperatura do të lëvizë ...
Alsat-M | 15-Aug-2016 09:56
Moti në Maqedoni do të jetë me diell dhe me erë të lehtë veriore. Temperatura e mëngjesit do të lëvizë prej 8 deri në 16 gradë Celsius. Në Shkup do të jetë mot me diell me erë të lehtë veriore. Temperatura do të lëvizë ...

Parashikimi i motit për sot
Sot mbi vendin tonë do të mbajë mot kryesisht i qetë dhe me diell. Temperaturat minimale parashihen të lëvizin ndërmjet 12-13 gradë celsius, ndërsa maksimalet e ditës parashihen të lëvizin ndërmjet 31-33 gradë celsius. ...
Zeri | 21-Aug-2019 08:18
Sot mbi vendin tonë do të mbajë mot kryesisht i qetë dhe me diell. Temperaturat minimale parashihen të lëvizin ndërmjet 12-13 gradë celsius, ndërsa maksimalet e ditës parashihen të lëvizin ndërmjet 31-33 gradë celsius. ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved