ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 28/02/2020 21:22

Të shtëna me armë në Bushat, i moshuari vetëplagoset në banesë

Të shtëna me armë në Bushat, i moshuari vetëplagoset në banesë
SHKODËR Një person ka mbetur i plagosur në Bushat të Shkodrës. Ngjarja është shënuar, mesditën e sotme, ndërsa i plagosur ka mbetur70-vjecari me inicialet P.D. “Më datë 21.08.2019, rreth orës 13.10, në oborrin e banesës ...
BalkanWeb | 21-Aug-2019 13:22
SHKODËR Një person ka mbetur i plagosur në Bushat të Shkodrës. Ngjarja është shënuar, mesditën e sotme, ndërsa i plagosur ka mbetur70-vjecari me inicialet P.D. “Më datë 21.08.2019, rreth orës 13.10, në oborrin e banesës ...

Të shtëna me armë zjarri në Shkodër, plagoset një person
Disa të shtëna armësh janë dëgjuar të enjten vonë rreth orës 23:45 në qytetin e Shkodrës, ku për pasojë, një person ka mbetur i plagosur. Ngjarja ka ndodhur në afërsi të Stacionit të Trenit në lagjen “Ndoc Mazi”, ku ka mbetur i plagosur shtetasi Nikolin Palushi, 45 vjeç. Policia ka mbërritur në vendngjarje dhe ka nisur punën për kapjen e autorit. Ndërsa i plagosuri është dërguar në Spitalin Rajonal të Shkodrës dhe gjendet jashtë rrezikut për jetën. Mësohet se ai ka marrë dy plagë në njërën këmbë.
Panorama | 16-Dec-2015 16:19
Disa të shtëna armësh janë dëgjuar të enjten vonë rreth orës 23:45 në qytetin e Shkodrës, ku për pasojë, një person ka mbetur i plagosur. Ngjarja ka ndodhur në afërsi të Stacionit të Trenit në lagjen “Ndoc Mazi”, ku ka mbetur i plagosur shtetasi Nikolin Palushi, 45 vjeç. Policia ka mbërritur në vendngjarje dhe ka nisur punën për kapjen e autorit. Ndërsa i plagosuri është dërguar në Spitalin Rajonal të Shkodrës dhe gjendet jashtë rrezikut për jetën. Mësohet se ai ka marrë dy plagë në njërën këmbë.

Policia sqaron ngjarjen në Bushat: Ishte vetëplagosje
Policia e Shkodrës ka dhënë detaje në lidhje me plagosjen e kësaj të mërkure që ka ndodhur në Bushat. Sipas policisë dyshohet se 70 vjeçari Palok Dodaj është vetëplagosur me armë zjarri në oborrin e banesës. Ndër të ...
VizionPlus | 21-Aug-2019 14:16
Policia e Shkodrës ka dhënë detaje në lidhje me plagosjen e kësaj të mërkure që ka ndodhur në Bushat. Sipas policisë dyshohet se 70 vjeçari Palok Dodaj është vetëplagosur me armë zjarri në oborrin e banesës. Ndër të ...

Kush është 65-vjeçari që u gjet i plagosur në Shkodër, dyshimet e para
Një plagosje me armë zjarri ka ndodhur ditën e sotme në qendër të Bushatit në lagjen “Dodaj”. Raporton se është gjetur i plagosur Palok Dodaj, i njohur edhe me emrin Lin, 65-vjeç në banesën e tij. Një pistë dyshimi ...
Telegraf | 21-Aug-2019 14:05
Një plagosje me armë zjarri ka ndodhur ditën e sotme në qendër të Bushatit në lagjen “Dodaj”. Raporton se është gjetur i plagosur Palok Dodaj, i njohur edhe me emrin Lin, 65-vjeç në banesën e tij. Një pistë dyshimi ...

Përplasje me armë zjarri në Shkodër, plagoset një person
Një plagosje me armë zjarri ka ndodhur pak minuta më parë në Bushat, të Shkodrës. Një person është gjetur në kanal, i plagosur me armë. Mësohet se ai po transportohet për në spital për të marrë ndihmën e parë. Ende nuk ...
GazetaTema | 21-Aug-2019 13:21
Një plagosje me armë zjarri ka ndodhur pak minuta më parë në Bushat, të Shkodrës. Një person është gjetur në kanal, i plagosur me armë. Mësohet se ai po transportohet për në spital për të marrë ndihmën e parë. Ende nuk ...

U gjet nga kalimtarët, plagoset me armë një person në Shkodër
Një person është plagosur me armë zjarri këtë mesditë në Bushat të Shkodrës. Sipas raportimit në media personi i plagosur është gjetur nga kalimtarë të rastit anash rrugës. Mësohet se i plagosuri është transportuar ...
Telegraf | 21-Aug-2019 13:27
Një person është plagosur me armë zjarri këtë mesditë në Bushat të Shkodrës. Sipas raportimit në media personi i plagosur është gjetur nga kalimtarë të rastit anash rrugës. Mësohet se i plagosuri është transportuar ...

Plagosje me armë zjarri në Bushat të Shkodrës
Një person është plagosur me armë zjarri mesditën e kësaj të mërkure në Shkodër. Informacionet paraprake bëjnë me dije se ngjarja ka ndodhur në Bushat, të Shkodrës. I plagosuri identiteti i të cilit nuk bëhet i ditur ...
VizionPlus | 21-Aug-2019 13:25
Një person është plagosur me armë zjarri mesditën e kësaj të mërkure në Shkodër. Informacionet paraprake bëjnë me dije se ngjarja ka ndodhur në Bushat, të Shkodrës. I plagosuri identiteti i të cilit nuk bëhet i ditur ...

Tentojnë të grabisin banesën në fshatin Pjeshkë, pronari përleshet me autorët
Një grabitje me armë zjarri është tentuar gjatë natës në një fshat të Durrësit. Sipas policisë rreth orës 02:35, në fshatin Pjeshkë, Durrës, tre persona, njëri prej tyre me armë zjarri kanë tentuar të vjedhin banesën e ...
Top Channel | 21-Aug-2019 11:28
Një grabitje me armë zjarri është tentuar gjatë natës në një fshat të Durrësit. Sipas policisë rreth orës 02:35, në fshatin Pjeshkë, Durrës, tre persona, njëri prej tyre me armë zjarri kanë tentuar të vjedhin banesën e ...

Shkodër, një njeri gjendet i plagosur në kanal në Bushat (emri)
Një person u gjet i plagosur me armë zjarri në një kanal në Bushat të Shkodrës. Nga burimet mësohet si i plagosuri quhet Palok Doda. Kalimtarët njoftuan policinë pasi gjetën të plagosurin, ndërkohë që më parë kishin ...
ABCNews | 21-Aug-2019 13:55
Një person u gjet i plagosur me armë zjarri në një kanal në Bushat të Shkodrës. Nga burimet mësohet si i plagosuri quhet Palok Doda. Kalimtarët njoftuan policinë pasi gjetën të plagosurin, ndërkohë që më parë kishin ...

Durrës/ Pronari i shtëpisë përleshet me grabitësit, e bëjnë për spital
Tre persona kanë tentuar të vjedhin një banesë mengjesin e kësaj të mërkure në Durrës. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 02:35, në fshatin Pjeshkë. Tre persona, njëri prej tyre me armë zjarri kanë tentuar të vjedhin ...
VizionPlus | 21-Aug-2019 13:03
Tre persona kanë tentuar të vjedhin një banesë mengjesin e kësaj të mërkure në Durrës. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 02:35, në fshatin Pjeshkë. Tre persona, njëri prej tyre me armë zjarri kanë tentuar të vjedhin ...

Të shtëna me armë në Shkodër, 1 i plagosur (EMRI)
Qyteti i Shkodrës është tronditur këtë mesditë nga të shtëna me armë zjarri. Një plagosje raportohet të ketë ndodhur pak minuta më parë në Bushat. Personi i lënduar, që është identifikuar si shtetasi Palok Dodaj, është ...
Lapsi | 21-Aug-2019 13:37
Qyteti i Shkodrës është tronditur këtë mesditë nga të shtëna me armë zjarri. Një plagosje raportohet të ketë ndodhur pak minuta më parë në Bushat. Personi i lënduar, që është identifikuar si shtetasi Palok Dodaj, është ...

Durrës/Tentuan ta grabisnin, 48-vjeçari përleshet me agresorët
DURRËS Tre persona kanë tentuar të grabisin me armë një banesë në Durrës. Sipas Policisë, pronari i banesës i ka pikasur autorët dhe më pas është përleshur fizikisht me ta. Si pasojë e kësaj, kryefamiljari F.M ka marrë ...
BalkanWeb | 21-Aug-2019 11:18
DURRËS Tre persona kanë tentuar të grabisin me armë një banesë në Durrës. Sipas Policisë, pronari i banesës i ka pikasur autorët dhe më pas është përleshur fizikisht me ta. Si pasojë e kësaj, kryefamiljari F.M ka marrë ...

Përleshet me grabitësit që i hynë në banesë, plagoset 48 vjeçari në Durrës
Një 48 vjeçar në Durrës është plagosur mbrëmjen e së martës pasi është përleshur me grabitësit të cilët kanë tentuar ti vjedhin shtëpinë. Sipas uniformave blu të qytetit bregdetar ngjarja ka ndodhur në fshatin Pjeshkë, ...
VizionPlus | 21-Aug-2019 11:35
Një 48 vjeçar në Durrës është plagosur mbrëmjen e së martës pasi është përleshur me grabitësit të cilët kanë tentuar ti vjedhin shtëpinë. Sipas uniformave blu të qytetit bregdetar ngjarja ka ndodhur në fshatin Pjeshkë, ...

Bushat, plagosje me armë zjarri, dyshohet për vetëplagosje
Një plagosje me armë zjarri ka ndodhur në Bushat të Vau-Dejësit. Një person është gjetur në kanal me disa plagë në trup. Nisur nga informacionet paraprake, 70-vjeçari me iniciale P.D u vetëplagos në oborrin e banesës, ...
RTSH | 21-Aug-2019 17:21
Një plagosje me armë zjarri ka ndodhur në Bushat të Vau-Dejësit. Një person është gjetur në kanal me disa plagë në trup. Nisur nga informacionet paraprake, 70-vjeçari me iniciale P.D u vetëplagos në oborrin e banesës, ...

LAJM I FUNDIT/ Plagosje me armë zjarri në Shkodër
Qyteti i Shkodrës është tronditur këtë mesditë nga të shtëna me armë zjarri. Një plagosje raportohet të ketë ndodhur pak minuta më parë në Bushat. Personi i lëdnuar është gjetur në kanal. Deri tani, nuk janë bërë të ...
Lapsi | 21-Aug-2019 13:24
Qyteti i Shkodrës është tronditur këtë mesditë nga të shtëna me armë zjarri. Një plagosje raportohet të ketë ndodhur pak minuta më parë në Bushat. Personi i lëdnuar është gjetur në kanal. Deri tani, nuk janë bërë të ...

Plagosje me armë zjarri, një person gjendet në kanal
Një person është gjetur në kanal me disa plagë në trup. Nisur nga informacionet paraprake, 70-vjeçari me iniciale P.D u vetëplagos në oborrin e banesës, për t’u gjetur më pas nga kalimtarët në anë të rrugës. Pasi u ...
Gazeta Observer | 21-Aug-2019 16:05
Një person është gjetur në kanal me disa plagë në trup. Nisur nga informacionet paraprake, 70-vjeçari me iniciale P.D u vetëplagos në oborrin e banesës, për t’u gjetur më pas nga kalimtarët në anë të rrugës. Pasi u ...

Shkodër, një njeri gjendet i plagosur në kanal në Bushat
Një person u gjet i plagosur me armë zjarri në Bushat të Shkodrës. Ai ndodhej në një kanal dhe ishin kalimtarët ata që njoftuan policinë, ndërkohë që kishin dëgjuar dhe të shtëna. Menjëherë në vendin e ngjarjes shkoi ...
ABCNews | 21-Aug-2019 13:24
Një person u gjet i plagosur me armë zjarri në Bushat të Shkodrës. Ai ndodhej në një kanal dhe ishin kalimtarët ata që njoftuan policinë, ndërkohë që kishin dëgjuar dhe të shtëna. Menjëherë në vendin e ngjarjes shkoi ...

Plagosje me armë zjarri, 1 person gjendet në kanal
Një person është gjetur në kanal me disa plagë në trup. Nisur nga informacionet paraprake, 70-vjeçari me iniciale P.D u vetëplagos në oborrin e banesës, për t’u gjetur më pas nga kalimtarët në anë të rrugës. Pasi u ...
Klan Kosova | 21-Aug-2019 15:58
Një person është gjetur në kanal me disa plagë në trup. Nisur nga informacionet paraprake, 70-vjeçari me iniciale P.D u vetëplagos në oborrin e banesës, për t’u gjetur më pas nga kalimtarët në anë të rrugës. Pasi u ...

Durrës/ Tentuan ta grabisnin me armë, 48-vjeçari përleshet me agresorët
Tre persona kanë tentuar të grabisin me armë një banesë në Durrës. Sipas Policisë, pronari i banesës i ka pikasur autorët dhe më pas është përleshur fizikisht me ta. Si pasojë e kësaj, kryefamiljari F.M ka marrë dëmtime ...
Telegraf | 21-Aug-2019 11:35
Tre persona kanë tentuar të grabisin me armë një banesë në Durrës. Sipas Policisë, pronari i banesës i ka pikasur autorët dhe më pas është përleshur fizikisht me ta. Si pasojë e kësaj, kryefamiljari F.M ka marrë dëmtime ...

Shkodër/Gjendet në kanal një person i plagosur me armë
Një person është plagosur me armë zjarri në Bushat të Shkodrës. Ende nuk është bërë i ditur identiteti i tij, ndërsa policia ka njoftuar se ai u gjet nga kalimtarët e rastit në një kanal. Menjëherë personi në fjalë ...
Dritare | 21-Aug-2019 15:01
Një person është plagosur me armë zjarri në Bushat të Shkodrës. Ende nuk është bërë i ditur identiteti i tij, ndërsa policia ka njoftuar se ai u gjet nga kalimtarët e rastit në një kanal. Menjëherë personi në fjalë ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved