ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 29/02/2020 13:30

U bllokuan 550 ton naftë në Ballsh, reagon Rama: Luftë çdo ditë me të mëdhenjtë

U bllokuan 550 ton naftë në Ballsh, reagon Rama: Luftë çdo ditë me të mëdhenjtë
Pas bllokimit të 550 ton naftë në Rafinerinë e Ballshit, për shkak se ishin jashtë standardeve të cilësisë ka reaguar kryeministri i vendit, Edi Rama.
Top Channel | 21-Aug-2019 16:23
Pas bllokimit të 550 ton naftë në Rafinerinë e Ballshit, për shkak se ishin jashtë standardeve të cilësisë ka reaguar kryeministri i vendit, Edi Rama.

Bllokohen 550 ton karburant, Rama: Lufta kundër informalitetit nuk do të ndalet
550 ton karburant jashtë standardeve është bllokuar këtë të mërkurë në rafinerinë e Ballshit. Aksionin kunër informalitetit e njoftoi vetë kryeministri Rama në një postim në “Facebook”, teksa shprehet se ai nuk do të ...
VizionPlus | 21-Aug-2019 16:39
550 ton karburant jashtë standardeve është bllokuar këtë të mërkurë në rafinerinë e Ballshit. Aksionin kunër informalitetit e njoftoi vetë kryeministri Rama në një postim në “Facebook”, teksa shprehet se ai nuk do të ...

Bllokimi i 550 ton karburant, Rama paralajmëron: Ose sipas ligjit, ose goditjen e ligjit
Kryeministri Edi Rama ka reaguar pasi bllokimit të 550 ton karburant në rafinerinë e Ballshit. Në një postim në Facebook, Rama paralajmëron se ata që nxjerrin, përpunojnë apo tregtojnë naftë duhet të zgjedhin të ...
Lapsi | 21-Aug-2019 17:24
Kryeministri Edi Rama ka reaguar pasi bllokimit të 550 ton karburant në rafinerinë e Ballshit. Në një postim në Facebook, Rama paralajmëron se ata që nxjerrin, përpunojnë apo tregtojnë naftë duhet të zgjedhin të ...

Bllokimi i 550 ton naftë në Ballsh, Rama: E patolerushme
mapo.al Kryeministri Edi Rama ka reaguar për naftën e bllokuar sot në Ballsh, e cila ishte jashtë standardeve të cilësisë. Kreu u qeverisë ka theksuar se ky sektor është në shënjestrën e qeverisë me aksionin e saj ...
Mapo | 21-Aug-2019 15:58
mapo.al Kryeministri Edi Rama ka reaguar për naftën e bllokuar sot në Ballsh, e cila ishte jashtë standardeve të cilësisë. Kreu u qeverisë ka theksuar se ky sektor është në shënjestrën e qeverisë me aksionin e saj ...

Bllokimi i naftës në Ballsh, Rama: Lufta ndaj informalitetit, nis me të mëdhenjtë
Ditën e sotme ministrja e infrastrukturës dhe energjisë, Belinda Balluku, njoftoi se në kuadër të luftës kundër informalitetit, janë bllokuar 550 ton karburant me naftë në rafinerinë e Ballshit. Sipas analizave, ...
Dritare | 21-Aug-2019 17:29
Ditën e sotme ministrja e infrastrukturës dhe energjisë, Belinda Balluku, njoftoi se në kuadër të luftës kundër informalitetit, janë bllokuar 550 ton karburant me naftë në rafinerinë e Ballshit. Sipas analizave, ...

Bllokimi i 550 tonë naftë në Ballsh, Rama: O sipas ligjit o goditjen e ligjit, zero tolerancë ndaj abuzuesve
Kryeministri Edi Rama ka reaguar pas bllokimit të 550 tonë naftë në Ballsh, pasi në bazë të analizave nafta ka rezultuar jashtë cilësisë për t’u tregtuar. Në një shënim në facebook Rama shprehet se “ata që nxjerrin, ...
GazetaTema | 21-Aug-2019 15:56
Kryeministri Edi Rama ka reaguar pas bllokimit të 550 tonë naftë në Ballsh, pasi në bazë të analizave nafta ka rezultuar jashtë cilësisë për t’u tregtuar. Në një shënim në facebook Rama shprehet se “ata që nxjerrin, ...

U bllokuan 550 ton naftë në Ballsh, reagon Rama
Përmes një postimi në Facebook, kryeqeveritari ka deklaruar se “lufta kundër Informalitetit nuk do të ndalet asnjë orë dhe para asnjë subjekti, duke filluar çdo ditë me të mëdhenjtë në radhë të parë!” Postimi i plotë: ” ...
Lajminet | 21-Aug-2019 17:27
Përmes një postimi në Facebook, kryeqeveritari ka deklaruar se “lufta kundër Informalitetit nuk do të ndalet asnjë orë dhe para asnjë subjekti, duke filluar çdo ditë me të mëdhenjtë në radhë të parë!” Postimi i plotë: ” ...

Bllokohen 550 ton karburant, Rama: Lufta kundër informalitetit nuk do të ndalet
550 ton karburant jashtë standardeve është bllokuar këtë të mërkurë në rafinerinë e Ballshit. Aksionin kunër informalitetit e njoftoi vetë kryeministri Rama në një postim në “Facebook”, teksa shprehet se ai nuk do të ...
Medial | 21-Aug-2019 17:22
550 ton karburant jashtë standardeve është bllokuar këtë të mërkurë në rafinerinë e Ballshit. Aksionin kunër informalitetit e njoftoi vetë kryeministri Rama në një postim në “Facebook”, teksa shprehet se ai nuk do të ...

Bllokimi i naftës në Ballsh, Rama: Goditje të mëdhenjve çdo ditë!
Kryeministri Edi Rama ka reaguar pas bllokimit të 550 tonë nafte në rafinerinë e Ballshit, në kuadër të aksionit kundër informalitetit. Rama shkruan në “Facebook” se janë bllokuar në rafinerinë e Ballshit 550 tonë ...
BalkanWeb | 21-Aug-2019 15:48
Kryeministri Edi Rama ka reaguar pas bllokimit të 550 tonë nafte në rafinerinë e Ballshit, në kuadër të aksionit kundër informalitetit. Rama shkruan në “Facebook” se janë bllokuar në rafinerinë e Ballshit 550 tonë ...

U bllokuan 550 ton naftë në Ballsh, reagon Rama: Luftë çdo ditë me të mëdhenjtë
Pas bllokimit të 550 ton naftë në Rafinerinë e Ballshit, për shkak se ishin jashtë standardeve të cilësisë ka reaguar kryeministri i vendit, Edi Rama. Përmes një postimi në Facebook, kryeqeveritari ka deklaruar se ...
Klan Kosova | 21-Aug-2019 17:14
Pas bllokimit të 550 ton naftë në Rafinerinë e Ballshit, për shkak se ishin jashtë standardeve të cilësisë ka reaguar kryeministri i vendit, Edi Rama. Përmes një postimi në Facebook, kryeqeveritari ka deklaruar se ...

Qeveria bën shembull rafinerinë e Ballshit në fushatën “antiinformalitet”
Ky lajm u publikua fillimisht në www.reporter.al, Rrjeti Ballkanik i Gazetarisë Investigative. Ministrja e Infrastrukturës Belinda Balluku dhe kryeministri Edi Rama deklaruan se kanë bllokuar një sasi nafte jocilësore ...
Reporter | 21-Aug-2019 17:05
Ky lajm u publikua fillimisht në www.reporter.al, Rrjeti Ballkanik i Gazetarisë Investigative. Ministrja e Infrastrukturës Belinda Balluku dhe kryeministri Edi Rama deklaruan se kanë bllokuar një sasi nafte jocilësore ...

Ballsh, bllokimi i 550 ton naftë, Rama: “O sipas ligjit, o goditjen e ligjit”
Kryeministri Edi Rama, ka reaguar për naftën e bllokuar në Ballsh, e cila ishte jashtë standardeve. Kreu u qeverisë ka theksuar se ky sektor është në shënjestrën e qeverisë me aksionin e saj kundër informalitetit, duke ...
RTSH | 21-Aug-2019 16:30
Kryeministri Edi Rama, ka reaguar për naftën e bllokuar në Ballsh, e cila ishte jashtë standardeve. Kreu u qeverisë ka theksuar se ky sektor është në shënjestrën e qeverisë me aksionin e saj kundër informalitetit, duke ...

Bllokimi i naftës në Ballsh, Rama: Ose sipas ligjit, ose goditjen e ligjit
Kryeministri Edi Rama reagoi në rrjetet sociale pas bllokimit të 550 ton karburant jashtë standardeve në Ballsh. Rama paralajmëron se ata që nxjerrin, përpunojnë apo tregtojnë naftë duhet të zgjedhin të veprojnë sipas ...
Gazeta Dita | 21-Aug-2019 16:13
Kryeministri Edi Rama reagoi në rrjetet sociale pas bllokimit të 550 ton karburant jashtë standardeve në Ballsh. Rama paralajmëron se ata që nxjerrin, përpunojnë apo tregtojnë naftë duhet të zgjedhin të veprojnë sipas ...

Bllokimi i 550 tonë naftë në Ballsh, reagon Rama
Kryeministri Edi Rama ka reaguar pas bllokimit të 550 tonë nafte në rafinerinë e Ballshit, ku përmes një statusi në “Facebook” shprehet se sasia e bllokuar ishte jashtë standardeve. Më tej Rama thotë se lufta kundër ...
Lajmi i Fundit | 21-Aug-2019 16:13
Kryeministri Edi Rama ka reaguar pas bllokimit të 550 tonë nafte në rafinerinë e Ballshit, ku përmes një statusi në “Facebook” shprehet se sasia e bllokuar ishte jashtë standardeve. Më tej Rama thotë se lufta kundër ...

Bllokimi i naftës në Ballsh, Rama: Lufta nuk do të ndalet
Kryeministri Edi Rama reagoi në rrjetet sociale pas bllokimit të 550 tonëve karburant jashtë standardeve në Ballsh. “Kush merret me naftë duhet të zgjedhë: o sipas ligjit o goditjen e ligjit”, e nis statusin e tij në ...
ABCNews | 21-Aug-2019 15:55
Kryeministri Edi Rama reagoi në rrjetet sociale pas bllokimit të 550 tonëve karburant jashtë standardeve në Ballsh. “Kush merret me naftë duhet të zgjedhë: o sipas ligjit o goditjen e ligjit”, e nis statusin e tij në ...

Bllokohet 550 tonë naftë e keqe në Ballsh, Balluku: Luftë informalitetit
Nuk është më risi që në vëndin tonë tregtohet karburant jashtë standartit. Vetëm në rafinerinë e Ballshit janë bllokuar 550 ton naftë karburantë sasi e gatshme për tu hedhur në treg për shitje, e cila nuk plotësonte ...
VizionPlus | 21-Aug-2019 14:28
Nuk është më risi që në vëndin tonë tregtohet karburant jashtë standartit. Vetëm në rafinerinë e Ballshit janë bllokuar 550 ton naftë karburantë sasi e gatshme për tu hedhur në treg për shitje, e cila nuk plotësonte ...

Bllokimi i naftës në Ballsh/ Rama: Do godasim të mëdhenjtë çdo ditë
Kryeministri Edi Rama ka reaguar pas bllokimit të 550 tonë nafte në rafinerinë e Ballshit, në kuadër të aksionit kundër informalitetit. Rama shkruan në “Facebook” se janë bllokuar në rafinerinë e Ballshit 550 tonë ...
Politiko | 21-Aug-2019 15:55
Kryeministri Edi Rama ka reaguar pas bllokimit të 550 tonë nafte në rafinerinë e Ballshit, në kuadër të aksionit kundër informalitetit. Rama shkruan në “Facebook” se janë bllokuar në rafinerinë e Ballshit 550 tonë ...

Nafta e Ballshit dhe heshtja për cilësinë e saj: Ja historia e kompanisë
Prodhimi dhe tregtimi i naftës në Shqipëri është shoqëruar me dritëhije të mëdha në vite. Përkundër faktit që rafineritë e naftës në vend nuk kanë shënuar asnjë investim të ndjeshëm në përmirësimin e teknologjisë së ...
RTSH | 21-Aug-2019 14:35
Prodhimi dhe tregtimi i naftës në Shqipëri është shoqëruar me dritëhije të mëdha në vite. Përkundër faktit që rafineritë e naftës në vend nuk kanë shënuar asnjë investim të ndjeshëm në përmirësimin e teknologjisë së ...

Inspektoriati Teknik bllokon 550 ton naftë në Ballsh
550 ton naftë është bllokuar këtë të mërkurë në rafinerinë e përpunimit të naftës në Ballsh. Ky është një tjetër rast kur Inspektoriati Shtetëror, Teknik dhe Industrial ndëshkon subjekte që merren me nxjerrjen, ...
RTSH | 21-Aug-2019 14:34
550 ton naftë është bllokuar këtë të mërkurë në rafinerinë e përpunimit të naftës në Ballsh. Ky është një tjetër rast kur Inspektoriati Shtetëror, Teknik dhe Industrial ndëshkon subjekte që merren me nxjerrjen, ...

Bllokohen 550 ton karburant në rafinerinë e Ballshit, Balluku:  Tolerancë zero kur abuzohet me cilësinë
Të paktën 550 ton karburant në depozitën G46 në rafinerinë e Ballshit, i gatshëm për t’u hedhur në treg, është bllokuar nga ana e Inspektoratit Shtetëror Teknik dhe Industrial, pasi parametrat nuk përmbushnin standardet ...
Monitor | 21-Aug-2019 14:17
Të paktën 550 ton karburant në depozitën G46 në rafinerinë e Ballshit, i gatshëm për t’u hedhur në treg, është bllokuar nga ana e Inspektoratit Shtetëror Teknik dhe Industrial, pasi parametrat nuk përmbushnin standardet ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved