ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 17/02/2020 14:04

“Babëzi, injorancë”! Lubonja jep alarmin:Ç’po ndodh me dosjen “184”

“Babëzi, injorancë”! Lubonja jep alarmin:Ç’po ndodh me dosjen “184”
Analisti i njohur, Fatos Lubonja, ka deklaruar se Prokuroria po tenton të mbyllë një ndër dosjet më të bujshme në vend, dosjen “184”, në të cilën janë të përfshirë zyrtarë të lartë socialistë në blerjen e votave, në ...
BalkanWeb | 21-Aug-2019 18:08
Analisti i njohur, Fatos Lubonja, ka deklaruar se Prokuroria po tenton të mbyllë një ndër dosjet më të bujshme në vend, dosjen “184”, në të cilën janë të përfshirë zyrtarë të lartë socialistë në blerjen e votave, në ...

Në shtator nisim protestat, Bumçi: Largimi i Ramës kthen shpresën
PD pritet të nisë sërish protestat në shtator, kundër qeverisë Rama. Lajmin e dha ish deputeti i PD. “Beteja për demokracinë, nuk ndodh aq shpejt, me mendje do e kishim rrëzuar që në protestën e pare. Pa mund nuk ...
Telegraf | 21-Aug-2019 15:20
PD pritet të nisë sërish protestat në shtator, kundër qeverisë Rama. Lajmin e dha ish deputeti i PD. “Beteja për demokracinë, nuk ndodh aq shpejt, me mendje do e kishim rrëzuar që në protestën e pare. Pa mund nuk ...

PD: Rama “varrosi” dosjen 184, garanci për paprekshmërinë e bandës së PS
Opozita reagoi ashper ndaj vendimit te Krimeve te Renda per te mos hetuar blerjen e votave ne Diber. Partia demokratike akuzoi kryeministrin Rama se urdheroi varrosjen e dosjes 184, per te mos prekur asnje nga zyrtaret ...
VizionPlus | 21-Aug-2019 15:14
Opozita reagoi ashper ndaj vendimit te Krimeve te Renda per te mos hetuar blerjen e votave ne Diber. Partia demokratike akuzoi kryeministrin Rama se urdheroi varrosjen e dosjes 184, per te mos prekur asnje nga zyrtaret ...

PD: Rama “varrosi” dosjen 184, garanci për paprekshmërinë e bandës së PS
Opozita reagoi ashper ndaj vendimit te Krimeve te Renda per te mos hetuar blerjen e votave ne Diber. Partia demokratike akuzoi kryeministrin Rama se urdheroi varrosjen e dosjes 184, per te mos prekur asnje nga zyrtaret ...
Medial | 21-Aug-2019 17:10
Opozita reagoi ashper ndaj vendimit te Krimeve te Renda per te mos hetuar blerjen e votave ne Diber. Partia demokratike akuzoi kryeministrin Rama se urdheroi varrosjen e dosjes 184, per te mos prekur asnje nga zyrtaret ...

PD, Bardhi: Prokuroria e Krimeve të Rënda ka pushuar së ekzistuari
Sekretari i Përgjithshëm i Partisë Demokratike, Gazment Bardhi, ka reaguar ndaj çështjes “Dosja 184” dhe kalimit të kësaj të fundit nga Prokuroria e Krimeve të Rënda, në duart e Prokurorisë së Dibrës. Sipas tij, e ...
RTSH | 21-Aug-2019 16:54
Sekretari i Përgjithshëm i Partisë Demokratike, Gazment Bardhi, ka reaguar ndaj çështjes “Dosja 184” dhe kalimit të kësaj të fundit nga Prokuroria e Krimeve të Rënda, në duart e Prokurorisë së Dibrës. Sipas tij, e ...

Ish deputeti: Në shtator nisin protestat, pa mund nuk rrëzohet asgjë
Shtatori pritet të jetë një muaj protestash për opozitën. Këtë lajm e bëri të ditur ish deputeti i Partisë Demokratike, Aldo Bumçi, i ftuar në rubrikën ‘Opinion’ në Neës 24. “Beteja për demokracinë, nuk ndodh aq shpejt, ...
Lajmi i Fundit | 21-Aug-2019 16:13
Shtatori pritet të jetë një muaj protestash për opozitën. Këtë lajm e bëri të ditur ish deputeti i Partisë Demokratike, Aldo Bumçi, i ftuar në rubrikën ‘Opinion’ në Neës 24. “Beteja për demokracinë, nuk ndodh aq shpejt, ...

Ja kur rinisin protestat e opozitës në Shqipëri
PD pritet të nisë sërish protestat në shtator, kundër qeverisë Rama. Lajmin e dha ish deputeti i PD, Aldo Bumci i ftuar në rubrikën Opinion në News24. “Beteja për demokracinë, nuk ndodh aq shpejt, me mendje do e kishim ...
Zeri | 21-Aug-2019 16:13
PD pritet të nisë sërish protestat në shtator, kundër qeverisë Rama. Lajmin e dha ish deputeti i PD, Aldo Bumci i ftuar në rubrikën Opinion në News24. “Beteja për demokracinë, nuk ndodh aq shpejt, me mendje do e kishim ...

Dosja 184 në Prokurorinë e Dibrës, PD: Veprim për të varrosur hetimet
TIRANË, 21 gusht/MEDIAL/- Sekretari i Përgjithshëm i Partisë Demokratike, Gazmend Bardhi deklaroi sot se kalimi i dosjes nr.184 në Prokurorinë e Dibrës është praktikisht mënyra për varrosjen e hetimeve për vjedhjen e ...
Medial | 21-Aug-2019 15:35
TIRANË, 21 gusht/MEDIAL/- Sekretari i Përgjithshëm i Partisë Demokratike, Gazmend Bardhi deklaroi sot se kalimi i dosjes nr.184 në Prokurorinë e Dibrës është praktikisht mënyra për varrosjen e hetimeve për vjedhjen e ...

Dosja “184” kalon në Dibër, Krimet e Rënda: Nuk ishin grup kriminal
Dosja e përgjimeve 184, një nga ceshtjet që trazoi situatën politike ne vend në muajin qershor pas publikimit nga media gjermane BILD, nuk do te hetohet nga prokuroria e krimeve të rënda. Me vendim të prokurorit të ...
VizionPlus | 21-Aug-2019 14:56
Dosja e përgjimeve 184, një nga ceshtjet që trazoi situatën politike ne vend në muajin qershor pas publikimit nga media gjermane BILD, nuk do te hetohet nga prokuroria e krimeve të rënda. Me vendim të prokurorit të ...

Bumçi: Në shtator nisim protestat, largimi i Ramës kthen shpresën
TIRANE PD pritet të nisë sërish protestat në shtator, kundër qeverisë Rama. Lajmin e dha ish deputeti i PD, Aldo Bumci i ftuar në rubrikën Opinion në News24. “Beteja për demokracinë, nuk ndodh aq shpejt, me mendje do e ...
BalkanWeb | 21-Aug-2019 14:46
TIRANE PD pritet të nisë sërish protestat në shtator, kundër qeverisë Rama. Lajmin e dha ish deputeti i PD, Aldo Bumci i ftuar në rubrikën Opinion në News24. “Beteja për demokracinë, nuk ndodh aq shpejt, me mendje do e ...

Opozita sërish në rrugë, ja kur fillojnë protestat
PD pritet të nisë sërish protestat në shtator, kundër qeverisë Rama. Lajmin e dha ish deputeti i PD, Aldo Bumci i ftuar në rubrikën Opinion në News24. “Beteja për demokracinë, nuk ndodh aq shpejt, me mendje do e kishim ...
Gazeta Express | 21-Aug-2019 15:27
PD pritet të nisë sërish protestat në shtator, kundër qeverisë Rama. Lajmin e dha ish deputeti i PD, Aldo Bumci i ftuar në rubrikën Opinion në News24. “Beteja për demokracinë, nuk ndodh aq shpejt, me mendje do e kishim ...

Transferimi i dosjes “184” në Dibër, PD: Rama po varros hetimet për vjedhjen e zgjedhjeve
Partia Demokratike ka reaguar në lidhje me shpalljen e moskompetencës nga ana e Prokurorisë së Krimeve të Rënda për hetimin e dosjes “184”, që konsiston në përgjimet për blerjen e votave në zgjedhjet e parakohshme ...
Lapsi | 21-Aug-2019 15:08
Partia Demokratike ka reaguar në lidhje me shpalljen e moskompetencës nga ana e Prokurorisë së Krimeve të Rënda për hetimin e dosjes “184”, që konsiston në përgjimet për blerjen e votave në zgjedhjet e parakohshme ...

Bumçi: Në shtator rifillojmë, largimi i Ramës kthen shpresën
PD pritet të nisë sërish protestat në shtator, kundër qeverisë Rama. Lajmin e dha ish deputeti i PD, Aldo Bumci. “ Beteja për demokracinë, nuk ndodh aq shpejt, me mendje do e kishim rrëzuar që në protestën e pare. Pa ...
Gazeta Dita | 21-Aug-2019 15:13
PD pritet të nisë sërish protestat në shtator, kundër qeverisë Rama. Lajmin e dha ish deputeti i PD, Aldo Bumci. “ Beteja për demokracinë, nuk ndodh aq shpejt, me mendje do e kishim rrëzuar që në protestën e pare. Pa ...

Moskompetenca e Krimeve të Rënda për dosjen 184, PD: Prokuroria “varrosi” hetimet
Vendimi i Prokurorisë së Krimeve të Rënda për shpalljen e moskompetencës për hetimin e dosjes 184 është komentuar nga PD si dëshmi e lidhjes së shtetit me bandat që vodhën zgjedhjet. Sekretari i Përgjithshëm i PD-së ...
RTSH | 21-Aug-2019 15:10
Vendimi i Prokurorisë së Krimeve të Rënda për shpalljen e moskompetencës për hetimin e dosjes 184 është komentuar nga PD si dëshmi e lidhjes së shtetit me bandat që vodhën zgjedhjet. Sekretari i Përgjithshëm i PD-së ...

Dosja 184, në duart e Prokurorisë së Dibrës/ Bardhi: Rama po varros hetimet
Në një deklaratë për shtyp, sekretari i Përgjithshëm i Partisë Demokratike, Gazment Bardhi ka reaguar ndaj çështjes "Dosja 184" dhe kalimit të kësaj të fundit nga Prokuroria e Krimeve të Rënda, në duart e Prokurorisë së ...
Top Channel | 21-Aug-2019 14:34
Në një deklaratë për shtyp, sekretari i Përgjithshëm i Partisë Demokratike, Gazment Bardhi ka reaguar ndaj çështjes "Dosja 184" dhe kalimit të kësaj të fundit nga Prokuroria e Krimeve të Rënda, në duart e Prokurorisë së ...

Dosja 184/ PD akuza kryeministrit: Rama varrosi hetimet për vjedhjen e zgjedhjeve në Dibër
Pasi në media u publikua lajmi se Prokuroria për Krimet e Rënda ka shpallur moskompetencë për dosjen 184 duke ia kaluar prokurorisë së rrethit të Dibrës, ka reaguar Gazment Bardhi. Ai tha se “kalimi i dosjes nr.184 në ...
Telegraf | 21-Aug-2019 14:43
Pasi në media u publikua lajmi se Prokuroria për Krimet e Rënda ka shpallur moskompetencë për dosjen 184 duke ia kaluar prokurorisë së rrethit të Dibrës, ka reaguar Gazment Bardhi. Ai tha se “kalimi i dosjes nr.184 në ...

Ish deputeti: Në shtator nisin protestat, pa mund nuk rrëzohet asgjë
Shtatori pritet të jetë një muaj protestash për opozitën. Këtë lajm e bëri të ditur ish deputeti i Partisë Demokratike, Aldo Bumçi, i ftuar në rubrikën ‘Opinion’ në Neës 24. “Beteja për demokracinë, nuk ndodh aq shpejt, ...
Politiko | 21-Aug-2019 15:01
Shtatori pritet të jetë një muaj protestash për opozitën. Këtë lajm e bëri të ditur ish deputeti i Partisë Demokratike, Aldo Bumçi, i ftuar në rubrikën ‘Opinion’ në Neës 24. “Beteja për demokracinë, nuk ndodh aq shpejt, ...

Shit-blerja e votave/Krimet e Rënda heqin dorë nga dosja 183
Prokuroria e Krimeve të Rënda ka hequr dorë nga hetimi i dosjes 183, duke shpallur moskompetencë. Për pasojë, kjo dosje për krimet zgjedhore, me vendim të prokurorit Klodian Braho, i kalon Prokurorisë së Dibrës. Në ...
Dritare | 21-Aug-2019 15:01
Prokuroria e Krimeve të Rënda ka hequr dorë nga hetimi i dosjes 183, duke shpallur moskompetencë. Për pasojë, kjo dosje për krimet zgjedhore, me vendim të prokurorit Klodian Braho, i kalon Prokurorisë së Dibrës. Në ...

PD: Dërgimi i dosjes 184 në Dibër siguron paprekshmëri për Ramën
Partia Demokratike e cilësoi skandaloz vendimin e Prokurorisë së Krimeve të Rënda për të shpallur moskompetencë për dosjen 184 dhe kalimin e hetimeve në Prokurorinë e Dibrës. Në një dalje për mediat nga selia blu, ...
ABCNews | 21-Aug-2019 14:53
Partia Demokratike e cilësoi skandaloz vendimin e Prokurorisë së Krimeve të Rënda për të shpallur moskompetencë për dosjen 184 dhe kalimin e hetimeve në Prokurorinë e Dibrës. Në një dalje për mediat nga selia blu, ...

Transferimi i dosjes “184” në Dibër/ PD zbardh “skenarin” e Ramës
Prokuroria e Krimeve të Rënda shpalli këtë të mërkurë moskompetencën për hetimin e dosjes 184, apo e cilësuar ndryshe si ajo e vjedhjes se votave në Dibër. Për këtë çështje ka reaguar edhe Partia Demokratike, e cila ...
Lajmi i Fundit | 21-Aug-2019 14:58
Prokuroria e Krimeve të Rënda shpalli këtë të mërkurë moskompetencën për hetimin e dosjes 184, apo e cilësuar ndryshe si ajo e vjedhjes se votave në Dibër. Për këtë çështje ka reaguar edhe Partia Demokratike, e cila ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved