ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 29/02/2020 08:42

Tentojnë të grabisin banesën në fshatin Pjeshkë, pronari përleshet me autorët

Tentojnë të grabisin banesën në fshatin Pjeshkë, pronari përleshet me autorët
Një grabitje me armë zjarri është tentuar gjatë natës në një fshat të Durrësit. Sipas policisë rreth orës 02:35, në fshatin Pjeshkë, Durrës, tre persona, njëri prej tyre me armë zjarri kanë tentuar të vjedhin banesën e ...
Top Channel | 21-Aug-2019 11:28
Një grabitje me armë zjarri është tentuar gjatë natës në një fshat të Durrësit. Sipas policisë rreth orës 02:35, në fshatin Pjeshkë, Durrës, tre persona, njëri prej tyre me armë zjarri kanë tentuar të vjedhin banesën e ...

Durrës/Tentuan ta grabisnin, 48-vjeçari përleshet me agresorët
DURRËS Tre persona kanë tentuar të grabisin me armë një banesë në Durrës. Sipas Policisë, pronari i banesës i ka pikasur autorët dhe më pas është përleshur fizikisht me ta. Si pasojë e kësaj, kryefamiljari F.M ka marrë ...
BalkanWeb | 21-Aug-2019 11:18
DURRËS Tre persona kanë tentuar të grabisin me armë një banesë në Durrës. Sipas Policisë, pronari i banesës i ka pikasur autorët dhe më pas është përleshur fizikisht me ta. Si pasojë e kësaj, kryefamiljari F.M ka marrë ...

Durrës/Grabitësit me armë i hyjnë në shtëpi, pronari përleshet me ta
mapo.al Tre grabitës, njëri prej tyre me armë në dorë, kanë hyrë në një banesë në Durrës pas mesnate. Pronari i shtëpisë i ka dëgjuar dhe ka tentuar ti ndalojë. Gjatë përleshjes, 48-vjeçari ka mbetur i plagosur. Autorët ...
Mapo | 21-Aug-2019 11:18
mapo.al Tre grabitës, njëri prej tyre me armë në dorë, kanë hyrë në një banesë në Durrës pas mesnate. Pronari i shtëpisë i ka dëgjuar dhe ka tentuar ti ndalojë. Gjatë përleshjes, 48-vjeçari ka mbetur i plagosur. Autorët ...

Përleshet me grabitësit që i hynë në banesë, plagoset 48 vjeçari në Durrës
Një 48 vjeçar në Durrës është plagosur mbrëmjen e së martës pasi është përleshur me grabitësit të cilët kanë tentuar ti vjedhin shtëpinë. Sipas uniformave blu të qytetit bregdetar ngjarja ka ndodhur në fshatin Pjeshkë, ...
VizionPlus | 21-Aug-2019 11:35
Një 48 vjeçar në Durrës është plagosur mbrëmjen e së martës pasi është përleshur me grabitësit të cilët kanë tentuar ti vjedhin shtëpinë. Sipas uniformave blu të qytetit bregdetar ngjarja ka ndodhur në fshatin Pjeshkë, ...

Durrës/ Tentuan ta grabisnin me armë, 48-vjeçari përleshet me agresorët
Tre persona kanë tentuar të grabisin me armë një banesë në Durrës. Sipas Policisë, pronari i banesës i ka pikasur autorët dhe më pas është përleshur fizikisht me ta. Si pasojë e kësaj, kryefamiljari F.M ka marrë dëmtime ...
Telegraf | 21-Aug-2019 11:35
Tre persona kanë tentuar të grabisin me armë një banesë në Durrës. Sipas Policisë, pronari i banesës i ka pikasur autorët dhe më pas është përleshur fizikisht me ta. Si pasojë e kësaj, kryefamiljari F.M ka marrë dëmtime ...

Aksident i rëndë në aksin Fier-Lushnje, dy të vdekur
FIER Një aksident rrugor me pasoje vdekjen e dy personave ka ndodhur në aksin rrugor Fier-Lushnje. Nga përplasja e dy mjeteve ka humbur jetën njëri nga shoferët dhe një pasagjere, ndërkohë kanë nisur hetimet për ...
BalkanWeb | 21-Aug-2019 08:36
FIER Një aksident rrugor me pasoje vdekjen e dy personave ka ndodhur në aksin rrugor Fier-Lushnje. Nga përplasja e dy mjeteve ka humbur jetën njëri nga shoferët dhe një pasagjere, ndërkohë kanë nisur hetimet për ...

Aksident i rëndë në Lushnjë, vdesin dy persona
Dy persona kanë gjetur vdekjen si pasojë e një aksidenti të ndodhur në orët e para të mëngjesit të kësaj të mërkure.
Top Channel | 21-Aug-2019 08:35
Dy persona kanë gjetur vdekjen si pasojë e një aksidenti të ndodhur në orët e para të mëngjesit të kësaj të mërkure.

Aksident i rëndë në aksin Fier-Lushnje, vdes shoferi dhe pasagjerja
Në orët e para të mëngjesit të sotëm, rreth orës 02:20, në aksin rrugor Fier-Lushnje, në fshatin Savër, është përplasur automjeti tip “Benz” me drejtues shtetasin E.Gj, 29 vjeç, banues në Pirrë, Lushnje, me automjetin ...
Telegraf | 21-Aug-2019 10:40
Në orët e para të mëngjesit të sotëm, rreth orës 02:20, në aksin rrugor Fier-Lushnje, në fshatin Savër, është përplasur automjeti tip “Benz” me drejtues shtetasin E.Gj, 29 vjeç, banues në Pirrë, Lushnje, me automjetin ...

FOTO/ Përmbyset makina që drejtohej nga italiani
SARANDE Një mjet me drejtues një shtetas italian për shkak të shpejtësisë ka dalë nga rruga dhe është përmbysur. Gazetarja Shpresa Dine raporton për “Balkanweb” se ndërsa ka pasur dëme materiale, nuk ka pasur të ...
BalkanWeb | 20-Aug-2019 22:33
SARANDE Një mjet me drejtues një shtetas italian për shkak të shpejtësisë ka dalë nga rruga dhe është përmbysur. Gazetarja Shpresa Dine raporton për “Balkanweb” se ndërsa ka pasur dëme materiale, nuk ka pasur të ...

Makina përplaset me patrullën e policisë te “Selvia”
TIRANE Një aksident ka ndodhur këtë mbrëmje te “Selvi” në Tiranë. Një makinë tip “Benz” është përplasur me një patrullë policie, raporton “Balkanweb”. Nga përplasja e makinave nuk ka persona të lënduar. Aksidenti ka ...
BalkanWeb | 20-Aug-2019 22:02
TIRANE Një aksident ka ndodhur këtë mbrëmje te “Selvi” në Tiranë. Një makinë tip “Benz” është përplasur me një patrullë policie, raporton “Balkanweb”. Nga përplasja e makinave nuk ka persona të lënduar. Aksidenti ka ...

Aksidenti me dy të vdekur në Lushnje, njëri i paidentifikuar
mapo.al Dy persona kanë humbur jetën në një aksident të rëndë që ka ndodhur në orët e para ditës në Lushnje. Policia njoftoi: “Në datën 20.08.2019, rreth orës 02:20, në aksin rrugor Fier-Lushnje, në fshatin Savër, është ...
Mapo | 21-Aug-2019 08:25
mapo.al Dy persona kanë humbur jetën në një aksident të rëndë që ka ndodhur në orët e para ditës në Lushnje. Policia njoftoi: “Në datën 20.08.2019, rreth orës 02:20, në aksin rrugor Fier-Lushnje, në fshatin Savër, është ...

Durrës, tre grabitës përleshje me pronarin e shtëpisë, e plagosin në këmbë
Tre grabitës janë përleshur me pronarin e një shtëpie në fshatin Pjeshkë në Durrës. Ata ishin në ambjentet e brendshme, por i zoti i shtëpisë i ka pikasur është konfliktuar fizikisht. Ai mori një plagë në këmbë dhe ...
ABCNews | 21-Aug-2019 11:49
Tre grabitës janë përleshur me pronarin e një shtëpie në fshatin Pjeshkë në Durrës. Ata ishin në ambjentet e brendshme, por i zoti i shtëpisë i ka pikasur është konfliktuar fizikisht. Ai mori një plagë në këmbë dhe ...

Qëllon me armë zjarri në ajër, policia në kërkim të autorit
Policia e Fierit bën me dije se është vënë në kërkim të një personi, pasi ai ka qëlluar me armë zjarri në ajër, teksa lëvizte me makinë. Uniformat blu të qytetit jugor shprehen se kanë mundur të identifikojnë autorin ...
BalkanWeb | 20-Aug-2019 20:02
Policia e Fierit bën me dije se është vënë në kërkim të një personi, pasi ai ka qëlluar me armë zjarri në ajër, teksa lëvizte me makinë. Uniformat blu të qytetit jugor shprehen se kanë mundur të identifikojnë autorin ...

Durrës/ Tentuan t’i vidhnin shtëpinë, pronari përleshet me grabitësit dhe përfundon në spital
Tre persona kanë tentuar të grabisin me armë një banesë në Durrës, ku janë pikasur nga pronari që është përleshur me ta. Sipas informacioneve të komunikuara nga Policia, si pasojë e përplasjes fizike, pronari i banesës, ...
Lapsi | 21-Aug-2019 11:28
Tre persona kanë tentuar të grabisin me armë një banesë në Durrës, ku janë pikasur nga pronari që është përleshur me ta. Sipas informacioneve të komunikuara nga Policia, si pasojë e përplasjes fizike, pronari i banesës, ...

Dy të vdekur nga përplasja e makinave në Lushnje-Fier
Një 64 vjeçar ka humbur jetën në orët e para të mëngjesit të kësaj të mërkure si pasojë e një aksidenti rrugor të ndodhur në aksin rrugor Fier-Lushnje. Ngjarja ka ndodhur në fshatin Savër,ku një makinë tip “Benz” me ...
VizionPlus | 21-Aug-2019 08:28
Një 64 vjeçar ka humbur jetën në orët e para të mëngjesit të kësaj të mërkure si pasojë e një aksidenti rrugor të ndodhur në aksin rrugor Fier-Lushnje. Ngjarja ka ndodhur në fshatin Savër,ku një makinë tip “Benz” me ...

Mjaltë me bajame, kombinimi i fuqishëm për uljen e kolesterolit
mapo.al Një nga ëmbëlsirat më të shijshme natyrale gjendet padyshim në kombinimin e mjaltit me bajamet. Këto të fundit përzihen natyralisht me nektarin e ëmbël të mjaltit ndërkohë që mjalti përthith dhe përvetëson ...
Mapo | 20-Aug-2019 16:58
mapo.al Një nga ëmbëlsirat më të shijshme natyrale gjendet padyshim në kombinimin e mjaltit me bajamet. Këto të fundit përzihen natyralisht me nektarin e ëmbël të mjaltit ndërkohë që mjalti përthith dhe përvetëson ...

Vendi i stadiumit të klubit të Beckham përmban ndotje toksike, jepet alarmi
mapo.al Zona e propozuar për stadiumin e Inter Miami, skuadrës së re, që do t’i bashkohet MLS, me pronar David Beckham, është shumë më toksik sesa pritej më parë, sipas një studimi të fundit. Aty është konstatuar ndotje ...
Mapo | 20-Aug-2019 13:46
mapo.al Zona e propozuar për stadiumin e Inter Miami, skuadrës së re, që do t’i bashkohet MLS, me pronar David Beckham, është shumë më toksik sesa pritej më parë, sipas një studimi të fundit. Aty është konstatuar ndotje ...

Aksident në rrugën Fier-Lushnje, humbin jetën dy persona
Një aksident me dy viktima u shënua në Lushnjë. Ngjarja, sipas policisë lokale, ndodhi rreth orës 02:20, në aksin rrugor Fier-Lushnje, në fshatin Savër. Në aksident u përfshinë automjeti tip “Benz” me drejtues shtetasin ...
RTSH | 21-Aug-2019 11:56
Një aksident me dy viktima u shënua në Lushnjë. Ngjarja, sipas policisë lokale, ndodhi rreth orës 02:20, në aksin rrugor Fier-Lushnje, në fshatin Savër. Në aksident u përfshinë automjeti tip “Benz” me drejtues shtetasin ...

Tentuan ta grabisnin me armë, 48-vjeçari përleshet me agresorët
Tre persona kanë tentuar të grabisin me armë një banesë në Durrës. Sipas Policisë, pronari i banesës i ka pikasur autorët dhe më pas është përleshur fizikisht me ta. Si pasojë e kësaj, kryefamiljari F.M ka marrë dëmtime ...
Lajmi i Fundit | 21-Aug-2019 11:42
Tre persona kanë tentuar të grabisin me armë një banesë në Durrës. Sipas Policisë, pronari i banesës i ka pikasur autorët dhe më pas është përleshur fizikisht me ta. Si pasojë e kësaj, kryefamiljari F.M ka marrë dëmtime ...

Pjeshkë: Hajdutët kapen “me pelë përdore” nga i zoti i shtëpisë
Në fshatin Pjeshkë të Durrësit, gjatë orëve të para të mëngjesit të sotëm, tre persona njëri prej tyre me armë zjarri kanë tentuar të vjedhin banesën e shtetasit F.M. 48 vjeç, por autorët janë diktuar nga pronari i ...
PortaliOnline | 21-Aug-2019 11:35
Në fshatin Pjeshkë të Durrësit, gjatë orëve të para të mëngjesit të sotëm, tre persona njëri prej tyre me armë zjarri kanë tentuar të vjedhin banesën e shtetasit F.M. 48 vjeç, por autorët janë diktuar nga pronari i ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved