ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 29/02/2020 14:01

Çfarë ndodhi me autobusin e tifozëve të Partizanit?

Çfarë ndodhi me autobusin e tifozëve të Partizanit?
Një autobus është përfshirë nga flakët gjatë mesnatës në aksin nacional Elbasan-Tiranë duke u shkrumbuar totalisht. Autobusi ka marrë flakë në ecje ndërsa në të udhëtonin 30 pasagjerë të cilët ishin tifozë të ...
VizionPlus | 19-Aug-2019 08:37
Një autobus është përfshirë nga flakët gjatë mesnatës në aksin nacional Elbasan-Tiranë duke u shkrumbuar totalisht. Autobusi ka marrë flakë në ecje ndërsa në të udhëtonin 30 pasagjerë të cilët ishin tifozë të ...

Autobusi i tifozëve të Partizanit merr flakë brenda tunelit Tiranë-Elbasan
Një incident i rëndë ka ndodhur pas fitores së Partizanit në Superkupën shqiptare kundër Kukësit. Autobusi i tifozëve të ekipit te Partizanit ka marrë flakë, në dalje të tunelit të Elbasanit. Ende nuk dihen shkaqet e ...
Lajmi i Fundit | 19-Aug-2019 07:58
Një incident i rëndë ka ndodhur pas fitores së Partizanit në Superkupën shqiptare kundër Kukësit. Autobusi i tifozëve të ekipit te Partizanit ka marrë flakë, në dalje të tunelit të Elbasanit. Ende nuk dihen shkaqet e ...

Merr flakë një autobus me 30 pasagjerë në autostradën Tiranë-Elbasan
Përfshihet nga flakët një autobus në autostradën Tiranë-Elbasan. Ngjarja mësohet se ka ndodhur mbrëmë. Mësohet se në autobus ndodheshin 30 pasagjerë, ndersa një prej tyre ka mbetur i lënduar, jo për shkak të flakëve, ...
Indeks Online | 19-Aug-2019 07:35
Përfshihet nga flakët një autobus në autostradën Tiranë-Elbasan. Ngjarja mësohet se ka ndodhur mbrëmë. Mësohet se në autobus ndodheshin 30 pasagjerë, ndersa një prej tyre ka mbetur i lënduar, jo për shkak të flakëve, ...

Tifozët e Partizanit nga festa në tmerr, autobusi ku po udhëtonin shkrumbohet nga flakët
Duhej të ishte festë pas fitores së Superkupës, por nuk ka qenë e tillë rruga për në kthim e disa tifozëve të Partizanit. Teksa po ktheheshin nga Elbasani drejt Tiranës, autobusi ku ata po udhëtonin ka marrë flakë, dhe ...
Indeks Online | 19-Aug-2019 00:49
Duhej të ishte festë pas fitores së Superkupës, por nuk ka qenë e tillë rruga për në kthim e disa tifozëve të Partizanit. Teksa po ktheheshin nga Elbasani drejt Tiranës, autobusi ku ata po udhëtonin ka marrë flakë, dhe ...

Tmerr pas ndeshjes, merr flakë autobusi i tifozëve të Partizanit
Për disa tifozë të Partizanit, udhëtimi drejt Elbasanit për “Superkupën” e Shqipërisë ka qenë pak më ndryshe se për të tjerët, pasi kanë mbetur viktima të një incidenti të vogël. Mbështetësit e skuadrës kryeqytetase ...
InfoSport.mk | 19-Aug-2019 00:21
Për disa tifozë të Partizanit, udhëtimi drejt Elbasanit për “Superkupën” e Shqipërisë ka qenë pak më ndryshe se për të tjerët, pasi kanë mbetur viktima të një incidenti të vogël. Mbështetësit e skuadrës kryeqytetase ...

Digjet autobusi i tifozëve të Partizanit!
Një ngjarje e rëndë është shënuar pas fitores në Superkupën e Shqipërisë nga ana e Partizanit përballë Kukësit. Autobusi që mbante tifozët ultras të kuq ka marrë flakë në dalje të tunelit të Elbasanit siç edhe raporton ...
Shenja | 19-Aug-2019 00:11
Një ngjarje e rëndë është shënuar pas fitores në Superkupën e Shqipërisë nga ana e Partizanit përballë Kukësit. Autobusi që mbante tifozët ultras të kuq ka marrë flakë në dalje të tunelit të Elbasanit siç edhe raporton ...

Merr flakë autobusi në aksin Tiranë-Elbasan, bllokohet qarkullimi
Një autobus që qarkullonte në aksin e rrugës kombëtare Tiranë-Elbasan është shkrumbuar pothuajse plotesisht pasi u përfshi nga flakët rreth mesnatës në afërsi të tunelit të Krrabës. Burime nga vendngjarje raportuan se ...
BalkanWeb | 18-Aug-2019 23:38
Një autobus që qarkullonte në aksin e rrugës kombëtare Tiranë-Elbasan është shkrumbuar pothuajse plotesisht pasi u përfshi nga flakët rreth mesnatës në afërsi të tunelit të Krrabës. Burime nga vendngjarje raportuan se ...

Digjet një autobus në rrugën Tiranë-Elbasan, dyshohet për autobusin e tifozave të Partizanit (VIDEO)
Një autobus është djegur para pak minutave në rrugën Elbasan-Tiranë. Dyshohet se autobusi i djegur është i tifozëve të Partizanit të cilët kanë qenë duke parë ndeshjen në Elbasan. Nuk raportohet për të dëmtuar por ...
TetovaSot | 19-Aug-2019 00:05
Një autobus është djegur para pak minutave në rrugën Elbasan-Tiranë. Dyshohet se autobusi i djegur është i tifozëve të Partizanit të cilët kanë qenë duke parë ndeshjen në Elbasan. Nuk raportohet për të dëmtuar por ...

E rëndë: Merr flakë autobusi i tifozëve të Partizanit!
Një ngjarje e rëndë është shënuar pas fitores në Superkupën e Shqipërisë nga ana e Partizanit, përballë Kukësit. Autobusi që mbante tifozët ultras të kuq ka marrë flakë në dalje të tunelit të Elbasanit, siç edhe ...
Zeri | 19-Aug-2019 00:04
Një ngjarje e rëndë është shënuar pas fitores në Superkupën e Shqipërisë nga ana e Partizanit, përballë Kukësit. Autobusi që mbante tifozët ultras të kuq ka marrë flakë në dalje të tunelit të Elbasanit, siç edhe ...

Digjet një autobus në rrugën Tiranë-Elbasan
Një autobus është djegur para pak minutave në rrugën Elbasan-Tiranë. Dyshohet se autobusi i djegur është i tifozëve të Partizanit, të cilët kanë qenë duke parë ndeshjen në Elbasan.
Kosova Press | 18-Aug-2019 23:51
Një autobus është djegur para pak minutave në rrugën Elbasan-Tiranë. Dyshohet se autobusi i djegur është i tifozëve të Partizanit, të cilët kanë qenë duke parë ndeshjen në Elbasan.

Exclusive/ Digjet një autobus në rrugën Tiranë-Elbasan, dyshohet për autobusin e tifozave të Partizanit
Një autobus është djegur para pak minutave në rrugën Elbasan-Tiranë.
Top Channel | 18-Aug-2019 23:26
Një autobus është djegur para pak minutave në rrugën Elbasan-Tiranë.

Panik në autostradën Tiranë-Elbasan, merr flakë një autobus me 30 pasagjerë
Një autobus është përfshirë nga flakët në autostradën Tiranë-Elbasan. Ngjarja ka ndodhur pak minuta më parë, ku mësohet se në autobus kishte edhe 30 pasagjerë. Mësohet se një person ka mbetur i lënduar, jo për shkak të ...
Gazeta Dita | 18-Aug-2019 23:26
Një autobus është përfshirë nga flakët në autostradën Tiranë-Elbasan. Ngjarja ka ndodhur pak minuta më parë, ku mësohet se në autobus kishte edhe 30 pasagjerë. Mësohet se një person ka mbetur i lënduar, jo për shkak të ...

Kamionçina përplaset ‘Benz-in’, përfundon jashtë rrugës
Një aksident automobilistik është regjistruar pak minuta më parë në aksin Elbasan-Peqin pranë fshatit Vidhas. Nga përplasja e dy mjeteve, një kamioncine dhe një tjetri fatmirësisht nuk ka të lënduar, por vetëm dëme ...
Lajmi i Fundit | 18-Aug-2019 11:52
Një aksident automobilistik është regjistruar pak minuta më parë në aksin Elbasan-Peqin pranë fshatit Vidhas. Nga përplasja e dy mjeteve, një kamioncine dhe një tjetri fatmirësisht nuk ka të lënduar, por vetëm dëme ...

Makina merr flakë e shkrumbohet në mes të rrugës Tiranë-Durrës
Një automjet mercedes benz u dogj gjatë mesditës së kësaj të shtune në autostradën Tiranë – Durrës. Ngjarja ndodhi pranë zonës së Vorës ku mjeti mori flakë ne ecje si pasojë e një defekti teknik. Fatmirësisht nuk pati ...
VizionPlus | 17-Aug-2019 13:54
Një automjet mercedes benz u dogj gjatë mesditës së kësaj të shtune në autostradën Tiranë – Durrës. Ngjarja ndodhi pranë zonës së Vorës ku mjeti mori flakë ne ecje si pasojë e një defekti teknik. Fatmirësisht nuk pati ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved