ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 16/09/2019 02:24

Boki 13 ende nuk ka dhënë dëshmi para Ruskovskës për rastin “Haraçi”

Boki 13 ende nuk ka dhënë dëshmi para Ruskovskës për rastin “Haraçi”
Bojan Jovanosvski, si i dyshuar për rastin “Haraçi”, ende nuk ka dhënë dëshmi para prokurorisë Vilma Ruskosvska. Siç thonë burimet nga pala mbrojtëse, Jovanovski tani vetëm për tani është sqaruar vetëm për paraburgimin, ...
Telegrafi | 19-Aug-2019 15:23
Bojan Jovanosvski, si i dyshuar për rastin “Haraçi”, ende nuk ka dhënë dëshmi para prokurorisë Vilma Ruskosvska. Siç thonë burimet nga pala mbrojtëse, Jovanovski tani vetëm për tani është sqaruar vetëm për paraburgimin, ...

Janeva nuk përjashton Fetain dhe Bubevskin nga lënda “Titanik 3”
Shefja në largim e Prokurorisë Speciale Katica Janeva, nuk do të përjashtojë prokurorët Gavrill Bubevski dhe Fatime Fetai nga përfaqësimi i aktakuzës në rastin “Titanik 3”. Në vendimin e Janevës i cili sot pasdite ka ...
Telegrafi | 19-Aug-2019 15:23
Shefja në largim e Prokurorisë Speciale Katica Janeva, nuk do të përjashtojë prokurorët Gavrill Bubevski dhe Fatime Fetai nga përfaqësimi i aktakuzës në rastin “Titanik 3”. Në vendimin e Janevës i cili sot pasdite ka ...

“Reket”, Janeva nesër përball Ruskoskës
Prokurorja Speciale Katica Janeva nesër do të dëshmoj për rastin “Reket”, kjo pasi zëri i saj u dëgjua në bisedat e publikuara mes Bojan Jovanovskit (Boki 13) dhe Orce Kamçevit. Ftesën që ka marr Jaeva për të martën në ...
TetovaSot | 19-Aug-2019 15:23
Prokurorja Speciale Katica Janeva nesër do të dëshmoj për rastin “Reket”, kjo pasi zëri i saj u dëgjua në bisedat e publikuara mes Bojan Jovanovskit (Boki 13) dhe Orce Kamçevit. Ftesën që ka marr Jaeva për të martën në ...

Janeva nuk përjashton Fetain dhe Bubevskin nga lënda “Titanik 3”
Shefja në largim e Prokurorisë Speciale Katica Janeva, nuk do të përjashtojë prokurorët Gavrill Bubevski dhe Fatime Fetai nga përfaqësimi i aktakuzës në rastin “Titanik 3”. Në vendimin e Janevës i cili sot pasdite ka ...
Republika | 19-Aug-2019 15:23
Shefja në largim e Prokurorisë Speciale Katica Janeva, nuk do të përjashtojë prokurorët Gavrill Bubevski dhe Fatime Fetai nga përfaqësimi i aktakuzës në rastin “Titanik 3”. Në vendimin e Janevës i cili sot pasdite ka ...

“Reket”, Janeva nesër përball Ruskoskës
Prokurorja Speciale Katica Janeva nesër do të dëshmoj për rastin “Reket”, kjo pasi zëri i saj u dëgjua në bisedat e publikuara mes Bojan Jovanovskit (Boki 13) dhe Orce Kamçevit. Ftesën që ka marr Jaeva për të martën në ...
Republika | 19-Aug-2019 15:23
Prokurorja Speciale Katica Janeva nesër do të dëshmoj për rastin “Reket”, kjo pasi zëri i saj u dëgjua në bisedat e publikuara mes Bojan Jovanovskit (Boki 13) dhe Orce Kamçevit. Ftesën që ka marr Jaeva për të martën në ...

Janeva hodhi poshtë kërkesën për largimin e Fetait dhe Bubevskit nga lënda “Titanik 3”
Prokurorja Speciale, Katica Janeva ka hedhur poshtë kërkesën e avokatit për rastin “Titanik 3”, Elenko Millanov për largimin e prokurorëve Fatime Fetai dhe Gavrill Bubevski, nga rasti “Titani 3”. Gjatë seancës së sotme ...
TetovaSot | 19-Aug-2019 15:23
Prokurorja Speciale, Katica Janeva ka hedhur poshtë kërkesën e avokatit për rastin “Titanik 3”, Elenko Millanov për largimin e prokurorëve Fatime Fetai dhe Gavrill Bubevski, nga rasti “Titani 3”. Gjatë seancës së sotme ...

Katica Janeva nuk e “dorëzon” Fatime Fetain
Shkup, 19 gusht – Shefja në largim e Prokurorisë Speciale Publike, Katica Janeva, kolegët e saj Fatime Fetai dhe Gavrill Bubevski, nuk i ka përjashtuar nga procedimi i mëtutjeshëm i rastit “Titanik3”, propozim ky I ...
Koha.mk | 19-Aug-2019 15:22
Shkup, 19 gusht – Shefja në largim e Prokurorisë Speciale Publike, Katica Janeva, kolegët e saj Fatime Fetai dhe Gavrill Bubevski, nuk i ka përjashtuar nga procedimi i mëtutjeshëm i rastit “Titanik3”, propozim ky I ...

Janeva do të vendos nëse do të përjashtohen Fetai dhe Bubevski nga “Titanik 3“
Shkup, 19 gusht 2019 (MEDIAL) – Prokurorja speciale publike Katica Janeva deri në ora 14 duhet të vendos nëse prokurorët Fatime Fetai dhe Gavril Bubevski do të përjashtohen për lëndën “Titanik 3” të PSP-së. Kryetarja e ...
Medial | 19-Aug-2019 15:22
Shkup, 19 gusht 2019 (MEDIAL) – Prokurorja speciale publike Katica Janeva deri në ora 14 duhet të vendos nëse prokurorët Fatime Fetai dhe Gavril Bubevski do të përjashtohen për lëndën “Titanik 3” të PSP-së. Kryetarja e ...

Zoran Milevski dhe pensionistja Todorovska merren në pyetje për rastin “Haraçi”
Pensionistja Liljana Todorovska këtë mëngjes është marrë në pyetje nga Prokuroria për Ndjekjen e Krimit të Organizuar dhe Korrupsionit, në lidhje me rastin “Haraçi”. Ajo është nënshkruese edhe autore e projektit për ...
Telegrafi | 19-Aug-2019 12:14
Pensionistja Liljana Todorovska këtë mëngjes është marrë në pyetje nga Prokuroria për Ndjekjen e Krimit të Organizuar dhe Korrupsionit, në lidhje me rastin “Haraçi”. Ajo është nënshkruese edhe autore e projektit për ...

Janeva hodhi poshtë kërkesën për largimin e Fetait dhe Bubevskit nga lënda “Titanik 3”
Prokurorja Speciale, Katica Janeva ka hedhur poshtë kërkesën e avokatit për rastin “Titanik 3”, Elenko Millanov për largimin e prokurorëve Fatime Fetai dhe Gavrill Bubevski, nga rasti “Titani 3”. Gjatë seancës së sotme ...
Flaka | 19-Aug-2019 15:22
Prokurorja Speciale, Katica Janeva ka hedhur poshtë kërkesën e avokatit për rastin “Titanik 3”, Elenko Millanov për largimin e prokurorëve Fatime Fetai dhe Gavrill Bubevski, nga rasti “Titani 3”. Gjatë seancës së sotme ...

Kiçeec rrëfehet para Ruskoskës
Shkup, 19 gusht – I dyshuari i dytë për rastin “Reket”, Zoran Mileski – Kiçeec, i cili gjendet në paraburgim në Shtukë, sot është sjellë në Prokurorinë për krim të organizuar për t’u marr në pyetje, konfirmojnë nga ...
Koha.mk | 19-Aug-2019 15:22
Shkup, 19 gusht – I dyshuari i dytë për rastin “Reket”, Zoran Mileski – Kiçeec, i cili gjendet në paraburgim në Shtukë, sot është sjellë në Prokurorinë për krim të organizuar për t’u marr në pyetje, konfirmojnë nga ...

Zoran Mileski – Kiçeec në pyetje në PP
Shkup, 19 gusht 2019 (MEDIAL) – I dyshuari i dytë për rastin “Reket”, Zoran Mileski – Kiçeec, i cili gjendet në paraburgim në Shtukë, sot është sjellë në Prokurorinë për krim të organizuar për t’u marr në pyetje, ...
Medial | 19-Aug-2019 15:22
Shkup, 19 gusht 2019 (MEDIAL) – I dyshuari i dytë për rastin “Reket”, Zoran Mileski – Kiçeec, i cili gjendet në paraburgim në Shtukë, sot është sjellë në Prokurorinë për krim të organizuar për t’u marr në pyetje, ...

JANEVA MOHON MOSMARRËVESHJET, nuk i jep Fetain dhe Bubevskin
Prokurorja Speciale Katica Janeva vendosi që të mos i largojë prokurorët Fatime Fetai dhe Gavrill Bubevski nga rasti “Titanik 3” pas kërkesë së avokatit Elenko Millanov. Janeva e cila kishte vetëm dy orë për të sjellë ...
Medial | 19-Aug-2019 15:22
Prokurorja Speciale Katica Janeva vendosi që të mos i largojë prokurorët Fatime Fetai dhe Gavrill Bubevski nga rasti “Titanik 3” pas kërkesë së avokatit Elenko Millanov. Janeva e cila kishte vetëm dy orë për të sjellë ...

Katica duhet të vendos për përjashtimin e Fetait nga lënda Titanik 3
Prokurorja Katica Janeva do të vendos nëse prokurorët Fatime Fetai dhe Gavrill Bubevski do të ju merret rasti “Titanik 3”. Këtë e tha gjykatësja Marija Kletniçka, pasi avokati Elenko Millanov në seancën e sotme kërkoi ...
Shenja | 19-Aug-2019 12:44
Prokurorja Katica Janeva do të vendos nëse prokurorët Fatime Fetai dhe Gavrill Bubevski do të ju merret rasti “Titanik 3”. Këtë e tha gjykatësja Marija Kletniçka, pasi avokati Elenko Millanov në seancën e sotme kërkoi ...

Avokati i Alimit dhe Gurit kërkon përjashtimin e prokurorëve në rastin “Titanik 3”
Avokati Elenko Millanov, i cili i përfaqëson Ejup Alimin dhe Ismet Gurin të akuzuar në rastin “Titanik 3”, ka kërkuar që të zëvendësohen prokurorja Katica Janeva, si dhe Gavrill Bubevski dhe Fatime Fetai, të cilët e ...
Telegrafi | 19-Aug-2019 11:26
Avokati Elenko Millanov, i cili i përfaqëson Ejup Alimin dhe Ismet Gurin të akuzuar në rastin “Titanik 3”, ka kërkuar që të zëvendësohen prokurorja Katica Janeva, si dhe Gavrill Bubevski dhe Fatime Fetai, të cilët e ...

Janeva duhet të vendos për përjashtimin e Fetait dhe Bubevskit nga rasti “Titanik 3”
Pas një pauze prej 40 minutave, pasi avokati Elenko Millanov ka shtruar kërkesë për përjashtim të Katica Janevës dhe prokurorëve Fatime Fetai dhe Gavrill Bubevsi nga rasti “Titanik 3”, gjykatësja Marija Kletniçka ka ...
Alsat-M | 19-Aug-2019 12:43
Pas një pauze prej 40 minutave, pasi avokati Elenko Millanov ka shtruar kërkesë për përjashtim të Katica Janevës dhe prokurorëve Fatime Fetai dhe Gavrill Bubevsi nga rasti “Titanik 3”, gjykatësja Marija Kletniçka ka ...

Fatime Fetait t’i merret rasti “Titanik 3”
Konfrontimi mes Katica Janevës dhe Fatime Fetait është bazë që kjo e fundit të përjashtohet nga procedimi i mëtutjeshëm i rastit “Titanik3”. Ky propozim pak më parë u parashtrua nga avokati i Elenko Millano, mbrojtës i ...
TetovaSot | 19-Aug-2019 12:35
Konfrontimi mes Katica Janevës dhe Fatime Fetait është bazë që kjo e fundit të përjashtohet nga procedimi i mëtutjeshëm i rastit “Titanik3”. Ky propozim pak më parë u parashtrua nga avokati i Elenko Millano, mbrojtës i ...

Kiçeec dhe Todorovska merren në pyetje në Prokurori për “Zhvatjen”
Pensionistja Liljana Todorovska sot në mëngjes u morr në pyetje në Prokurorinë për krim të organizuar dhe korrupsion për rastin “Zhvatja”. Todorovska është autor dhe nënshkruese e projektit për Qendër Evropiane të ...
Shenja | 19-Aug-2019 12:22
Pensionistja Liljana Todorovska sot në mëngjes u morr në pyetje në Prokurorinë për krim të organizuar dhe korrupsion për rastin “Zhvatja”. Todorovska është autor dhe nënshkruese e projektit për Qendër Evropiane të ...

Mbrojtja në “Titanik 3” kërkon përjashtimin e PSP-së
Shkup, 19 gusht 2019 (MEDIAL) – Përjashtim të prokurores speciale publike Katica Janeva, si dhe të prokurorëve të saj të autorizuar si Fatime Fetai dhe Gavril Bubevski në lëndën “Titanik 3” sot kërkoi mbrojtësi i të ...
Medial | 19-Aug-2019 12:21
Shkup, 19 gusht 2019 (MEDIAL) – Përjashtim të prokurores speciale publike Katica Janeva, si dhe të prokurorëve të saj të autorizuar si Fatime Fetai dhe Gavril Bubevski në lëndën “Titanik 3” sot kërkoi mbrojtësi i të ...

“Reket”, Kiçeec dhe Todorovska merren në pyetje në Prokurori
Pensionistja Liljana Todorovska sot në mëngjes u morr në pyetje në Prokurorinë për krim të organizuar dhe korrupsion për rastin “Reket”. Todorovska është autor dhe nënshkruese e projektit për Qendër Evropiane të Lidhjes ...
Alsat-M | 19-Aug-2019 12:21
Pensionistja Liljana Todorovska sot në mëngjes u morr në pyetje në Prokurorinë për krim të organizuar dhe korrupsion për rastin “Reket”. Todorovska është autor dhe nënshkruese e projektit për Qendër Evropiane të Lidhjes ...

123
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved