ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 29/01/2020 05:39

PSG nuk mund ta shesë Neymarin pa gjetur zëvendësues

PSG nuk mund ta shesë Neymarin pa gjetur zëvendësues
Trajneri i Paris Saint-Germainit, Thomas Tuchel, nuk e ka mohuar faktin se Neymar mund të largohet nga kampioni Francës para mbylljes së afatit kalimtar veror. Megjithatë, strategu gjerman e ka bërë të qartë se ...
Telegrafi | 19-Aug-2019 10:25
Trajneri i Paris Saint-Germainit, Thomas Tuchel, nuk e ka mohuar faktin se Neymar mund të largohet nga kampioni Francës para mbylljes së afatit kalimtar veror. Megjithatë, strategu gjerman e ka bërë të qartë se ...

PSG e Juve bisedojnë për Dybalan
Sulmuesi argjentinas mund të përfundojë në klubin nga Ligue 1 gjatë kësaj vere “Telenovela” Paulo Dybala po vazhdon edhe në ditët e fundit të afatit kalimtar të verës. Juventusi po mendon ta sistemojë në një klub tjetër ...
Kosova Sot | 19-Aug-2019 15:24
Sulmuesi argjentinas mund të përfundojë në klubin nga Ligue 1 gjatë kësaj vere “Telenovela” Paulo Dybala po vazhdon edhe në ditët e fundit të afatit kalimtar të verës. Juventusi po mendon ta sistemojë në një klub tjetër ...

PSG-ja i ka afro 80 milionë euro për Dybalen
PSG-ja është duke shfaqur një interesim të madh për sulmuesin e Juventusit, Paulo Dybala. Gjiganti italian nuk është i kënaqur me argjentinasin dhe është munduar ta shesë gjatë tërë verës. Argjentinasi ka qenë i lidhur ...
Indeks Online | 19-Aug-2019 15:24
PSG-ja është duke shfaqur një interesim të madh për sulmuesin e Juventusit, Paulo Dybala. Gjiganti italian nuk është i kënaqur me argjentinasin dhe është munduar ta shesë gjatë tërë verës. Argjentinasi ka qenë i lidhur ...

I përmendet emri në operacionin Neymar, shpërthen Semedo në “Instagram”
Semedo nuk është dhe as që ka qenë ndonjëherë i përfshirë në operacionin ‘Neymar’. Barcelona është duke i shikuar të gjitha mundësitë për ta rikthyer në “Camp Nou” Neymar Juniorin. Për të mos shpenzuar shumë para, ...
Kosova Sot | 19-Aug-2019 15:24
Semedo nuk është dhe as që ka qenë ndonjëherë i përfshirë në operacionin ‘Neymar’. Barcelona është duke i shikuar të gjitha mundësitë për ta rikthyer në “Camp Nou” Neymar Juniorin. Për të mos shpenzuar shumë para, ...

Silva: Shpresoj që Neymar të qëndroj
Mbrojtësi i PSG-së, Thiago Silva është duke shpresuar që bashkëlojtari, Neymar të qëndroj në “Parkun e Princave”.
Kosova Press | 19-Aug-2019 15:23
Mbrojtësi i PSG-së, Thiago Silva është duke shpresuar që bashkëlojtari, Neymar të qëndroj në “Parkun e Princave”.

Thiago Silva ka shpresë që Neymar do ta bëjë këtë gjë
E ardhmja e Neymar në Paris ka qenë subjekt i shumë spekulimeve përgjatë vitit 2019, me Real Madrid dhe Barcelona të interesuara për të siguruar shërbimet e tij para 2 shtatorit. Braziliani nuk erdhi fare në stërvitjet ...
Lajminet | 19-Aug-2019 15:22
E ardhmja e Neymar në Paris ka qenë subjekt i shumë spekulimeve përgjatë vitit 2019, me Real Madrid dhe Barcelona të interesuara për të siguruar shërbimet e tij para 2 shtatorit. Braziliani nuk erdhi fare në stërvitjet ...

PSG e do Dybalan si zëvendësues të Neymar
Trajneri i Paris Saint-Germain, Thomas Tuchel ka deklaruar se skuadrës së tij i nevojitet patjetër një zëvendësues për brazilianin Neymar që pritet të transferohet te [...]
VeqSport | 19-Aug-2019 12:57
Trajneri i Paris Saint-Germain, Thomas Tuchel ka deklaruar se skuadrës së tij i nevojitet patjetër një zëvendësues për brazilianin Neymar që pritet të transferohet te [...]

Messi po e detyron Barcën për ta blerë Neymarin
Jo se situata mes tyre ka qenë ndonjëherë e qetë, por Neymar dhe dëshira e tij për t’u rikthyer në Spanjë, ka ndezur një luftë shumë të ashpër mes Realit të Madridit dhe Barcelonës. Ndonëse të gjitha gjasat e biseduara ...
Indeks Online | 19-Aug-2019 12:21
Jo se situata mes tyre ka qenë ndonjëherë e qetë, por Neymar dhe dëshira e tij për t’u rikthyer në Spanjë, ka ndezur një luftë shumë të ashpër mes Realit të Madridit dhe Barcelonës. Ndonëse të gjitha gjasat e biseduara ...

Andrea Conti vendos të qëndrojë në Milan
Gjigantët francezë PSG janë gati t’i ofrojnë Juventusit 80 milionë euro për sulmuesin Paulo Dybala, raporton ‘Daily Mail’. Argjentinasi nuk po ka hapësirë që të paraqitet nga minuta e par, kjo pasi që me ardhja e ...
GazetaBlic | 19-Aug-2019 12:14
Gjigantët francezë PSG janë gati t’i ofrojnë Juventusit 80 milionë euro për sulmuesin Paulo Dybala, raporton ‘Daily Mail’. Argjentinasi nuk po ka hapësirë që të paraqitet nga minuta e par, kjo pasi që me ardhja e ...

PSG ka gati 80 milionë euro për Dybalen
PSG është duke shfaqur një interesim të madh për sulmuesin e Juventusit, Paulo Dybala. Gjiganti italian nuk është i kënaqur me argjentinasin dhe është munduar ta shes gjatë tërë verës. Argjentinasi ka qenë i lidhur me ...
Alsat-M | 19-Aug-2019 11:59
PSG është duke shfaqur një interesim të madh për sulmuesin e Juventusit, Paulo Dybala. Gjiganti italian nuk është i kënaqur me argjentinasin dhe është munduar ta shes gjatë tërë verës. Argjentinasi ka qenë i lidhur me ...

PSG ka gati 80 milionë euro për Dybalen
PSG është duke shfaqur një interesim të madh për sulmuesin e Juventusit, Paulo Dybala.
Kosova Press | 19-Aug-2019 11:46
PSG është duke shfaqur një interesim të madh për sulmuesin e Juventusit, Paulo Dybala.

PSG në bisedime me zëvendësuesin e Neymarit
PSG do të veprojë shpejt për të nënshkruar me Paulo Dybalan pasi sezoni i tyre në Ligue 1 nisi me një humbje ndaj Rennes të dielën. Mail raporton se klubi francez do të fillojë bisedimet me Juventusin rreth një ...
Koha.mk | 19-Aug-2019 11:38
PSG do të veprojë shpejt për të nënshkruar me Paulo Dybalan pasi sezoni i tyre në Ligue 1 nisi me një humbje ndaj Rennes të dielën. Mail raporton se klubi francez do të fillojë bisedimet me Juventusin rreth një ...

Hapet rruga për largimin e Neymar, PSG në bisedime me zëvendësuesin e tij
PSG do të veprojë shpejt për të nënshkruar me Paulo Dybalan pasi sezoni i tyre në Ligue 1 nisi me një humbje ndaj Rennes të dielën. Mail raporton se klubi francez do të fillojë bisedimet me Juventusin rreth një ...
Lajminet | 19-Aug-2019 11:26
PSG do të veprojë shpejt për të nënshkruar me Paulo Dybalan pasi sezoni i tyre në Ligue 1 nisi me një humbje ndaj Rennes të dielën. Mail raporton se klubi francez do të fillojë bisedimet me Juventusin rreth një ...

Tuchel konfirmon: Neymar largohet vetëm në këtë mënyrë
Mungesa e Neymar nga skuadra e PSG vazhdoi të dielën pasi kampionët e Ligue 1 humben 2-1 ndaj Rennes në ndeshjen e parë për edicionin e ri. Sulmuesi 27-vjeçar është duke u rikuperuar nga një dëmtim i këmbës që e ka lënë ...
Koha.mk | 19-Aug-2019 11:11
Mungesa e Neymar nga skuadra e PSG vazhdoi të dielën pasi kampionët e Ligue 1 humben 2-1 ndaj Rennes në ndeshjen e parë për edicionin e ri. Sulmuesi 27-vjeçar është duke u rikuperuar nga një dëmtim i këmbës që e ka lënë ...

PSG nuk mund ta shesë Neymarin pa gjetur zëvendësues
Trajneri i Paris Saint-Germainit, Thomas Tuchel, nuk e ka mohuar faktin se Neymar mund të largohet nga kampioni Francës para mbylljes së afatit kalimtar veror. Megjithatë, strategu gjerman e ka bërë të qartë se ...
E Dua Sportin | 19-Aug-2019 11:00
Trajneri i Paris Saint-Germainit, Thomas Tuchel, nuk e ka mohuar faktin se Neymar mund të largohet nga kampioni Francës para mbylljes së afatit kalimtar veror. Megjithatë, strategu gjerman e ka bërë të qartë se ...

PSG dhe Juve pranë bisedimeve për Dybala
Paris Saint-Germain synon të përforcohet pas fillimti me humbje të sezonit të ri. Ata pritet që të veprojnë shpejt për të nënshkruar me Paulo Dybala pasi u mposhtën të dielën nga Rennes 2:1. Mail raporton se klubi ...
InFokusi | 19-Aug-2019 10:35
Paris Saint-Germain synon të përforcohet pas fillimti me humbje të sezonit të ri. Ata pritet që të veprojnë shpejt për të nënshkruar me Paulo Dybala pasi u mposhtën të dielën nga Rennes 2:1. Mail raporton se klubi ...

Neymar s’largohet pa ia gjetur zëvendësuesin, thotë trajneri i PSG
Trajneri i Paris Saint-Germain, Thomas Tuchel, ka përjashtruar mundësinë e largimit të yllit të skuadrës Neymar. Ai ka thënë se braziliani nuk do të mund të largohet pa e gjetur klubi zëvendësuesin e tij, shkruan Goal, ...
InFokusi | 19-Aug-2019 09:38
Trajneri i Paris Saint-Germain, Thomas Tuchel, ka përjashtruar mundësinë e largimit të yllit të skuadrës Neymar. Ai ka thënë se braziliani nuk do të mund të largohet pa e gjetur klubi zëvendësuesin e tij, shkruan Goal, ...

Përfaqësuesit e Dybalas po takohen me PSG-në për ta kompletuar transferimin
Përfaqësuesit e Paulo Dybalas do të takohen të martën e javës së ardhshme me Paris Saint-Germianin, pasi e ardhmja e tij te Juventusi mbetet ende në dilemë. La Joya refuzoi kalimin te Manchester United dhe Tottenham ...
Telegrafi | 18-Aug-2019 20:34
Përfaqësuesit e Paulo Dybalas do të takohen të martën e javës së ardhshme me Paris Saint-Germianin, pasi e ardhmja e tij te Juventusi mbetet ende në dilemë. La Joya refuzoi kalimin te Manchester United dhe Tottenham ...

Neymar s’largohet pa ia gjetur zëvendësuesin, thotë trajneri i PSG
Trajneri i Paris Saint-Germain, Thomas Tuchel, ka përjashtruar mundësinë e largimit të yllit të skuadrës Neymar. Ai ka thënë se braziliani nuk do të mund të largohet pa e gjetur klubi zëvendësuesin e tij, shkruan Goal, ...
Klan Kosova | 19-Aug-2019 09:22
Trajneri i Paris Saint-Germain, Thomas Tuchel, ka përjashtruar mundësinë e largimit të yllit të skuadrës Neymar. Ai ka thënë se braziliani nuk do të mund të largohet pa e gjetur klubi zëvendësuesin e tij, shkruan Goal, ...

Trajneri i PSG-së: Neymarin e shesim vetëm pasi të kemi gjetur zëvendësuesin e tij
Trajneri i Paris Saint-Germain, Thomas Tuchel, nuk e ka mbajtur aspak të fshehtë faktin se Neymar është shumë pranë largimit nga klubi këtë verë. E vetmja gjë që po e mban atë ende në Paris është mungesa e një ...
Lexo | 19-Aug-2019 09:16
Trajneri i Paris Saint-Germain, Thomas Tuchel, nuk e ka mbajtur aspak të fshehtë faktin se Neymar është shumë pranë largimit nga klubi këtë verë. E vetmja gjë që po e mban atë ende në Paris është mungesa e një ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved