ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 29/01/2020 05:09

Nuk bindet vlonjati, me urdhër mbrojtje dhunon familjarët

Nuk bindet vlonjati, me urdhër mbrojtje dhunon familjarët
VLORË Policia e Vlorës ka arrestuar në flagrancë për “Dhunë në familje” dhe “Veprime në kundërshtim me Vendimin e Gjykatës”, një 41-vjeçar i cili pavarësisht një urdhri mbrojtjeje ka dhunuar familjarët e tij. Sipas të ...
BalkanWeb | 19-Aug-2019 15:25
VLORË Policia e Vlorës ka arrestuar në flagrancë për “Dhunë në familje” dhe “Veprime në kundërshtim me Vendimin e Gjykatës”, një 41-vjeçar i cili pavarësisht një urdhri mbrojtjeje ka dhunuar familjarët e tij. Sipas të ...

Policia gjen kanabis, arrestohet 40-vjeçari dhe kryetari i fshatit
KORÇË Specialistët për Hetimin e Krimeve në Komisariatin e Policisë Korçë kanë arrestuar në flagrancë dy persona pas gjetjes së fidanëve të kanabisit në banesën e njërit prej tyre. Sipas burimeve zyrtare janë arrestuar ...
BalkanWeb | 19-Aug-2019 15:25
KORÇË Specialistët për Hetimin e Krimeve në Komisariatin e Policisë Korçë kanë arrestuar në flagrancë dy persona pas gjetjes së fidanëve të kanabisit në banesën e njërit prej tyre. Sipas burimeve zyrtare janë arrestuar ...

Kanabis në pyll në Shëngjergj, pranga 55-vjeçarit në kërkim i biri
TIRANË Policia e Tiranës ka finalizuar operacioni policor antikanabis të koduar “Fag” duke goditur një rast të tentativës për kultivim të bimëve narkotike. Në pranga ka përfunduar një 55-vjeçar, ndërsa djali i tij është ...
BalkanWeb | 19-Aug-2019 15:25
TIRANË Policia e Tiranës ka finalizuar operacioni policor antikanabis të koduar “Fag” duke goditur një rast të tentativës për kultivim të bimëve narkotike. Në pranga ka përfunduar një 55-vjeçar, ndërsa djali i tij është ...

Kultivonin bimë narkotike/ Pranga 55-vjeçarit, i biri në kërkim
Një 55-vjeçar ka rënë në pranga, ndërsa djali i tij shpallet në kërkim, si autorë të dyshuar të kultivimit të bimëve narkotike.
Top Channel | 19-Aug-2019 15:22
Një 55-vjeçar ka rënë në pranga, ndërsa djali i tij shpallet në kërkim, si autorë të dyshuar të kultivimit të bimëve narkotike.

Kanabis e fishekë, policia arreston 55-vjeçarin, në kërkim i biri
mapo.al Është arrestuar nga policia një 55-vjeçar ndërsa në kërkim është shpallur i biri pasi akuzohen për kultivim të lëndëve narkotike kanabis. Sipas njoftimit të policisë arrestimi i tyre u bë në sajë të operacionit ...
Mapo | 19-Aug-2019 15:24
mapo.al Është arrestuar nga policia një 55-vjeçar ndërsa në kërkim është shpallur i biri pasi akuzohen për kultivim të lëndëve narkotike kanabis. Sipas njoftimit të policisë arrestimi i tyre u bë në sajë të operacionit ...

Mbante pistoletë dhe fishekë me vete, pranga 25-vjeçarit
ELBASAN Një i ri është vënë në pranga në Elbasan pasi qarkullonte me armë zjarri. Pas kontrollit rezultoi se shtetasi me iniciale A.Z, krahas pistoletës, mbante me vete në çantën e dorës edhe disa fishekë, të cilët u ...
BalkanWeb | 19-Aug-2019 09:49
ELBASAN Një i ri është vënë në pranga në Elbasan pasi qarkullonte me armë zjarri. Pas kontrollit rezultoi se shtetasi me iniciale A.Z, krahas pistoletës, mbante me vete në çantën e dorës edhe disa fishekë, të cilët u ...

Gjendet i vdekur një 53-vjeçar në Gramsh, dyshimet e para (Emri)
GRAMSH Një 53-vjeçar është gjetur i pajetë mëngjesin e sotëm në afërsi të lumit Devoll në Gramsh. “BalkanWeb” mëson se viktima është Besnik Tabaku. Ende nuk dihen shkaqet, ndërsa policia dhe grupi hetimor kanë nisur ...
BalkanWeb | 19-Aug-2019 09:34
GRAMSH Një 53-vjeçar është gjetur i pajetë mëngjesin e sotëm në afërsi të lumit Devoll në Gramsh. “BalkanWeb” mëson se viktima është Besnik Tabaku. Ende nuk dihen shkaqet, ndërsa policia dhe grupi hetimor kanë nisur ...

Drogë të ndarë në qese gati për shitje, pranga trafikantit durrsak
Policia e Durrësit ka goditur sot një tjetër rast shpërndarjes së lëndëve narkotike në doza të vogla, duke arrestuar trafikantin 19-vjeçar. Uniformat blu raportojnë se kanë vënë në pranga të riun Xh. B., të cilit i janë ...
BalkanWeb | 18-Aug-2019 16:28
Policia e Durrësit ka goditur sot një tjetër rast shpërndarjes së lëndëve narkotike në doza të vogla, duke arrestuar trafikantin 19-vjeçar. Uniformat blu raportojnë se kanë vënë në pranga të riun Xh. B., të cilit i janë ...

Kanabis nëpër qeska farmaceutike, arrestohet i riu në Durrës
mapo.al Policia e Durrësit ka arrestuar ditën e sotme një shpërndarës të lëndëve narkotike. Droga e llojit kanabis ishte e ndarë në doza të vogla nga 19-vjeçari. Uniformat blu raportojnë se kanë vënë në pranga të riun ...
Mapo | 18-Aug-2019 16:32
mapo.al Policia e Durrësit ka arrestuar ditën e sotme një shpërndarës të lëndëve narkotike. Droga e llojit kanabis ishte e ndarë në doza të vogla nga 19-vjeçari. Uniformat blu raportojnë se kanë vënë në pranga të riun ...

Gjendet i pajetë një 54 vjeçar në Gramsh, mister shkaqet
Një shtetas është gjendur i vdekur afër lumit Devoll në fshatin Cekrez të Gramshit mengjesin e kësaj të hëne. Viktima është identifikuar si shtetasi Besnik Tabaku. 54 vjecari është gjetur I pajete por pa shenja dhune. ...
VizionPlus | 19-Aug-2019 10:26
Një shtetas është gjendur i vdekur afër lumit Devoll në fshatin Cekrez të Gramshit mengjesin e kësaj të hëne. Viktima është identifikuar si shtetasi Besnik Tabaku. 54 vjecari është gjetur I pajete por pa shenja dhune. ...

Kufoma në Durrës, policia detaje të reja: Çfarë tregoi ekspertiza
Policia e Durrësit ka dhënë detaje të reja për trupin e pajetë të seksit mashkull, që u nxor mëngjesin e sotëm nga deti. Policia sqaron se nga ekspertiza e jashtme trupi nuk ka qenë i lidhur apo i mbështjellë, si dhe ...
BalkanWeb | 18-Aug-2019 15:22
Policia e Durrësit ka dhënë detaje të reja për trupin e pajetë të seksit mashkull, që u nxor mëngjesin e sotëm nga deti. Policia sqaron se nga ekspertiza e jashtme trupi nuk ka qenë i lidhur apo i mbështjellë, si dhe ...

Lëviste me armë zjarri pa leje, pranga të riut
Specialistët për Hetimin e Krimit në bashkëpunim me Focën e Posaçme “Shqiponja” në DVP Elbasan, kanë goditur një rast të armëmbajtjes pa leje nga ku u arrestua në flagrancë një 25 vjeçar. Shtetasi i arrestuar është me ...
VizionPlus | 19-Aug-2019 10:07
Specialistët për Hetimin e Krimit në bashkëpunim me Focën e Posaçme “Shqiponja” në DVP Elbasan, kanë goditur një rast të armëmbajtjes pa leje nga ku u arrestua në flagrancë një 25 vjeçar. Shtetasi i arrestuar është me ...

Kufoma e dekompozuar në det, policia: Nuk ka shenja dhune
mapo.al Afro 9 orë pas gjetjes së një kufome në Durrës, policia thotë se ende nuk është bërë identifikimi. Sakaq, sqaron se nuk dyshohet për vrasje pasi nuk janë gjetur shenja dhune. Po kështu policia hedh poshtë ...
Mapo | 18-Aug-2019 15:19
mapo.al Afro 9 orë pas gjetjes së një kufome në Durrës, policia thotë se ende nuk është bërë identifikimi. Sakaq, sqaron se nuk dyshohet për vrasje pasi nuk janë gjetur shenja dhune. Po kështu policia hedh poshtë ...

Kapet me drogë, pranga 19 vjeçarit në Durrës
Një i ri ka rënë në prangat e policisë së Durrësit pasi është kapur duke shpërndarë drogë. Sipas policisë në cilësinë e provës materiale janë sekuestruar 22 doza lëndë narkotike Cannabis Sativa.dhe është vënë në pranga ...
VizionPlus | 18-Aug-2019 17:02
Një i ri ka rënë në prangat e policisë së Durrësit pasi është kapur duke shpërndarë drogë. Sipas policisë në cilësinë e provës materiale janë sekuestruar 22 doza lëndë narkotike Cannabis Sativa.dhe është vënë në pranga ...

Durrës/ Peshkarexha kap një kufomë në mes të detit
Ditën e sotme në ujërat e qytetit të Durrësit u gjet një kufomë, nga një peshkarexhë që kishte dalë për gjueti të peshkut.
Top Channel | 18-Aug-2019 11:21
Ditën e sotme në ujërat e qytetit të Durrësit u gjet një kufomë, nga një peshkarexhë që kishte dalë për gjueti të peshkut.

Trupi i pajetë në Durrës, policia detaje të reja
Detaje të reja kanë dalë në lidhje me trupin e pajetë të seksit mashkull, që është gjetur mëngjesin e kësaj të diele në Durrës. Përmes një njoftimi për mediat policia sqaron se nga ekspertiza e jashtme trupi nuk ka qenë ...
VizionPlus | 18-Aug-2019 15:45
Detaje të reja kanë dalë në lidhje me trupin e pajetë të seksit mashkull, që është gjetur mëngjesin e kësaj të diele në Durrës. Përmes një njoftimi për mediat policia sqaron se nga ekspertiza e jashtme trupi nuk ka qenë ...

“Dolën për gjueti dhe…”, policia detaje për kufomën në Durrës
DURRËS Policia e Durrësit ka dhënë informacione për ngjarjen e ndodhur ditën e sotme në ujërat e detit Adriatik ku u gjet një kufomë. Policia sqaron se sot në orët e para të mëngjesit, një peshkarexhë që kishte dalë për ...
BalkanWeb | 18-Aug-2019 11:06
DURRËS Policia e Durrësit ka dhënë informacione për ngjarjen e ndodhur ditën e sotme në ujërat e detit Adriatik ku u gjet një kufomë. Policia sqaron se sot në orët e para të mëngjesit, një peshkarexhë që kishte dalë për ...

Drogë dhe municione në Tiranë, kapet 55-vjeçari, në kërkim i biri
Është arrestuar nga policia një 55-vjeçar ndërsa në kërkim është shpallur i biri pasi akuzohen për kultivim të lëndëve narkotike kanabis. Sipas njoftimit të policisë arrestimi i tyre u bë në sajë të operacionit “Fag”. ...
Lapsi | 19-Aug-2019 15:22
Është arrestuar nga policia një 55-vjeçar ndërsa në kërkim është shpallur i biri pasi akuzohen për kultivim të lëndëve narkotike kanabis. Sipas njoftimit të policisë arrestimi i tyre u bë në sajë të operacionit “Fag”. ...

Gramsh, gjendet një trup i pajetë
Një trup i pajetë është gjendur ditën e sotme në afërsi të lumit Devoll në Gramsh. Sipas informacioneve të para dyshohet që trupi të jetë i Besnik Tabakut rreth 53-vjeç nga po e njëjta zonë. Ai ishte zhdukur një ditë më ...
ABCNews | 19-Aug-2019 11:26
Një trup i pajetë është gjendur ditën e sotme në afërsi të lumit Devoll në Gramsh. Sipas informacioneve të para dyshohet që trupi të jetë i Besnik Tabakut rreth 53-vjeç nga po e njëjta zonë. Ai ishte zhdukur një ditë më ...

E lidhur me natriban, gjendet një kufomë në det. Dyshohet vrasje
DURRËS Një ngjarje horror ka ndodhur në Durrës, ku peshkatarët kanë nxjerrë nga deti kufomën e një burri. Sipas të dhënave të para, një trup i pajetë është gjetur mëngjesin e sotëm në ujërat e Adriatikut. Viktima është ...
BalkanWeb | 18-Aug-2019 10:48
DURRËS Një ngjarje horror ka ndodhur në Durrës, ku peshkatarët kanë nxjerrë nga deti kufomën e një burri. Sipas të dhënave të para, një trup i pajetë është gjetur mëngjesin e sotëm në ujërat e Adriatikut. Viktima është ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved