ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 29/02/2020 14:42

Nejmar i mbyll derën Realit dhe bën zgjedhjen e tij, kërkon vetëm rikthim te katalanasit

Nejmar i mbyll derën Realit dhe bën zgjedhjen e tij, kërkon vetëm rikthim te katalanasit
Telenovela Nejmar nuk po merr fund dhe duket se do të vazhdojë deri në mbyllje të merkatos, kur edhe pritet që të largohet me shumë gjasa. Braziliani kërkon të largohet nga PSG-ja dhe pas tij janë vënë shumë skuadra në ...
GazetaTema | 18-Aug-2019 15:17
Telenovela Nejmar nuk po merr fund dhe duket se do të vazhdojë deri në mbyllje të merkatos, kur edhe pritet që të largohet me shumë gjasa. Braziliani kërkon të largohet nga PSG-ja dhe pas tij janë vënë shumë skuadra në ...

Neymar s’largohet pa ia gjetur zëvendësuesin, thotë trajneri i PSG
Trajneri i Paris Saint-Germain, Thomas Tuchel, ka përjashtruar mundësinë e largimit të yllit të skuadrës Neymar. Ai ka thënë se braziliani nuk do të mund të largohet pa e gjetur klubi zëvendësuesin e tij, shkruan Goal, ...
InFokusi | 19-Aug-2019 09:38
Trajneri i Paris Saint-Germain, Thomas Tuchel, ka përjashtruar mundësinë e largimit të yllit të skuadrës Neymar. Ai ka thënë se braziliani nuk do të mund të largohet pa e gjetur klubi zëvendësuesin e tij, shkruan Goal, ...

Argjentina publikon listën, Messi mbetet jashtë
Lionel Scaloni njoftoi skuadrën prej 27 lojtarëve dje, duke përfshirë shtatë lojtarë që nuk kanë luajtur ndonjëherë më ‘Albiçelestët’, përfshirë Alexis Mac Allister, Leonardo Balerdi, Nicolas Figal, Lucas Martinez, ...
Lajminet | 19-Aug-2019 09:33
Lionel Scaloni njoftoi skuadrën prej 27 lojtarëve dje, duke përfshirë shtatë lojtarë që nuk kanë luajtur ndonjëherë më ‘Albiçelestët’, përfshirë Alexis Mac Allister, Leonardo Balerdi, Nicolas Figal, Lucas Martinez, ...

Neymar s’largohet pa ia gjetur zëvendësuesin, thotë trajneri i PSG
Trajneri i Paris Saint-Germain, Thomas Tuchel, ka përjashtruar mundësinë e largimit të yllit të skuadrës Neymar. Ai ka thënë se braziliani nuk do të mund të largohet pa e gjetur klubi zëvendësuesin e tij, shkruan Goal, ...
Klan Kosova | 19-Aug-2019 09:22
Trajneri i Paris Saint-Germain, Thomas Tuchel, ka përjashtruar mundësinë e largimit të yllit të skuadrës Neymar. Ai ka thënë se braziliani nuk do të mund të largohet pa e gjetur klubi zëvendësuesin e tij, shkruan Goal, ...

Trajneri i PSG-së: Neymarin e shesim vetëm pasi të kemi gjetur zëvendësuesin e tij
Trajneri i Paris Saint-Germain, Thomas Tuchel, nuk e ka mbajtur aspak të fshehtë faktin se Neymar është shumë pranë largimit nga klubi këtë verë. E vetmja gjë që po e mban atë ende në Paris është mungesa e një ...
Lexo | 19-Aug-2019 09:16
Trajneri i Paris Saint-Germain, Thomas Tuchel, nuk e ka mbajtur aspak të fshehtë faktin se Neymar është shumë pranë largimit nga klubi këtë verë. E vetmja gjë që po e mban atë ende në Paris është mungesa e një ...

Tuchel konfirmon: Neymar largohet vetëm në këtë mënyrë
Thomas Tuchel ka pranuar që Paris Saint-Germainit i mungoi Neymar në humbjen e tyre shokuese ndaj Rennes dhe braziliani nuk do të largohet përveç nëse është sjellet një zëvendësim adekuat. Mungesa e Neymar nga skuadra e ...
Gazeta Observer | 19-Aug-2019 09:10
Thomas Tuchel ka pranuar që Paris Saint-Germainit i mungoi Neymar në humbjen e tyre shokuese ndaj Rennes dhe braziliani nuk do të largohet përveç nëse është sjellet një zëvendësim adekuat. Mungesa e Neymar nga skuadra e ...

PSG dhe Juve pranë bisedimeve për Dybala
Paris Saint-Germain synon të përforcohet pas fillimti me humbje të sezonit të ri. Ata pritet që të veprojnë shpejt për të nënshkruar me Paulo Dybala pasi u mposhtën të dielën nga Rennes 2:1. Mail raporton se klubi ...
EkonomiaOnline | 19-Aug-2019 08:59
Paris Saint-Germain synon të përforcohet pas fillimti me humbje të sezonit të ri. Ata pritet që të veprojnë shpejt për të nënshkruar me Paulo Dybala pasi u mposhtën të dielën nga Rennes 2:1. Mail raporton se klubi ...

08:42 Trajneri i PSG-së: Neymarin e shesim vetëm pasi ta kemi gjetur zëvendësuesin e tij Trajneri i Paris Saint-Germain, Thomas Tuchel,...
Trajneri i Paris Saint-Germain, Thomas Tuchel, nuk e ka mbajtur aspak të fshehtë faktin se Neymar është shumë pranë largimit nga klubi këtë verë. E vetmja gjë që po e mban atë ende në Paris është mungesa e një ...
Kosova Sot | 19-Aug-2019 08:48
Trajneri i Paris Saint-Germain, Thomas Tuchel, nuk e ka mbajtur aspak të fshehtë faktin se Neymar është shumë pranë largimit nga klubi këtë verë. E vetmja gjë që po e mban atë ende në Paris është mungesa e një ...

Tuchel konfirmon: Neymar largohet vetëm në këtë mënyrë
Thomas Tuchel ka pranuar që Paris Saint-Germainit i mungoi Neymar në humbjen e tyre shokuese ndaj Rennes dhe braziliani nuk do të largohet përveç nëse është sjellet një zëvendësim adekuat. Mungesa e Neymar nga skuadra e ...
Zeri | 19-Aug-2019 08:47
Thomas Tuchel ka pranuar që Paris Saint-Germainit i mungoi Neymar në humbjen e tyre shokuese ndaj Rennes dhe braziliani nuk do të largohet përveç nëse është sjellet një zëvendësim adekuat. Mungesa e Neymar nga skuadra e ...

Tuchel konfirmon: Neymar largohet vetëm në këtë mënyrë
Mungesa e Neymar nga skuadra e PSG vazhdoi të dielën pasi kampionët e Ligue 1 humben 2-1 ndaj Rennes në ndeshjen e parë për edicionin e ri. Sulmuesi 27-vjeçar është duke u rikuperuar nga një dëmtim i këmbës që e ka lënë ...
Lajminet | 19-Aug-2019 08:42
Mungesa e Neymar nga skuadra e PSG vazhdoi të dielën pasi kampionët e Ligue 1 humben 2-1 ndaj Rennes në ndeshjen e parë për edicionin e ri. Sulmuesi 27-vjeçar është duke u rikuperuar nga një dëmtim i këmbës që e ka lënë ...

PSG kërkon Varane dhe Vinicius nga Reali si pjesë e marrëveshjes për transferimin e Neymarit
Kampionët e Ligue 1, Paris Saint-Gerimain kërkojnë marrëveshje të madhe shkëmbim me Real Madridin, ku do të ishin të përfshirë dy yjeve të Mbretërve dhe ylli brazilian Neymar. Neymar ka qenë lojtari më i përfolur në ...
Telegrafi | 18-Aug-2019 18:35
Kampionët e Ligue 1, Paris Saint-Gerimain kërkojnë marrëveshje të madhe shkëmbim me Real Madridin, ku do të ishin të përfshirë dy yjeve të Mbretërve dhe ylli brazilian Neymar. Neymar ka qenë lojtari më i përfolur në ...

Trajneri i PSG-së: Neymarin e shesim vetëm pasi ta kemi gjetur zëvendësuesin e tij
Trajneri i Paris Saint-Germain, Thomas Tuchel, nuk e ka mbajtur aspak të fshehtë faktin se Neymar është shumë pranë largimit nga klubi këtë verë. E vetmja gjë që po e mban atë ende në Paris është mungesa e një ...
Gazeta Express | 19-Aug-2019 08:36
Trajneri i Paris Saint-Germain, Thomas Tuchel, nuk e ka mbajtur aspak të fshehtë faktin se Neymar është shumë pranë largimit nga klubi këtë verë. E vetmja gjë që po e mban atë ende në Paris është mungesa e një ...

PSG dhe Juve pranë bisedimeve për Dybala
Paris Saint-Germain synon të përforcohet pas fillimti me humbje të sezonit të ri. Ata pritet që të veprojnë shpejt për të nënshkruar me Paulo Dybala pasi u mposhtën të dielën nga Rennes 2:1. Mail raporton se klubi ...
Klan Kosova | 19-Aug-2019 08:25
Paris Saint-Germain synon të përforcohet pas fillimti me humbje të sezonit të ri. Ata pritet që të veprojnë shpejt për të nënshkruar me Paulo Dybala pasi u mposhtën të dielën nga Rennes 2:1. Mail raporton se klubi ...

PSG pëson humbje ndaj Rennes
Kampionët e Francës, Paris Saint-Germain, u mposhtën në javën e dytë të kampionatit francez.
Kosova Press | 18-Aug-2019 23:21
Kampionët e Francës, Paris Saint-Germain, u mposhtën në javën e dytë të kampionatit francez.

Neymar në Barcelonë, flasin mediat franceze
Çështja e të ardhmes së Neymar është tani më e diskutuara në botën e futbolit. Philippe Coutinho është rrugës për t’ju bashkuar Bayern Munichut, por situata e Neymar është ajo që po e preokupon Barcelonën më se shumti ...
Portalb | 18-Aug-2019 22:02
Çështja e të ardhmes së Neymar është tani më e diskutuara në botën e futbolit. Philippe Coutinho është rrugës për t’ju bashkuar Bayern Munichut, por situata e Neymar është ajo që po e preokupon Barcelonën më se shumti ...

PSG i hapur për huazimin me obligim blerje të Neymarit
Paris Saint-Germain është i hapur për idenë e një marrëveshje huazimi për Neymarin, me një detyrim të mëvonshëm blerje, pasi braziliani vazhdon të kërkojë një largim nga Parc des Princes. Neymar ka qenë në qendër të ...
Telegrafi | 18-Aug-2019 17:10
Paris Saint-Germain është i hapur për idenë e një marrëveshje huazimi për Neymarin, me një detyrim të mëvonshëm blerje, pasi braziliani vazhdon të kërkojë një largim nga Parc des Princes. Neymar ka qenë në qendër të ...

Nga Italia: PSG do të takohet me agjentin e Dybala këtë javë
Sipas ‘SportMediaset’, duket se PSG do të takohet me agjentin e Paulo Dybala të Martën. Kështu klubi francez do të kishte interes të fortë për të nëse ata shesin Neymar në ditët në vijim. Dybala tashmë ka refuzuar Man ...
TetovaSot | 18-Aug-2019 21:55
Sipas ‘SportMediaset’, duket se PSG do të takohet me agjentin e Paulo Dybala të Martën. Kështu klubi francez do të kishte interes të fortë për të nëse ata shesin Neymar në ditët në vijim. Dybala tashmë ka refuzuar Man ...

21:14 Mediat franceze e quajnë blof transferin e Barcelonës për Neymar, ia bëjnë qefin Messis Philippe Coutinho është rrugës...
Philippe Coutinho është rrugës për t’ju bashkuar Bayern Munichut, por situata e Neymar është ajo që po e preokupon Barcelonën më se shumti në këtë moment. Përfaqësuesit e Barcelonës kanë qenë në Paris këtë javë për të ...
Kosova Sot | 18-Aug-2019 21:26
Philippe Coutinho është rrugës për t’ju bashkuar Bayern Munichut, por situata e Neymar është ajo që po e preokupon Barcelonën më se shumti në këtë moment. Përfaqësuesit e Barcelonës kanë qenë në Paris këtë javë për të ...

Ismet Munishi ia qet pikën: Epilogu i barabartë ishte më i drejti
Sipas ‘SportMediaset’, duket se PSG do të takohet me agjentin e Paulo Dybala të Martën. Kështu klubi francez do të kishte interes të fortë për të nëse ata shesin Neymar në ditët në vijim, përcjellë GazetaBlic. Dybala ...
GazetaBlic | 18-Aug-2019 21:01
Sipas ‘SportMediaset’, duket se PSG do të takohet me agjentin e Paulo Dybala të Martën. Kështu klubi francez do të kishte interes të fortë për të nëse ata shesin Neymar në ditët në vijim, përcjellë GazetaBlic. Dybala ...

Mediat franceze e quajnë blof transferin e Barcelonës për Neymar, ia bëjnë qefin Messis
Philippe Coutinho është rrugës për t’ju bashkuar Bayern Munichut, por situata e Neymar është ajo që po e preokupon Barcelonën më se shumti në këtë moment. Përfaqësuesit e Barcelonës kanë qenë në Paris këtë javë për të ...
Gazeta Express | 18-Aug-2019 20:52
Philippe Coutinho është rrugës për t’ju bashkuar Bayern Munichut, por situata e Neymar është ajo që po e preokupon Barcelonën më se shumti në këtë moment. Përfaqësuesit e Barcelonës kanë qenë në Paris këtë javë për të ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved