ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 29/02/2020 13:10

Parashikimi i motit për sot dhe nesër: Rikthehet i nxehti afrikan

Parashikimi i motit për sot dhe nesër: Rikthehet i nxehti afrikan
mapo.al E hënë, 19 Gusht 2019 Sipas MeteoAlb, orët e paradites mbeten në ndikimin e moti të kthjellët në të gjithë vendin, përjashtuar zonat Veriore KU do të ketë vranësira të lehta. Parashikohet që gjatë pasdites ...
Mapo | 19-Aug-2019 08:47
mapo.al E hënë, 19 Gusht 2019 Sipas MeteoAlb, orët e paradites mbeten në ndikimin e moti të kthjellët në të gjithë vendin, përjashtuar zonat Veriore KU do të ketë vranësira të lehta. Parashikohet që gjatë pasdites ...

Moti për ditën e hënë, 19 gusht 2019!
Dita e hënë datë 19 Gusht moti do të mbetet i paqëndrueshëm, pjesa e parë e ditës do të jetë me diell ndërsa gjatë pjesës se dytë të ditës vranësirat do të marrin zhvillim duke u pasuar nga rrebeshe shiu dhe stuhi në ...
VizionPlus | 19-Aug-2019 08:37
Dita e hënë datë 19 Gusht moti do të mbetet i paqëndrueshëm, pjesa e parë e ditës do të jetë me diell ndërsa gjatë pjesës se dytë të ditës vranësirat do të marrin zhvillim duke u pasuar nga rrebeshe shiu dhe stuhi në ...

Moti sot në Maqedoninë e Veriut
Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë me diell dhe vranësira mesatare. Gjithashtu do të fryjë erë e lehtë nga drejtimi lindor, ndërsa indeksi UV do të jetë 8. Temperaturat e mëngjesit do të lëvizin prej 9 deri 17 ...
Telegrafi | 19-Aug-2019 08:04
Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë me diell dhe vranësira mesatare. Gjithashtu do të fryjë erë e lehtë nga drejtimi lindor, ndërsa indeksi UV do të jetë 8. Temperaturat e mëngjesit do të lëvizin prej 9 deri 17 ...

Moti në pesë ditët e ardhshme, temperaturat deri 33 gradë Celsius
Masat e ajrit me origjinë nga Afrika e Veriut sërish do të depërtojnë mbi vendin tonë gjatë javës së ardhshme. Kështu që në fushat termike do të ketë rritje graduale duke bërë që merkuri të shënojë vlera deri në 33 ...
Telegrafi | 18-Aug-2019 23:31
Masat e ajrit me origjinë nga Afrika e Veriut sërish do të depërtojnë mbi vendin tonë gjatë javës së ardhshme. Kështu që në fushat termike do të ketë rritje graduale duke bërë që merkuri të shënojë vlera deri në 33 ...

Moti, temperaturat ditore do të lëvizin prej 24 deri më 25 gradë
Moti sot do të jetë me diell dhe vranësira lokale. Temperaturat e mëngjesit do të lëvizin prej 8 deri më 18 gradë Celsius, ndërsa temperaturat ditore do të lëvizin prej 24 deri më 25 gradë Celsius. Në Shkup dhe rrethinë ...
Flaka | 19-Aug-2019 08:48
Moti sot do të jetë me diell dhe vranësira lokale. Temperaturat e mëngjesit do të lëvizin prej 8 deri më 18 gradë Celsius, ndërsa temperaturat ditore do të lëvizin prej 24 deri më 25 gradë Celsius. Në Shkup dhe rrethinë ...

Parashikimi i motit/ Vranësira kalimtare dhe temperatura të larta
mapo.al E diel, 18 Gusht 2019 Sipas MeteoAlb, bregdeti dhe zonat e ulëta paraqiten me kthjellime dhe vranësira të lehta, por vranëisra më të dendura do të ketë në zonat Verilindore dhe Juglindore. Pjesa e dytë e ditës ...
Mapo | 18-Aug-2019 08:33
mapo.al E diel, 18 Gusht 2019 Sipas MeteoAlb, bregdeti dhe zonat e ulëta paraqiten me kthjellime dhe vranësira të lehta, por vranëisra më të dendura do të ketë në zonat Verilindore dhe Juglindore. Pjesa e dytë e ditës ...

Moti sot me diell dhe i ngrohtë
Shkup, 31 korrik - Moti në Maqedoni do të jetë me diell dhe i ngrohtë. Temperatura do të lëviz prej 28 deri në 36 gradë Celsius. Në Shkup dhe rrethinë moti do të jetë i ngjashëm me temperaturë maksimale që do të arrijë ...
Zhurnal | 31-Jul-2016 08:43
Shkup, 31 korrik - Moti në Maqedoni do të jetë me diell dhe i ngrohtë. Temperatura do të lëviz prej 28 deri në 36 gradë Celsius. Në Shkup dhe rrethinë moti do të jetë i ngjashëm me temperaturë maksimale që do të arrijë ...

Parashikimi i motit, kthehen temperaturat e larta
Masat e ajrit me origjinë nga Afrika e Veriut sërish do të depërtojnë mbi vendin tonë gjatë kësaj jave. Kështu që në fushat termike do të ketë rritje graduale duke bërë që merkuri të shënojë vlera deri në 33 gradë ...
Gazeta Observer | 19-Aug-2019 08:42
Masat e ajrit me origjinë nga Afrika e Veriut sërish do të depërtojnë mbi vendin tonë gjatë kësaj jave. Kështu që në fushat termike do të ketë rritje graduale duke bërë që merkuri të shënojë vlera deri në 33 gradë ...

Parashikimi i motit
Moti sot do të jetë me diell dhe vranësira lokale. Temperaturat e mëngjesit do të lëvizin prej 8 deri më 18 gradë Celsius, ndërsa temperaturat ditore do të lëvizin prej 24 deri më 25 gradë Celsius. Në Shkup dhe rrethinë ...
Shenja | 19-Aug-2019 08:26
Moti sot do të jetë me diell dhe vranësira lokale. Temperaturat e mëngjesit do të lëvizin prej 8 deri më 18 gradë Celsius, ndërsa temperaturat ditore do të lëvizin prej 24 deri më 25 gradë Celsius. Në Shkup dhe rrethinë ...

Kthehet i nxehti, temperaturat deri 33 gradë Celsius
Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka njoftuar se masat e ajrit me origjinë nga Afrika e Veriut sërish do të depërtojnë mbi vendin tonë gjatë pesë ditëve të ardhshme. Kështu që në fushat termike do të ketë rritje ...
Indeks Online | 19-Aug-2019 08:22
Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka njoftuar se masat e ajrit me origjinë nga Afrika e Veriut sërish do të depërtojnë mbi vendin tonë gjatë pesë ditëve të ardhshme. Kështu që në fushat termike do të ketë rritje ...

Moti sot në Maqedoninë e Veriut
Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë me diell dhe vranësira mesatare. Gjithashtu do të fryjë erë e lehtë nga drejtimi lindor, ndërsa indeksi UV do të jetë 8. Temperaturat e mëngjesit do të lëvizin prej 9 deri 17 ...
Arbresh | 19-Aug-2019 08:21
Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë me diell dhe vranësira mesatare. Gjithashtu do të fryjë erë e lehtë nga drejtimi lindor, ndërsa indeksi UV do të jetë 8. Temperaturat e mëngjesit do të lëvizin prej 9 deri 17 ...

Rikthehen temperaturat e larta
Pas disa ditësh të freskëta më shi, rikthehen temperaturat e larta. Mesa duket, ditët me shi e mbaruan udhëtimin e tyre. Temperaturat do të variojnë nga gradë celcius, duke i mbyllur në nxehtësi këto ditë të fundit të ...
Lajmi i Fundit | 29-Jul-2016 12:28
Pas disa ditësh të freskëta më shi, rikthehen temperaturat e larta. Mesa duket, ditët me shi e mbaruan udhëtimin e tyre. Temperaturat do të variojnë nga gradë celcius, duke i mbyllur në nxehtësi këto ditë të fundit të ...

Moti, sërish ngritën temperaturat deri 33 gradë Celsius
Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka njoftuar se masat e ajrit me origjinë nga Afrika e Veriut sërish do të depërtojnë mbi vendin tonë gjatë pesë ditëve të ardhshme.
Kosova Press | 19-Aug-2019 08:11
Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka njoftuar se masat e ajrit me origjinë nga Afrika e Veriut sërish do të depërtojnë mbi vendin tonë gjatë pesë ditëve të ardhshme.

Parashikimi i motit për ditët në vijim
Foto: Koha Mot me diell dhe vranësira të pjesshme do të na shoqëroj gjatë katër ditëve të ardhshme. Sipas Institutit Hidrometeorologjik të Kosovës, temperaturat minimale gjatë ditës do të lëvizin ndërmjet 11-13 gradë ...
Koha.net | 30-Aug-2016 08:18
Foto: Koha Mot me diell dhe vranësira të pjesshme do të na shoqëroj gjatë katër ditëve të ardhshme. Sipas Institutit Hidrometeorologjik të Kosovës, temperaturat minimale gjatë ditës do të lëvizin ndërmjet 11-13 gradë ...

Parashikimi i motit, kthehen temperaturat e larta
Masat e ajrit me origjinë nga Afrika e Veriut sërish do të depërtojnë mbi vendin tonë gjatë kësaj jave. Kështu që në fushat termike do të ketë rritje graduale duke bërë që merkuri të shënojë vlera deri në 33 gradë ...
InFokusi | 19-Aug-2019 07:53
Masat e ajrit me origjinë nga Afrika e Veriut sërish do të depërtojnë mbi vendin tonë gjatë kësaj jave. Kështu që në fushat termike do të ketë rritje graduale duke bërë që merkuri të shënojë vlera deri në 33 gradë ...

Parashikimi i motit, kthehen temperaturat e larta
Kështu që në fushat termike do të ketë rritje graduale duke bërë që merkuri të shënojë vlera deri në 33 gradë Celsius, por temperaturat minimale gjatë natës do të kalojnë në vlera një shifrore nga 9-13 gradë Celsius, ...
Lajminet | 19-Aug-2019 07:29
Kështu që në fushat termike do të ketë rritje graduale duke bërë që merkuri të shënojë vlera deri në 33 gradë Celsius, por temperaturat minimale gjatë natës do të kalojnë në vlera një shifrore nga 9-13 gradë Celsius, ...

Moti për 5 ditët e ardhshme, kthehet vera…
Masat e ajrit me origjinë nga Afrika e Veriut sërish do të depërtojnë mbi vendin tonë gjatë javës së ardhshme. Kështu që në fushat termike do të ketë rritje graduale duke bërë që merkuri të shënojë vlera deri në 33 ...
Gazeta Express | 19-Aug-2019 07:12
Masat e ajrit me origjinë nga Afrika e Veriut sërish do të depërtojnë mbi vendin tonë gjatë javës së ardhshme. Kështu që në fushat termike do të ketë rritje graduale duke bërë që merkuri të shënojë vlera deri në 33 ...

Rikthehen temperaturat e larta në Maqedoninë e Veriut
Nga sot deri në javën tjetër në Maqedoninë e Veriut do të mbizotërojë mot me diell dhe temperatura të larta. Sipas meteorologëve temperaturat e ditës pritet të mbërrijnë deri në 38 gradë celsius, përcjellë INA. Vala e ...
Ina-Online | 19-Aug-2019 00:33
Nga sot deri në javën tjetër në Maqedoninë e Veriut do të mbizotërojë mot me diell dhe temperatura të larta. Sipas meteorologëve temperaturat e ditës pritet të mbërrijnë deri në 38 gradë celsius, përcjellë INA. Vala e ...

Kështu pritet të jenë temperaturat e javës së ardhshme
Në Kosovë gjatë pesë ditëve të ardhshme do të ketë mot kryesisht të kthjellët dhe vranësira të shpërndara kryesisht në viset malore. Masat e ajrit me origjinë nga Afrika e Veriut sërish do të depërtojnë mbi Kosovën ...
TetovaSot | 19-Aug-2019 00:05
Në Kosovë gjatë pesë ditëve të ardhshme do të ketë mot kryesisht të kthjellët dhe vranësira të shpërndara kryesisht në viset malore. Masat e ajrit me origjinë nga Afrika e Veriut sërish do të depërtojnë mbi Kosovën ...

Nga e hëna, ngriten temperaturat
Masat e ajrit me origjinë nga Afrika e Veriut sërish do të depërtojnë mbi vendin tonë gjatë javës së ardhshme. Kështu që në fushat termike do të ketë rritje graduale duke bërë që merkuri të shënojë vlera deri në 33 ...
Gazeta Monitor | 19-Aug-2019 00:04
Masat e ajrit me origjinë nga Afrika e Veriut sërish do të depërtojnë mbi vendin tonë gjatë javës së ardhshme. Kështu që në fushat termike do të ketë rritje graduale duke bërë që merkuri të shënojë vlera deri në 33 ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved