ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 25/05/2020 11:04

Nuk i ikën e keqja nga Reforma në Drejtësi, Meta sulmon Kuvendin: Po bën ligje për persona të veçantë

Nuk i ikën e keqja nga Reforma në Drejtësi, Meta sulmon Kuvendin: Po bën ligje për persona të veçantë
Presidenti i Republikës, Ilir Meta, i ftuar në emisionin “Kojshia Show” në RTV21 ka bërë akuza mjaft të forta në adresë të Kuvendit të Shqipërisë. Sipas Kreut të Shtetit: “Parlamenti përdoret thjesht për të mbuluar ...
GazetaTema | 19-Aug-2019 08:16
Presidenti i Republikës, Ilir Meta, i ftuar në emisionin “Kojshia Show” në RTV21 ka bërë akuza mjaft të forta në adresë të Kuvendit të Shqipërisë. Sipas Kreut të Shtetit: “Parlamenti përdoret thjesht për të mbuluar ...

Meta: Luftoj për sovranitetin e vendit jo për kthimin tek LSI, Basha e Rama të dialogojnë
Presidentit Meta vec pushimeve në zonën turistike dhe malore te Prevallës ka dhënë shpesh mesazhe politike sidomos nëpërmjet rrjeteve sociale ku ka qënë teper aktiv. Së fundmi ai dha një intervistë të zgjeruar për RTV21 ...
VizionPlus | 19-Aug-2019 09:23
Presidentit Meta vec pushimeve në zonën turistike dhe malore te Prevallës ka dhënë shpesh mesazhe politike sidomos nëpërmjet rrjeteve sociale ku ka qënë teper aktiv. Së fundmi ai dha një intervistë të zgjeruar për RTV21 ...

Meta: Shqipëri s’mund të jetë pjesë e dialogut Kosovë-Serbi
Presidenti i Shqipërisë, Ilir Meta, gjatë një interviste të dhënë sot në mbrëmje për RTV21, ka deklaruar në mënyrë të prerë e të qartë se “Shqipëria nuk mund të jetë pjesë e dialogut Kosovë-Serbi”. Po ashtu, Meta ka ...
Zeri | 19-Aug-2019 09:56
Presidenti i Shqipërisë, Ilir Meta, gjatë një interviste të dhënë sot në mbrëmje për RTV21, ka deklaruar në mënyrë të prerë e të qartë se “Shqipëria nuk mund të jetë pjesë e dialogut Kosovë-Serbi”. Po ashtu, Meta ka ...

Meta: Shqipëria s’mund të jetë pjesë e dialogut Kosovë-Serbi – taksa e Kalimashit, e gabuar!
Presidenti Ilir Meta ka deklaruar në mënyrë të prerë e të qartë se “Shqipëria nuk mund të jetë pjesë e dialogut Kosovë-Serbi”. Në intervistën dhënë në RTV21, Kreu i Shtetit është ndalur edhe në bashkëpunimin ndërmjet dy ...
Telegrafi | 19-Aug-2019 07:40
Presidenti Ilir Meta ka deklaruar në mënyrë të prerë e të qartë se “Shqipëria nuk mund të jetë pjesë e dialogut Kosovë-Serbi”. Në intervistën dhënë në RTV21, Kreu i Shtetit është ndalur edhe në bashkëpunimin ndërmjet dy ...

Meta: Shqipëria s’mund të jetë pjesë e bisedimeve Kosovë -Serbi
Presidenti i Shqipërisë, Ilir Meta, gjatë një interviste të dhënë për RTV21, ka deklaruar në mënyrë të prerë e të qartë se “Shqipëria nuk mund të jetë pjesë e dialogut Kosovë-Serbi”. Po ashtu, Meta ka folur detajisht ...
PortaliOnline | 19-Aug-2019 09:56
Presidenti i Shqipërisë, Ilir Meta, gjatë një interviste të dhënë për RTV21, ka deklaruar në mënyrë të prerë e të qartë se “Shqipëria nuk mund të jetë pjesë e dialogut Kosovë-Serbi”. Po ashtu, Meta ka folur detajisht ...

Meta: Shqipëria s’mund të jetë pjesë e dialogut Kosovë – Serbi
Presidenti i Shqipërisë, Ilir Meta, gjatë një interviste të dhënë për RTV21, ka deklaruar në mënyrë të prerë e të qartë se “Shqipëria nuk mund të jetë pjesë e dialogut Kosovë-Serbi”. Po ashtu, Meta ka folur hollësisht ...
Indeks Online | 19-Aug-2019 09:45
Presidenti i Shqipërisë, Ilir Meta, gjatë një interviste të dhënë për RTV21, ka deklaruar në mënyrë të prerë e të qartë se “Shqipëria nuk mund të jetë pjesë e dialogut Kosovë-Serbi”. Po ashtu, Meta ka folur hollësisht ...

Meta: Shqipëria s’mund të jetë pjesë e dialogut Kosovë-Serbi
Presidenti i Shqipërisë, Ilir Meta, gjatë një interviste të dhënë sot në mbrëmje për RTV21, ka deklaruar në mënyrë të prerë e të qartë se “Shqipëria nuk mund të jetë pjesë e dialogut Kosovë-Serbi”. Po ashtu, Meta ka ...
EkonomiaOnline | 19-Aug-2019 09:44
Presidenti i Shqipërisë, Ilir Meta, gjatë një interviste të dhënë sot në mbrëmje për RTV21, ka deklaruar në mënyrë të prerë e të qartë se “Shqipëria nuk mund të jetë pjesë e dialogut Kosovë-Serbi”. Po ashtu, Meta ka ...

Meta: Kriza në Shqipëri ka lidhje me dialogun Kosovë-Serbi
Presidenti i Republikës, Ilir Meta, duke folur sot në RTV21 lidhur me krizën e rëndë politike në Shqipëri ka deklaruar për herë të parë se “kjo krizë artificiale në të cilën ndodhet Shqipëria dhe që nuk e meriton ...
BalkanWeb | 18-Aug-2019 22:43
Presidenti i Republikës, Ilir Meta, duke folur sot në RTV21 lidhur me krizën e rëndë politike në Shqipëri ka deklaruar për herë të parë se “kjo krizë artificiale në të cilën ndodhet Shqipëria dhe që nuk e meriton ...

Meta: Taksa në Rrugën e Kombit e gabuar
Presidenti i Shqipërisë, Ilir Meta, gjatë një interviste të dhënë sot në mbrëmje për RTV21, ka deklaruar në mënyrë të prerë e të qartë se “Shqipëria nuk mund të jetë pjesë e dialogut Kosovë-Serbi”. Po ashtu, Meta ka ...
InFokusi | 19-Aug-2019 08:36
Presidenti i Shqipërisë, Ilir Meta, gjatë një interviste të dhënë sot në mbrëmje për RTV21, ka deklaruar në mënyrë të prerë e të qartë se “Shqipëria nuk mund të jetë pjesë e dialogut Kosovë-Serbi”. Po ashtu, Meta ka ...

Intervista e Presidentit Meta për emisionin “Kojshia Show” në RTV21: Beteja ime kryesore sot si President, por edhe nesër nëse do të jetë e nevojshme kur të mos jem President, do të jetë për rikthimin e sovranitetit të qytetarëve shqiptarë
Gazetari (Sadri F. Imeri): Jemi në Prevallë dhe kemi takuar një kojshi tonin shumë të mirë, është njeri shumë karizmatik, një njeri shumë i veçantë. Është një burrështetas i njohur i kombit shqiptar, me ne sonte është ...
Telegraf | 18-Aug-2019 22:54
Gazetari (Sadri F. Imeri): Jemi në Prevallë dhe kemi takuar një kojshi tonin shumë të mirë, është njeri shumë karizmatik, një njeri shumë i veçantë. Është një burrështetas i njohur i kombit shqiptar, me ne sonte është ...

Abraham ka një mesazh për të gjithë tifozët që e fyen në baza racore
Presidenti Meta gjatë një interviste të dhënë sot në mbrëmje për RTV21, ka deklaruar në mënyrë të prerë e të qartë se “Shqipëria nuk mund të jetë pjesë e dialogut Kosovë-Serbi”. Gjithashtu, Kreu i Shtetit është ndalur ...
GazetaBlic | 19-Aug-2019 08:16
Presidenti Meta gjatë një interviste të dhënë sot në mbrëmje për RTV21, ka deklaruar në mënyrë të prerë e të qartë se “Shqipëria nuk mund të jetë pjesë e dialogut Kosovë-Serbi”. Gjithashtu, Kreu i Shtetit është ndalur ...

Meta flet për dialogun Kosovë-Serbi: Taksa e Kalimashit, gabim!
Presidenti Meta gjatë një interviste të dhënë sot në mbrëmje për RTV21, ka deklaruar në mënyrë të prerë e të qartë se “Shqipëria nuk mund të jetë pjesë e dialogut Kosovë-Serbi”. Gjithashtu, Kreu i Shtetit është ndalur ...
BalkanWeb | 18-Aug-2019 22:34
Presidenti Meta gjatë një interviste të dhënë sot në mbrëmje për RTV21, ka deklaruar në mënyrë të prerë e të qartë se “Shqipëria nuk mund të jetë pjesë e dialogut Kosovë-Serbi”. Gjithashtu, Kreu i Shtetit është ndalur ...

Kriza në Shqipëri, Meta: Ka lidhje me dialogun Kosovë-Serbi
Presidenti i Republikës Ilir Meta duke në RTV21 lidhur me krizën e rëndë politike në Shqipëri ka deklaruar për herë të parë se kjo krizë, të cilën e quan ‘artificiale’ në të cilën ndodhet Shqipëria ka një lidhje edhe me ...
Politiko | 19-Aug-2019 07:23
Presidenti i Republikës Ilir Meta duke në RTV21 lidhur me krizën e rëndë politike në Shqipëri ka deklaruar për herë të parë se kjo krizë, të cilën e quan ‘artificiale’ në të cilën ndodhet Shqipëria ka një lidhje edhe me ...

Meta: Shqipëria s’mund të jetë pjesë e dialogut Kosovë-Serbi! Taksa e Kalimashit, e gabuar!
Presidenti Meta gjatë një interviste të dhënë sot në mbrëmje për RTV21, ka deklaruar në mënyrë të prerë e të qartë se “Shqipëria nuk mund të jetë pjesë e dialogut Kosovë-Serbi”. Gjithashtu Kreu i Shtetit është ndalur ...
Telegraf | 18-Aug-2019 22:42
Presidenti Meta gjatë një interviste të dhënë sot në mbrëmje për RTV21, ka deklaruar në mënyrë të prerë e të qartë se “Shqipëria nuk mund të jetë pjesë e dialogut Kosovë-Serbi”. Gjithashtu Kreu i Shtetit është ndalur ...

Meta: Taksa në Rrugën e Kombit e gabuar, Shqipëria s’mund të jetë pjesë e bisedimeve Kosovë -Serbi
Presidenti i Shqipërisë, Ilir Meta, gjatë një interviste të dhënë sot në mbrëmje për RTV21, ka deklaruar në mënyrë të prerë e të qartë se “Shqipëria nuk mund të jetë pjesë e dialogut Kosovë-Serbi”. Po ashtu, Meta ka ...
TetovaSot | 19-Aug-2019 00:10
Presidenti i Shqipërisë, Ilir Meta, gjatë një interviste të dhënë sot në mbrëmje për RTV21, ka deklaruar në mënyrë të prerë e të qartë se “Shqipëria nuk mund të jetë pjesë e dialogut Kosovë-Serbi”. Po ashtu, Meta ka ...

Meta: Taksa në Rrugën e Kombit e gabuar, Shqipëria s’mund të jetë pjesë e bisedimeve Kosovë -Serbi
Presidenti i Shqipërisë, Ilir Meta, gjatë një interviste të dhënë sot në mbrëmje për RTV21, ka deklaruar në mënyrë të prerë e të qartë se “Shqipëria nuk mund të jetë pjesë e dialogut Kosovë-Serbi”. Po ashtu, Meta ka ...
Gazeta Express | 19-Aug-2019 00:04
Presidenti i Shqipërisë, Ilir Meta, gjatë një interviste të dhënë sot në mbrëmje për RTV21, ka deklaruar në mënyrë të prerë e të qartë se “Shqipëria nuk mund të jetë pjesë e dialogut Kosovë-Serbi”. Po ashtu, Meta ka ...

Meta: Taksa në rrugën e Kombit është e gabuar
Presidenti Meta gjatë një interviste të dhënë sot në mbrëmje për RTV21, ka deklaruar në mënyrë të prerë e të qartë se “Shqipëria nuk mund të jetë pjesë e dialogut Kosovë-Serbi”. Gjithashtu, Kreu i Shtetit është ndalur ...
Indeks Online | 18-Aug-2019 23:46
Presidenti Meta gjatë një interviste të dhënë sot në mbrëmje për RTV21, ka deklaruar në mënyrë të prerë e të qartë se “Shqipëria nuk mund të jetë pjesë e dialogut Kosovë-Serbi”. Gjithashtu, Kreu i Shtetit është ndalur ...

Meta: Taksa në rrugën e Kombit është e gabuar
Presidenti Meta gjatë një interviste të dhënë sot në mbrëmje për RTV21, ka deklaruar në mënyrë të prerë e të qartë se “Shqipëria nuk mund të jetë pjesë e dialogut Kosovë-Serbi”. Gjithashtu, Kreu i Shtetit është ndalur ...
Gazeta Express | 18-Aug-2019 23:11
Presidenti Meta gjatë një interviste të dhënë sot në mbrëmje për RTV21, ka deklaruar në mënyrë të prerë e të qartë se “Shqipëria nuk mund të jetë pjesë e dialogut Kosovë-Serbi”. Gjithashtu, Kreu i Shtetit është ndalur ...

Presidenti Meta: Beteja ime kryesore, rikthimi i sovranitetit të qytetarëve shqiptarë
Presidenti i Republikës, Ilir Meta i ftuar sot në emisionin “Kojshia Show” në RTV21 ka rrëfyer për herë të parë dhe betejën e tij kryesore. “Beteja ime kryesore sot si President, por edhe nesër nëse do të jetë e ...
Telegraf | 18-Aug-2019 22:27
Presidenti i Republikës, Ilir Meta i ftuar sot në emisionin “Kojshia Show” në RTV21 ka rrëfyer për herë të parë dhe betejën e tij kryesore. “Beteja ime kryesore sot si President, por edhe nesër nëse do të jetë e ...

Meta: Beteja ime kryesore, rikthimi i sovranitetit të shqiptarëve
Presidenti Ilir Meta në emisionin “Kojshia Show” në RTV21 ka treguar për herë të parë dhe betejën e tij kryesore. “Beteja ime kryesore sot si President, por edhe nesër nëse do të jetë e nevojshme kur të mos jem ...
Lajmi i Fundit | 18-Aug-2019 23:11
Presidenti Ilir Meta në emisionin “Kojshia Show” në RTV21 ka treguar për herë të parë dhe betejën e tij kryesore. “Beteja ime kryesore sot si President, por edhe nesër nëse do të jetë e nevojshme kur të mos jem ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved