ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 29/02/2020 13:31

Shqiptari vrau ish-gruan dhe partnerin e saj, detaje tronditëse

Shqiptari vrau ish-gruan dhe partnerin e saj, detaje tronditëse
Dëshmitarët dhe policia kanë dhënë detaje se si ndodhi vrasja makabre në Gjermani ku një 43-vjeçar nga Kosova akuzohet se ka vrarë ish-gruan e tij 32-vjeçare dhe partnerin e saj një 23-vjeçar nga Afganistani. Sipas ...
BalkanWeb | 19-Aug-2019 08:22
Dëshmitarët dhe policia kanë dhënë detaje se si ndodhi vrasja makabre në Gjermani ku një 43-vjeçar nga Kosova akuzohet se ka vrarë ish-gruan e tij 32-vjeçare dhe partnerin e saj një 23-vjeçar nga Afganistani. Sipas ...

FOTO-LAJM: Pamjet e shqiptarit pasi vrau ish-gruan dhe të dashurin
mapo.al Këto pamje tregojnë një 43-vjeçar shqiptar nga Kosova, pasi kreu një krim të dyfishtë në Gjermani. Ngjarja tronditi qytetin e Izerlohnit një ditë më parë. 43-vjeçari qëlloi për vdekje me një thikë kuzhine mbi ...
Mapo | 18-Aug-2019 21:44
mapo.al Këto pamje tregojnë një 43-vjeçar shqiptar nga Kosova, pasi kreu një krim të dyfishtë në Gjermani. Ngjarja tronditi qytetin e Izerlohnit një ditë më parë. 43-vjeçari qëlloi për vdekje me një thikë kuzhine mbi ...

Ky është 43- vjeçari kosovar që vrau ish-gruan dhe të dashurin e saj
Pas vrasjes së dyfishtë që dyshohet ta ketë bërë një 43-vjeçar kosovar në qytetin Izerlohn të Gjermanisë, janë publikuar imazhe teksa tërhiqen trupat nga vendi i ngjarjes dhe arrestohet i dyshuari. 43-vjeçari qëlloi për ...
Gazeta Observer | 19-Aug-2019 09:56
Pas vrasjes së dyfishtë që dyshohet ta ketë bërë një 43-vjeçar kosovar në qytetin Izerlohn të Gjermanisë, janë publikuar imazhe teksa tërhiqen trupat nga vendi i ngjarjes dhe arrestohet i dyshuari. 43-vjeçari qëlloi për ...

Pamje nga ngjarja e rëndë në Gjermani ku shqiptari vrau ish-gruan dhe të dashurin
Këto pamje tregojnë 43-vjeçarin shqiptar nga Kosova, pasi kreu një krim të dyfishtë në Gjermani. Ngjarja tronditi qytetin e Izerlohnit një ditë më parë. 43-vjeçari qëlloi për vdekje me një thikë kuzhine mbi ish-gruan e ...
InFokusi | 19-Aug-2019 09:44
Këto pamje tregojnë 43-vjeçarin shqiptar nga Kosova, pasi kreu një krim të dyfishtë në Gjermani. Ngjarja tronditi qytetin e Izerlohnit një ditë më parë. 43-vjeçari qëlloi për vdekje me një thikë kuzhine mbi ish-gruan e ...

Ky është kosovari, që qëlloi për vdekje gruan dhe të dashurin e saj afgan
Pas vrasjes së dyfishtë që dyshohet ta ketë bërë një 43-vjeçar kosovar në qytetin Izerlohn të Gjermanisë, janë publikuar imazhe teksa tërhiqen trupat nga vendi i ngjarjes dhe arrestohet i dyshuari. 43-vjeçari qëlloi për ...
Indeks Online | 19-Aug-2019 09:38
Pas vrasjes së dyfishtë që dyshohet ta ketë bërë një 43-vjeçar kosovar në qytetin Izerlohn të Gjermanisë, janë publikuar imazhe teksa tërhiqen trupat nga vendi i ngjarjes dhe arrestohet i dyshuari. 43-vjeçari qëlloi për ...

Pamje nga ngjarja e rëndë në Gjermani ku shqiptari vrau ish-gruan dhe të dashurin
Këto pamje tregojnë 43-vjeçarin shqiptar nga Kosova, pasi kreu një krim të dyfishtë në Gjermani. Ngjarja tronditi qytetin e Izerlohnit një ditë më parë. 43-vjeçari qëlloi për vdekje me një thikë kuzhine mbi ish-gruan e ...
Gazeta Observer | 19-Aug-2019 09:15
Këto pamje tregojnë 43-vjeçarin shqiptar nga Kosova, pasi kreu një krim të dyfishtë në Gjermani. Ngjarja tronditi qytetin e Izerlohnit një ditë më parë. 43-vjeçari qëlloi për vdekje me një thikë kuzhine mbi ish-gruan e ...

Pamje nga ngjarja e rëndë në Gjermani ku shqiptari vrau ish-gruan dhe të dashurin
Këto pamje tregojnë 43-vjeçarin shqiptar nga Kosova, pasi kreu një krim të dyfishtë në Gjermani. Ngjarja tronditi qytetin e Izerlohnit një ditë më parë. 43-vjeçari qëlloi për vdekje me një thikë kuzhine mbi ish-gruan e ...
Zeri | 19-Aug-2019 09:10
Këto pamje tregojnë 43-vjeçarin shqiptar nga Kosova, pasi kreu një krim të dyfishtë në Gjermani. Ngjarja tronditi qytetin e Izerlohnit një ditë më parë. 43-vjeçari qëlloi për vdekje me një thikë kuzhine mbi ish-gruan e ...

Pamje nga ngjarja e rëndë në Gjermani ku shqiptari vrau ish-gruan dhe të dashurin
Këto pamje tregojnë 43-vjeçarin shqiptar nga Kosova, pasi kreu një krim të dyfishtë në Gjermani. Ngjarja tronditi qytetin e Izerlohnit njw ditë më parë. 43-vjeçari qëlloi për vdekje me një thikë kuzhine mbi ish-gruan e ...
Arbresh | 19-Aug-2019 08:59
Këto pamje tregojnë 43-vjeçarin shqiptar nga Kosova, pasi kreu një krim të dyfishtë në Gjermani. Ngjarja tronditi qytetin e Izerlohnit njw ditë më parë. 43-vjeçari qëlloi për vdekje me një thikë kuzhine mbi ish-gruan e ...

Pamje nga ngjarja e rëndë në Gjermani ku shqiptari vrau ish-gruan dhe të dashurin
Këto pamje tregojnë 43-vjeçarin shqiptar nga Kosova, pasi kreu një krim të dyfishtë në Gjermani. Ngjarja tronditi qytetin e Izerlohnit një ditë më parë. 43-vjeçari qëlloi për vdekje me një thikë kuzhine mbi ish-gruan e ...
Gazeta Express | 19-Aug-2019 08:59
Këto pamje tregojnë 43-vjeçarin shqiptar nga Kosova, pasi kreu një krim të dyfishtë në Gjermani. Ngjarja tronditi qytetin e Izerlohnit një ditë më parë. 43-vjeçari qëlloi për vdekje me një thikë kuzhine mbi ish-gruan e ...

Detaje tronditëse nga ngjarja kur kosovari vrau gruan dhe partnerin e saj
Dëshmitarët dhe policia kanë dhënë detaje se si ndodhi vrasja makabre në Gjermani. Një 43-vjeçar nga Kosova dyshohet se ka vrarë ish-gruan e tij 32-vjeçare dhe partnerin e saj, 23-vjeçarin nga Afganistani. Sipas ...
Gazeta Express | 19-Aug-2019 07:23
Dëshmitarët dhe policia kanë dhënë detaje se si ndodhi vrasja makabre në Gjermani. Një 43-vjeçar nga Kosova dyshohet se ka vrarë ish-gruan e tij 32-vjeçare dhe partnerin e saj, 23-vjeçarin nga Afganistani. Sipas ...

Dëshmitarët tregojnë çfarë panë nga vrasja e dyfishtë që dyshohet se e kreu kosovari në Gjermani
Vrasja e dyfishtë nga një kosovar në qytetin Iserlohn të Gjermanisë ka tronditur personat të cilët ndodheshin në vendin e ngjarjes. Një taksist thoshte se nuk do të punojë më prej asaj çfarë kishte parë dhe tregoi ...
TetovaSot | 18-Aug-2019 20:56
Vrasja e dyfishtë nga një kosovar në qytetin Iserlohn të Gjermanisë ka tronditur personat të cilët ndodheshin në vendin e ngjarjes. Një taksist thoshte se nuk do të punojë më prej asaj çfarë kishte parë dhe tregoi ...

Tragjike, kosovari vret me thikë ish-gruan dhe partnerin e saj
Një ngjarje tragjike ka ndodhur në Gjermani, teksa një shqiptar nga Kosova ka goditur me thikë ish-bashkëshorten e tij dhe partnerin e saj 23-vjeçar nga Afganistani, duke i lënë të vdekur në vend. Mediet gjermane ...
BalkanWeb | 18-Aug-2019 18:58
Një ngjarje tragjike ka ndodhur në Gjermani, teksa një shqiptar nga Kosova ka goditur me thikë ish-bashkëshorten e tij dhe partnerin e saj 23-vjeçar nga Afganistani, duke i lënë të vdekur në vend. Mediet gjermane ...

Dëshmitarët tregojnë çfarë panë nga vrasja e dyfishtë që dyshohet se e kreu kosovari në Gjermani
Vrasja e dyfishtë nga një kosovar në qytetin Iserlohn të Gjermanisë ka tronditur personat të cilët ndodheshin në vendin e ngjarjes. Një taksist thoshte se nuk do të punojë më prej asaj çfarë kishte parë dhe tregoi ...
Gazeta Monitor | 18-Aug-2019 20:54
Vrasja e dyfishtë nga një kosovar në qytetin Iserlohn të Gjermanisë ka tronditur personat të cilët ndodheshin në vendin e ngjarjes. Një taksist thoshte se nuk do të punojë më prej asaj çfarë kishte parë dhe tregoi ...

Dëshmitarët tregojnë çfarë panë nga vrasja e dyfishtë që dyshohet se e kreu kosovari në Gjermani
Vrasja e dyfishtë nga një kosovar në qytetin Iserlohn të Gjermanisë ka tronditur personat të cilët ndodheshin në vendin e ngjarjes. Një taksist thoshte se nuk do të punojë më prej asaj çfarë kishte parë dhe tregoi ...
Gazeta Express | 18-Aug-2019 20:42
Vrasja e dyfishtë nga një kosovar në qytetin Iserlohn të Gjermanisë ka tronditur personat të cilët ndodheshin në vendin e ngjarjes. Një taksist thoshte se nuk do të punojë më prej asaj çfarë kishte parë dhe tregoi ...

Gruaja shqiptare e vrarë në Gjermani në momentin e ekzekutimit kishte në veturë foshnjën dymuajshe
Mediat gjermane kanë shkruar se dorasi dyshohet të jetë kosovar. Ndërkaq sot, nga mediat lokale në qytetin Iserlohn të Gjermanisë, janë dhënë detaje nga kjo vrasje që po cilësohet si vrasje e dyfishtë, shkruan ...
AlbInfo | 18-Aug-2019 20:02
Mediat gjermane kanë shkruar se dorasi dyshohet të jetë kosovar. Ndërkaq sot, nga mediat lokale në qytetin Iserlohn të Gjermanisë, janë dhënë detaje nga kjo vrasje që po cilësohet si vrasje e dyfishtë, shkruan ...

Çmendet shqiptari, vret ish-gruan dhe partnerin e saj  në sy të fëmijëve
Një ngjarje e rëndë është shënuar në Gjermani. Mësohet se një shqiptar i Kosovës ka vrarë me thikë, ish-bashkëshorten e tij dhe partnerin e saj. Viktimat janë një 23-vjeçar nga Afganistani, dhe 32-veçarja. Mediet ...
Dritare | 18-Aug-2019 19:58
Një ngjarje e rëndë është shënuar në Gjermani. Mësohet se një shqiptar i Kosovës ka vrarë me thikë, ish-bashkëshorten e tij dhe partnerin e saj. Viktimat janë një 23-vjeçar nga Afganistani, dhe 32-veçarja. Mediet ...

Foshnja dy muajsh në vendin ku kosovari dyshohet se e vrau ish-gruan dhe partnerin e saj
Mbrëmë në qytetin Iserlohn të Gjermanisë është raportuar se një burrë 43-vjeçar ka goditur me thikë një grua 32-vjeçare dhe një burrë 23-vjeçar. Mediat gjermane kanë shkruar se dorasi dyshohet të jetë kosovar. Ndërkaq ...
TetovaSot | 18-Aug-2019 19:56
Mbrëmë në qytetin Iserlohn të Gjermanisë është raportuar se një burrë 43-vjeçar ka goditur me thikë një grua 32-vjeçare dhe një burrë 23-vjeçar. Mediat gjermane kanë shkruar se dorasi dyshohet të jetë kosovar. Ndërkaq ...

Detaje të reja nga vrasja e dyfishtë që tronditi Gjermaninë
Një 43-vjeçar nga Kosova dyshohet se ka vrarë ish-gruan e tij 32-vjeçare dhe partnerin e saj, 23-vjeçarin nga Afganistani. Sipas policisë gjermane, ngjarja ka ndodhur të shtunën në një stacion treni në Iserlohn, ku ...
Lajminet | 18-Aug-2019 19:32
Një 43-vjeçar nga Kosova dyshohet se ka vrarë ish-gruan e tij 32-vjeçare dhe partnerin e saj, 23-vjeçarin nga Afganistani. Sipas policisë gjermane, ngjarja ka ndodhur të shtunën në një stacion treni në Iserlohn, ku ...

Detaje të reja nga vrasja e dyfishtë që tronditi Gjermaninë
Dëshmitarët dhe policia kanë dhënë detaje se si ndodhi vrasja makabre në Gjermani.Një 43-vjeçar nga Kosova dyshohet se ka vrarë ish-gruan e tij 32-vjeçare dhe partnerin e saj, 23-vjeçarin nga Afganistani. Sipas policisë ...
Arbresh | 18-Aug-2019 19:27
Dëshmitarët dhe policia kanë dhënë detaje se si ndodhi vrasja makabre në Gjermani.Një 43-vjeçar nga Kosova dyshohet se ka vrarë ish-gruan e tij 32-vjeçare dhe partnerin e saj, 23-vjeçarin nga Afganistani. Sipas policisë ...

E tmerrshme: Dyshohet se gruaja kosovare kishte në makinë foshnjën dy muajshe kur u vra
Mbrëmë në qytetin Iserlohn të Gjermanisë është raportuar se një burrë 43-vjeçar ka goditur me thikë një grua 32-vjeçare dhe një burrë 23-vjeçar. Mediat gjermane kanë shkruar se dorasi dyshohet të jetë kosovar. Ndërkaq ...
Zeri | 18-Aug-2019 19:17
Mbrëmë në qytetin Iserlohn të Gjermanisë është raportuar se një burrë 43-vjeçar ka goditur me thikë një grua 32-vjeçare dhe një burrë 23-vjeçar. Mediat gjermane kanë shkruar se dorasi dyshohet të jetë kosovar. Ndërkaq ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved