ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 25/05/2020 10:43

Të gjithë i duan zgjedhjet, frikë nga befasitë

Të gjithë i duan zgjedhjet, frikë nga befasitë
Ndonëse si datë për mbajtjen e seancës për shpërndarjen e Kuvendit të Kosovës është caktuar 22 gushti (e enjte), përfaqësues të partive politike dhe njohës të çështjeve politike po shprehen pesimistë mbi atë se të ...
Telegrafi | 19-Aug-2019 08:22
Ndonëse si datë për mbajtjen e seancës për shpërndarjen e Kuvendit të Kosovës është caktuar 22 gushti (e enjte), përfaqësues të partive politike dhe njohës të çështjeve politike po shprehen pesimistë mbi atë se të ...

Frika më e madhe e partive
Vetëm tri ditë na ndajnë nga seanca e ftuar për shpërndarjen e Kuvendit të Kosovës, teksa shumica e partive politike të vendit janë deklaruar pro mbajtjes së zgjedhjeve. Mirëpo përfaqësues të subjekteve politike dhe ...
Gazeta Express | 19-Aug-2019 08:42
Vetëm tri ditë na ndajnë nga seanca e ftuar për shpërndarjen e Kuvendit të Kosovës, teksa shumica e partive politike të vendit janë deklaruar pro mbajtjes së zgjedhjeve. Mirëpo përfaqësues të subjekteve politike dhe ...

Partitë përjashtojnë befasitë, thonë se Kuvendi do të shpërndahet
Prezencë në sallë dhe votë pro shpërndarjes së Kuvendit kanë paralajmëruar të gjitha subjektet shqiptare, në seancën e së enjtes. Para shpërndarjes, partitë janë dakorduar që ta votojnë marrëveshjen për fondet e ...
EkonomiaOnline | 19-Aug-2019 08:16
Prezencë në sallë dhe votë pro shpërndarjes së Kuvendit kanë paralajmëruar të gjitha subjektet shqiptare, në seancën e së enjtes. Para shpërndarjes, partitë janë dakorduar që ta votojnë marrëveshjen për fondet e ...

Të gjithë i duan zgjedhjet, frikë nga befasitë
Vetëm tri ditë na ndajnë nga seanca e ftuar për shpërndarjen e Kuvendit të Kosovës, teksa shumica e partive politike të vendit janë deklaruar pro mbajtjes së zgjedhjeve. Mirëpo përfaqësues të subjekteve politike dhe ...
EkonomiaOnline | 19-Aug-2019 08:11
Vetëm tri ditë na ndajnë nga seanca e ftuar për shpërndarjen e Kuvendit të Kosovës, teksa shumica e partive politike të vendit janë deklaruar pro mbajtjes së zgjedhjeve. Mirëpo përfaqësues të subjekteve politike dhe ...

Të gjithë i duan zgjedhjet, frikë nga befasitë
Mirëpo përfaqësues të subjekteve politike dhe analistë shprehen skeptikë se shpërndarja e Kuvendit do të ndodhë në këtë datë, për shkak se, sipas tyre, ndonjëra nga partitë mund të ndërrojë qëndrimin dhe potencialisht ...
Lajminet | 19-Aug-2019 08:11
Mirëpo përfaqësues të subjekteve politike dhe analistë shprehen skeptikë se shpërndarja e Kuvendit do të ndodhë në këtë datë, për shkak se, sipas tyre, ndonjëra nga partitë mund të ndërrojë qëndrimin dhe potencialisht ...

NISMA shkon e vetme në zgjedhje
Kryetari i Këshillit Kombëtar të Nismës Social Demokrate, Jakup Krasniqi, ka thënë se bazuar në deklarimet e partive politike shpërndarja e Kuvendit dhe zgjedhjet e parakohshme nuk kanë alternativë. Sipas tij, ka pak ...
Zeri | 19-Aug-2019 08:11
Kryetari i Këshillit Kombëtar të Nismës Social Demokrate, Jakup Krasniqi, ka thënë se bazuar në deklarimet e partive politike shpërndarja e Kuvendit dhe zgjedhjet e parakohshme nuk kanë alternativë. Sipas tij, ka pak ...

Partitë përjashtojnë befasitë, thonë se Kuvendi do të shpërndahet
Prezencë në sallë dhe votë pro shpërndarjes së Kuvendit kanë paralajmëruar të gjitha subjektet shqiptare, në seancën e së enjtes. Para shpërndarjes, partitë janë dakorduar që ta votojnë marrëveshjen për fondet e ...
InFokusi | 19-Aug-2019 08:11
Prezencë në sallë dhe votë pro shpërndarjes së Kuvendit kanë paralajmëruar të gjitha subjektet shqiptare, në seancën e së enjtes. Para shpërndarjes, partitë janë dakorduar që ta votojnë marrëveshjen për fondet e ...

Të gjithë i duan zgjedhjet, frikë nga befasitë
Vetëm tri ditë na ndajnë nga seanca e ftuar për shpërndarjen e Kuvendit të Kosovës, teksa shumica e partive politike të vendit janë deklaruar pro mbajtjes së zgjedhjeve. Mirëpo përfaqësues të subjekteve politike dhe ...
Zeri | 19-Aug-2019 07:53
Vetëm tri ditë na ndajnë nga seanca e ftuar për shpërndarjen e Kuvendit të Kosovës, teksa shumica e partive politike të vendit janë deklaruar pro mbajtjes së zgjedhjeve. Mirëpo përfaqësues të subjekteve politike dhe ...

NISMA shkon e vetme në zgjedhje
Kryetari i Këshillit Kombëtar të Nismës Social Demokrate, Jakup Krasniqi, ka thënë se bazuar në deklarimet e partive politike shpërndarja e Kuvendit dhe zgjedhjet e parakohshme nuk kanë alternativë. Sipas tij, ka pak ...
Gazeta Express | 19-Aug-2019 07:35
Kryetari i Këshillit Kombëtar të Nismës Social Demokrate, Jakup Krasniqi, ka thënë se bazuar në deklarimet e partive politike shpërndarja e Kuvendit dhe zgjedhjet e parakohshme nuk kanë alternativë. Sipas tij, ka pak ...

Krasniqi: NISMA nuk ka vija të kuqe me partitë që mund t’i fitojnë zgjedhjet
Jakup Krasniqi, nga Nisma Social Demokrate, ka bërë të ditur se nuk kanë vija të kuqe për partitë që fitojnë zgjedhjet. Kryetari i Këshillit Kombëtar të Nismës Social Demokrate, Jakup Krasniqi, ka thënë se të gjitha ...
Gazeta Observer | 18-Aug-2019 23:11
Jakup Krasniqi, nga Nisma Social Demokrate, ka bërë të ditur se nuk kanë vija të kuqe për partitë që fitojnë zgjedhjet. Kryetari i Këshillit Kombëtar të Nismës Social Demokrate, Jakup Krasniqi, ka thënë se të gjitha ...

Krasniqi: Nisma nuk vendos vija të kuqe për asnjë parti që mund t’i fitojë zgjedhjet
Jakup Krasniqi, nga Nisma Social Demokrate, ka bërë të ditur se nuk kanë vija të kuqe për partitë që fitojnë zgjedhjet. Kryetari i Këshillit Kombëtar të Nismës Social Demokrate, Jakup Krasniqi, ka thënë se të gjitha ...
Telegrafi | 18-Aug-2019 22:27
Jakup Krasniqi, nga Nisma Social Demokrate, ka bërë të ditur se nuk kanë vija të kuqe për partitë që fitojnë zgjedhjet. Kryetari i Këshillit Kombëtar të Nismës Social Demokrate, Jakup Krasniqi, ka thënë se të gjitha ...

Krasniqi: Nisma nuk vendos vija të kuqe për asnjë parti që mund t’i fitojë zgjedhjet
Jakup Krasniqi, nga Nisma Social Demokrate, ka bërë të ditur se nuk kanë vija të kuqe për partitë që fitojnë zgjedhjet. Kryetari i Këshillit Kombëtar të Nismës Social Demokrate, Jakup Krasniqi, ka thënë se të gjitha ...
Arbresh | 18-Aug-2019 22:38
Jakup Krasniqi, nga Nisma Social Demokrate, ka bërë të ditur se nuk kanë vija të kuqe për partitë që fitojnë zgjedhjet. Kryetari i Këshillit Kombëtar të Nismës Social Demokrate, Jakup Krasniqi, ka thënë se të gjitha ...

Krasniqi: Nisma nuk vendos vija të kuqe për asnjë parti që mund t’i fitojë zgjedhjet
Jakup Krasniqi, nga Nisma Social Demokrate, ka bërë të ditur se nuk kanë vija të kuqe për partitë që fitojnë zgjedhjet. Kryetari i Këshillit Kombëtar të Nismës Social Demokrate, Jakup Krasniqi, ka thënë se të gjitha ...
Zeri | 18-Aug-2019 22:20
Jakup Krasniqi, nga Nisma Social Demokrate, ka bërë të ditur se nuk kanë vija të kuqe për partitë që fitojnë zgjedhjet. Kryetari i Këshillit Kombëtar të Nismës Social Demokrate, Jakup Krasniqi, ka thënë se të gjitha ...

“Nisma nuk vendos vija të kuqe për asnjë parti që mund t’i fitojë zgjedhjet”
Kryetari i Këshillit Kombëtar të Nismës Social Demokrate, Jakup Krasniqi, ka thënë se të gjitha rrethanat tregojnë që ky subjekt politik do të shkojë i vetëm në zgjedhje. Në një intervistë dhënë për gazetën “Epoka e ...
Lajminet | 18-Aug-2019 22:20
Kryetari i Këshillit Kombëtar të Nismës Social Demokrate, Jakup Krasniqi, ka thënë se të gjitha rrethanat tregojnë që ky subjekt politik do të shkojë i vetëm në zgjedhje. Në një intervistë dhënë për gazetën “Epoka e ...

Hoxha: Nisma është e gatshme se kurrë më parë për sukseset e reja
Kryetari i Degës së Nismës Socialdemokrate në Gjakovë, Fazli Hoxha, ka mbajtur një takim me kryetarët e nëndegëve të regjionit të Hasit, me të cilët ka biseduar për zgjedhjet e parakohshme parlamentare.
Kosova Press | 17-Aug-2019 21:59
Kryetari i Degës së Nismës Socialdemokrate në Gjakovë, Fazli Hoxha, ka mbajtur një takim me kryetarët e nëndegëve të regjionit të Hasit, me të cilët ka biseduar për zgjedhjet e parakohshme parlamentare.

Abazi: Nëse LDK-ja dhe VV-ja bëhen bashkë, partitë tjera do të krijojnë një front kundër tyre
Seanca për shpërndarjen e Kuvendit është thirrur për datën 22 gusht dhe se tashmë është dorëzuar edhe mocioni me 93 nënshkrime të deputetëve. Megjithatë, ende nuk dihet sigurt nëse në këtë datë do të ndodhë edhe ...
EkonomiaOnline | 17-Aug-2019 08:20
Seanca për shpërndarjen e Kuvendit është thirrur për datën 22 gusht dhe se tashmë është dorëzuar edhe mocioni me 93 nënshkrime të deputetëve. Megjithatë, ende nuk dihet sigurt nëse në këtë datë do të ndodhë edhe ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved