ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 16/09/2019 00:03

Zbardhen bëmat e Mihal Kokëdhimës, e “masakrojnë” turistët: Rrihte klientët prej 2015

Zbardhen bëmat e Mihal Kokëdhimës, e “masakrojnë” turistët: Rrihte klientët prej 2015
Nga Mentor Kasa Pamjet e shpërndara me shpejtësi në Shqipëri me protagonist Mihal Kokëdhimën, pronar i restorantit “Panorma” në Porto Palermo, dolën po aq shpejt edhe jashtë kufijve tanë, fillimisht nëpër forumet dhe ...
GazetaTema | 19-Aug-2019 09:33
Nga Mentor Kasa Pamjet e shpërndara me shpejtësi në Shqipëri me protagonist Mihal Kokëdhimën, pronar i restorantit “Panorma” në Porto Palermo, dolën po aq shpejt edhe jashtë kufijve tanë, fillimisht nëpër forumet dhe ...

Mbyllet restoranti i Kokëdhimës/ Verifikim aktivitetit, ndërsa pushuesit e huaj nuk mungojnë në plazh
Ky është restoranti i Mihal Kokëdhimës në Porto Palermo. Dyert e këtij biznesi tashmë janë të mbyllura, pas incidentit që0 ndodhi me turistët spanjolle.
Top Channel | 18-Aug-2019 19:38
Ky është restoranti i Mihal Kokëdhimës në Porto Palermo. Dyert e këtij biznesi tashmë janë të mbyllura, pas incidentit që0 ndodhi me turistët spanjolle.

Shpëtim Gjika në krah të Kokëdhimës: Ai turisti, kurrë mos ardhtë…
mapo.al Pas publikimit të videos ku shfaqej pronari i lokalit në Porto Palermo, Mihal Kokëdhima, mbi kofanon e makinës ku ndodheshin turistët spanjollë, ish-kryebashkiaku i Vlorës, Shpëtim Gjika, ka bërë një koment. ...
Mapo | 18-Aug-2019 18:35
mapo.al Pas publikimit të videos ku shfaqej pronari i lokalit në Porto Palermo, Mihal Kokëdhima, mbi kofanon e makinës ku ndodheshin turistët spanjollë, ish-kryebashkiaku i Vlorës, Shpëtim Gjika, ka bërë një koment. ...

Si nisi konflikti i Mihal Kokëdhimës, Goro: Shkak, porosia për peshk
mapo.al Mihal Kokëdhima, 51 vjeçari nga Himara i akuzuar se sulmoi 5 turistë spanjollë dhe guidat e tyre pas një debati mbi cilësinë e shërbimit në restorantin e tij në Porto Palermo, do të qëndrojë në burg ndërsa pret ...
Mapo | 18-Aug-2019 18:27
mapo.al Mihal Kokëdhima, 51 vjeçari nga Himara i akuzuar se sulmoi 5 turistë spanjollë dhe guidat e tyre pas një debati mbi cilësinë e shërbimit në restorantin e tij në Porto Palermo, do të qëndrojë në burg ndërsa pret ...

Shpëtim Gjika i del në krah Kokëdhimës: Nuk e pushkatoj Mihalin. Ata dy gangot në furgon i neveris, ai spanjoll turisti kurrë mos ardhtë
Ish-kryebashkiaku i Vlorës, Shpëtim Gjika i ka dalë në mbrojtje pronarit të lokalit në Porto Palermo, Mihal Kokëdhima. Në një shënim në facebook Gjika shkruan se “Mihali u shpërfytyrua,ose e detyruan të shfaqej i ...
GazetaTema | 18-Aug-2019 18:17
Ish-kryebashkiaku i Vlorës, Shpëtim Gjika i ka dalë në mbrojtje pronarit të lokalit në Porto Palermo, Mihal Kokëdhima. Në një shënim në facebook Gjika shkruan se “Mihali u shpërfytyrua,ose e detyruan të shfaqej i ...

Dhunuesi i turistëve mbetet në burg/ Mihal Kokëdhima: Nuk i preka me dorë, më morën zvarrë me makinë
Gjykata e Vlorës ka dhënë masën e sigurisë "Arrest në burg” për shtetasin Mihal Kokëdhima,i përfshirë në konfliktin me turistët spanjollë pak ditë më parë në Porto Palermo, në lokalin e e tij.
Top Channel | 18-Aug-2019 14:17
Gjykata e Vlorës ka dhënë masën e sigurisë "Arrest në burg” për shtetasin Mihal Kokëdhima,i përfshirë në konfliktin me turistët spanjollë pak ditë më parë në Porto Palermo, në lokalin e e tij.

Sulmuesi i turistëve mbetet në burg, Mihal Kokëdhima: Nuk i preka me dorë, më morën zvarrë me veturë
Gjykata e Vlorës ka dhënë masën e sigurisë “Arrest në burg” për shtetasin Mihal Kokëdhima,i përfshirë në konfliktin me turistët spanjollë pak ditë më parë në Porto Palermo, në lokalin e e tij. Seanca gjyqësore është ...
Telegrafi | 18-Aug-2019 22:02
Gjykata e Vlorës ka dhënë masën e sigurisë “Arrest në burg” për shtetasin Mihal Kokëdhima,i përfshirë në konfliktin me turistët spanjollë pak ditë më parë në Porto Palermo, në lokalin e e tij. Seanca gjyqësore është ...

Mbyllet lokali i Mihal Kokëdhimës, objekti pa leje
Ndërkohë lokali në pronësi të 51 vjeçarit Mihal Kokëdhima në Porto Palermo ku ndodhi incidenti me turistët spanjollë është mbyllur. Në hyrje të ndërtesës është vendosur një tabelë ku lajmërohet se biznesi nuk ofron më ...
VizionPlus | 18-Aug-2019 14:54
Ndërkohë lokali në pronësi të 51 vjeçarit Mihal Kokëdhima në Porto Palermo ku ndodhi incidenti me turistët spanjollë është mbyllur. Në hyrje të ndërtesës është vendosur një tabelë ku lajmërohet se biznesi nuk ofron më ...

Dhuna mbi turistët spanjollë, lihet në burg pronari i lokalit
VLORË Gjykata e Vlorës ka lënë në burg pronarin e lokalit në Porto Palermo Mihal Kokëdhima. Ndonëse Kokëdhima nuk pranoi akuzat dhe avokatët kërkuan një masë më të lehtë duke ofruar garanci pasurore deri në 3 mijë euro ...
BalkanWeb | 18-Aug-2019 12:25
VLORË Gjykata e Vlorës ka lënë në burg pronarin e lokalit në Porto Palermo Mihal Kokëdhima. Ndonëse Kokëdhima nuk pranoi akuzat dhe avokatët kërkuan një masë më të lehtë duke ofruar garanci pasurore deri në 3 mijë euro ...

Burg dhunuesit të spanjollëve, Kokëdhima: Doja vetëm t’i ndaloja turistët
Mihal Kokdhima, pronari i lokalit në Porto Palermo që tmerroi turistët spanjollë me veprimet e tij të dhunshme, doli i qetë para gjykatës së Vlorës mëngjesin e së dielës. Në prani të avokatëve, 51 vjeçari jo vetëm që ...
VizionPlus | 18-Aug-2019 14:27
Mihal Kokdhima, pronari i lokalit në Porto Palermo që tmerroi turistët spanjollë me veprimet e tij të dhunshme, doli i qetë para gjykatës së Vlorës mëngjesin e së dielës. Në prani të avokatëve, 51 vjeçari jo vetëm që ...

Flasin kushërinjtë e pronarit të restorantit: Spanjollët ikën pa paguar dhe ia shanë gruan
Persona që kanë qenë të pranishëm në restorantin “Panorma” në Porto Palermo në momentin kur ka ndodhur incidenti mes pronarit Mihal Kokëdhima dhe grupit të turistëve spanjollë, japin dëshmi mbi atë se çfarë kanë parë. ...
Telegrafi | 18-Aug-2019 18:52
Persona që kanë qenë të pranishëm në restorantin “Panorma” në Porto Palermo në momentin kur ka ndodhur incidenti mes pronarit Mihal Kokëdhima dhe grupit të turistëve spanjollë, japin dëshmi mbi atë se çfarë kanë parë. ...

Gjykata e Vlorës jep vendimin: Arrest me burg për Mihal Kokëdhimën
Gjykata ka vendosur masën arrest me burg për Mihal Kokëdhimën, pronari i lokalit në Porto Palermo ku ndodhi incidenti i rëndë më turistët spanjoll.
Top Channel | 18-Aug-2019 12:09
Gjykata ka vendosur masën arrest me burg për Mihal Kokëdhimën, pronari i lokalit në Porto Palermo ku ndodhi incidenti i rëndë më turistët spanjoll.

Dhuna ndaj turistëve, Kokëdhima në gjykatë: Kryeministrin e kam mik
mapo.al Pronari i restorant “Panorama”, në Himarë, Mihal Kokëdhima, i cili u arrestua tre ditë më parë nga policia, për dhunë ndaj turistëve spanjollë, ka dalë sot para Gjykatës së Vlorës për tu njohur me masën e ...
Mapo | 18-Aug-2019 12:17
mapo.al Pronari i restorant “Panorama”, në Himarë, Mihal Kokëdhima, i cili u arrestua tre ditë më parë nga policia, për dhunë ndaj turistëve spanjollë, ka dalë sot para Gjykatës së Vlorës për tu njohur me masën e ...

Dhunoi turistët, pronari i lokalit para gjykatës: S’kam prekur njeri
VLORË Tre ditë pas ngjarje së rëndë në Himarë, del para gjykatës pronari i lokalit që dhunoi turistët spanjollë. I shoqëruar nga avokatëy, Mihal Kokëdhima ka dalë para gjykatës së Vlorës për t’u njohur me masën e ...
BalkanWeb | 18-Aug-2019 11:56
VLORË Tre ditë pas ngjarje së rëndë në Himarë, del para gjykatës pronari i lokalit që dhunoi turistët spanjollë. I shoqëruar nga avokatëy, Mihal Kokëdhima ka dalë para gjykatës së Vlorës për t’u njohur me masën e ...

Terrorizoi spanjollët, Mihal Kokëdhima sot llogari para drejtësisë
Mihal Kokdhima pronari lokalit në Porto Palermo ku ndodhi incidenti i rëndë më turistët spanjoll, ndodhet përpara gjykatës së Vlorës.
Top Channel | 18-Aug-2019 11:31
Mihal Kokdhima pronari lokalit në Porto Palermo ku ndodhi incidenti i rëndë më turistët spanjoll, ndodhet përpara gjykatës së Vlorës.

“Më morën zvarrë me makinë. S’kam prekur njeri me dorë”, del para Gjykatës, Kokëdhima: Unë e theva xhamin për t’u mbajtur
Ka dalë sot në Gjykatën e Vlorës shtetasin Mihal Kokëdhima , i arrestuar pasi goditi furgonin e një grupi turistët spanjollësh që kishin drekuar në restorantin e tij. Ai përfaqësohej në seancë nga dy avokatë, ndërsa ...
GazetaTema | 18-Aug-2019 12:01
Ka dalë sot në Gjykatën e Vlorës shtetasin Mihal Kokëdhima , i arrestuar pasi goditi furgonin e një grupi turistët spanjollësh që kishin drekuar në restorantin e tij. Ai përfaqësohej në seancë nga dy avokatë, ndërsa ...

Gjykata e Vlorës lë në burg sulmuesin e turistëve spanjollë
Gjykata e Vlorës ka lënë në burg Mihal Kokëdhimën, pronarin e një restoranti në Porto Palermo, i cili u përfshi në një video-skandal ku sulmonte disa turistë spanjollë. Gjyqtare e çështjes ishte Esmeralda Habilaj, ...
VizionPlus | 18-Aug-2019 12:17
Gjykata e Vlorës ka lënë në burg Mihal Kokëdhimën, pronarin e një restoranti në Porto Palermo, i cili u përfshi në një video-skandal ku sulmonte disa turistë spanjollë. Gjyqtare e çështjes ishte Esmeralda Habilaj, ...

FOTOT: “Ju lutem prsini, harruat kuponin tatimor”, plas gallata në rrjet me Kokëdhimën
Ngjarja ku pronari i restorantit “Panorma”, Mihal Kokëdhima sulmoi turistët spanjoll dy ditë më parë është nga lajmet më komentuara në rrjetet sociale sot. Naryrisht këtu nuk mungon as humori, me memet e shumta që janë ...
GazetaTema | 18-Aug-2019 10:53
Ngjarja ku pronari i restorantit “Panorma”, Mihal Kokëdhima sulmoi turistët spanjoll dy ditë më parë është nga lajmet më komentuara në rrjetet sociale sot. Naryrisht këtu nuk mungon as humori, me memet e shumta që janë ...

Restoranti i Mihal Kokëdhimës, komentet e turistëve vendas e të huaj
Restoranti i Mihal Kokëdhimës kishte një pozicion të favorshëm në bregdetin e jugut, me një panoramë të spikatur nga lokali, por edhe plazhi. Frekuentues të tij janë turistë vendas e të huaj. Këta të fundit kanë lënë ...
ABCNews | 18-Aug-2019 15:08
Restoranti i Mihal Kokëdhimës kishte një pozicion të favorshëm në bregdetin e jugut, me një panoramë të spikatur nga lokali, por edhe plazhi. Frekuentues të tij janë turistë vendas e të huaj. Këta të fundit kanë lënë ...

“Duam më pak peshk”, kryebashkiaku i Himarës, version tjetër për rastin e spanjollëve
Kur kanë kaluar më shumë se 3 ditë nga sherri i Mihal Kokëdhimës me një grup turistësh spanjollë, ende nuk është një version i qartë i ngjarjes. Kokëdhima dje para gjykatës së Vlorës tha se ai nuk kishte bërë asgjë, por ...
PortaliOnline | 19-Aug-2019 09:38
Kur kanë kaluar më shumë se 3 ditë nga sherri i Mihal Kokëdhimës me një grup turistësh spanjollë, ende nuk është një version i qartë i ngjarjes. Kokëdhima dje para gjykatës së Vlorës tha se ai nuk kishte bërë asgjë, por ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved