ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 29/01/2020 06:00

Bardhi: Protesta në Shkodër qytetare! Këshilli, cirk i paligjshëm

Bardhi: Protesta në Shkodër qytetare! Këshilli, cirk i paligjshëm
TIRANË Sekretari i Përgjithshëm i PD Gazment Bardhi ka reaguar pas zhvillimeve të sotme në Shkodër, ku në një atmosferë të tensionuar dhe me protesta u konstituua këshilli i ri Bashkiak. Bardhi i cili ndodhet në Shkodër ...
BalkanWeb | 19-Aug-2019 15:25
TIRANË Sekretari i Përgjithshëm i PD Gazment Bardhi ka reaguar pas zhvillimeve të sotme në Shkodër, ku në një atmosferë të tensionuar dhe me protesta u konstituua këshilli i ri Bashkiak. Bardhi i cili ndodhet në Shkodër ...

Protesta/ PD Shkodër: Policia ka arrestuar kreun e Forumit Rinor
SHKODËR Partia Demokratike dega Shkodër ka reaguar pas konstituimit të Këshillit nga ana e Maxhorancës. Me një shënim në “Facebook”, PD Shkodër thotë se qytetarët e saj nuk do të lejojnë veten, që të përkulen përpara ...
BalkanWeb | 19-Aug-2019 15:25
SHKODËR Partia Demokratike dega Shkodër ka reaguar pas konstituimit të Këshillit nga ana e Maxhorancës. Me një shënim në “Facebook”, PD Shkodër thotë se qytetarët e saj nuk do të lejojnë veten, që të përkulen përpara ...

Voltana Ademi nuk tërhiqet: Do qendroj kryetare e bashkisë
SHKODËR Kryetarja në detyrë e bashkisë së Shkodrës, Voltana Ademi ka reaguar pas konstituimit të këshillit të ri të bashkisë së qyteti verior. Ajo tha se do të vijojë të ushtrojë postin e kryetares së Bashkisë deri në ...
BalkanWeb | 19-Aug-2019 15:25
SHKODËR Kryetarja në detyrë e bashkisë së Shkodrës, Voltana Ademi ka reaguar pas konstituimit të këshillit të ri të bashkisë së qyteti verior. Ajo tha se do të vijojë të ushtrojë postin e kryetares së Bashkisë deri në ...

Shkodra/ Bardhi: Cirk i paligjshëm, s’do gëzojnë asnjë ditë
mapo.al Sekretari i Përgjithshëm i Partisë Demokratike Gazment Bardhi ka reaguar në lidhje me protestën e Shkodrës gjatë konstituimit të Këshillit të ri Bashkiak. Bardhi shprehet se nuk është një protestë politike por ...
Mapo | 19-Aug-2019 15:24
mapo.al Sekretari i Përgjithshëm i Partisë Demokratike Gazment Bardhi ka reaguar në lidhje me protestën e Shkodrës gjatë konstituimit të Këshillit të ri Bashkiak. Bardhi shprehet se nuk është një protestë politike por ...

“Shkodra”/ PD: Kanë nis arrestimet politike, mes tyre Bushati
mapo.al Pas protestës së mbajtur nga Partia Demokratike jashtë ambienteve të Biblotekës së Universitetit “Luigj Gurakuqi” në Shkodër, ku u zhvillua mbledhja e konstituimit të Këshillit të ri Bashkiak, Policia ka nisur ...
Mapo | 19-Aug-2019 15:24
mapo.al Pas protestës së mbajtur nga Partia Demokratike jashtë ambienteve të Biblotekës së Universitetit “Luigj Gurakuqi” në Shkodër, ku u zhvillua mbledhja e konstituimit të Këshillit të ri Bashkiak, Policia ka nisur ...

Voltana Ademi: “Nuk e lëshojmë bashkinë, deri sa në Shkodër të ketë zgjedhje të vërteta”
Në Shkodrën bastion të demokratëve, këshilli i ri bashkiak u betua pa një kryebashkiak të ri.
Top Channel | 19-Aug-2019 15:22
Në Shkodrën bastion të demokratëve, këshilli i ri bashkiak u betua pa një kryebashkiak të ri.

Balla kërkon ndjesë për Valdrinin: Institucionet të marrin masa
mapo.al Kryetari i grupit parlamentar socialist, Taulant Balla ka reaguar pas konstituimit të këshillit të ri bashkiak të qytetit të Shkodrës, duke shkruar se “sot shkodranët kanë kuvendin e tyre të ri lokal”. Ai kërkon ...
Mapo | 19-Aug-2019 15:24
mapo.al Kryetari i grupit parlamentar socialist, Taulant Balla ka reaguar pas konstituimit të këshillit të ri bashkiak të qytetit të Shkodrës, duke shkruar se “sot shkodranët kanë kuvendin e tyre të ri lokal”. Ai kërkon ...

Shkodra/ Ademi: Mbledhje kriminale, ç’ka ndodhi sot do të zhbëhet
mapo.al Voltana Ademi në një deklaratë për mediat menjëherë pas protestës dhe konstituimit të Këshillit të ri Bashkiak të Shkodrës tha se do të vazhdojë të qëndrojë në detyrë dhe e gjithë ajo ç’ka ndodhi sot do të ...
Mapo | 19-Aug-2019 15:24
mapo.al Voltana Ademi në një deklaratë për mediat menjëherë pas protestës dhe konstituimit të Këshillit të ri Bashkiak të Shkodrës tha se do të vazhdojë të qëndrojë në detyrë dhe e gjithë ajo ç’ka ndodhi sot do të ...

Shkodër, sulmohet Tom Doshi/ Betohet këshilli i ri bashkiak, tension në protestën e PD-së
Paraditja e të hënës e gjeti degën lokale të PD-së në Shkodër, në protestë për të bllokuar konstitumin e këshillit të ri bashkiak.
Top Channel | 19-Aug-2019 15:22
Paraditja e të hënës e gjeti degën lokale të PD-së në Shkodër, në protestë për të bllokuar konstitumin e këshillit të ri bashkiak.

Uron Këshillin e Shkodrës, Balla cek edhe çështjen “Pjetri”: Qëndruam përtej çdo interesi partiak
Mbi situatën e krijuar aktualisht në Shkodër, ku konstituimi i këshillit të ri bashkiak po shoqërohet me tensione dhe protestë nga mbështetësit e PD-së, ka reaguar kreu i Grupit Parlamentar të PS-së, Taulant Balla, i ...
Top Channel | 19-Aug-2019 15:22
Mbi situatën e krijuar aktualisht në Shkodër, ku konstituimi i këshillit të ri bashkiak po shoqërohet me tensione dhe protestë nga mbështetësit e PD-së, ka reaguar kreu i Grupit Parlamentar të PS-së, Taulant Balla, i ...

Konstituimi i këshillit, Basha: Beteja e Shkodrës është e të gjithëve
TIRANË Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka reaguar menjëherë pasi maxhoranca i dha dritën jeshile këshillit të bashkisë Shkodër. Ai thotë se “Beteja e sotme në Shkodër është beteja e çdo shqiptari që nuk ...
BalkanWeb | 19-Aug-2019 12:58
TIRANË Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka reaguar menjëherë pasi maxhoranca i dha dritën jeshile këshillit të bashkisë Shkodër. Ai thotë se “Beteja e sotme në Shkodër është beteja e çdo shqiptari që nuk ...

Këshilli i ri, Balla: Sot shkodranët kanë “kuvendin” e tyre
Kryetari i Grupit parlamentar në PS, Taulant Balla ka përshëndetur konstituimin e Këshillit të Bashkisë së Shkodrës. Me një reagim në “Facebook”, Balla iu drejtua të gjithë shkodranëve për rastin e Valdrin Pjetri, ...
BalkanWeb | 19-Aug-2019 12:58
Kryetari i Grupit parlamentar në PS, Taulant Balla ka përshëndetur konstituimin e Këshillit të Bashkisë së Shkodrës. Me një reagim në “Facebook”, Balla iu drejtua të gjithë shkodranëve për rastin e Valdrin Pjetri, ...

Protesta në Shkodër, Basha: Beteja e sotme është e çdo shqiptari që s’pranon dhunën dhe kriminelët e Edi Ramës
Teksa vijon protesta e PD-së, kundër konstituimit të këshillit të ri bashkiak në Shkodër, ka reaguar vetë kryeopozitari Lulzim Basha, sipas të cilit beteja e sotme në Shkodër është ajo e çdo shqiptari që nuk pranon ...
Top Channel | 19-Aug-2019 12:57
Teksa vijon protesta e PD-së, kundër konstituimit të këshillit të ri bashkiak në Shkodër, ka reaguar vetë kryeopozitari Lulzim Basha, sipas të cilit beteja e sotme në Shkodër është ajo e çdo shqiptari që nuk pranon ...

Tension në Shkodër, sulmohet Tom Doshi (video)
Deputeti Tom Doshi është sulmuar nga mbështetësit e PD në Shkodër jashtë ambienteve të bibliotekës në Shkodër pas përfundimit të mbledhjes për konstituimin e këshillit bashkiak.
Top Channel | 19-Aug-2019 12:43
Deputeti Tom Doshi është sulmuar nga mbështetësit e PD në Shkodër jashtë ambienteve të bibliotekës në Shkodër pas përfundimit të mbledhjes për konstituimin e këshillit bashkiak.

PD humbi Shkodrën, Basha: Qëllimi ynë është t’i nxjerrim këta banditë dhe hajdutë nga institucionet, nga parlamenti, nga bashkitë e pushtuara dhunshëm
Lulzim Basha ka reaguar pas përfundoi mbledhja e konstituimit të këshillit të ri bashkiak të Shkodrës. Në një shënim në facebook Basha shprehet se“Beteja e sotme në Shkodër është beteja e çdo shqiptari që nuk pranon ...
GazetaTema | 19-Aug-2019 12:57
Lulzim Basha ka reaguar pas përfundoi mbledhja e konstituimit të këshillit të ri bashkiak të Shkodrës. Në një shënim në facebook Basha shprehet se“Beteja e sotme në Shkodër është beteja e çdo shqiptari që nuk pranon ...

Konstituohet Këshilli i Shkodrës, zgjidhet kryetarja e re (Emri)
SHKODËR Këshilli Bashkiak i Shkodrës është konstituuar pas një mbledhje e cila zgjati për afron 90 minuta. Në krye të këshillit bashkiak u zgjodh Brisela Kadia, e cila arrti të marrë besimin në formë unanime nga të ...
BalkanWeb | 19-Aug-2019 12:36
SHKODËR Këshilli Bashkiak i Shkodrës është konstituuar pas një mbledhje e cila zgjati për afron 90 minuta. Në krye të këshillit bashkiak u zgjodh Brisela Kadia, e cila arrti të marrë besimin në formë unanime nga të ...

Shkodër/ Ish-kryetarja e këshillit: Mbledhja antikushtetuese, do mbani përgjegjësi!
Me tensione është shoqëruar mbledhja e këshillit bashkiak që po zhvillohet në Shkodër.
Top Channel | 19-Aug-2019 12:34
Me tensione është shoqëruar mbledhja e këshillit bashkiak që po zhvillohet në Shkodër.

Konstituohet këshilli bashkiak i Shkodrës, protestuesit e PD tentojnë të sulmojnë Tom Doshin
Ka përfunduar mbledhja e konstituimit të këshillit të ri bashkiak të Shkodrës. Militantët e PD që ishin në proteste kanë tentuar të sulmojnë Tom Doshin dhe këshilltarët qe dolën nga godina e bibliotekës, por janë ...
GazetaTema | 19-Aug-2019 12:57
Ka përfunduar mbledhja e konstituimit të këshillit të ri bashkiak të Shkodrës. Militantët e PD që ishin në proteste kanë tentuar të sulmojnë Tom Doshin dhe këshilltarët qe dolën nga godina e bibliotekës, por janë ...

Shkodra /Doshi hyn në mes protestuesve të PD-së, ata reagojnë ashpër
mapo.al Pas konstituimit të Këshillit Bashkiak të Shkodrës, ku kryetare u zgjodh e besuara e Tom Doshit, Brisilda Kadia, të gjithë anëtarët e këshillit dhe zyrtarët që morën pjesë në mbledhje dolën nga dera kryesore ...
Mapo | 19-Aug-2019 12:57
mapo.al Pas konstituimit të Këshillit Bashkiak të Shkodrës, ku kryetare u zgjodh e besuara e Tom Doshit, Brisilda Kadia, të gjithë anëtarët e këshillit dhe zyrtarët që morën pjesë në mbledhje dolën nga dera kryesore ...

“Turp e hipokrizi”, tensioni zhvendoset brenda Bibliotekës Shkodër
SHKODËR Kryetarja e këshillit të qarkut Shkodër dhe njëherësh nënkryetarja e PD-së, Greta Bardeli ka debatuar ashpër në ambientet e brendshme të bibliotekës me përfaqësuesit e maxhorancës. Ajo theksoi se kjo mbledhje ...
BalkanWeb | 19-Aug-2019 12:21
SHKODËR Kryetarja e këshillit të qarkut Shkodër dhe njëherësh nënkryetarja e PD-së, Greta Bardeli ka debatuar ashpër në ambientet e brendshme të bibliotekës me përfaqësuesit e maxhorancës. Ajo theksoi se kjo mbledhje ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved