ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 22/09/2019 01:20

Wilfred Ndidi e komenton gabimin te goli i Chelseat

Wilfred Ndidi e komenton gabimin te goli i Chelseat
Wilfred Ndidi ishte protagonisti kryesor i takimit ndërmjet Chelseat dhe Leicester Cityt që përfundoi me rezultat të barabartë (1-1). Fillimisht, ai gaboi rëndë në minutën e shtatë kur Mason Mount ia rrëmbeu topin dhe e ...
Telegrafi | 18-Aug-2019 21:05
Wilfred Ndidi ishte protagonisti kryesor i takimit ndërmjet Chelseat dhe Leicester Cityt që përfundoi me rezultat të barabartë (1-1). Fillimisht, ai gaboi rëndë në minutën e shtatë kur Mason Mount ia rrëmbeu topin dhe e ...

Chelsea i Lampardit s’di të fitojë, i merr pikë Leicesteri
Tjetër rezultat zhgënjyes për Chelsea-n e Londrës në këtë fillim sezoni. Pasi humbi thellë 4-0 në sfidën e parë të Premier League-s me Manchester United dhe u mposht me 11-metërsha nga Liverpooli në Superkupën e Euorpës ...
GazetaTema | 18-Aug-2019 20:00
Tjetër rezultat zhgënjyes për Chelsea-n e Londrës në këtë fillim sezoni. Pasi humbi thellë 4-0 në sfidën e parë të Premier League-s me Manchester United dhe u mposht me 11-metërsha nga Liverpooli në Superkupën e Euorpës ...

Tifozët e Chelseat përleshen mes vete pas barazimit me Leicesterin
Sigurimi i stadiumit të Chelseat u detyruan të ndërhynin në përleshjen që u zhvillua në mes të tifozëve blu, pas barazimit 1-1 ndaj Leicesterit. Tifozët e skuadrës londineze duke se nuk ishin të kënaqur me rezultatin që ...
Telegrafi | 18-Aug-2019 20:59
Sigurimi i stadiumit të Chelseat u detyruan të ndërhynin në përleshjen që u zhvillua në mes të tifozëve blu, pas barazimit 1-1 ndaj Leicesterit. Tifozët e skuadrës londineze duke se nuk ishin të kënaqur me rezultatin që ...

Nuk di për fitore që tri ndeshje, Lampard arsyetohet për formën e Chelseat
Frank Lampard është deklaruar pas barazimit 1-1 të Chelseat ndaj Leicesterit në ‘Stamford Bridge’. Legjenda e ‘The Blues’ që aktualisht është trajner, ka thënë pas barazimit se tifozët duhet të kenë durim për rezultate ...
Telegrafi | 18-Aug-2019 20:44
Frank Lampard është deklaruar pas barazimit 1-1 të Chelseat ndaj Leicesterit në ‘Stamford Bridge’. Legjenda e ‘The Blues’ që aktualisht është trajner, ka thënë pas barazimit se tifozët duhet të kenë durim për rezultate ...

Chelsea nuk këndellet as në xhiron e dytë, ndalet nga Leicesteri në 'Stamford Bridge'
Chelsea nuk ka arritur të këndellet as në xhiron e dytë të Ligës Premier, pasi është ndaluar në ‘Stamford Bridge’ nga Leicester City me rezultat 1-1. Skuadrës londineze iu dashen vetëm shtatë minuta lojë që ta kalonte ...
E Dua Sportin | 18-Aug-2019 20:59
Chelsea nuk ka arritur të këndellet as në xhiron e dytë të Ligës Premier, pasi është ndaluar në ‘Stamford Bridge’ nga Leicester City me rezultat 1-1. Skuadrës londineze iu dashen vetëm shtatë minuta lojë që ta kalonte ...

Nuk di për fitore që tri ndeshje, Lampard arsyetohet për formën e Chelseat
Frank Lampard është deklaruar pas barazimit 1-1 të Chelseat ndaj Leicesterit në ‘Stamford Bridge’. Legjenda e ‘The Blues’ që aktualisht është trajner, ka thënë pas barazimit se tifozët duhet të kenë durim për rezultate ...
E Dua Sportin | 18-Aug-2019 20:59
Frank Lampard është deklaruar pas barazimit 1-1 të Chelseat ndaj Leicesterit në ‘Stamford Bridge’. Legjenda e ‘The Blues’ që aktualisht është trajner, ka thënë pas barazimit se tifozët duhet të kenë durim për rezultate ...

Notat e lojtarëve: Chelsea 1-1 Leicester, Mount më i mirë i takimit
Chelsea ka arritur të marrë vetëm një pikë në javën e dytë në Ligën Premier, pasi barazoi 1-1 me Leicester Cityn në Stamford Bridge. Golin për The Blues e realizoi Mason Mount pas vetëm shtatë minutash lojë të zhvilluar ...
Telegrafi | 18-Aug-2019 19:53
Chelsea ka arritur të marrë vetëm një pikë në javën e dytë në Ligën Premier, pasi barazoi 1-1 me Leicester Cityn në Stamford Bridge. Golin për The Blues e realizoi Mason Mount pas vetëm shtatë minutash lojë të zhvilluar ...

Notat e lojtarëve: Chelsea 1-1 Leicester, Mount më i mirë i takimit
Chelsea ka arritur të marrë vetëm një pikë në javën e dytë në Ligën Premier, pasi barazoi 1-1 me Leicester Cityn në Stamford Bridge. Golin për The Blues e realizoi Mason Mount pas vetëm shtatë minutash lojë të zhvilluar ...
E Dua Sportin | 18-Aug-2019 20:59
Chelsea ka arritur të marrë vetëm një pikë në javën e dytë në Ligën Premier, pasi barazoi 1-1 me Leicester Cityn në Stamford Bridge. Golin për The Blues e realizoi Mason Mount pas vetëm shtatë minutash lojë të zhvilluar ...

Chelsea nuk di të fitojë në kampionat, ngec kundër Leicester
Chelsea i ka shkuar pranë fitores së parë në ‘premier league’ në javën e dytë, por edhe këtë herë blutë e drejtuar nga Frank Lamprad nuk kanë arritur të marrin tre pikët në kampionat. Pas disfatës turpëruese 4-0 kundër ...
Lexo | 18-Aug-2019 20:53
Chelsea i ka shkuar pranë fitores së parë në ‘premier league’ në javën e dytë, por edhe këtë herë blutë e drejtuar nga Frank Lamprad nuk kanë arritur të marrin tre pikët në kampionat. Pas disfatës turpëruese 4-0 kundër ...

Zidane i ‘mëshirshëm’, nuk e largon Balen nga skuadra
Para pak çastesh ka përfunduar takimi i Prmierligës ndërmjet skuadrës së Chelsea-s dhe Leicesterit. Djelmoshat e Lampard në pjesën e parë u treguan më të mirë, ku shënuan qysh në minutën e 7’të të takimit nëpërmjet ...
GazetaBlic | 18-Aug-2019 20:04
Para pak çastesh ka përfunduar takimi i Prmierligës ndërmjet skuadrës së Chelsea-s dhe Leicesterit. Djelmoshat e Lampard në pjesën e parë u treguan më të mirë, ku shënuan qysh në minutën e 7’të të takimit nëpërmjet ...

Lampard nuk i ecën mirë, Chelsea vetëm barazim kundër Leicester
Chelsea luajti baras me Leicester 1:1, megjithëse udhëhoqi herët dhe për pjesën më të madhe të ndeshjes kontrolloi lojën dhe rezultatin.
Kosova Press | 18-Aug-2019 20:02
Chelsea luajti baras me Leicester 1:1, megjithëse udhëhoqi herët dhe për pjesën më të madhe të ndeshjes kontrolloi lojën dhe rezultatin.

Chelsea zhgënjen sërish, barazon në shtëpi
Chelsea nuk ka arritur të këndellet as në xhiron e dytë të Ligës Premier, pasi është ndaluar në ‘Stamford Bridge’ nga Leicester City me rezultat 1-1. Skuadrës londineze iu dashen vetëm shtatë minuta lojë që ta kalonte ...
InFokusi | 18-Aug-2019 19:51
Chelsea nuk ka arritur të këndellet as në xhiron e dytë të Ligës Premier, pasi është ndaluar në ‘Stamford Bridge’ nga Leicester City me rezultat 1-1. Skuadrës londineze iu dashen vetëm shtatë minuta lojë që ta kalonte ...

Chelsea nuk fiton as ndaj Leicester Cityt
Chelsea nuk ka arritur më shumë se një barazim 1-1 me Leicester Cityn në xhiron e dytë të Premier League, transmeton Sovrani.info. Vendasit kaluan në avantazh që në minutën e 7 të takimit me golin e realizuar nga Mason ...
Shenja | 18-Aug-2019 19:45
Chelsea nuk ka arritur më shumë se një barazim 1-1 me Leicester Cityn në xhiron e dytë të Premier League, transmeton Sovrani.info. Vendasit kaluan në avantazh që në minutën e 7 të takimit me golin e realizuar nga Mason ...

Chelsea nuk këndellet as në xhiron e dytë, ndalet nga Leicesteri në ‘Stamford Bridge’
Chelsea nuk ka arritur të këndellet as në xhiron e dytë të Ligës Premier, pasi është ndaluar në ‘Stamford Bridge’ nga Leicester City me rezultat 1-1. Skuadrës londineze iu dashen vetëm shtatë minuta lojë që ta kalonte ...
Telegrafi | 18-Aug-2019 19:22
Chelsea nuk ka arritur të këndellet as në xhiron e dytë të Ligës Premier, pasi është ndaluar në ‘Stamford Bridge’ nga Leicester City me rezultat 1-1. Skuadrës londineze iu dashen vetëm shtatë minuta lojë që ta kalonte ...

Dështon prapë Chelsea, vetëm barazim në Stamford Bridge Ka përfunduar ndeshja e xhiros së dytë në Premier Ligë, në mes të Chelsea dhe Leicester. Djemtë e Frank Lampard nuk kanë arritur më shumë se një barazim kundër atyre të Brandon...
Ka përfunduar ndeshja e xhiros së dytë në Premier Ligë, në mes të Chelsea dhe Leicester. Djemtë e Frank Lampard nuk kanë arritur më shumë se një barazim kundër atyre të Brandon Rodgers Chelsea nuk po arrin të këndellet. ...
Kosova Sot | 18-Aug-2019 19:29
Ka përfunduar ndeshja e xhiros së dytë në Premier Ligë, në mes të Chelsea dhe Leicester. Djemtë e Frank Lampard nuk kanë arritur më shumë se një barazim kundër atyre të Brandon Rodgers Chelsea nuk po arrin të këndellet. ...

Chelsea assesi të fitojë në Premierligë
Ndeshja nisi mirë për Chelsean, që në minutën e 7’ kaloi në epërsi me talentin Mason Mount, shkruan . Leicester City barazoi rezultatin në pjesën e dytë, kur shënoi Wilfred Ndidi. Kjo është ndeshja e dytë në Premierligë ...
Lajminet | 18-Aug-2019 19:24
Ndeshja nisi mirë për Chelsean, që në minutën e 7’ kaloi në epërsi me talentin Mason Mount, shkruan . Leicester City barazoi rezultatin në pjesën e dytë, kur shënoi Wilfred Ndidi. Kjo është ndeshja e dytë në Premierligë ...

Dështon prapë Chelsea, vetëm barazim në Stamford Bridge
Ka përfunduar ndeshja e xhiros së dytë në Premier Ligë, në mes të Chelsea dhe Leicester. Djemtë e Frank Lampard nuk kanë arritur më shumë se një barazim kundër atyre të Brandon Rodgers Chelsea nuk po arrin të këndellet. ...
Gazeta Express | 18-Aug-2019 19:24
Ka përfunduar ndeshja e xhiros së dytë në Premier Ligë, në mes të Chelsea dhe Leicester. Djemtë e Frank Lampard nuk kanë arritur më shumë se një barazim kundër atyre të Brandon Rodgers Chelsea nuk po arrin të këndellet. ...

Chelsea dhe Leicesteri i ndajnë pikët
Edhe ndeshja e dytë në Premier Ligë për këto dy skuadra ka përfunduar pa fitore. Ishte Chelsea ajo që shënoi e para në minutën e 7' ku goli u shënua nga Mount, pjesa e parë përfundoi me rezultatin minimal për Chelsean ...
Indeks Online | 18-Aug-2019 19:22
Edhe ndeshja e dytë në Premier Ligë për këto dy skuadra ka përfunduar pa fitore. Ishte Chelsea ajo që shënoi e para në minutën e 7' ku goli u shënua nga Mount, pjesa e parë përfundoi me rezultatin minimal për Chelsean ...

18:59 Leicester barazon rezultatin Është barazuar rezultati në...
Është barazuar rezultati në ndeshjen Chelsea-Leicester Është Ndidi që ka shënuar për Leicester në minutën e 67-të për ta shkrirë epërsinë e hershme të Chelsea nga minuta e shtatë. Lexoni edhe: Profesori i njohur vjen me ...
Kosova Sot | 18-Aug-2019 19:02
Është barazuar rezultati në ndeshjen Chelsea-Leicester Është Ndidi që ka shënuar për Leicester në minutën e 67-të për ta shkrirë epërsinë e hershme të Chelsea nga minuta e shtatë. Lexoni edhe: Profesori i njohur vjen me ...

Leicester barazon rezultatin
Është barazuar rezultati në ndeshjen Chelsea-Leicester Është Ndidi që ka shënuar për Leicester në minutën e 67-të për ta shkrirë epërsinë e hershme të Chelsea nga minuta e shtatë. Goli i Leicester erdhi pas një ...
Gazeta Express | 18-Aug-2019 18:59
Është barazuar rezultati në ndeshjen Chelsea-Leicester Është Ndidi që ka shënuar për Leicester në minutën e 67-të për ta shkrirë epërsinë e hershme të Chelsea nga minuta e shtatë. Goli i Leicester erdhi pas një ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved