ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 29/02/2020 14:42

Aksident në rrugën Strumicë-Vallandovë, katër persona të lënduar

Aksident në rrugën Strumicë-Vallandovë, katër persona të lënduar
Mëngjesin e sotëm rreth orës 10:40 minuta në rrugën Strumicë-Vallandovë gjegjësisht në fshatin Kosturino, ku nga nga ky aksident kanë mbetur të lënduar katër persona dhe janë dërguar në spitalin e Strumicës, njoftoi ...
Telegrafi | 18-Aug-2019 15:57
Mëngjesin e sotëm rreth orës 10:40 minuta në rrugën Strumicë-Vallandovë gjegjësisht në fshatin Kosturino, ku nga nga ky aksident kanë mbetur të lënduar katër persona dhe janë dërguar në spitalin e Strumicës, njoftoi ...

Tjetër aksident në Novosellë të Pejës
Pas aksidentit në autostradën “Ibrahim Rugova” ku humbi jetën një person dhe tre të tjerë u lënduan, edhe në Pejë ka ndodhur një aksident ku raportohet për të lënduar. Aksidenti ka ndodhur rreth orës 15:45 në fshatin ...
Gazeta Express | 18-Aug-2019 20:18
Pas aksidentit në autostradën “Ibrahim Rugova” ku humbi jetën një person dhe tre të tjerë u lënduan, edhe në Pejë ka ndodhur një aksident ku raportohet për të lënduar. Aksidenti ka ndodhur rreth orës 15:45 në fshatin ...

Aksident në rrugën Novosellë – Pejë, ka të lënduar
Numri i aksidenteve në vendin tonë javëve të fundit ka qenë shqetësues. Edhe sot si pasojë e pakujdesisë kanë ndodhur disa sosh. Një i tillë që përfundoi me të lënduar ka ndodhur rreth orës 19:00 në rrugën Novosellë – ...
Gazeta Observer | 18-Aug-2019 20:06
Numri i aksidenteve në vendin tonë javëve të fundit ka qenë shqetësues. Edhe sot si pasojë e pakujdesisë kanë ndodhur disa sosh. Një i tillë që përfundoi me të lënduar ka ndodhur rreth orës 19:00 në rrugën Novosellë – ...

Një i vdekur dhe katër të lënduar në autostradë (VIDEO)
Një vajzë 18 vjeçare e ka humbur jetën dhe katër persona të tjerë janë lënduar në aksidentin që ndodhi sot paradite në autostradën Ibrahim Rugova. Pesëvjeçari që mori lëndime më të rënda, është transportuar në spitalin ...
Klan Kosova | 18-Aug-2019 20:04
Një vajzë 18 vjeçare e ka humbur jetën dhe katër persona të tjerë janë lënduar në aksidentin që ndodhi sot paradite në autostradën Ibrahim Rugova. Pesëvjeçari që mori lëndime më të rënda, është transportuar në spitalin ...

Aksident trafiku në Hajvali, banorët ankohen që kjo pjesë nuk ka barriera
Një aksidenti trafiku ka ndodhur pak më parë në fshatin Hajvali, më saktësisht të rruga Minatori. Në këtë lagje nuk janë të rralla rastet e ndodhjes së aksidenteve, shkruan Indeksonline. Madje, banorët e kësaj lagje ...
Indeks Online | 18-Aug-2019 19:35
Një aksidenti trafiku ka ndodhur pak më parë në fshatin Hajvali, më saktësisht të rruga Minatori. Në këtë lagje nuk janë të rralla rastet e ndodhjes së aksidenteve, shkruan Indeksonline. Madje, banorët e kësaj lagje ...

Aksident trafiku në rrugën Novosellë – Pejë, ka të lënduar
Numri i aksidenteve në vendin tonë javëve të fundit ka qenë shqetësues. Edhe sot si pasojë e pakujdesisë kanë ndodhur disa sosh. Një i tillë që përfundoi me të lënduar ka ndodhur rreth orës 19:00 në rrugën Novosellë – ...
Indeks Online | 18-Aug-2019 19:35
Numri i aksidenteve në vendin tonë javëve të fundit ka qenë shqetësues. Edhe sot si pasojë e pakujdesisë kanë ndodhur disa sosh. Një i tillë që përfundoi me të lënduar ka ndodhur rreth orës 19:00 në rrugën Novosellë – ...

Duke i ikur policisë, vetaksidentohet ngasësi i veturës në Podujevë
Një aksident trafiku ka ndodhur në në fshatin Lavadicë, në drejtimin për Merdare. Burime të Indeksonline mësojnë se një person me veturën e tij ka penguar një veturë tjetër në udhëkryq, ndërsa i njëjti nuk i është ...
Indeks Online | 18-Aug-2019 19:27
Një aksident trafiku ka ndodhur në në fshatin Lavadicë, në drejtimin për Merdare. Burime të Indeksonline mësojnë se një person me veturën e tij ka penguar një veturë tjetër në udhëkryq, ndërsa i njëjti nuk i është ...

Ky është rasti tragjik i kosovarit që ia pa sherrin telefonit
Një person nga Shtimja ia ka parë sherrin përdorimit të telefonit të cilin e kishte të kyçur në rrymë. Rasti ka ndodhur mëngjesin e së shtunës në fshatin Petrovë të Shtimes ku viktima ka pësuar lëndime trupore pasi ...
TetovaSot | 18-Aug-2019 19:25
Një person nga Shtimja ia ka parë sherrin përdorimit të telefonit të cilin e kishte të kyçur në rrymë. Rasti ka ndodhur mëngjesin e së shtunës në fshatin Petrovë të Shtimes ku viktima ka pësuar lëndime trupore pasi ...

Publikohet videoja e aksidentit në autostradën “Ibrahim Rugova” ku vdiq 18-vjeçarja
Nga ky aksident një person ka mbetur i vdekur ndërsa tre të tjerë janë lënduar të cilët po trajtohen në spitalin e Prizrenit. Magazina.al, ka siguruar pamje nga ky aksident i ndodhur në hyrje të Suharekës, ku tashmë ...
Lajminet | 18-Aug-2019 19:11
Nga ky aksident një person ka mbetur i vdekur ndërsa tre të tjerë janë lënduar të cilët po trajtohen në spitalin e Prizrenit. Magazina.al, ka siguruar pamje nga ky aksident i ndodhur në hyrje të Suharekës, ku tashmë ...

Video nga aksidenti në autostradën “Ibrahim Rugova” ku vdiq 18-vjeçarja
Një aksident me fatalitet ka ndodhur sot në Autostradën “Ibrahim Rugova”. Nga ky aksident një person ka mbetur i vdekur ndërsa tre të tjerë janë lënduar të cilët po trajtohen në spitalin e Prizrenit. Magazina.al, ka ...
Gazeta Express | 18-Aug-2019 18:52
Një aksident me fatalitet ka ndodhur sot në Autostradën “Ibrahim Rugova”. Nga ky aksident një person ka mbetur i vdekur ndërsa tre të tjerë janë lënduar të cilët po trajtohen në spitalin e Prizrenit. Magazina.al, ka ...

Një person ka humbur jetën në një aksident në autostradën “Ibrahim Rugova”
Një person ka humbur jetën dhe katër të tjerë kanë mbetur të lënduar, nga një aksident trafiku që ka ndodhur mëngjesin e sotëm në autostradën “Ibrahim Rugova”. “Është raportuar një aksident i rëndë trafiku ...
Portalb | 18-Aug-2019 18:36
Një person ka humbur jetën dhe katër të tjerë kanë mbetur të lënduar, nga një aksident trafiku që ka ndodhur mëngjesin e sotëm në autostradën “Ibrahim Rugova”. “Është raportuar një aksident i rëndë trafiku ...

Detaje të reja nga aksidenti në autostradën “Ibrahim Rugova” ku mbeti e vdekur një vajzë
Një aksident i rëndë trafiku ka ndodhur mëngjesin e sotëm në autostradën “Ibrahim Rugova”, në afërsi të Suharekës. Nga ky aksident një person ka humbur jetën ndërkaq tre të tjerë kanë mbetur të lënduar. Në spitalin e ...
InFokusi | 18-Aug-2019 18:02
Një aksident i rëndë trafiku ka ndodhur mëngjesin e sotëm në autostradën “Ibrahim Rugova”, në afërsi të Suharekës. Nga ky aksident një person ka humbur jetën ndërkaq tre të tjerë kanë mbetur të lënduar. Në spitalin e ...

Detaje të reja nga aksidenti në autostradën “Ibrahim Rugova” ku mbeti e vdekur një vajzë
Një aksident i rëndë trafiku ka ndodhur mëngjesin e sotëm në autostradën “Ibrahim Rugova”, në afërsi të Suharekës. Nga ky aksident një person ka humbur jetën ndërkaq tre të tjerë kanë mbetur të lënduar. Në spitalin e ...
Gazeta Observer | 18-Aug-2019 18:02
Një aksident i rëndë trafiku ka ndodhur mëngjesin e sotëm në autostradën “Ibrahim Rugova”, në afërsi të Suharekës. Nga ky aksident një person ka humbur jetën ndërkaq tre të tjerë kanë mbetur të lënduar. Në spitalin e ...

Detaje të reja nga aksidenti në autostradën “Ibrahim Rugova” ku mbeti e vdekur një vajzë
Një aksident i rëndë trafiku ka ndodhur mëngjesin e sotëm në autostradën “Ibrahim Rugova”, në afërsi të Suharekës. Nga ky aksident një person ka humbur jetën ndërkaq tre të tjerë kanë mbetur të lënduar. Në spitalin e ...
Gazeta Monitor | 18-Aug-2019 17:46
Një aksident i rëndë trafiku ka ndodhur mëngjesin e sotëm në autostradën “Ibrahim Rugova”, në afërsi të Suharekës. Nga ky aksident një person ka humbur jetën ndërkaq tre të tjerë kanë mbetur të lënduar. Në spitalin e ...

Detaje të reja nga aksidenti në autostradën “Ibrahim Rugova” ku mbeti e vdekur një vajzë
Një aksident i rëndë trafiku ka ndodhur mëngjesin e sotëm në autostradën “Ibrahim Rugova”, në afërsi të Suharekës. Nga ky aksident një person ka humbur jetën ndërkaq tre të tjerë kanë mbetur të lënduar. Në spitalin e ...
Gazeta Express | 18-Aug-2019 17:22
Një aksident i rëndë trafiku ka ndodhur mëngjesin e sotëm në autostradën “Ibrahim Rugova”, në afërsi të Suharekës. Nga ky aksident një person ka humbur jetën ndërkaq tre të tjerë kanë mbetur të lënduar. Në spitalin e ...

Të aksidentuarit përfshirë të vdekurën nga aksidenti në autostradë ishin nga Kumanova
Sot rreth orës 10:00, në një aksident të rëndë trafiku që ka ndodhur në autostradën “Ibrahim Rugova” afër Suharekës në Kosovë, ka humbur jetë një vajzë 18-vjeçare nga Kumanova, ndërsa katër persona të tjerë, familjarë ...
Zeri | 18-Aug-2019 17:05
Sot rreth orës 10:00, në një aksident të rëndë trafiku që ka ndodhur në autostradën “Ibrahim Rugova” afër Suharekës në Kosovë, ka humbur jetë një vajzë 18-vjeçare nga Kumanova, ndërsa katër persona të tjerë, familjarë ...

Aksidenti në autostradën“Ibrahim Rugova”, viktima dhe të plagosurit banorë të Kumanovës
Sot rreth orës 10:00, në një aksident të rëndë trafiku që ka ndodhur në autostradën “Ibrahim Rugova” afër Suharekës në Kosovë, ka humbur jetë një vajzë 18 vjeçare nga Kumanova, ndërsa katër persona të tjerë, familjarë ...
Arbresh | 18-Aug-2019 16:47
Sot rreth orës 10:00, në një aksident të rëndë trafiku që ka ndodhur në autostradën “Ibrahim Rugova” afër Suharekës në Kosovë, ka humbur jetë një vajzë 18 vjeçare nga Kumanova, ndërsa katër persona të tjerë, familjarë ...

Një person humb jetën në një aksident në autostradën “Ibrahim Rugova”
Një person ka humbur jetën dhe katër të tjerë kanë mbetur të lënduar, nga një aksident trafiku që ka ndodhur mëngjesin e sotëm në autostradën “Ibrahim Rugova”. “Është raportuar një aksident i rëndë trafiku ...
Portalb | 18-Aug-2019 16:28
Një person ka humbur jetën dhe katër të tjerë kanë mbetur të lënduar, nga një aksident trafiku që ka ndodhur mëngjesin e sotëm në autostradën “Ibrahim Rugova”. “Është raportuar një aksident i rëndë trafiku ...

Katër të lënduar në aksidentin në rrugën Strumicë-Vallandovë
Strumicë, 18 gusht 2019 (MEDIAL) – Në aksidentin rrugor që ndodhi në orën 10.40 minuta në rrugën Strumicë-Vallandovë para fshatit Kosturino janë lënduar katër persona të cilët janë transportuar në spitalin në ...
Medial | 18-Aug-2019 16:27
Strumicë, 18 gusht 2019 (MEDIAL) – Në aksidentin rrugor që ndodhi në orën 10.40 minuta në rrugën Strumicë-Vallandovë para fshatit Kosturino janë lënduar katër persona të cilët janë transportuar në spitalin në ...

Tragjedia në Rrugën e Kombit, viktimat janë nga Kumanova
Një vajzë ka vdekur derisa katër të tjerë janë lënduar në një aksident trafiku dje në autostradën “Ibrahim Rugova”. Gazeta KOHA merr vesh se familja që është aksidentuar rëndë është nga qyteti Kumanova, ndërsa ishin ...
Albportali | 18-Aug-2019 16:04
Një vajzë ka vdekur derisa katër të tjerë janë lënduar në një aksident trafiku dje në autostradën “Ibrahim Rugova”. Gazeta KOHA merr vesh se familja që është aksidentuar rëndë është nga qyteti Kumanova, ndërsa ishin ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved