ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 29/02/2020 13:51

Kufoma në Durrës, policia detaje të reja: Çfarë tregoi ekspertiza

Kufoma në Durrës, policia detaje të reja: Çfarë tregoi ekspertiza
Policia e Durrësit ka dhënë detaje të reja për trupin e pajetë të seksit mashkull, që u nxor mëngjesin e sotëm nga deti. Policia sqaron se nga ekspertiza e jashtme trupi nuk ka qenë i lidhur apo i mbështjellë, si dhe ...
BalkanWeb | 18-Aug-2019 15:22
Policia e Durrësit ka dhënë detaje të reja për trupin e pajetë të seksit mashkull, që u nxor mëngjesin e sotëm nga deti. Policia sqaron se nga ekspertiza e jashtme trupi nuk ka qenë i lidhur apo i mbështjellë, si dhe ...

Trupi i pajetë në Durrës, policia detaje të reja
Detaje të reja kanë dalë në lidhje me trupin e pajetë të seksit mashkull, që është gjetur mëngjesin e kësaj të diele në Durrës. Përmes një njoftimi për mediat policia sqaron se nga ekspertiza e jashtme trupi nuk ka qenë ...
VizionPlus | 18-Aug-2019 15:45
Detaje të reja kanë dalë në lidhje me trupin e pajetë të seksit mashkull, që është gjetur mëngjesin e kësaj të diele në Durrës. Përmes një njoftimi për mediat policia sqaron se nga ekspertiza e jashtme trupi nuk ka qenë ...

Kufoma e dekompozuar në det, policia: Nuk ka shenja dhune
mapo.al Afro 9 orë pas gjetjes së një kufome në Durrës, policia thotë se ende nuk është bërë identifikimi. Sakaq, sqaron se nuk dyshohet për vrasje pasi nuk janë gjetur shenja dhune. Po kështu policia hedh poshtë ...
Mapo | 18-Aug-2019 15:19
mapo.al Afro 9 orë pas gjetjes së një kufome në Durrës, policia thotë se ende nuk është bërë identifikimi. Sakaq, sqaron se nuk dyshohet për vrasje pasi nuk janë gjetur shenja dhune. Po kështu policia hedh poshtë ...

Policia jep detaje të reja për trupin e gjetur në det
Një trup i pajetë, i dekompozuar është gjetur në ujërat e Adriatikut. Viktima është i seksit mashkull dhe është gjetur rreth 4 milje në det të hapur nga peshkarexha “Emiliani”, pasi kishte ngritur rrjetat e peshkimit. ...
Lajmi i Fundit | 18-Aug-2019 20:08
Një trup i pajetë, i dekompozuar është gjetur në ujërat e Adriatikut. Viktima është i seksit mashkull dhe është gjetur rreth 4 milje në det të hapur nga peshkarexha “Emiliani”, pasi kishte ngritur rrjetat e peshkimit. ...

Policia jep detajet për gjetjen e kufomës në Durrës
Ditën e sotme një trup i pajetë i seksit mashkull është nxjerrë nga deti në Durrës. Lidhur me ngjarjen, autoritetet kanë bërë verifikimet e nevojshme. Nga rezultatet, konstatohet që në trupin e gjetur nuk ka shenja ...
Gazeta Monitor | 18-Aug-2019 17:46
Ditën e sotme një trup i pajetë i seksit mashkull është nxjerrë nga deti në Durrës. Lidhur me ngjarjen, autoritetet kanë bërë verifikimet e nevojshme. Nga rezultatet, konstatohet që në trupin e gjetur nuk ka shenja ...

Ra në rrjetën e peshkatarëve/ Policia jep detajet për kufomën në Durrës
Policia ka dhënë më shumë detaje mbi gjetjen e një kufome të seksit mashkull nga një peshkarexhë në Durrës. Policia thotë se në orët e para të mëngjesit, , një peshkarexhë që kishte dalë për gjueti, rreth 4 milje larg ...
Dritare | 18-Aug-2019 16:40
Policia ka dhënë më shumë detaje mbi gjetjen e një kufome të seksit mashkull nga një peshkarexhë në Durrës. Policia thotë se në orët e para të mëngjesit, , një peshkarexhë që kishte dalë për gjueti, rreth 4 milje larg ...

Detaje të reja nga kufoma e gjetur sot në Durrës
Ditën e sotme, u raportua se një peshkarexhë ka gjetur një trup të pajetë 4 milje larg Durrësit. Sipas asaj cka u raportua, kufoma i përkiste seksit mashkull dhe mendohej të ishte vrarë e më pas mbështjellë me letër ...
Albportali | 18-Aug-2019 16:40
Ditën e sotme, u raportua se një peshkarexhë ka gjetur një trup të pajetë 4 milje larg Durrësit. Sipas asaj cka u raportua, kufoma i përkiste seksit mashkull dhe mendohej të ishte vrarë e më pas mbështjellë me letër ...

Detaje të reja nga kufoma e gjetur sot në Durrës
Ditën e sotme, u raportua se një peshkarexhë ka gjetur një trup të pajetë 4 milje larg Durrësit. Sipas asaj cka u raportua, kufoma i përkiste seksit mashkull dhe mendohej të ishte vrarë e më pas mbështjellë me letër ...
Indeks Online | 18-Aug-2019 16:16
Ditën e sotme, u raportua se një peshkarexhë ka gjetur një trup të pajetë 4 milje larg Durrësit. Sipas asaj cka u raportua, kufoma i përkiste seksit mashkull dhe mendohej të ishte vrarë e më pas mbështjellë me letër ...

Kufoma në Durrës/ Policia jep detaje: Çfarë tregoi ekspertiza
Policia e Durrësit ka dhënë detaje të reja për trupin e pajetë të seksit mashkull, që u nxor mëngjesin e sotëm nga deti. Policia sqaron se nga ekspertiza e jashtme trupi nuk ka qenë i lidhur apo i mbështjellë, si dhe ...
Lapsi | 18-Aug-2019 15:31
Policia e Durrësit ka dhënë detaje të reja për trupin e pajetë të seksit mashkull, që u nxor mëngjesin e sotëm nga deti. Policia sqaron se nga ekspertiza e jashtme trupi nuk ka qenë i lidhur apo i mbështjellë, si dhe ...

U gjet i mbytur në det, policia: Nuk ka shenja dhune, është dekompozuar për shkak të ujit
Sot në orët e para të mëngjesit, një peshkarexhë që kishte dalë për gjueti, rreth 4 milje larg Durrësit duke ngritur rrjetat ka konstatuar një trup të pajetë të seksit mashkull. Kufoma është transportuar në morgun e ...
Gazeta Express | 18-Aug-2019 16:15
Sot në orët e para të mëngjesit, një peshkarexhë që kishte dalë për gjueti, rreth 4 milje larg Durrësit duke ngritur rrjetat ka konstatuar një trup të pajetë të seksit mashkull. Kufoma është transportuar në morgun e ...

Kufoma në det/ Policia jep detaje nga ekspertiza
Policia e Durrësit ka bërë publike detaje të reja në lidhje me trupin e pajetë të gjendur në det në afërsi të Durrësit, orët e para të mëngjesit nga peshkatarët. Policia sqaron se, ndryshe nga sa u raportua fillimisht, ...
Gazeta Dita | 18-Aug-2019 15:44
Policia e Durrësit ka bërë publike detaje të reja në lidhje me trupin e pajetë të gjendur në det në afërsi të Durrësit, orët e para të mëngjesit nga peshkatarët. Policia sqaron se, ndryshe nga sa u raportua fillimisht, ...

Kufoma në Durrës, policia nxjerr detaje të reja: Çfarë zbuloi ekspertiza
Policia e Durrësit ka zbuluar detaje të reja për trupin e pajetë të seksit mashkull, që u nxor mëngjesin e sotëm nga deti. Policia sqaron se nga ekspertiza e jashtme trupi nuk ka qenë i lidhur apo i mbështjellë, si dhe ...
Lajmi i Fundit | 18-Aug-2019 15:31
Policia e Durrësit ka zbuluar detaje të reja për trupin e pajetë të seksit mashkull, që u nxor mëngjesin e sotëm nga deti. Policia sqaron se nga ekspertiza e jashtme trupi nuk ka qenë i lidhur apo i mbështjellë, si dhe ...

Gjendet një trup i pajetë në Durrës, dyshohet të jetë vrarë dhe hedhur në det
Trupi i pajetë i një personi është gjetur mëngjesin e sotëm në Durrës nga një peshkarexhë. Viktima mashkull dhe në gjendje të dekompozuar, është gjetur në det, 6 kilometra larg bregut të detit. “Më datë 18.08.2019, në ...
Gazeta Observer | 18-Aug-2019 14:38
Trupi i pajetë i një personi është gjetur mëngjesin e sotëm në Durrës nga një peshkarexhë. Viktima mashkull dhe në gjendje të dekompozuar, është gjetur në det, 6 kilometra larg bregut të detit. “Më datë 18.08.2019, në ...

Dyshime për vrasje në Durrës, anija ‘peshkon’ një trup të pajetë të mbështjellë me natriban
Një ngjarje horror ka ndodhur në Durrës, ku peshkatarët kanë nxjerrë nga deti kufomën e një burri. Sipas të dhënave të para, një trup i pajetë është gjetur mëngjesin e sotëm në ujërat e Adriatikut. Viktima është e ...
PortaliOnline | 18-Aug-2019 14:14
Një ngjarje horror ka ndodhur në Durrës, ku peshkatarët kanë nxjerrë nga deti kufomën e një burri. Sipas të dhënave të para, një trup i pajetë është gjetur mëngjesin e sotëm në ujërat e Adriatikut. Viktima është e ...

Durrës/ Peshkarexha kap një kufomë në mes të detit
Ditën e sotme në ujërat e qytetit të Durrësit u gjet një kufomë, nga një peshkarexhë që kishte dalë për gjueti të peshkut.
Top Channel | 18-Aug-2019 11:21
Ditën e sotme në ujërat e qytetit të Durrësit u gjet një kufomë, nga një peshkarexhë që kishte dalë për gjueti të peshkut.

Gjendet një trup i pajetë në Durrës, dyshohet të jetë vrarë dhe hedhur në det
Viktima mashkull dhe në gjendje të dekompozuar, është gjetur në det, 6 kilometra larg bregut të detit. “Më datë 18.08.2019, në orët e para të mëngjesit, një peshkarexhë që kishte dalë për gjueti të peshkut, rreth 4 ...
Lajminet | 18-Aug-2019 13:11
Viktima mashkull dhe në gjendje të dekompozuar, është gjetur në det, 6 kilometra larg bregut të detit. “Më datë 18.08.2019, në orët e para të mëngjesit, një peshkarexhë që kishte dalë për gjueti të peshkut, rreth 4 ...

Gjendet një trup i pajetë në Durrës, dyshohet të jetë vrarë dhe hedhur në det
Trupi i pajetë i një personi është gjetur mëngjesin e sotëm në Durrës nga një peshkarexhë. Viktima i seksit mashkull dhe në gjendje të dekompozuar, është gjetur në det, 6 kilometra larg bregut të detit. “Më datë ...
Zeri | 18-Aug-2019 13:01
Trupi i pajetë i një personi është gjetur mëngjesin e sotëm në Durrës nga një peshkarexhë. Viktima i seksit mashkull dhe në gjendje të dekompozuar, është gjetur në det, 6 kilometra larg bregut të detit. “Më datë ...

Peshkatarët gjejnë një kufomë në detin e Durrësit
Peshkatarët kanë nxjerrë nga deti i Durrësit kufomën e një burri. Sipas të dhënave të para, një trup i pajetë është gjetur mëngjesin e sotëm në ujërat e Adriatikut. Viktima është e seksit mashkull dhe është gjetur rreth ...
Indeks Online | 18-Aug-2019 12:52
Peshkatarët kanë nxjerrë nga deti i Durrësit kufomën e një burri. Sipas të dhënave të para, një trup i pajetë është gjetur mëngjesin e sotëm në ujërat e Adriatikut. Viktima është e seksit mashkull dhe është gjetur rreth ...

Peshkatarët nxjerrin nga deti kufomën e lidhur me natriban
Një ngjarje e frikshme ka tronditur Durrësin, orët e para të mëngjesit të kësaj së diele, kur peshkatarët në kanë nxjerrë nga deti kufomën e një burri. Viktima është e seksit mashkull dhe është gjetur rreth 4 milje nga ...
Gazeta Dita | 18-Aug-2019 11:44
Një ngjarje e frikshme ka tronditur Durrësin, orët e para të mëngjesit të kësaj së diele, kur peshkatarët në kanë nxjerrë nga deti kufomën e një burri. Viktima është e seksit mashkull dhe është gjetur rreth 4 milje nga ...

Gjendet një trup i pajetë në Durrës, dyshohet të jetë vrarë dhe hedhur në det
Trupi i pajetë i një personi është gjetur mëngjesin e sotëm në Durrës nga një peshkarexhë. Viktima i seksit mashkull dhe në gjendje të dekompozuar, është gjetur në det, 6 kilometra larg bregut të detit. “Më datë ...
Alsat-M | 18-Aug-2019 11:41
Trupi i pajetë i një personi është gjetur mëngjesin e sotëm në Durrës nga një peshkarexhë. Viktima i seksit mashkull dhe në gjendje të dekompozuar, është gjetur në det, 6 kilometra larg bregut të detit. “Më datë ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved