ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 29/01/2020 06:10

VIDEO/ Mourinho shpërthen në lot: Më mungon goli

VIDEO/ Mourinho shpërthen në lot: Më mungon goli
Jose Murinho ka shpërthyer në lot gjatë një interviste “El Chiringuito TV”. “Më mungon futbolli…”, dhe nga syt e Mourinho rrjedhin lotët. I mbetur pa ekip qëkur u largua nga Manchester United, portugezi duket se po e ...
GazetaTema | 18-Aug-2019 18:52
Jose Murinho ka shpërthyer në lot gjatë një interviste “El Chiringuito TV”. “Më mungon futbolli…”, dhe nga syt e Mourinho rrjedhin lotët. I mbetur pa ekip qëkur u largua nga Manchester United, portugezi duket se po e ...

Nusreti e vizitoi Realin, pozoi me lojtarët dhe legjendat
Shefi i famshëm i kuzhinës, Nusret Gokce, vazhdon të jetë sensacion për mënyrën e tij të veçantë të përgatitjes dhe të kriposjes së mishit, ndërsa vizita e të famshmëve në restorantet e tij tashmë është përditshmëri. ...
Telegrafi | 18-Aug-2019 18:02
Shefi i famshëm i kuzhinës, Nusret Gokce, vazhdon të jetë sensacion për mënyrën e tij të veçantë të përgatitjes dhe të kriposjes së mishit, ndërsa vizita e të famshmëve në restorantet e tij tashmë është përditshmëri. ...

Real Madridi po përgatit ofertë të re për Pogban
Real Madridi nuk dorëzohet për transferimin e Paul Pogbas edhe pse Manchester United u ka bërë me dije madrilenëve se francezi nuk është në shitje. Djajtë e Kuq deri më tani u kanë bërë ballë disa ofertave të Los ...
Telegrafi | 18-Aug-2019 17:17
Real Madridi nuk dorëzohet për transferimin e Paul Pogbas edhe pse Manchester United u ka bërë me dije madrilenëve se francezi nuk është në shitje. Djajtë e Kuq deri më tani u kanë bërë ballë disa ofertave të Los ...

Mourinhos i mbushen sytë lot, por përmbahet teksa tregon se i mungon futbolli
Jose Mourinho ishte në prag të lotëve, pasi ai rrëfeu se sa i mungon futbolli që kur ishte shkarkuar nga Manchester Unitedi. Menaxheri 56-vjeçar portugez është jashtë menaxhimit që nga dhjetori i kaluar dhe është i ...
Telegrafi | 18-Aug-2019 15:31
Jose Mourinho ishte në prag të lotëve, pasi ai rrëfeu se sa i mungon futbolli që kur ishte shkarkuar nga Manchester Unitedi. Menaxheri 56-vjeçar portugez është jashtë menaxhimit që nga dhjetori i kaluar dhe është i ...

VIDEO: Reali merr tre pikë me 10 lojtarë në transfertë
Real Madrid ia ka dalë të triumfojë në ndeshjen e parë të kampionatit, duke fituar 3-1 në trsnsfertë ndaj Selta Vigos e duke mos bërë të njëjtin gabim si Barcelona. Zinedin Zidan ka çuditur të gjithë me zgjedhjet që ka ...
GazetaTema | 17-Aug-2019 19:15
Real Madrid ia ka dalë të triumfojë në ndeshjen e parë të kampionatit, duke fituar 3-1 në trsnsfertë ndaj Selta Vigos e duke mos bërë të njëjtin gabim si Barcelona. Zinedin Zidan ka çuditur të gjithë me zgjedhjet që ka ...

Nga Italia: PSG do të takohet me agjentin e Dybala këtë javë
Ishte bërë një skenë familjarë në Valdebebas gjatë ndeshjeve parasezonale, me Gareth Bale që mungonte në stërvitje të Real Madridit dhe në vend të tij në krah të trajnerin Zinedine Zidane punon James Rodriguez dhe ...
GazetaBlic | 18-Aug-2019 20:25
Ishte bërë një skenë familjarë në Valdebebas gjatë ndeshjeve parasezonale, me Gareth Bale që mungonte në stërvitje të Real Madridit dhe në vend të tij në krah të trajnerin Zinedine Zidane punon James Rodriguez dhe ...

Bale bëhet përsëri pjesë e planeve të Zidane Ishte bërë një skenë familjarë në Valdebebas gjatë ndeshjeve parasezonale, me Gareth Bale që mungonte në stërvitje të Real Madridit dhe në vend të tij në krah të trajnerin...
Ishte bërë një skenë familjarë në Valdebebas gjatë ndeshjeve parasezonale, me Gareth Bale që mungonte në stërvitje të Real Madridit dhe në vend të tij në krah të trajnerin Zinedine Zidane punon James Rodriguez dhe ...
Kosova Sot | 18-Aug-2019 20:04
Ishte bërë një skenë familjarë në Valdebebas gjatë ndeshjeve parasezonale, me Gareth Bale që mungonte në stërvitje të Real Madridit dhe në vend të tij në krah të trajnerin Zinedine Zidane punon James Rodriguez dhe ...

Zidane i lumtur me nisjen e sezonit të ri me fitore ndaj Celta Vigos
Zinedine Zidane është shprehur i lumtur pas nisjes së sezonit të ri në La Liga me fitore. Real Madridi ka fituar në udhëtim te Celta Vigo me rezultat 3-1 në ndeshjen e parë të sezonit 2019/20 në La Liga. Kjo fitore e ka ...
Telegrafi | 17-Aug-2019 22:56
Zinedine Zidane është shprehur i lumtur pas nisjes së sezonit të ri në La Liga me fitore. Real Madridi ka fituar në udhëtim te Celta Vigo me rezultat 3-1 në ndeshjen e parë të sezonit 2019/20 në La Liga. Kjo fitore e ka ...

Bale bëhet përsëri pjesë e planeve të Zidane
Ishte bërë një skenë familjarë në Valdebebas gjatë ndeshjeve parasezonale, me Gareth Bale që mungonte në stërvitje të Real Madridit dhe në vend të tij në krah të trajnerin Zinedine Zidane punon James Rodriguez dhe ...
Gazeta Express | 18-Aug-2019 19:51
Ishte bërë një skenë familjarë në Valdebebas gjatë ndeshjeve parasezonale, me Gareth Bale që mungonte në stërvitje të Real Madridit dhe në vend të tij në krah të trajnerin Zinedine Zidane punon James Rodriguez dhe ...

Mourinho në lot: Më mungon futbolli
Jose Murinho ka shpërthyer në lot gjatë një interviste “El Chiringuito TV”. “Më mungon futbolli…”, dhe nga syt e Mourinho rrjedhin lotët. I mbetur pa ekip qëkur u largua nga Manchester United, portugezi duket se po e ...
Lexo | 18-Aug-2019 19:05
Jose Murinho ka shpërthyer në lot gjatë një interviste “El Chiringuito TV”. “Më mungon futbolli…”, dhe nga syt e Mourinho rrjedhin lotët. I mbetur pa ekip qëkur u largua nga Manchester United, portugezi duket se po e ...

Zidane konfirmon qëndrimin e Bale te Real Madridi
Trajneri i Real Madridit, Zinedine Zidane ka konfirmuar se Gareth Bale do të mbetet në këtë klub edhe këtë verë. Zidane deklaroi gjatë para-sezonit se klubi po kërkonte të shiste ish-yllin e Tottenhamit, por asnjë ...
Telegrafi | 17-Aug-2019 22:22
Trajneri i Real Madridit, Zinedine Zidane ka konfirmuar se Gareth Bale do të mbetet në këtë klub edhe këtë verë. Zidane deklaroi gjatë para-sezonit se klubi po kërkonte të shiste ish-yllin e Tottenhamit, por asnjë ...

E kërkojnë disa klube, Real Madrid vendos për fatin e Gareth Bale
Trajneri i Real Madridit, Zinedine Zidane, ka konfirmuar se uellsiani Gareth Bale do të mbetet në ‘klubin mbretëror’. E ardhmja e sulmuesit të spikatur ishte njëra nga temat me të cilin gjatë verës ishin marrë mediat ...
Lajmi i Fundit | 18-Aug-2019 18:45
Trajneri i Real Madridit, Zinedine Zidane, ka konfirmuar se uellsiani Gareth Bale do të mbetet në ‘klubin mbretëror’. E ardhmja e sulmuesit të spikatur ishte njëra nga temat me të cilin gjatë verës ishin marrë mediat ...

Nusreti e vizitoi Realin, pozoi me lojtarët dhe legjendat
Shefi i famshëm i kuzhinës, Nusret Gokce, vazhdon të jetë sensacion për mënyrën e tij të veçantë të përgatitjes dhe të kriposjes së mishit, ndërsa vizita e të famshmëve në restorantet e tij tashmë është përditshmëri. ...
Arbresh | 18-Aug-2019 18:41
Shefi i famshëm i kuzhinës, Nusret Gokce, vazhdon të jetë sensacion për mënyrën e tij të veçantë të përgatitjes dhe të kriposjes së mishit, ndërsa vizita e të famshmëve në restorantet e tij tashmë është përditshmëri. ...

Sport Real Madridi po përgatit ofertë të re për Pogban
Real Madridi nuk dorëzohet për transferimin e Paul Pogbas edhe pse Manchester United u ka bërë me dije madrilenëve se francezi nuk është në shitje. Djajtë e Kuq deri më tani u kanë bërë ballë disa ofertave të Los ...
Kosova Sot | 18-Aug-2019 17:51
Real Madridi nuk dorëzohet për transferimin e Paul Pogbas edhe pse Manchester United u ka bërë me dije madrilenëve se francezi nuk është në shitje. Djajtë e Kuq deri më tani u kanë bërë ballë disa ofertave të Los ...

Çka thotë rregulli i ri në futboll, për të cilin Modric u ndëshkua me karton të kuq
Reprezentuesi kroat u ndëshkua në minutën e 56’ të ndeshjes Celta Vigo – Real Madrid, e fituar me rezultat 0-3 nga këta të fundit. Gjyqtari i ndeshjes vendosi ta ndëshkonte me karton të kuq Modricin, pas një ndërhyrje ...
Lajminet | 18-Aug-2019 17:37
Reprezentuesi kroat u ndëshkua në minutën e 56’ të ndeshjes Celta Vigo – Real Madrid, e fituar me rezultat 0-3 nga këta të fundit. Gjyqtari i ndeshjes vendosi ta ndëshkonte me karton të kuq Modricin, pas një ndërhyrje ...

Konfirmon Zidane: Bale mbetet në Real
Trajneri i Real Madridit, Zinedine Zidane, ka konfirmuar se uellsiani Gareth Bale do të mbetet në ‘klubin mbretëror’.
Kosova Press | 18-Aug-2019 16:27
Trajneri i Real Madridit, Zinedine Zidane, ka konfirmuar se uellsiani Gareth Bale do të mbetet në ‘klubin mbretëror’.

Reali bën sulmin final, do yllin e Premier Leagues
Real Madridi nuk është dorëzuar ende për Christian Eriksen. Ekipi madrilen e nisi si duhet kampionatin, pasi fitoi me Celta Vigon 1-3, por trajneri Zinedine Zidane e do me ngulm dhe një mesfushor. Drejtuesit e “Los ...
Koha.mk | 18-Aug-2019 16:15
Real Madridi nuk është dorëzuar ende për Christian Eriksen. Ekipi madrilen e nisi si duhet kampionatin, pasi fitoi me Celta Vigon 1-3, por trajneri Zinedine Zidane e do me ngulm dhe një mesfushor. Drejtuesit e “Los ...

Mourinho gati sa nuk shpërthen në lotë: Më mungon futbolli!
Jose Mourinho vazhdon të mbetet pa skuadër që nga Dhjetori i vitit të kaluar kur u shkarkua nga Manchester United. Megjithatë trajnerit portugez duket se [...]
VeqSport | 18-Aug-2019 15:55
Jose Mourinho vazhdon të mbetet pa skuadër që nga Dhjetori i vitit të kaluar kur u shkarkua nga Manchester United. Megjithatë trajnerit portugez duket se [...]

Bale tani është pjesë e planeve të Zidane
Ishte bërë e zakonshme që gjatë përgatitjeve parasezonale në Valdebebas të mungonte Gareth Bale. Zinedine Zidane preferoi më shumë të luante me dyshen James Rodriguez e [...]
VeqSport | 18-Aug-2019 15:51
Ishte bërë e zakonshme që gjatë përgatitjeve parasezonale në Valdebebas të mungonte Gareth Bale. Zinedine Zidane preferoi më shumë të luante me dyshen James Rodriguez e [...]

Perez ndryshon qëndrim rreth Gareth Bale
Uellsiani është lidhur shumë me një largim nga kryeqyteti spanjoll javët e fundit, me menaxherin Zinedine Zidane që konfirmoi se ata ishin duke negociuar me klubet për një transferim. Bale ishte vendosur të bashkohej me ...
Lajminet | 18-Aug-2019 13:25
Uellsiani është lidhur shumë me një largim nga kryeqyteti spanjoll javët e fundit, me menaxherin Zinedine Zidane që konfirmoi se ata ishin duke negociuar me klubet për një transferim. Bale ishte vendosur të bashkohej me ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved