ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 16/09/2019 01:54

Veshja interesante që tregon hiret e Oriola Marashit

Veshja interesante që tregon hiret e Oriola Marashit
Oriola Marashi ka arritur që të tërheqë sërish interesimin e fansave të saj të shumtë me fotografitë e reja të publikuara në rrjetet sociale. Me një veshje interesante në formë të brendshmeve, modelja ka treguar edhe ...
Telegrafi | 17-Aug-2019 20:22
Oriola Marashi ka arritur që të tërheqë sërish interesimin e fansave të saj të shumtë me fotografitë e reja të publikuara në rrjetet sociale. Me një veshje interesante në formë të brendshmeve, modelja ka treguar edhe ...

Të dielën lansohet “A po don pak” nga Melinda
Melinda Ademi e ka paralajmëruar projektin e ri muzikor, i cili do të lansohet nesër (e diel) dhe do të jetë i kompletuar edhe nga ana vizuale. Kënga mban titullin “A po don pak”, ndërsa fansat e saj mezi e presin ...
Telegrafi | 17-Aug-2019 20:15
Melinda Ademi e ka paralajmëruar projektin e ri muzikor, i cili do të lansohet nesër (e diel) dhe do të jetë i kompletuar edhe nga ana vizuale. Kënga mban titullin “A po don pak”, ndërsa fansat e saj mezi e presin ...

Tjetër imazh nga fotosesioni me bikini i Melindës
Javë më parë, Melinda Ademi publikoi disa fotografi nga fotosesioni me bikini që tërhoqën vëmendjen e fansave të saj. Ajo kishte realizuar një set fotografik me Arban Osmanin, ndërsa shfaqej për mrekulli teksa pozonte ...
Telegrafi | 17-Aug-2019 18:35
Javë më parë, Melinda Ademi publikoi disa fotografi nga fotosesioni me bikini që tërhoqën vëmendjen e fansave të saj. Ajo kishte realizuar një set fotografik me Arban Osmanin, ndërsa shfaqej për mrekulli teksa pozonte ...

Shtyhet debutimi i Lukakut te Interi shkaku i mbipeshës
Romelu Lukaku duket se nuk do të mund të debutojë te Interi në ndeshjen e parë që fillon në javën e ardhshme shkaku i mbipeshës. Gjiganti nga Serie A e transferoi sulmuesin belg nga Manchester United në këtë afat ...
Telegrafi | 17-Aug-2019 18:28
Romelu Lukaku duket se nuk do të mund të debutojë te Interi në ndeshjen e parë që fillon në javën e ardhshme shkaku i mbipeshës. Gjiganti nga Serie A e transferoi sulmuesin belg nga Manchester United në këtë afat ...

Arbenita Ismajli shfaqet atraktive me bikini
Arbenita Ismajli është mjaft e ndjekur në rrjetet sociale, ku me raste publikon edhe imazhe që vënë në plan të parë figurën e saj trupore. Gjatë këtyre ditëve, modelja ka pozuar me bikini të zeza, ndërsa fotografia e ...
Telegrafi | 17-Aug-2019 17:56
Arbenita Ismajli është mjaft e ndjekur në rrjetet sociale, ku me raste publikon edhe imazhe që vënë në plan të parë figurën e saj trupore. Gjatë këtyre ditëve, modelja ka pozuar me bikini të zeza, ndërsa fotografia e ...

Dua Lipa kërkohet si imazh i gjigandit YSL! Shkon me shqiponjë në krah gjatë setit fotografik…
Dua Lipa së fundmi është përfolur kudo për arsye nga më të ndryshmet. Në fillim ndarja me Isacc, më pas lidhja e re me Anwar, koncerti i madh “Sunny Hill” në Prishtinë dhe së fundmi bashkëpunim me linjën e famshme YSL. ...
VizionPlus | 17-Aug-2019 12:37
Dua Lipa së fundmi është përfolur kudo për arsye nga më të ndryshmet. Në fillim ndarja me Isacc, më pas lidhja e re me Anwar, koncerti i madh “Sunny Hill” në Prishtinë dhe së fundmi bashkëpunim me linjën e famshme YSL. ...

Gjiko publikon pamje nga projekti i ri
Asdren Gjikolli, i njohur me emrin artistik Gjiko, është në përgatitje të projektit të ri muzikor. Reperi ka publikuar pamje nga xhirimet e klipit të ri, të cilin do ta sjellë për fansat e tij. Lexo po ashtu: Të gjitha ...
Telegrafi | 17-Aug-2019 17:00
Asdren Gjikolli, i njohur me emrin artistik Gjiko, është në përgatitje të projektit të ri muzikor. Reperi ka publikuar pamje nga xhirimet e klipit të ri, të cilin do ta sjellë për fansat e tij. Lexo po ashtu: Të gjitha ...

Liberta Spahiu pozon me bikini, merr vëmendjen me imazhin e fundit
Prezantuesja e njohur, Liberta Spahiu, është mjaft aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale. Ajo shpesh ndan me ndjekësit fotografi dhe video të ndryshme nga jeta e përditshme, teksa nuk mungojnë herë pas here edhe ...
Telegrafi | 17-Aug-2019 14:35
Prezantuesja e njohur, Liberta Spahiu, është mjaft aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale. Ajo shpesh ndan me ndjekësit fotografi dhe video të ndryshme nga jeta e përditshme, teksa nuk mungojnë herë pas here edhe ...

Melinda paralajmëron “A po don pak” (FOTO)
Reperja kosovare, Melinda Ademi, po paralajmëron këngë të re. Me anë të një postimi në Instagram ajo ka bërë të ditur se fansave të saj nesër do t’ia ofrojë projektin muzikor me titull “A po don pak”, çka bëri që ...
Klan Kosova | 17-Aug-2019 23:33
Reperja kosovare, Melinda Ademi, po paralajmëron këngë të re. Me anë të një postimi në Instagram ajo ka bërë të ditur se fansave të saj nesër do t’ia ofrojë projektin muzikor me titull “A po don pak”, çka bëri që ...

Afërdita Demaku publikon foto me të birin dhe vajzën nga dasma
Afërdita Demaku është një këngëtare shumë e dashur dhe e respektuar nga publiku kosovar kjo për shkak modestisë së saj, shkruan . Përveç këngëve në të cilën është duke punuar, këngëtarja ka qenë mjaft aktive edhe me ...
Lajminet | 17-Aug-2019 23:05
Afërdita Demaku është një këngëtare shumë e dashur dhe e respektuar nga publiku kosovar kjo për shkak modestisë së saj, shkruan . Përveç këngëve në të cilën është duke punuar, këngëtarja ka qenë mjaft aktive edhe me ...

Anxhelina pozon me grimerin në shtrat, ky i fundit i bën një dedikim të veçantë
Këngëtarj e njohur shqiptare, Anxhelina Hadërgjonaj, ka tash e sa kohë që e ka treguar afrimitetin që ka me grimerin e njohur, Ariel Tejada. Ky i fundit njihet për miqësinë e mirë që ka me motrat Kardashian/Jenner, në ...
Telegrafi | 17-Aug-2019 13:35
Këngëtarj e njohur shqiptare, Anxhelina Hadërgjonaj, ka tash e sa kohë që e ka treguar afrimitetin që ka me grimerin e njohur, Ariel Tejada. Ky i fundit njihet për miqësinë e mirë që ka me motrat Kardashian/Jenner, në ...

“A Po Don Pak” titullohet kënga e re nga Melinda
Melinda ka konfirmuar se projekti i ri publikohet nesër. Melinda ka finalizuar punimet e projektit të ri të cilin do e lansoj nesër ka konfirmuar artistja me një postim të bërë në Instagram. Këngëtarja njoftoi se ‘A Po ...
Arbresh | 17-Aug-2019 22:46
Melinda ka konfirmuar se projekti i ri publikohet nesër. Melinda ka finalizuar punimet e projektit të ri të cilin do e lansoj nesër ka konfirmuar artistja me një postim të bërë në Instagram. Këngëtarja njoftoi se ‘A Po ...

Peshkatarja më seksi në botë kap një peshk 100 kilogramë
Një peshkatare 24-vjeçare, e cila lundron rreth bregdetit të jugut të Floridës, po çmend ndjekësit në rrjetet sociale me aventurat e saj të mrekullueshme. Emily Riemer është një prej peshkatareve më seksi në botë dhe së ...
Gazeta Observer | 17-Aug-2019 22:22
Një peshkatare 24-vjeçare, e cila lundron rreth bregdetit të jugut të Floridës, po çmend ndjekësit në rrjetet sociale me aventurat e saj të mrekullueshme. Emily Riemer është një prej peshkatareve më seksi në botë dhe së ...

‘A Po Don Pak’ titullohet kënga e re nga Melinda
Melinda ka finalizuar punimet e projektit të ri të cilin do e lansoj nesër ka konfirmuar artistja me një postim të bërë në Instagram, shkruan . Këngëtarja njoftoi se ‘A Po Don Pak’ mban emrin kënga dhe është shoqëruar ...
Lajminet | 17-Aug-2019 22:09
Melinda ka finalizuar punimet e projektit të ri të cilin do e lansoj nesër ka konfirmuar artistja me një postim të bërë në Instagram, shkruan . Këngëtarja njoftoi se ‘A Po Don Pak’ mban emrin kënga dhe është shoqëruar ...

Seksbomba ruse provokon me bikini teeeepër të vogël
Anastasiya Kvitko e ka zakon të provokojë në rrjetet sociale. E cilësuar “Kim Kardashian ruse”, bukuroshja bombastike publikon rregullisht fotografi shumë joshëse. Modelja seksi, e cila ndiqet nga mbi 10 milionë njerëz ...
Gazeta Express | 17-Aug-2019 21:52
Anastasiya Kvitko e ka zakon të provokojë në rrjetet sociale. E cilësuar “Kim Kardashian ruse”, bukuroshja bombastike publikon rregullisht fotografi shumë joshëse. Modelja seksi, e cila ndiqet nga mbi 10 milionë njerëz ...

Prindërit e Rita Orës me pushime në Ulqin
Prindërit e këngëtares shqiptare me famë botërore, Rita Ora, janë duke kaluar disa ditë të mira pushimi në Ulqin. Besnik dhe Vera Sahatçiu – Ora, kanë publikuar në rrjetet sociale disa imazhe, duke treguar çastet e ...
Telegrafi | 17-Aug-2019 12:47
Prindërit e këngëtares shqiptare me famë botërore, Rita Ora, janë duke kaluar disa ditë të mira pushimi në Ulqin. Besnik dhe Vera Sahatçiu – Ora, kanë publikuar në rrjetet sociale disa imazhe, duke treguar çastet e ...

Një dashuri si ajo e Justin dhe Hailey (FOTO)
Justin Bieber PO që është i dashuruar në bashkëshorten e tij. Që kur janë bërë bashkë, këngëtari nuk ka ndaluar së postuari fotografi dhe vargje kushtuar dashurisë së tij, modeles Hailey Bieber, në rrjetet e tij ...
Klan Kosova | 17-Aug-2019 21:21
Justin Bieber PO që është i dashuruar në bashkëshorten e tij. Që kur janë bërë bashkë, këngëtari nuk ka ndaluar së postuari fotografi dhe vargje kushtuar dashurisë së tij, modeles Hailey Bieber, në rrjetet e tij ...

Tre prej vajzave më seksi shqiptare bëhen bashkë (FOTO)
Të treja janë ndër femrat më seksi në shoubizin shqiptar. Të reja janë në rrugë të ndryshme në karrierë mirëpo të treja duket se i bashkon një gjë – miqësia. Fjala është për reperen Tayna, modelen Vildane Zeneli dhe ...
Prive | 17-Aug-2019 20:42
Të treja janë ndër femrat më seksi në shoubizin shqiptar. Të reja janë në rrugë të ndryshme në karrierë mirëpo të treja duket se i bashkon një gjë – miqësia. Fjala është për reperen Tayna, modelen Vildane Zeneli dhe ...

E dashura e Feros tregon format e saj seksi
Arbenita Ismajli, e dashura e këngëtarit të njohur Fero, është e njohur për format e saja perfekte. Ajo në një fotografi të postuar në llogarinë e saj në rrjetin e saj social në Instagram, shihet e veshur në bikini të ...
Gazeta Express | 17-Aug-2019 20:39
Arbenita Ismajli, e dashura e këngëtarit të njohur Fero, është e njohur për format e saja perfekte. Ajo në një fotografi të postuar në llogarinë e saj në rrjetin e saj social në Instagram, shihet e veshur në bikini të ...

Peshkatarja më seksi në botë kap një peshk 100 kg
Një peshkatare 24-vjeçare, e cila lundron rreth bregdetit të jugut të Floridës, po çmend ndjekësit në rrjetet sociale me aventurat e saj të mrekullueshme. Emily Riemer është një prej peshkatareve më seksi në botë dhe së ...
Zeri | 17-Aug-2019 20:36
Një peshkatare 24-vjeçare, e cila lundron rreth bregdetit të jugut të Floridës, po çmend ndjekësit në rrjetet sociale me aventurat e saj të mrekullueshme. Emily Riemer është një prej peshkatareve më seksi në botë dhe së ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved