ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 27/02/2020 18:26

Jesus nuk e përmban veten pas anulimit të golit, përdor fjalë ofenduese për VAR-in te gjyqtarët

Jesus nuk e përmban veten pas anulimit të golit, përdor fjalë ofenduese për VAR-in te gjyqtarët
Manchester Cityt iu mohua fitorja ndaj Tottenham Hotspur në mënyrë dramatike të shtunën në mbrëmje. VAR-i theu zemrat e Cityt kundër Tottenhamit në Ligën e Kampionëve në prill duke anuluar për pozitë jashtë loje një gol ...
Telegrafi | 17-Aug-2019 23:54
Manchester Cityt iu mohua fitorja ndaj Tottenham Hotspur në mënyrë dramatike të shtunën në mbrëmje. VAR-i theu zemrat e Cityt kundër Tottenhamit në Ligën e Kampionëve në prill duke anuluar për pozitë jashtë loje një gol ...

Manchester City ndalet në shtëpi nga Tottenham
Kampionët në fuqi të Premier League janë ndalur në javën e dytë të kampionatit nga Tottenham. Ekipi i Pochettinos arriti të merrte një pikë të rëndësishme në transfertën e Manchester duke e mbyllur ndeshjen me ...
VizionPlus | 17-Aug-2019 21:52
Kampionët në fuqi të Premier League janë ndalur në javën e dytë të kampionatit nga Tottenham. Ekipi i Pochettinos arriti të merrte një pikë të rëndësishme në transfertën e Manchester duke e mbyllur ndeshjen me ...

‘Deja-Vu’: 17 prill dhe 17 gusht, VAR-i anulon golat e Cityt në fund të ndeshjes ndaj Tottenhamit
Në kryendeshjen e javës së dytë në sezonin e ri në Ligën Premier, Manchester Cityt iu anulua një gol kundër Tottenham Hotspur në minutat shtesë, pasi paraprakisht ishte prekur topi me dorë. Kampioni i Ligës Premier ...
Telegrafi | 17-Aug-2019 23:09
Në kryendeshjen e javës së dytë në sezonin e ri në Ligën Premier, Manchester Cityt iu anulua një gol kundër Tottenham Hotspur në minutat shtesë, pasi paraprakisht ishte prekur topi me dorë. Kampioni i Ligës Premier ...

Pochettino: Jam dashuruar me VAR-in
Trajneri i Tottenham Hotspur, Mauricio Pochettino, nuk e ka fshehur gëzimin pasa barazimit (2-2) ndaj Manchester Cityt në Etihad Stadium. Vendasit shënuan edhe një gol të vonshëm përmes Gabriel Jesus, por që u anulua ...
Telegrafi | 17-Aug-2019 21:36
Trajneri i Tottenham Hotspur, Mauricio Pochettino, nuk e ka fshehur gëzimin pasa barazimit (2-2) ndaj Manchester Cityt në Etihad Stadium. Vendasit shënuan edhe një gol të vonshëm përmes Gabriel Jesus, por që u anulua ...

Tottenham dhe VAR një makth për City-n, s’ka fitues në “Etihad”
mapo.al Manchester City-Tottenham, ndeshja kryesore e javës së dytë të Premier League, është mbyllur në barazim 2-2. Fundi i këtij takimi ka qenë i ngjashëm me gjysmëfinalen e kthimit të zhvilluar mes këtyre dy ekipeve ...
Mapo | 17-Aug-2019 20:52
mapo.al Manchester City-Tottenham, ndeshja kryesore e javës së dytë të Premier League, është mbyllur në barazim 2-2. Fundi i këtij takimi ka qenë i ngjashëm me gjysmëfinalen e kthimit të zhvilluar mes këtyre dy ekipeve ...

Gola dhe spektakël në “Etihad”, City ndalet nga Tottenhami
Manchester City ndalet që në javë ne dytë të Premier Leagues, teksa nuk shkoi më shumë se një barazim 2-2 përballë Tottenhamit në “Etihad Stadium”, në një sfidë që ishte vërtetë emocionuese dhe spektakolare. Sfida nisi ...
GazetaTema | 17-Aug-2019 20:52
Manchester City ndalet që në javë ne dytë të Premier Leagues, teksa nuk shkoi më shumë se një barazim 2-2 përballë Tottenhamit në “Etihad Stadium”, në një sfidë që ishte vërtetë emocionuese dhe spektakolare. Sfida nisi ...

Guardiola: Luajtëm ndaj ekipit të dytë më të mirë në Evropë, prandaj jam krenar
Pep Guardiola, si gjithmonë, ka folur me modesti pas barazimit të Manchester Cityt kundër Tottenham Hotspur (2-2) në kryendeshjen e javës së dytë në Ligën Premier. Kampioni ishte dy herë në avantazh, mirëpo Spursat ...
Telegrafi | 17-Aug-2019 21:20
Pep Guardiola, si gjithmonë, ka folur me modesti pas barazimit të Manchester Cityt kundër Tottenham Hotspur (2-2) në kryendeshjen e javës së dytë në Ligën Premier. Kampioni ishte dy herë në avantazh, mirëpo Spursat ...

Jesus nuk e përmban veten pas anulimit të golit, përdor fjalë ofenduese për VAR-in te gjyqtarët
Manchester Cityt iu mohua fitorja ndaj Tottenham Hotspur në mënyrë dramatike të shtunën në mbrëmje. VAR-i theu zemrat e Cityt kundër Tottenhamit në Ligën e Kampionëve në prill duke anuluar për pozitë jashtë loje një gol ...
E Dua Sportin | 18-Aug-2019 01:00
Manchester Cityt iu mohua fitorja ndaj Tottenham Hotspur në mënyrë dramatike të shtunën në mbrëmje. VAR-i theu zemrat e Cityt kundër Tottenhamit në Ligën e Kampionëve në prill duke anuluar për pozitë jashtë loje një gol ...

Bernardo Silva i bën për “pesë pare” tre lojtarë të Tottenham
Man City dhe Tottenham u ndanë në “paqe” duke barazuar 2:2 në xhiron e dytë të Premierligës. City patën dy herë avantazhin por nuk arritën ta ruanin, ndërsa në fund VAR-i anuloi golin e fitores për City pasi fillimisht ...
Indeks Online | 17-Aug-2019 23:16
Man City dhe Tottenham u ndanë në “paqe” duke barazuar 2:2 në xhiron e dytë të Premierligës. City patën dy herë avantazhin por nuk arritën ta ruanin, ndërsa në fund VAR-i anuloi golin e fitores për City pasi fillimisht ...

Megjithatë, hidhërimi ndërmjet Agueros dhe Guardiolas zgjati shkurt
Pep Guardiola dhe Sergio Aguero u përfshinë në një zënkë verbale në momentin e zëvendësimit të sulmuesit argjentinas, gjatë ndeshjes ndërmjet Manchester Cityt dhe Tottenham Hotspur. Argjentinasi e nisi derbin e kësaj ...
Telegrafi | 17-Aug-2019 21:06
Pep Guardiola dhe Sergio Aguero u përfshinë në një zënkë verbale në momentin e zëvendësimit të sulmuesit argjentinas, gjatë ndeshjes ndërmjet Manchester Cityt dhe Tottenham Hotspur. Argjentinasi e nisi derbin e kësaj ...

Guardiola: Luajtëm ndaj ekipit të dytë më të mirë në Evropë, prandaj jam krenar
Pep Guardiola, si gjithmonë, ka folur me modesti pas barazimit të Manchester Cityt kundër Tottenham Hotspur (2-2) në kryendeshjen e javës së dytë në Ligën Premier. Kampioni ishte dy herë në avantazh, mirëpo Spursat ...
E Dua Sportin | 17-Aug-2019 23:05
Pep Guardiola, si gjithmonë, ka folur me modesti pas barazimit të Manchester Cityt kundër Tottenham Hotspur (2-2) në kryendeshjen e javës së dytë në Ligën Premier. Kampioni ishte dy herë në avantazh, mirëpo Spursat ...

Megjithatë, hidhërimi ndërmjet Agueros dhe Guardiolas zgjati shkurt
Pep Guardiola dhe Sergio Aguero u përfshinë në një zënkë verbale në momentin e zëvendësimit të sulmuesit argjentinas, gjatë ndeshjes ndërmjet Manchester Cityt dhe Tottenham Hotspur. Argjentinasi e nisi derbin e kësaj ...
E Dua Sportin | 17-Aug-2019 23:05
Pep Guardiola dhe Sergio Aguero u përfshinë në një zënkë verbale në momentin e zëvendësimit të sulmuesit argjentinas, gjatë ndeshjes ndërmjet Manchester Cityt dhe Tottenham Hotspur. Argjentinasi e nisi derbin e kësaj ...

Guardiola fajëson VAR-in pas barazimit ndaj Tottenham
U mendua se City e fitoi ndeshjen pas golit të Gabriel Jesus, por pas ndihmës së VAR-it goli u anulua pas një prekje me dorë të mëhershme. Drama e ndodhur në Etihad kujtoi çerekfinalet e Ligës së Kampionëve edicionin e ...
Lajminet | 17-Aug-2019 23:05
U mendua se City e fitoi ndeshjen pas golit të Gabriel Jesus, por pas ndihmës së VAR-it goli u anulua pas një prekje me dorë të mëhershme. Drama e ndodhur në Etihad kujtoi çerekfinalet e Ligës së Kampionëve edicionin e ...

Pochettino: Jam dashuruar me VAR-in
Trajneri i Tottenham Hotspur, Mauricio Pochettino, nuk e ka fshehur gëzimin pasa barazimit (2-2) ndaj Manchester Cityt në Etihad Stadium. Vendasit shënuan edhe një gol të vonshëm përmes Gabriel Jesus, por që u anulua ...
E Dua Sportin | 17-Aug-2019 23:05
Trajneri i Tottenham Hotspur, Mauricio Pochettino, nuk e ka fshehur gëzimin pasa barazimit (2-2) ndaj Manchester Cityt në Etihad Stadium. Vendasit shënuan edhe një gol të vonshëm përmes Gabriel Jesus, por që u anulua ...

Guardiola pranon vendimin e VAR-it dhe zbulon statistikën që e emocionoi kundër Tottenham
Trajneri i Manchester City-t, Pep Guardiola, ka folur për BBC për ndeshjen e barazuar 2-2 kundër Tottenham në javën e dytë të Premier League. “VAR? Duhet ta pranojmë. Unë do të doja të fitoja, kemi bërë një paraqitje të ...
TetovaSot | 17-Aug-2019 22:39
Trajneri i Manchester City-t, Pep Guardiola, ka folur për BBC për ndeshjen e barazuar 2-2 kundër Tottenham në javën e dytë të Premier League. “VAR? Duhet ta pranojmë. Unë do të doja të fitoja, kemi bërë një paraqitje të ...

Përplasje verbale mes Agueros dhe Guardiolas në momentin e zëvendësimit të argjentinasit
Një situatë e pakëndshme ka ndodhur gjatë ndeshjes Manchester City-Tottenham Hotspur. Pep Guardiola ka vendosur të zëvendësojë Sergio Agueron me Gabriel Jesusin në takimin ndaj Tottenhamit. Megjithatë, ky zëvendësim nuk ...
Shenja | 17-Aug-2019 22:09
Një situatë e pakëndshme ka ndodhur gjatë ndeshjes Manchester City-Tottenham Hotspur. Pep Guardiola ka vendosur të zëvendësojë Sergio Agueron me Gabriel Jesusin në takimin ndaj Tottenhamit. Megjithatë, ky zëvendësim nuk ...

Pochettino: Jam dashuruar me VAR-in
Trajneri i Tottenham Hotspur, Mauricio Pochettino, nuk e ka fshehur gëzimin pasa barazimit (2-2) ndaj Manchester Cityt në Etihad Stadium. Vendasit shënuan edhe një gol të vonshëm përmes Gabriel Jesus, por që u anulua ...
Shenja | 17-Aug-2019 21:45
Trajneri i Tottenham Hotspur, Mauricio Pochettino, nuk e ka fshehur gëzimin pasa barazimit (2-2) ndaj Manchester Cityt në Etihad Stadium. Vendasit shënuan edhe një gol të vonshëm përmes Gabriel Jesus, por që u anulua ...

Tottenhami ndal Man Cityn në një ndeshje me fund dramatik (VIDEO)
Kampioni në fuqi i Premierligës, Manchester City, i humbi pikët e para të sezonit të ri, 2019/20, pasi që u ndal me barazim 2:2 nga nënkampioni i sezonit të kaluar të Ligës së Kampionëve, Tottenhami. Në fund, rolin më ...
TetovaSot | 17-Aug-2019 21:21
Kampioni në fuqi i Premierligës, Manchester City, i humbi pikët e para të sezonit të ri, 2019/20, pasi që u ndal me barazim 2:2 nga nënkampioni i sezonit të kaluar të Ligës së Kampionëve, Tottenhami. Në fund, rolin më ...

Spektakël në “Etihad”, Man.City dhe Tottenham ndahen në paqe
Manchester City ndalet që në javë ne dytë të Premier Leagues, teksa nuk shkoi më shumë se një barazim 2-2 përballë Tottenhamit në “Etihad Stadium”, në një sfidë që ishte vërtetë emocionuese dhe spektakolare. Sfida nisi ...
Lexo | 17-Aug-2019 21:09
Manchester City ndalet që në javë ne dytë të Premier Leagues, teksa nuk shkoi më shumë se një barazim 2-2 përballë Tottenhamit në “Etihad Stadium”, në një sfidë që ishte vërtetë emocionuese dhe spektakolare. Sfida nisi ...

Lloris: Mirë për ne dhe pa fat për Cityn
Kapiteni i Tottenham Hotspur, Hugo Lloris, ka pranuar se mendoi se Gabriel Jesus shënoi gol në minutat shtesë në ndeshjen kundër Manchester Cityt. Sulmuesi brazilian realizoi nga afërsia, mirëpo pas konsultimit të ...
Telegrafi | 17-Aug-2019 20:45
Kapiteni i Tottenham Hotspur, Hugo Lloris, ka pranuar se mendoi se Gabriel Jesus shënoi gol në minutat shtesë në ndeshjen kundër Manchester Cityt. Sulmuesi brazilian realizoi nga afërsia, mirëpo pas konsultimit të ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved