ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 17/02/2020 14:26

VIDEO: Reali merr tre pikë me 10 lojtarë në transfertë

VIDEO: Reali merr tre pikë me 10 lojtarë në transfertë
Real Madrid ia ka dalë të triumfojë në ndeshjen e parë të kampionatit, duke fituar 3-1 në trsnsfertë ndaj Selta Vigos e duke mos bërë të njëjtin gabim si Barcelona. Zinedin Zidan ka çuditur të gjithë me zgjedhjet që ka ...
GazetaTema | 17-Aug-2019 19:15
Real Madrid ia ka dalë të triumfojë në ndeshjen e parë të kampionatit, duke fituar 3-1 në trsnsfertë ndaj Selta Vigos e duke mos bërë të njëjtin gabim si Barcelona. Zinedin Zidan ka çuditur të gjithë me zgjedhjet që ka ...

Zidane i lumtur me nisjen e sezonit të ri me fitore ndaj Celta Vigos
Zinedine Zidane është shprehur i lumtur pas nisjes së sezonit të ri në La Liga me fitore. Real Madridi ka fituar në udhëtim te Celta Vigo me rezultat 3-1 në ndeshjen e parë të sezonit 2019/20 në La Liga. Kjo fitore e ka ...
Telegrafi | 17-Aug-2019 22:56
Zinedine Zidane është shprehur i lumtur pas nisjes së sezonit të ri në La Liga me fitore. Real Madridi ka fituar në udhëtim te Celta Vigo me rezultat 3-1 në ndeshjen e parë të sezonit 2019/20 në La Liga. Kjo fitore e ka ...

Zidane konfirmon qëndrimin e Bale te Real Madridi
Trajneri i Real Madridit, Zinedine Zidane ka konfirmuar se Gareth Bale do të mbetet në këtë klub edhe këtë verë. Zidane deklaroi gjatë para-sezonit se klubi po kërkonte të shiste ish-yllin e Tottenhamit, por asnjë ...
Telegrafi | 17-Aug-2019 22:22
Trajneri i Real Madridit, Zinedine Zidane ka konfirmuar se Gareth Bale do të mbetet në këtë klub edhe këtë verë. Zidane deklaroi gjatë para-sezonit se klubi po kërkonte të shiste ish-yllin e Tottenhamit, por asnjë ...

Notat e lojtarëve: Celta Vigo 1-3 Real Madrid, Benzema më i miri
Real Madridi e ka filluar sezonin 2019/20 në La Liga me fitore, pasi e ka mposhtur 1-3 në udhëtim Celta Vigon. Golat për madrilenët i shënuan Karim Benzeman (12’), Toni Kroos (61’) dhe Lucas Vazquez (80’), ndërsa për ...
Telegrafi | 17-Aug-2019 19:26
Real Madridi e ka filluar sezonin 2019/20 në La Liga me fitore, pasi e ka mposhtur 1-3 në udhëtim Celta Vigon. Golat për madrilenët i shënuan Karim Benzeman (12’), Toni Kroos (61’) dhe Lucas Vazquez (80’), ndërsa për ...

Fillon mbarë sezoni i ri për Realin, mposht bindshëm Celta Vigon
Real Madridi ka fituar 1-3 në udhëtim te Celta Vigo, për ta nisur kështu sezonin 2019/20 me fitore. Llogarinë e golave për Los Blancos e hapi Karim Benzema në minutën e 12-të, pas asistimit që pranoi nga Gareth Bale. ...
Telegrafi | 17-Aug-2019 19:00
Real Madridi ka fituar 1-3 në udhëtim te Celta Vigo, për ta nisur kështu sezonin 2019/20 me fitore. Llogarinë e golave për Los Blancos e hapi Karim Benzema në minutën e 12-të, pas asistimit që pranoi nga Gareth Bale. ...

Hazardi reklamon muskujt pas fitores së Real Madridit Edhe pse nuk pati mundësi të jetë pjesë e skuadrës së Real Madridit që siguroi fitore me rezultat 3:1 në ndeshjen kundër Celta Vigos, Eden Hazardi e ka festuar fitoren e skuadrës së...
Edhe pse nuk pati mundësi të jetë pjesë e skuadrës së Real Madridit që siguroi fitore me rezultat 3:1 në ndeshjen kundër Celta Vigos, Eden Hazardi e ka festuar fitoren e skuadrës së tij. Anësori belg e ka shfaqur ...
Kosova Sot | 17-Aug-2019 23:40
Edhe pse nuk pati mundësi të jetë pjesë e skuadrës së Real Madridit që siguroi fitore me rezultat 3:1 në ndeshjen kundër Celta Vigos, Eden Hazardi e ka festuar fitoren e skuadrës së tij. Anësori belg e ka shfaqur ...

Sergio Ramos: Na masakruan, por reaguam ndaj kritikave
Mbrojtësi dhe kapiteni i Real Madrid, Sergio Ramos, ka mbetur i kënaqur nga fitorja 3-1 që “los blancos” arritën në fushën e Celta Vigo. Skuadra “merengues” e nisi mbarë këtë sezon, fakt ky që është i rëndësishëm për ...
TetovaSot | 17-Aug-2019 23:34
Mbrojtësi dhe kapiteni i Real Madrid, Sergio Ramos, ka mbetur i kënaqur nga fitorja 3-1 që “los blancos” arritën në fushën e Celta Vigo. Skuadra “merengues” e nisi mbarë këtë sezon, fakt ky që është i rëndësishëm për ...

Hazardi reklamon muskujt pas fitores së Real Madridit
Edhe pse nuk pati mundësi të jetë pjesë e skuadrës së Real Madridit që siguroi fitore me rezultat 3:1 në ndeshjen kundër Celta Vigos, Eden Hazardi e ka festuar fitoren e skuadrës së tij. Anësori belg e ka shfaqur ...
Gazeta Express | 17-Aug-2019 23:33
Edhe pse nuk pati mundësi të jetë pjesë e skuadrës së Real Madridit që siguroi fitore me rezultat 3:1 në ndeshjen kundër Celta Vigos, Eden Hazardi e ka festuar fitoren e skuadrës së tij. Anësori belg e ka shfaqur ...

75 minuta dhe 1 asist, Zidane ka marrë këtë vendim për Bale
Pas gjashtë sezoneve në Santiago Bernabeu dhe pas katër triumfeve në Ligën e Kampionëve, gjasat e Bale që të largohet nga Spanja ishin të mëdha. Duke qenë se mezi ishte marrë në konsideratë nga Zidane gjatë fundit të ...
Lajminet | 17-Aug-2019 23:16
Pas gjashtë sezoneve në Santiago Bernabeu dhe pas katër triumfeve në Ligën e Kampionëve, gjasat e Bale që të largohet nga Spanja ishin të mëdha. Duke qenë se mezi ishte marrë në konsideratë nga Zidane gjatë fundit të ...

Zidane konfirmon qëndrimin e Bale te Real Madridi
Trajneri i Real Madridit, Zinedine Zidane ka konfirmuar se Gareth Bale do të mbetet në këtë klub edhe këtë verë. Zidane deklaroi gjatë para-sezonit se klubi po kërkonte të shiste ish-yllin e Tottenhamit, por asnjë ...
E Dua Sportin | 17-Aug-2019 23:05
Trajneri i Real Madridit, Zinedine Zidane ka konfirmuar se Gareth Bale do të mbetet në këtë klub edhe këtë verë. Zidane deklaroi gjatë para-sezonit se klubi po kërkonte të shiste ish-yllin e Tottenhamit, por asnjë ...

Zidane i lumtur me nisjen e sezonit të ri me fitore ndaj Celta Vigos
Zinedine Zidane është shprehur i lumtur pas nisjes së sezonit të ri në La Liga me fitore. Real Madridi ka fituar në udhëtim te Celta Vigo me rezultat 3-1 në ndeshjen e parë të sezonit 2019/20 në La Liga. Kjo fitore e ka ...
E Dua Sportin | 17-Aug-2019 23:05
Zinedine Zidane është shprehur i lumtur pas nisjes së sezonit të ri në La Liga me fitore. Real Madridi ka fituar në udhëtim te Celta Vigo me rezultat 3-1 në ndeshjen e parë të sezonit 2019/20 në La Liga. Kjo fitore e ka ...

Barcelona, prapa Real Madridit në La Liga për herë të parë pas 27 muajve
Real Madridi nuk kishte qenë përpara Barcelonës në tabelën e La Ligës që nga 21 maji i vitit 2017, kur e ngrenë trofeun e kampionit të Spanjës – plot 76 xhiro më parë. Disfata tronditëse e Barcelonës kundër Athletic ...
TetovaSot | 17-Aug-2019 22:57
Real Madridi nuk kishte qenë përpara Barcelonës në tabelën e La Ligës që nga 21 maji i vitit 2017, kur e ngrenë trofeun e kampionit të Spanjës – plot 76 xhiro më parë. Disfata tronditëse e Barcelonës kundër Athletic ...

Pas 818 ditëve, Real Madridi është mbi Barcelonën në tabelë
Real Madrid e filloi sezonin me fitore pasi mposhti Celta Vigon 3-1 në ‘Balaidos’, nga ana tjetër duke qetësuar trazirat që kanë kapluar klubin së fundmi. Rezultati ishte gjithashtu një ngritje e moralit, pasi siguroi ...
Shenja | 17-Aug-2019 22:56
Real Madrid e filloi sezonin me fitore pasi mposhti Celta Vigon 3-1 në ‘Balaidos’, nga ana tjetër duke qetësuar trazirat që kanë kapluar klubin së fundmi. Rezultati ishte gjithashtu një ngritje e moralit, pasi siguroi ...

Pas 818 ditëve, Real Madridi është mbi Barcelonën në tabelë
Rezultati ishte gjithashtu një ngritje e moralit, pasi siguroi që Real Madrid të jetë mbi rivalët e tyre Barcelonën në La Liga për herë të parë në 818 ditë. Hera e fundit që Los Blancos ishte mbi kampionin në fuqi ishte ...
Lajminet | 17-Aug-2019 22:37
Rezultati ishte gjithashtu një ngritje e moralit, pasi siguroi që Real Madrid të jetë mbi rivalët e tyre Barcelonën në La Liga për herë të parë në 818 ditë. Hera e fundit që Los Blancos ishte mbi kampionin në fuqi ishte ...

Real Madridi fillon sezonin e ri me përballjen ndaj Celta Vigos, formacionet zyrtare
Real Madridi do ta fillojë sezonin 2019/20 në La Liga si mysafir i Celta Vigos. Ndeshja që fillon në ora 17:00, do të zhvillohet në stadiumin ‘Estadio de Balaidos’, ndërsa të dyja skuadrat kanë publikuar formacionet ...
Telegrafi | 17-Aug-2019 16:00
Real Madridi do ta fillojë sezonin 2019/20 në La Liga si mysafir i Celta Vigos. Ndeshja që fillon në ora 17:00, do të zhvillohet në stadiumin ‘Estadio de Balaidos’, ndërsa të dyja skuadrat kanë publikuar formacionet ...

Barcelona, prapa Real Madridit në La Liga për herë të parë pas 27 muajve Real Madridi nuk kishte qenë përpara Barcelonës në tabelën e La Ligës që nga 21 maji i vitit 2017, kur e ngrenë trofeun e kampionit të Spanjës – plot 76 xhiro më parë. Disfata
Real Madridi nuk kishte qenë përpara Barcelonës në tabelën e La Ligës që nga 21 maji i vitit 2017, kur e ngrenë trofeun e kampionit të Spanjës – plot 76 xhiro më parë. Disfata tronditëse e Barcelonës kundër Athletic ...
Kosova Sot | 17-Aug-2019 22:20
Real Madridi nuk kishte qenë përpara Barcelonës në tabelën e La Ligës që nga 21 maji i vitit 2017, kur e ngrenë trofeun e kampionit të Spanjës – plot 76 xhiro më parë. Disfata tronditëse e Barcelonës kundër Athletic ...

Barcelona, prapa Real Madridit në La Liga për herë të parë pas 27 muajve
Real Madridi nuk kishte qenë përpara Barcelonës në tabelën e La Ligës që nga 21 maji i vitit 2017, kur e ngrenë trofeun e kampionit të Spanjës – plot 76 xhiro më parë. Disfata tronditëse e Barcelonës kundër Athletic ...
Gazeta Express | 17-Aug-2019 22:18
Real Madridi nuk kishte qenë përpara Barcelonës në tabelën e La Ligës që nga 21 maji i vitit 2017, kur e ngrenë trofeun e kampionit të Spanjës – plot 76 xhiro më parë. Disfata tronditëse e Barcelonës kundër Athletic ...

75 minuta si protagonist dhe 1 asist, Zidane merr vendimin për Bale
Një gol mund të ndryshojë jetën, por ndonjëherë mjaft edhe një asist. Ky është rasti i Gareth Bale, që sot ishte titullar në fitoren 3-1 që Real Madrid arriti ndaj Celta Vido jashtë fushe. Ndeshje ku skuadra “merengues” ...
TetovaSot | 17-Aug-2019 21:53
Një gol mund të ndryshojë jetën, por ndonjëherë mjaft edhe një asist. Ky është rasti i Gareth Bale, që sot ishte titullar në fitoren 3-1 që Real Madrid arriti ndaj Celta Vido jashtë fushe. Ndeshje ku skuadra “merengues” ...

Blerjet në stola, Reali “i vjetër” nis sezonin me fitore
Pas paraqitjesh aspak bindëse gjatë miqësoreve të verës, Reali i Madridit ka ndryshuar fytyrë në ndeshjen e parë të sezonit të ri të kampionatit spanjoll, teksa ia ka dalë të triumfojë me rezultatin 1-3 në transfertën e ...
Lajmi i Fundit | 17-Aug-2019 21:52
Pas paraqitjesh aspak bindëse gjatë miqësoreve të verës, Reali i Madridit ka ndryshuar fytyrë në ndeshjen e parë të sezonit të ri të kampionatit spanjoll, teksa ia ka dalë të triumfojë me rezultatin 1-3 në transfertën e ...

Zidane flet përsëri për Pogban dhe Neymarin
Paul Pogba dhe Neymar JR vazhdojnë të jenë objektivat kryesor të Real Madridit. Kampioni i shumëfishtë i Spanjës po kërkon me ngulm transferimin e dy super yjeve në Santiago Bernabeu. Reali ka tentuar me një ofertë ...
Telegrafi | 17-Aug-2019 12:01
Paul Pogba dhe Neymar JR vazhdojnë të jenë objektivat kryesor të Real Madridit. Kampioni i shumëfishtë i Spanjës po kërkon me ngulm transferimin e dy super yjeve në Santiago Bernabeu. Reali ka tentuar me një ofertë ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved