ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 17/02/2020 13:53

Tragjike, kosovari vret me thikë ish-gruan dhe partnerin e saj

Tragjike, kosovari vret me thikë ish-gruan dhe partnerin e saj
Një ngjarje tragjike ka ndodhur në Gjermani, teksa një shqiptar nga Kosova ka goditur me thikë ish-bashkëshorten e tij dhe partnerin e saj 23-vjeçar nga Afganistani, duke i lënë të vdekur në vend. Mediet gjermane ...
BalkanWeb | 18-Aug-2019 18:58
Një ngjarje tragjike ka ndodhur në Gjermani, teksa një shqiptar nga Kosova ka goditur me thikë ish-bashkëshorten e tij dhe partnerin e saj 23-vjeçar nga Afganistani, duke i lënë të vdekur në vend. Mediet gjermane ...

Dëshmitarët tregojnë çfarë panë nga vrasja e dyfishtë që dyshohet se e kreu kosovari në Gjermani
Vrasja e dyfishtë nga një kosovar në qytetin Iserlohn të Gjermanisë ka tronditur personat të cilët ndodheshin në vendin e ngjarjes. Një taksist thoshte se nuk do të punojë më prej asaj çfarë kishte parë dhe tregoi ...
Gazeta Express | 18-Aug-2019 20:42
Vrasja e dyfishtë nga një kosovar në qytetin Iserlohn të Gjermanisë ka tronditur personat të cilët ndodheshin në vendin e ngjarjes. Një taksist thoshte se nuk do të punojë më prej asaj çfarë kishte parë dhe tregoi ...

Gruaja shqiptare e vrarë në Gjermani në momentin e ekzekutimit kishte në veturë foshnjën dymuajshe
Mediat gjermane kanë shkruar se dorasi dyshohet të jetë kosovar. Ndërkaq sot, nga mediat lokale në qytetin Iserlohn të Gjermanisë, janë dhënë detaje nga kjo vrasje që po cilësohet si vrasje e dyfishtë, shkruan ...
AlbInfo | 18-Aug-2019 20:02
Mediat gjermane kanë shkruar se dorasi dyshohet të jetë kosovar. Ndërkaq sot, nga mediat lokale në qytetin Iserlohn të Gjermanisë, janë dhënë detaje nga kjo vrasje që po cilësohet si vrasje e dyfishtë, shkruan ...

Çmendet shqiptari, vret ish-gruan dhe partnerin e saj  në sy të fëmijëve
Një ngjarje e rëndë është shënuar në Gjermani. Mësohet se një shqiptar i Kosovës ka vrarë me thikë, ish-bashkëshorten e tij dhe partnerin e saj. Viktimat janë një 23-vjeçar nga Afganistani, dhe 32-veçarja. Mediet ...
Dritare | 18-Aug-2019 19:58
Një ngjarje e rëndë është shënuar në Gjermani. Mësohet se një shqiptar i Kosovës ka vrarë me thikë, ish-bashkëshorten e tij dhe partnerin e saj. Viktimat janë një 23-vjeçar nga Afganistani, dhe 32-veçarja. Mediet ...

Foshnja dy muajsh në vendin ku kosovari dyshohet se e vrau ish-gruan dhe partnerin e saj
Mbrëmë në qytetin Iserlohn të Gjermanisë është raportuar se një burrë 43-vjeçar ka goditur me thikë një grua 32-vjeçare dhe një burrë 23-vjeçar. Mediat gjermane kanë shkruar se dorasi dyshohet të jetë kosovar. Ndërkaq ...
TetovaSot | 18-Aug-2019 19:56
Mbrëmë në qytetin Iserlohn të Gjermanisë është raportuar se një burrë 43-vjeçar ka goditur me thikë një grua 32-vjeçare dhe një burrë 23-vjeçar. Mediat gjermane kanë shkruar se dorasi dyshohet të jetë kosovar. Ndërkaq ...

Detaje të reja nga vrasja e dyfishtë që tronditi Gjermaninë
Një 43-vjeçar nga Kosova dyshohet se ka vrarë ish-gruan e tij 32-vjeçare dhe partnerin e saj, 23-vjeçarin nga Afganistani. Sipas policisë gjermane, ngjarja ka ndodhur të shtunën në një stacion treni në Iserlohn, ku ...
Lajminet | 18-Aug-2019 19:32
Një 43-vjeçar nga Kosova dyshohet se ka vrarë ish-gruan e tij 32-vjeçare dhe partnerin e saj, 23-vjeçarin nga Afganistani. Sipas policisë gjermane, ngjarja ka ndodhur të shtunën në një stacion treni në Iserlohn, ku ...

Detaje të reja nga vrasja e dyfishtë që tronditi Gjermaninë
Dëshmitarët dhe policia kanë dhënë detaje se si ndodhi vrasja makabre në Gjermani.Një 43-vjeçar nga Kosova dyshohet se ka vrarë ish-gruan e tij 32-vjeçare dhe partnerin e saj, 23-vjeçarin nga Afganistani. Sipas policisë ...
Arbresh | 18-Aug-2019 19:27
Dëshmitarët dhe policia kanë dhënë detaje se si ndodhi vrasja makabre në Gjermani.Një 43-vjeçar nga Kosova dyshohet se ka vrarë ish-gruan e tij 32-vjeçare dhe partnerin e saj, 23-vjeçarin nga Afganistani. Sipas policisë ...

E tmerrshme: Dyshohet se gruaja kosovare kishte në makinë foshnjën dy muajshe kur u vra
Mbrëmë në qytetin Iserlohn të Gjermanisë është raportuar se një burrë 43-vjeçar ka goditur me thikë një grua 32-vjeçare dhe një burrë 23-vjeçar. Mediat gjermane kanë shkruar se dorasi dyshohet të jetë kosovar. Ndërkaq ...
Zeri | 18-Aug-2019 19:17
Mbrëmë në qytetin Iserlohn të Gjermanisë është raportuar se një burrë 43-vjeçar ka goditur me thikë një grua 32-vjeçare dhe një burrë 23-vjeçar. Mediat gjermane kanë shkruar se dorasi dyshohet të jetë kosovar. Ndërkaq ...

Gjermani: Shqiptari nga Kosova ka mbytur ish gruan dhe partnerin e saj të ri nga Afganistani
Të shtunën rreth orës 14:20, në Iserlohn, Gjermani, është raportuar për një vrasje të dyfishtë. Sipas agjencisë së lajmeve “dpa”, sulmi ka ndodhur nga një burrë 43 vjeçar i cili raportohet të ketë vrarë me thikë kuzhine ...
PortaliOnline | 18-Aug-2019 19:13
Të shtunën rreth orës 14:20, në Iserlohn, Gjermani, është raportuar për një vrasje të dyfishtë. Sipas agjencisë së lajmeve “dpa”, sulmi ka ndodhur nga një burrë 43 vjeçar i cili raportohet të ketë vrarë me thikë kuzhine ...

Në momentin kur u vra gruaja shqiptare nga ish burri ne Gjermani kishte edhe foshnjën dy muajshe në makinë
Mbrëmë në qytetin Iserlohn të Gjermanisë është raportuar se një burrë 43-vjeçar ka goditur me thikë një grua 32-vjeçare dhe një burrë 23-vjeçar. Mediat gjermane kanë shkruar se dorasi dyshohet të jetë kosovar. Ndërkaq ...
Indeks Online | 18-Aug-2019 18:59
Mbrëmë në qytetin Iserlohn të Gjermanisë është raportuar se një burrë 43-vjeçar ka goditur me thikë një grua 32-vjeçare dhe një burrë 23-vjeçar. Mediat gjermane kanë shkruar se dorasi dyshohet të jetë kosovar. Ndërkaq ...

Gruaja shqiptare e vrarë në Gjermani në momentin e ekzekutimit kishte në makinë foshnjën dy muajshe
Mbrëmë në qytetin Iserlohn të Gjermanisë është raportuar se një burrë 43-vjeçar ka goditur me thikë një grua 32-vjeçare dhe një burrë 23-vjeçar. Mediat gjermane kanë shkruar se dorasi dyshohet të jetë kosovar. Ndërkaq ...
Klan Kosova | 18-Aug-2019 18:52
Mbrëmë në qytetin Iserlohn të Gjermanisë është raportuar se një burrë 43-vjeçar ka goditur me thikë një grua 32-vjeçare dhe një burrë 23-vjeçar. Mediat gjermane kanë shkruar se dorasi dyshohet të jetë kosovar. Ndërkaq ...

Foshnja dy-muajshe në vendin ku i dyshuari kosovar ia vrau nënën dhe shoqëruesin në Gjermani
Mbrëmë në qytetin Iserlohn të Gjermanisë është raportuar se një burrë 43-vjeçar ka goditur me thikë një grua 32-vjeçare dhe një burrë 23-vjeçar. Mediat gjermane kanë shkruar se dorasi dyshohet të jetë kosovar. Ndërkaq ...
Gazeta Monitor | 18-Aug-2019 18:52
Mbrëmë në qytetin Iserlohn të Gjermanisë është raportuar se një burrë 43-vjeçar ka goditur me thikë një grua 32-vjeçare dhe një burrë 23-vjeçar. Mediat gjermane kanë shkruar se dorasi dyshohet të jetë kosovar. Ndërkaq ...

Kosovari dyshohet se e vrau ish-gruan shqiptare dhe partnerin e saj në Gjermani
Pasditen e së shtunës në qytetin Iserlohn të Gjermanisë është raportuar se një burrë 43-vjeçar ka goditur me thikë një grua 32-vjeçare dhe një burrë 23-vjeçar. Mediat gjermane kanë shkruar se dorasi dyshohet të jetë ...
InFokusi | 18-Aug-2019 18:41
Pasditen e së shtunës në qytetin Iserlohn të Gjermanisë është raportuar se një burrë 43-vjeçar ka goditur me thikë një grua 32-vjeçare dhe një burrë 23-vjeçar. Mediat gjermane kanë shkruar se dorasi dyshohet të jetë ...

Foshnja dy muajsh në vendin ku kosovari dyshohet se e vrau ish-gruan dhe partnerin e saj
Mbrëmë në qytetin Iserlohn të Gjermanisë është raportuar se një burrë 43-vjeçar ka goditur me thikë një grua 32-vjeçare dhe një burrë 23-vjeçar. Mediat gjermane kanë shkruar se dorasi dyshohet të jetë kosovar. Ndërkaq ...
Gazeta Express | 18-Aug-2019 18:38
Mbrëmë në qytetin Iserlohn të Gjermanisë është raportuar se një burrë 43-vjeçar ka goditur me thikë një grua 32-vjeçare dhe një burrë 23-vjeçar. Mediat gjermane kanë shkruar se dorasi dyshohet të jetë kosovar. Ndërkaq ...

32-vjeçari nga Kosova dyshohet se vrau ish-gruan dhe bashkëshortin e saj
Pasditen e së shtunës në qytetin Iserlohn të Gjermanisë, ka ndodhur një ngjarje tronditëse. Siç shkruajnë mediet gjermane, dyshohet se një 43-vjeçar nga Kosova ka vrarë ish-gruan e tij 32-vjeçare dhe partnerin e saj ...
Shenja | 18-Aug-2019 18:03
Pasditen e së shtunës në qytetin Iserlohn të Gjermanisë, ka ndodhur një ngjarje tronditëse. Siç shkruajnë mediet gjermane, dyshohet se një 43-vjeçar nga Kosova ka vrarë ish-gruan e tij 32-vjeçare dhe partnerin e saj ...

Dyshohet se një kosovar ka vrarë ish-gruan dhe partnerin e saj në Gjermani
Në qytetin Iserlohn të Gjermanisë ka ndodhur një ngjarje e rëndë. Pasditen e së shtunës në qytetin Iserlohn të Gjermanisë, ka ndodhur një ngjarje tronditëse. Siç shkruajnë mediet gjermane, dyshohet se një 43-vjeçar nga ...
Arbresh | 18-Aug-2019 17:22
Në qytetin Iserlohn të Gjermanisë ka ndodhur një ngjarje e rëndë. Pasditen e së shtunës në qytetin Iserlohn të Gjermanisë, ka ndodhur një ngjarje tronditëse. Siç shkruajnë mediet gjermane, dyshohet se një 43-vjeçar nga ...

Ngjarje e rëndë në Gjermani: Kosovari vret ish-gruan dhe partnerin e saj
Në qytetin Iserlohn të Gjermanisë ka ndodhur një ngjarje e rëndë. Pasditen e së shtunës në qytetin Iserlohn të Gjermanisë, ka ndodhur një ngjarje tronditëse. Siç shkruajnë mediet gjermane, dyshohet se një 43-vjeçar nga ...
Gazeta Observer | 18-Aug-2019 17:17
Në qytetin Iserlohn të Gjermanisë ka ndodhur një ngjarje e rëndë. Pasditen e së shtunës në qytetin Iserlohn të Gjermanisë, ka ndodhur një ngjarje tronditëse. Siç shkruajnë mediet gjermane, dyshohet se një 43-vjeçar nga ...

Burri nga Kosova vranë ish-gruan dhe partnerin e saj në Gjermani
Të shtunën rreth orës 14:20, në Iserlohn, Gjermani, është raportuar për një vrasje të dyfishtë. Sipas agjencisë së lajmeve dpa, sulmi ka ndodhur nga një burrë 43-vjeçar, i cili raportohet të ketë vrarë me thikë kuzhine ...
AlbInfo | 18-Aug-2019 17:02
Të shtunën rreth orës 14:20, në Iserlohn, Gjermani, është raportuar për një vrasje të dyfishtë. Sipas agjencisë së lajmeve dpa, sulmi ka ndodhur nga një burrë 43-vjeçar, i cili raportohet të ketë vrarë me thikë kuzhine ...

Burri nga Kosova dyshohet të ketë vrarë ish-gruan dhe partnerin e saj në Gjermani
Të shtunën rreth orës 14:20, në Iserlohn, Gjermani, është raportuar për një vrasje të dyfishtë. Sipas agjencisë së lajmeve “dpa”, sulmi ka ndodhur nga një burrë 43 vjeçar i cili raportohet të ketë vrarë me thikë kuzhine ...
Gazeta Monitor | 18-Aug-2019 16:40
Të shtunën rreth orës 14:20, në Iserlohn, Gjermani, është raportuar për një vrasje të dyfishtë. Sipas agjencisë së lajmeve “dpa”, sulmi ka ndodhur nga një burrë 43 vjeçar i cili raportohet të ketë vrarë me thikë kuzhine ...

Gjermani, dyshohet se një kosovar vrau ish-gruan dhe partnerin e saj
Pasditen e së shtunës në qytetin Iserlohn të Gjermanisë është raportuar se një burrë 43-vjeçar ka goditur me thikë një grua 32-vjeçare dhe një burrë 23-vjeçar. Mediat gjermane kanë shkruar se dorasi dyshohet të jetë ...
Zeri | 18-Aug-2019 16:40
Pasditen e së shtunës në qytetin Iserlohn të Gjermanisë është raportuar se një burrë 43-vjeçar ka goditur me thikë një grua 32-vjeçare dhe një burrë 23-vjeçar. Mediat gjermane kanë shkruar se dorasi dyshohet të jetë ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved