ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 29/01/2020 07:20

Akordi shumë pranë, Sanchez drejt Interit

Akordi shumë pranë, Sanchez drejt Interit
Alexis Sanchez është shumë pranë transferimit te Interi. Një tjetër operacion merkatoje është drejt finalizimit në aksin Manchester-Milano. Pas Romelu Lukakut, zikaltrit me kërkesë të trajnerit Antonio Conte janë gati ...
GazetaTema | 18-Aug-2019 15:36
Alexis Sanchez është shumë pranë transferimit te Interi. Një tjetër operacion merkatoje është drejt finalizimit në aksin Manchester-Milano. Pas Romelu Lukakut, zikaltrit me kërkesë të trajnerit Antonio Conte janë gati ...

Sanchez bëhet gati për testet mjekësore te Interi
Alexis Sanchez pritet t’i nënshtrohet testeve mjekësore te Interi të martën pasi ka rënë dakord për një huazim me opsionin për ta blerë në fund të sezonit për 15 milionë euro dhe me Manchester Unitedin që do t’i paguajë ...
Telegrafi | 18-Aug-2019 18:25
Alexis Sanchez pritet t’i nënshtrohet testeve mjekësore te Interi të martën pasi ka rënë dakord për një huazim me opsionin për ta blerë në fund të sezonit për 15 milionë euro dhe me Manchester Unitedin që do t’i paguajë ...

Alexis Sanchez gjithnjë e më afër Interit, transferimi drejt finalizimit
Interi është shumë afër për të mbyllur një marrëveshje për sulmuesin e Manchester Unitedit, Alexis Sanchez. Të shtunën mbrëma u raportua se Sanchez kishte rënë dakord me Interin dhe Gianluca Di Marzio shtoi se bisedimet ...
Telegrafi | 18-Aug-2019 17:46
Interi është shumë afër për të mbyllur një marrëveshje për sulmuesin e Manchester Unitedit, Alexis Sanchez. Të shtunën mbrëma u raportua se Sanchez kishte rënë dakord me Interin dhe Gianluca Di Marzio shtoi se bisedimet ...

Alexis Sanchez gjithnjë e më afër Interit, transferimi drejt finalizimit
Interi është shumë afër për të mbyllur një marrëveshje për sulmuesin e Manchester Unitedit, Alexis Sanchez. Të shtunën mbrëma u raportua se Sanchez kishte rënë dakord me Interin dhe Gianluca Di Marzio shtoi se bisedimet ...
E Dua Sportin | 18-Aug-2019 18:59
Interi është shumë afër për të mbyllur një marrëveshje për sulmuesin e Manchester Unitedit, Alexis Sanchez. Të shtunën mbrëma u raportua se Sanchez kishte rënë dakord me Interin dhe Gianluca Di Marzio shtoi se bisedimet ...

Sanchez bëhet gati për testet mjekësore te Interi
Alexis Sanchez pritet t’i nënshtrohet testeve mjekësore te Interi të martën pasi ka rënë dakord për një huazim me opsionin për ta blerë në fund të sezonit për 15 milionë euro dhe me Manchester Unitedin që do t’i paguajë ...
E Dua Sportin | 18-Aug-2019 18:59
Alexis Sanchez pritet t’i nënshtrohet testeve mjekësore te Interi të martën pasi ka rënë dakord për një huazim me opsionin për ta blerë në fund të sezonit për 15 milionë euro dhe me Manchester Unitedin që do t’i paguajë ...

Taktika e Interit për transferimin e Alexis Sanchez
Inter dhe Manchester United janë gati të mbyllin një tjetër marrëveshje pas asaj për Romelu Lukaku-n. Klubio zikaltër pasi siguroi gjigandin belg po mendon për të afruar një tjetër sulmues të ‘djajve’, bëhet fjalë për ...
Lexo | 18-Aug-2019 18:55
Inter dhe Manchester United janë gati të mbyllin një tjetër marrëveshje pas asaj për Romelu Lukaku-n. Klubio zikaltër pasi siguroi gjigandin belg po mendon për të afruar një tjetër sulmues të ‘djajve’, bëhet fjalë për ...

Akordi shumë pranë, Sanchez drejt Interit
Alexis Sanchez është shumë pranë transferimit te Interi. Një tjetër operacion merkatoje është drejt finalizimit në aksin Manchester-Milano. Pas Romelu Lukakut, zikaltrit me kërkesë të trajnerit Antonio Conte janë gati ...
Koha.mk | 18-Aug-2019 18:52
Alexis Sanchez është shumë pranë transferimit te Interi. Një tjetër operacion merkatoje është drejt finalizimit në aksin Manchester-Milano. Pas Romelu Lukakut, zikaltrit me kërkesë të trajnerit Antonio Conte janë gati ...

Napoli ultimatum Icardit
Napoli thuhet se i ka dhënë ultimatum Mauro Icardit deri të mërkurën që ta pranojë ofertën, por sulmuesi i Interit ende dëshiron kalimin në Juventus. Napoli e kishte një mundësi relativisht me të thjesht që ti arrijë ...
Gazeta Observer | 18-Aug-2019 18:45
Napoli thuhet se i ka dhënë ultimatum Mauro Icardit deri të mërkurën që ta pranojë ofertën, por sulmuesi i Interit ende dëshiron kalimin në Juventus. Napoli e kishte një mundësi relativisht me të thjesht që ti arrijë ...

18:21 Inter përgatitet për t’i bërë testet mjekësore Alexisit Alexis Sanchez pritet që ti bëj testet...
Alexis Sanchez pritet që ti bëj testet mjekësore të Interi më se largu të martën pasi që është pajtuar për t’u huazuar si lojtar i lirë me 15 milionë euro për ta blerë kurse Manchester United do të paguajnë 75 për qind ...
Kosova Sot | 18-Aug-2019 18:26
Alexis Sanchez pritet që ti bëj testet mjekësore të Interi më se largu të martën pasi që është pajtuar për t’u huazuar si lojtar i lirë me 15 milionë euro për ta blerë kurse Manchester United do të paguajnë 75 për qind ...

Inter përgatitet për t’i bërë testet mjekësore Alexisit
Alexis Sanchez pritet që ti bëj testet mjekësore të Interi më se largu të martën pasi që është pajtuar për t’u huazuar si lojtar i lirë me 15 milionë euro për ta blerë kurse Manchester United do të paguajnë 75 për qind ...
Gazeta Express | 18-Aug-2019 18:25
Alexis Sanchez pritet që ti bëj testet mjekësore të Interi më se largu të martën pasi që është pajtuar për t’u huazuar si lojtar i lirë me 15 milionë euro për ta blerë kurse Manchester United do të paguajnë 75 për qind ...

Napoli ultimatum Icardit
Napoli thuhet se i ka dhënë ultimatum Mauro Icardit deri të mërkurën që ta pranojë ofertën, por sulmuesi i Interit ende dëshiron kalimin në Juventus Napoli e kishte një mundësi relativisht me të thjesht që ti arrijë ...
Kosova Sot | 18-Aug-2019 18:17
Napoli thuhet se i ka dhënë ultimatum Mauro Icardit deri të mërkurën që ta pranojë ofertën, por sulmuesi i Interit ende dëshiron kalimin në Juventus Napoli e kishte një mundësi relativisht me të thjesht që ti arrijë ...

Napoli ultimatum Icardit
Napoli thuhet se i ka dhënë ultimatum Mauro Icardit deri të mërkurën që ta pranojë ofertën, por sulmuesi i Interit ende dëshiron kalimin në Juventus Napoli e kishte një mundësi relativisht me të thjesht që ti arrijë ...
Gazeta Express | 18-Aug-2019 18:10
Napoli thuhet se i ka dhënë ultimatum Mauro Icardit deri të mërkurën që ta pranojë ofertën, por sulmuesi i Interit ende dëshiron kalimin në Juventus Napoli e kishte një mundësi relativisht me të thjesht që ti arrijë ...

Alexis Sanchez gjithnjë e më afër Interit, transferimi drejt finalizimit
Interi është shumë afër për të mbyllur një marrëveshje për sulmuesin e Manchester Unitedit, Alexis Sanchez. Të shtunën mbrëma u raportua se Sanchez kishte rënë dakord me Interin dhe Gianluca Di Marzio shtoi se bisedimet ...
Kosova Sot | 18-Aug-2019 17:54
Interi është shumë afër për të mbyllur një marrëveshje për sulmuesin e Manchester Unitedit, Alexis Sanchez. Të shtunën mbrëma u raportua se Sanchez kishte rënë dakord me Interin dhe Gianluca Di Marzio shtoi se bisedimet ...

Sanchez ka udhëtuar në Milano për ta diskutuar transferimin në Inter
Alexis Sanchez ka udhëtuar në Milano ditët e fundit për të diskutuar një lëvizje të mundshme në Inter. Sky Italia pretendoi se Alexis Sanchez është afër një transferimi te Interi dhe agjenti i tij ka fluturuar në ...
Indeks Online | 18-Aug-2019 17:37
Alexis Sanchez ka udhëtuar në Milano ditët e fundit për të diskutuar një lëvizje të mundshme në Inter. Sky Italia pretendoi se Alexis Sanchez është afër një transferimi te Interi dhe agjenti i tij ka fluturuar në ...

Manchester United do ta paguajë Rojon të largohet (VIDEO)
Manchester United është i gatshëm që ta paguajë mbrojtësin argjentinas, Marcos Rojon, që të largohet nga klubi. Sipas The Mirror, Rojos i kanë mbetur edhe dy vjet në kontratën e tij para se të skadojë, shkruan Goal, ...
Klan Kosova | 18-Aug-2019 16:27
Manchester United është i gatshëm që ta paguajë mbrojtësin argjentinas, Marcos Rojon, që të largohet nga klubi. Sipas The Mirror, Rojos i kanë mbetur edhe dy vjet në kontratën e tij para se të skadojë, shkruan Goal, ...

Pas Lukakut, Interi transferon edhe Aleksis Sançez ?
Alekis Sançez është shumë pranë transferimit te Interi. Pas Romelo Lukakut, zikaltrit janë gati të transferojnë në “San Siro” një emër të madh si kiliani. Sipas mediave italiane Sançez e ka arritur që të shunën akordin ...
Shenja | 18-Aug-2019 15:55
Alekis Sançez është shumë pranë transferimit te Interi. Pas Romelo Lukakut, zikaltrit janë gati të transferojnë në “San Siro” një emër të madh si kiliani. Sipas mediave italiane Sançez e ka arritur që të shunën akordin ...

Interi pranë transferimit të radhës, pret sulmuesin tjetër të Man.utd
Alexis Sanchez është shumë pranë transferimit te Interi. Një tjetër operacion merkatoje është drejt finalizimit në aksin Manchester-Milano. Pas Romelu Lukakut, zikaltrit me kërkesë të trajnerit Antonio Conte janë gati ...
Lexo | 18-Aug-2019 15:54
Alexis Sanchez është shumë pranë transferimit te Interi. Një tjetër operacion merkatoje është drejt finalizimit në aksin Manchester-Milano. Pas Romelu Lukakut, zikaltrit me kërkesë të trajnerit Antonio Conte janë gati ...

Interi arrinë marrëveshje me Alexis
Interi ka arritur marrëveshje personale me Alexis Sanchez. Neruazurët tani janë në bisedme me Manchester United për të i bindur që ta lënë kilianin të [...]
VeqSport | 18-Aug-2019 15:44
Interi ka arritur marrëveshje personale me Alexis Sanchez. Neruazurët tani janë në bisedme me Manchester United për të i bindur që ta lënë kilianin të [...]

Sanchez do t’i bashkohet Interit
Sulmuesi kilian, Alexis Sanchez, ka vendosur t’i japë fund makthit në Manchester United. Futbollisti 30 vjeçar ka pranuar kushtet e skuadrës Inter Milan dhe së shpejti do të bëhet pjesë e saj, shkruan Goal, transmeton ...
EkonomiaOnline | 18-Aug-2019 12:38
Sulmuesi kilian, Alexis Sanchez, ka vendosur t’i japë fund makthit në Manchester United. Futbollisti 30 vjeçar ka pranuar kushtet e skuadrës Inter Milan dhe së shpejti do të bëhet pjesë e saj, shkruan Goal, transmeton ...

Sanchez do t’i bashkohet Interit (VIDEO)
Sulmuesi kilian, Alexis Sanchez, ka vendosur t’i japë fund makthit në Manchester United. Futbollisti 30 vjeçar ka pranuar kushtet e skuadrës Inter Milan dhe së shpejti do të bëhet pjesë e saj, shkruan Goal, transmeton ...
Klan Kosova | 18-Aug-2019 12:24
Sulmuesi kilian, Alexis Sanchez, ka vendosur t’i japë fund makthit në Manchester United. Futbollisti 30 vjeçar ka pranuar kushtet e skuadrës Inter Milan dhe së shpejti do të bëhet pjesë e saj, shkruan Goal, transmeton ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved