ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 29/02/2020 07:51

Barcelona nga shiu në breshër! Ja sa do mungojë Luis Suarez

Barcelona nga shiu në breshër! Ja sa do mungojë Luis Suarez
Barcelona ka rënë nga shiu në breshër! Sikur të mos mjaftonte humbja në start kundër Atletik Bilbaos, Ernesto Valverde humbet edhe sulmuesin Luiz Suarez. Ekzaminimet mjekësore që kreu uruguajani, që braktisi ndeshjen në ...
BalkanWeb | 17-Aug-2019 12:47
Barcelona ka rënë nga shiu në breshër! Sikur të mos mjaftonte humbja në start kundër Atletik Bilbaos, Ernesto Valverde humbet edhe sulmuesin Luiz Suarez. Ekzaminimet mjekësore që kreu uruguajani, që braktisi ndeshjen në ...

Barcelona konfirmon se Suarez ka lëndim në muskul
Luis Suarez u detyrua të largohej nga fusha pas vetëm 33 minutash lojë të zhvilluar në humbje e Barcelonës ndaj Athletic Bilbaos. Blaugranasit e filluan mbrojtjen e titullit me humbje, pasi Aritz Aduriz shënoi një gol ...
Telegrafi | 17-Aug-2019 12:23
Luis Suarez u detyrua të largohej nga fusha pas vetëm 33 minutash lojë të zhvilluar në humbje e Barcelonës ndaj Athletic Bilbaos. Blaugranasit e filluan mbrojtjen e titullit me humbje, pasi Aritz Aduriz shënoi një gol ...

Pique pas dështimit të Barcës: “Më mirë të humbasësh në fillim se sa në fund”
Humbja e Barcelonës në ndeshjen e parë zyrtare në La Liga për këtë sezon ka bërë që futbollistët të dalin nga fusha të mërzitur. Megjithatë, një ndër kapitenët e ekipit, Gerrard Pique, tha se kjo do t’i ndihmojë që të ...
Shenja | 17-Aug-2019 23:10
Humbja e Barcelonës në ndeshjen e parë zyrtare në La Liga për këtë sezon ka bërë që futbollistët të dalin nga fusha të mërzitur. Megjithatë, një ndër kapitenët e ekipit, Gerrard Pique, tha se kjo do t’i ndihmojë që të ...

Pique pas dështimit të Barcës: “Më mirë të humbasësh në fillim se sa në fund”
Humbja e Barcelonës në ndeshjen e parë zyrtare në La Liga për këtë sezon ka bërë që futbollistët të dalin nga fusha të mërzitur. Megjithatë, një ndër kapitenët e ekipit, Gerrard Pique, tha se kjo do t’i ndihmojë që të ...
Flaka | 17-Aug-2019 22:19
Humbja e Barcelonës në ndeshjen e parë zyrtare në La Liga për këtë sezon ka bërë që futbollistët të dalin nga fusha të mërzitur. Megjithatë, një ndër kapitenët e ekipit, Gerrard Pique, tha se kjo do t’i ndihmojë që të ...

Perlë e Aduriz, Barcelona bie ndaj Bilbaos në startin e La Ligës (VIDEO)
Barcelona e nisi me humbje këtë vit kampionatit diçka që nuk ndodhte që prej 11 vitesh. Në transfertën kundër Bilbaos katalanasit ishin shumë të paqartë në fushë duke konfirmuar edhe një herë se kanë shumë punë për të ...
Shenja | 17-Aug-2019 20:16
Barcelona e nisi me humbje këtë vit kampionatit diçka që nuk ndodhte që prej 11 vitesh. Në transfertën kundër Bilbaos katalanasit ishin shumë të paqartë në fushë duke konfirmuar edhe një herë se kanë shumë punë për të ...

Shpërthen Valverde, ‘kapet’ me Antoine Griezmann
Kryetrajneri i Barcelonës, Ernesto Valverde tha se Antoine Griezmann duhet të hyjë në lojë më shumë pas disfatës së klubit në ndeshjen e parë të LaLigas ndaj Athletic Bilbaos. Griezmann bëri paraqitjen e tij të parë në ...
Shenja | 17-Aug-2019 20:16
Kryetrajneri i Barcelonës, Ernesto Valverde tha se Antoine Griezmann duhet të hyjë në lojë më shumë pas disfatës së klubit në ndeshjen e parë të LaLigas ndaj Athletic Bilbaos. Griezmann bëri paraqitjen e tij të parë në ...

I realizoi gol me roveshatë Barcelonës, ja si e presin shokët në dhomat e zhveshjes
Aritz Aduriz dje ishte heroi i ndeshjes përballë Barcelonës në fitoren minimale 1-0 të ekipit të tij në La Liga. Vetëm 2 minuta nga futja e tij në fushë ai shënoi në minutën e 89' një supergol me roveshatë i cili i dha ...
Lexo | 17-Aug-2019 18:51
Aritz Aduriz dje ishte heroi i ndeshjes përballë Barcelonës në fitoren minimale 1-0 të ekipit të tij në La Liga. Vetëm 2 minuta nga futja e tij në fushë ai shënoi në minutën e 89' një supergol me roveshatë i cili i dha ...

Pique: “Më mirë të humbasësh në fillim se sa në fund”
Humbja e Barcelonës në ndeshjen e parë zyrtare në La Liga për këtë sezon ka bërë që futbollistët të dalin nga fusha të mërzitur. Megjithatë, një ndër kapitenët e ekipit, Gerrard Pique, tha se kjo do t’i ndihmojë që të ...
TetovaSot | 17-Aug-2019 17:35
Humbja e Barcelonës në ndeshjen e parë zyrtare në La Liga për këtë sezon ka bërë që futbollistët të dalin nga fusha të mërzitur. Megjithatë, një ndër kapitenët e ekipit, Gerrard Pique, tha se kjo do t’i ndihmojë që të ...

Valverde: Na mungon Messi
Barcelona e ka nisur me humbje sezonin e ri në La Liga Të besuarit e Ernesto Valverdes gabuan në ndeshjen e parë në “San Mames”, duke pësuar humbje 1-0 nga Athletic Bilbao. Në këtë ndeshje nuk ishte Lionel Messi, për ...
TetovaSot | 17-Aug-2019 17:29
Barcelona e ka nisur me humbje sezonin e ri në La Liga Të besuarit e Ernesto Valverdes gabuan në ndeshjen e parë në “San Mames”, duke pësuar humbje 1-0 nga Athletic Bilbao. Në këtë ndeshje nuk ishte Lionel Messi, për ...

Video/ Aduriz mace e zezë, Barcelona e nis me humbje kampionatin
Barcelona e nisi me humbje këtë vit kampionatit diçka që nuk ndodhte që prej 11 vitesh.
Top Channel | 17-Aug-2019 07:50
Barcelona e nisi me humbje këtë vit kampionatit diçka që nuk ndodhte që prej 11 vitesh.

Aduriz e barazon Messin, 15 sezone me radhë duke shënuar në La Liga
Aduriz ia ka dhuruar fitoren mbrëmë Bilbaos, duke shënuar një gol të bukur kundër Barcelonës në minutat e fundit të takimit. Ai realizoi për 1-0 dhe golin e tri pikëve në minutën e 89’, pak pasi u inkuadrua në lojë. ...
TetovaSot | 17-Aug-2019 17:29
Aduriz ia ka dhuruar fitoren mbrëmë Bilbaos, duke shënuar një gol të bukur kundër Barcelonës në minutat e fundit të takimit. Ai realizoi për 1-0 dhe golin e tri pikëve në minutën e 89’, pak pasi u inkuadrua në lojë. ...

Barcelona e konfirmon lëndimin e Suarezit
Mallkimi i dëmtimeve vazhdon te Barcelona. Lionel Messi nuk ia doli të ishte i pranishëm në ndeshjen e humbur kundër Atletico Bilbaos me rezultatin 1-0, ndërsa u dëmtua dhe sulmuesi kryesor Luis Suarez. Uruguaiani u ...
TetovaSot | 17-Aug-2019 17:29
Mallkimi i dëmtimeve vazhdon te Barcelona. Lionel Messi nuk ia doli të ishte i pranishëm në ndeshjen e humbur kundër Atletico Bilbaos me rezultatin 1-0, ndërsa u dëmtua dhe sulmuesi kryesor Luis Suarez. Uruguaiani u ...

Suarez mungon tri deri në katër javë
Luis Suarez nuk do të mund të luaj në tri apo katër javët e ardhshme. Sulmuesi uruguajan u detyrua të zëvendësohet vetëm pas 33 minutave [...]
VeqSport | 17-Aug-2019 16:25
Luis Suarez nuk do të mund të luaj në tri apo katër javët e ardhshme. Sulmuesi uruguajan u detyrua të zëvendësohet vetëm pas 33 minutave [...]

Lajm i keq për Barcelonën, ja sa do të mungojë Luis Suarez
Lëndimet nuk kanë të ndalur në kampin “blaugran”. Pas Lionel Messit i cili humbi ndeshjen hapëse të La Ligas, ndaj Bilbaos të cilën Barcelona e humbi, tashmë është lënduar edhe sulmuesi kryesor i skuadrës Luis Suarez. ...
InfoSport.mk | 17-Aug-2019 16:17
Lëndimet nuk kanë të ndalur në kampin “blaugran”. Pas Lionel Messit i cili humbi ndeshjen hapëse të La Ligas, ndaj Bilbaos të cilën Barcelona e humbi, tashmë është lënduar edhe sulmuesi kryesor i skuadrës Luis Suarez. ...

Barcelona nuk fiton pa Messin në 6 ndeshjet e fundit
Me ndeshjen midis Atletik Bilbaos dhe Barcelonës (1:0), mbrëmë edhe zyrtarisht startoi sezoni i ri në La Liga. Kampionët në fuqi të Barcelonës pësuan një disfatë të papritur, ndërsa ndeshjen e vendosi një super gol i ...
InfoSport.mk | 17-Aug-2019 14:44
Me ndeshjen midis Atletik Bilbaos dhe Barcelonës (1:0), mbrëmë edhe zyrtarisht startoi sezoni i ri në La Liga. Kampionët në fuqi të Barcelonës pësuan një disfatë të papritur, ndërsa ndeshjen e vendosi një super gol i ...

Pritje fantastike për Aduriz nga shokët e skuadrës pas golit të bukur kundër Barçës
Aduriz është pritur si një hero në dhomat e zhveshjes, pas golit që i shënoi Barcelonës. Sulmuesi legjendar, 38-vjeç, Artiz Aduriz, shënoi gol të bukur në minutën e 89’ për t’ia siguruar fitoren 1-0 Athletic Bilbaos ...
Kosova Sot | 17-Aug-2019 14:17
Aduriz është pritur si një hero në dhomat e zhveshjes, pas golit që i shënoi Barcelonës. Sulmuesi legjendar, 38-vjeç, Artiz Aduriz, shënoi gol të bukur në minutën e 89’ për t’ia siguruar fitoren 1-0 Athletic Bilbaos ...

Pritje fantastike për Aduriz nga shokët e skuadrës pas golit të bukur kundër Barçës
Aduriz është pritur si një hero në dhomat e zhveshjes, pas golit që i shënoi Barcelonës. Sulmuesi legjendar, 38-vjeç, Artiz Aduriz, shënoi gol të bukur në minutën e 89’ për t’ia siguruar fitoren 1-0 Athletic Bilbaos ...
Gazeta Express | 17-Aug-2019 14:13
Aduriz është pritur si një hero në dhomat e zhveshjes, pas golit që i shënoi Barcelonës. Sulmuesi legjendar, 38-vjeç, Artiz Aduriz, shënoi gol të bukur në minutën e 89’ për t’ia siguruar fitoren 1-0 Athletic Bilbaos ...

“Futbolli është i bukur për gjëra të tilla”
Tifozët e Atletik Bilbaos vështirë se do ta harrojnë ndonjëherë golin e Aritz Aduriz në ndeshjen kundër Barcelonës. Sulmuesi 38-vjeçar hyri në fushën e lojës në minutën e 88 dhe me prekjen e parë të topit, një roveshatë ...
Koha.mk | 17-Aug-2019 13:44
Tifozët e Atletik Bilbaos vështirë se do ta harrojnë ndonjëherë golin e Aritz Aduriz në ndeshjen kundër Barcelonës. Sulmuesi 38-vjeçar hyri në fushën e lojës në minutën e 88 dhe me prekjen e parë të topit, një roveshatë ...

La Liga, perla e “veteranit” Aduriz “gjunjëzon” Barcelonën
mapo.al Duhet të ndodhte kështu! Futbolli është i paparashikueshëm, por ndonjëherë dhuron përralla të vërteta. “Veterani” i Bilbaos, Aduriz, u fut në minutën e 88-të në vend të Inaki Williams, por mjaftoi 1 minutë që të ...
Mapo | 17-Aug-2019 01:02
mapo.al Duhet të ndodhte kështu! Futbolli është i paparashikueshëm, por ndonjëherë dhuron përralla të vërteta. “Veterani” i Bilbaos, Aduriz, u fut në minutën e 88-të në vend të Inaki Williams, por mjaftoi 1 minutë që të ...

Barcelona e konfirmon lëndimin e Suarezit
Mallkimi i dëmtimeve vazhdon te Barcelona. Lionel Messi nuk ia doli të ishte i pranishëm në ndeshjen e humbur kundër Atletico Bilbaos me rezultatin 1-0, ndërsa u dëmtua dhe sulmuesi kryesor Luis Suarez. Uruguaiani u ...
Koha.mk | 17-Aug-2019 13:35
Mallkimi i dëmtimeve vazhdon te Barcelona. Lionel Messi nuk ia doli të ishte i pranishëm në ndeshjen e humbur kundër Atletico Bilbaos me rezultatin 1-0, ndërsa u dëmtua dhe sulmuesi kryesor Luis Suarez. Uruguaiani u ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved