ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 16/09/2019 02:14

Tragjedi në bregdetin italian, mbytet nëna shqiptare, shpëton e bija

Tragjedi në bregdetin italian, mbytet nëna shqiptare, shpëton e bija
Pushimet verore kanë rezultuar fatale për një grua shqiptare. 26-vjeçarja, emri i së cilës nuk bëhet i ditur është nxjerrë nga deti në zonën e Matera pa shenja jete. Sipas mediave italiane, ajo u vu re nga rojet ...
Telegrafi | 17-Aug-2019 21:20
Pushimet verore kanë rezultuar fatale për një grua shqiptare. 26-vjeçarja, emri i së cilës nuk bëhet i ditur është nxjerrë nga deti në zonën e Matera pa shenja jete. Sipas mediave italiane, ajo u vu re nga rojet ...

Humb jetën nëna shqiptare në plazh, po lahej me vajzën e saj
Një shqiptare ka humbur jetën në plazhin e Lido Nettuno të Metaponto. Nnëna e re ishte duke pushuar me vajzën e saj e cila për fat të mirë ka shpëtuar për mrekulli. 26-vjeçarja po lahej bashkë me të bijën teksa vetë nuk ...
TetovaSot | 17-Aug-2019 22:29
Një shqiptare ka humbur jetën në plazhin e Lido Nettuno të Metaponto. Nnëna e re ishte duke pushuar me vajzën e saj e cila për fat të mirë ka shpëtuar për mrekulli. 26-vjeçarja po lahej bashkë me të bijën teksa vetë nuk ...

Nëna shqiptare mbytet në bregdetin italian, e bija shpëton
26-vjeçarja, emri i së cilës nuk bëhet i ditur është nxjerrë nga deti në zonën e Matera pa shenja jete. Sipas mediave italiane, ajo u vu re nga rojet bregdetare në ujë me vajzën e saj 6 vjeçare aty pranë. Ata u hodhën ...
AlbInfo | 17-Aug-2019 21:36
26-vjeçarja, emri i së cilës nuk bëhet i ditur është nxjerrë nga deti në zonën e Matera pa shenja jete. Sipas mediave italiane, ajo u vu re nga rojet bregdetare në ujë me vajzën e saj 6 vjeçare aty pranë. Ata u hodhën ...

Tragjedi në bregdetin italian, mbytet nëna shqiptare, shpëton e bija
Pushimet verore kanë rezultuar fatale për një grua shqiptare. 26-vjeçarja, emri i së cilës nuk bëhet i ditur është nxjerrë nga deti në zonën e Matera pa shenja jete. Sipas mediave italiane, ajo u vu re nga rojet ...
Arbresh | 17-Aug-2019 21:36
Pushimet verore kanë rezultuar fatale për një grua shqiptare. 26-vjeçarja, emri i së cilës nuk bëhet i ditur është nxjerrë nga deti në zonën e Matera pa shenja jete. Sipas mediave italiane, ajo u vu re nga rojet ...

Tragjedi në bregdetin italian, mbytet nëna shqiptare, shpëton e bija
Pushimet verore kanë rezultuar fatale për një grua shqiptare. 26-vjeçarja, emri i së cilës nuk bëhet i ditur është nxjerrë nga deti në zonën e Matera pa shenja jete. Sipas mediave italiane, ajo u vu re nga rojet ...
InFokusi | 17-Aug-2019 21:23
Pushimet verore kanë rezultuar fatale për një grua shqiptare. 26-vjeçarja, emri i së cilës nuk bëhet i ditur është nxjerrë nga deti në zonën e Matera pa shenja jete. Sipas mediave italiane, ajo u vu re nga rojet ...

Tragjedi në bregdetin italian, mbytet nëna shqiptare, shpëton e bija
Pushimet verore kanë rezultuar fatale për një grua shqiptare. 26-vjeçarja, emri i së cilës nuk bëhet i ditur është nxjerrë nga deti në zonën e Matera pa shenja jete. Sipas mediave italiane, ajo u vu re nga rojet ...
Indeks Online | 17-Aug-2019 21:03
Pushimet verore kanë rezultuar fatale për një grua shqiptare. 26-vjeçarja, emri i së cilës nuk bëhet i ditur është nxjerrë nga deti në zonën e Matera pa shenja jete. Sipas mediave italiane, ajo u vu re nga rojet ...

Tragjedi në bregdetin italian, mbytet nëna shqiptare, shpëton e bija
Pushimet verore kanë rezultuar fatale për një grua shqiptare.
Kosova Press | 17-Aug-2019 20:54
Pushimet verore kanë rezultuar fatale për një grua shqiptare.

Nëna shqiptare 26-vjeçare mbytet në det, shpëton mrekullisht vajza e saj 6-vjeçare
Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mëngjesin e kësaj të shtune në Metaponto, Itali, ku një nënë shqiptare ka ndërruar jetë teksa gjendej në det me vajzën e saj 6-vjeçare. E mitura është jashtë rrezikut për jetën, ndërkohë ...
InFokusi | 17-Aug-2019 19:54
Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mëngjesin e kësaj të shtune në Metaponto, Itali, ku një nënë shqiptare ka ndërruar jetë teksa gjendej në det me vajzën e saj 6-vjeçare. E mitura është jashtë rrezikut për jetën, ndërkohë ...

26-vjeçarja shqiptare mbytet në det, shpëton mrekullisht vajza e saj 6-vjeçe
Një 26 vjeçare ka humbur jetën në brigjet e detit jon në Metaponto, teksa notonte në det me të bijën vetëm 6 vjeçe. Rojet bregdetare kanë parë thirrjet dhe lëvizjet e gruas në det dhe kanë ndërhyrë. Pavarësisht se 26 ...
Shenja | 17-Aug-2019 19:27
Një 26 vjeçare ka humbur jetën në brigjet e detit jon në Metaponto, teksa notonte në det me të bijën vetëm 6 vjeçe. Rojet bregdetare kanë parë thirrjet dhe lëvizjet e gruas në det dhe kanë ndërhyrë. Pavarësisht se 26 ...

Mbytet në det një shqiptare
Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mëngjesin e kësaj të shtune në Metaponto, Itali, ku një nënë shqiptare ka ndërruar jetë teksa gjendej në det me vajzën e saj 6-vjeçare. E mitura është jashtë rrezikut për jetën, ndërkohë ...
Gazeta Observer | 17-Aug-2019 19:07
Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mëngjesin e kësaj të shtune në Metaponto, Itali, ku një nënë shqiptare ka ndërruar jetë teksa gjendej në det me vajzën e saj 6-vjeçare. E mitura është jashtë rrezikut për jetën, ndërkohë ...

26-vjeçarja shqiptare mbytet në det, shpëton mrekullisht vajza e saj 6-vjeçe
Një 26 vjeçare ka humbur jetën në brigjet e detit jon në Metaponto, teksa notonte në det me të bijën vetëm 6 vjeçe. Rojet bregdetare kanë parë thirrjet dhe lëvizjet e gruas në det dhe kanë ndërhyrë. Pavarësisht se 26 ...
Zeri | 17-Aug-2019 19:00
Një 26 vjeçare ka humbur jetën në brigjet e detit jon në Metaponto, teksa notonte në det me të bijën vetëm 6 vjeçe. Rojet bregdetare kanë parë thirrjet dhe lëvizjet e gruas në det dhe kanë ndërhyrë. Pavarësisht se 26 ...

Tragjedi në det/ Humb jetën 26-vjeçare shqiptare, po notonte me të bijën
Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mëngjesin e kësaj të shtune në Metaponto, Itali, ku një nënë shqiptare ka ndërruar jetë teksa po lahej në det me të bijën 6-vjeçare, e cila është jashtë rrezikut për jetën. Mediat fqinje ...
Lapsi | 17-Aug-2019 18:50
Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mëngjesin e kësaj të shtune në Metaponto, Itali, ku një nënë shqiptare ka ndërruar jetë teksa po lahej në det me të bijën 6-vjeçare, e cila është jashtë rrezikut për jetën. Mediat fqinje ...

26 vjeçarja shqiptare mbytet në det, shpëton mrekullisht vajza e saj 6 vjeçe
Një 26 vjeçare ka humbur jetën në brigjet e detit jon në Metaponto, teksa notonte në det me të bijën vetëm 6 vjeçe. Rojet bregdetare kanë parë thirrjet dhe lëvizjet e gruas në det dhe kanë ndërhyrë. Pavarësisht se 26 ...
Gazeta Monitor | 17-Aug-2019 18:53
Një 26 vjeçare ka humbur jetën në brigjet e detit jon në Metaponto, teksa notonte në det me të bijën vetëm 6 vjeçe. Rojet bregdetare kanë parë thirrjet dhe lëvizjet e gruas në det dhe kanë ndërhyrë. Pavarësisht se 26 ...

Shqiptarja 26 vjeçe ndërron jetë në bregdetin italian, shpëton e bija e saj
Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mëngjesin e kësaj të shtune në Metaponto, Itali, ku një nënë shqiptare ka ndërruar jetë teksa gjendej në det me vajzën e saj 6-vjeçare, informon Top Channel. E mitura është jashtë rrezikut ...
Alsat-M | 17-Aug-2019 18:21
Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mëngjesin e kësaj të shtune në Metaponto, Itali, ku një nënë shqiptare ka ndërruar jetë teksa gjendej në det me vajzën e saj 6-vjeçare, informon Top Channel. E mitura është jashtë rrezikut ...

ITALI – Tragjedi në det, ndërron jetë shqiptarja 26-vjeçare, shpëton e bija
Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mëngjesin e kësaj të shtune në Metaponto të Italisë. Një nënë shqiptare ka ndërruar jetë teksa gjendej në det me vajzën e saj 6-vjeçare. E mitura është jashtë rrezikut për jetën, ndërkohë ...
Lajmi i Fundit | 17-Aug-2019 18:21
Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mëngjesin e kësaj të shtune në Metaponto të Italisë. Një nënë shqiptare ka ndërruar jetë teksa gjendej në det me vajzën e saj 6-vjeçare. E mitura është jashtë rrezikut për jetën, ndërkohë ...

Tragjedi në Itali, mbytet 26 vjecarja shqiptare, shpëton mrekullisht vajza e saj 6 vjeçe
Kishin shkuar për pushime verore në Itali por kjo e shtunë u kthye nënjë ditë morti. Një 26 vjeçare ka humbur jetën në brigjet e detit jon në Metaponto, teksa notonte në det me të bijën vetëm 6 vjeçe. Rojet bregdetare ...
Gazeta Express | 17-Aug-2019 18:21
Kishin shkuar për pushime verore në Itali por kjo e shtunë u kthye nënjë ditë morti. Një 26 vjeçare ka humbur jetën në brigjet e detit jon në Metaponto, teksa notonte në det me të bijën vetëm 6 vjeçe. Rojet bregdetare ...

Mbytet në det 26-vjeçarja shqiptare, shpëton vajza e vogël
Një 26 vjeçare shqiptare gjeti vdekjen në një plazh në Itali, ndërsa mundi të shpëtojë e bija. Nëna e re humbi jetën, ndërsa vajza e saj e vogël u dërgua në spital në Metaponto. Sipas mediave italiane, ngjarja ka ...
Gazeta Dita | 17-Aug-2019 18:07
Një 26 vjeçare shqiptare gjeti vdekjen në një plazh në Itali, ndërsa mundi të shpëtojë e bija. Nëna e re humbi jetën, ndërsa vajza e saj e vogël u dërgua në spital në Metaponto. Sipas mediave italiane, ngjarja ka ...

Dhanë alarmin SOS, shpëtohen mes dallgëve dy peshkatarë
Policia Kufitare e Vlorës ka shpëtuar mjetin e peshkimit “Aurora 1”, që ka rrezikuar të mbytet në det. Mjeti me dy persona në borg kishte dhënë alarmin SOS se kishte avari. Menjëherë pas kësaj, në ndihmë të mjetit ...
PortaliOnline | 17-Aug-2019 16:52
Policia Kufitare e Vlorës ka shpëtuar mjetin e peshkimit “Aurora 1”, që ka rrezikuar të mbytet në det. Mjeti me dy persona në borg kishte dhënë alarmin SOS se kishte avari. Menjëherë pas kësaj, në ndihmë të mjetit ...

Vlorë/Dha alarmin SOS në mes të detit, shpëtohet mjeti i peshkimit
Policia Kufitare e Vlorës ka shpëtuar mjetin e peshkimit “Aurora 1”, që ka rrezikuar të mbytet në det. Mjeti me dy persona në borg kishte dhënë alarmin SOS se kishte avari. Menjëherë pas kësaj, në ndihmë të mjetit ...
BalkanWeb | 17-Aug-2019 14:44
Policia Kufitare e Vlorës ka shpëtuar mjetin e peshkimit “Aurora 1”, që ka rrezikuar të mbytet në det. Mjeti me dy persona në borg kishte dhënë alarmin SOS se kishte avari. Menjëherë pas kësaj, në ndihmë të mjetit ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved