ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 21/08/2019 13:10

Nëse dështon transferimi i Pogba, Zidane mund të largohet

Nëse dështon transferimi i Pogba, Zidane mund të largohet
E ardhmja e Zinedine Zidanes është duke u varur nga transferimi i francezit Paul Pogba.
Kosova Press | 14-Aug-2019 23:00
E ardhmja e Zinedine Zidanes është duke u varur nga transferimi i francezit Paul Pogba.

Dy klubet e mëdha evropiane s’heqin dorë nga James
Napoli dhe Atletico Madrid nuk e kanë plan të heqin dorë nga mesfushori i Real Madridit, James Rodriguez. Pas lëndimit të Marco Asensios në ndeshjen kundër Arsenalit, klubi madrilen ka thënë se nuk dëshiron ta shesë. ...
Flaka | 14-Aug-2019 21:12
Napoli dhe Atletico Madrid nuk e kanë plan të heqin dorë nga mesfushori i Real Madridit, James Rodriguez. Pas lëndimit të Marco Asensios në ndeshjen kundër Arsenalit, klubi madrilen ka thënë se nuk dëshiron ta shesë. ...

?Napoli e Atletico nuk heqin dorë nga James Rodriguez
Napoli dhe Atletico Madrid nuk e kanë plan të heqin dorë nga mesfushori i Real Madridit, James Rodriguez. Pas lëndimit të Marco Asensios në ndeshjen kundër Arsenalit, klubi madrilen ka thënë se nuk dëshiron ta shesë. ...
Koha.mk | 14-Aug-2019 20:46
Napoli dhe Atletico Madrid nuk e kanë plan të heqin dorë nga mesfushori i Real Madridit, James Rodriguez. Pas lëndimit të Marco Asensios në ndeshjen kundër Arsenalit, klubi madrilen ka thënë se nuk dëshiron ta shesë. ...

Probleme tjera te Reali
Sulmuesi i Real Madridit, Luka Joviq mund të largohet nga “Los Blancos” në formë huazimi.
Kosova Press | 14-Aug-2019 20:46
Sulmuesi i Real Madridit, Luka Joviq mund të largohet nga “Los Blancos” në formë huazimi.

Napoli e Atletico nuk heqin dorë nga James
Napoli dhe Atletico Madrid nuk e kanë plan të heqin dorë nga mesfushori i Real Madridit, James Rodriguez. Pas lëndimit të Marco Asensios në ndeshjen kundër Arsenalit, klubi madrilen ka thënë se nuk dëshiron ta shesë. ...
TetovaSot | 14-Aug-2019 20:33
Napoli dhe Atletico Madrid nuk e kanë plan të heqin dorë nga mesfushori i Real Madridit, James Rodriguez. Pas lëndimit të Marco Asensios në ndeshjen kundër Arsenalit, klubi madrilen ka thënë se nuk dëshiron ta shesë. ...

Zidane i zemëruar
Mediat e huaja raportojnë se trajneri i Realit, Zinedine Zidane, mund të largohet. Trajneri i Real Madridit është i zemëruar që skuadra e tij nuk e transferuar yllin e Manchester Unitedit, Paul Pogba, raportojnë mediet ...
TetovaSot | 14-Aug-2019 20:33
Mediat e huaja raportojnë se trajneri i Realit, Zinedine Zidane, mund të largohet. Trajneri i Real Madridit është i zemëruar që skuadra e tij nuk e transferuar yllin e Manchester Unitedit, Paul Pogba, raportojnë mediet ...

PSG dënon Neymar-in
Napoli dhe Atletico Madrid nuk e kanë plan të heqin dorë nga mesfushori i Real Madridit, James Rodriguez. Pas lëndimit të Marco Asensios në ndeshjen kundër Arsenalit, klubi madrilen ka thënë se nuk dëshiron ta shesë. ...
GazetaBlic | 14-Aug-2019 20:17
Napoli dhe Atletico Madrid nuk e kanë plan të heqin dorë nga mesfushori i Real Madridit, James Rodriguez. Pas lëndimit të Marco Asensios në ndeshjen kundër Arsenalit, klubi madrilen ka thënë se nuk dëshiron ta shesë. ...

Zidane është ‘në prag’ të dorëheqjes nga Reali pas dështimit të transferimit të Pogbas
Zinedine Zidane raportohet se është në prag të dorëheqjes si trajner i Real Madridit, pas dështimit të klubit për të nënshkruar me mesfushorin e Manchester United, Paul Pogba. Gazetari spanjoll Diego Torres ka folur ...
Koha.mk | 14-Aug-2019 19:54
Zinedine Zidane raportohet se është në prag të dorëheqjes si trajner i Real Madridit, pas dështimit të klubit për të nënshkruar me mesfushorin e Manchester United, Paul Pogba. Gazetari spanjoll Diego Torres ka folur ...

“I velur” me Championsin, Zidane: Prioritet i Realit këtë vit, titulli kampion
Real Madridi do ta nisë të shtunën sezonin e ti, në “Balaidos”, përballë Celta Vigos. 6 sezonet e fundit kanë qëne një sukses absolut për “Los Blancos” në Champions League, ku në këtë hapësirë kohore madrilenët kanë ...
GazetaTema | 14-Aug-2019 17:30
Real Madridi do ta nisë të shtunën sezonin e ti, në “Balaidos”, përballë Celta Vigos. 6 sezonet e fundit kanë qëne një sukses absolut për “Los Blancos” në Champions League, ku në këtë hapësirë kohore madrilenët kanë ...

Dështimi i madh në merkato, Real nxjerr në shitje sulmuesin serb
Duhet të ishte kapërcimi i madh në karrierë, por vetëm dy muaj nga transferimi te Real Madrid për 60 milion euro, Luca Jovic është nxjerrë sërish në shitje. Sipas mediave spanjolle, sulmuesi serb nuk e ka bindur aspak ...
BalkanWeb | 14-Aug-2019 13:01
Duhet të ishte kapërcimi i madh në karrierë, por vetëm dy muaj nga transferimi te Real Madrid për 60 milion euro, Luca Jovic është nxjerrë sërish në shitje. Sipas mediave spanjolle, sulmuesi serb nuk e ka bindur aspak ...

Zinedine Zidane është ‘në prag’ të dorëheqjes nga Real Madridi pas dështimit të transferimit të Paul Pogbas
Zinedine Zidane raportohet se është në prag të dorëheqjes si trajner i Real Madridit, pas dështimit të klubit për të nënshkruar me mesfushorin e Manchester United, Paul Pogba. Gazetari spanjoll Diego Torres ka folur ...
Telegrafi | 14-Aug-2019 18:41
Zinedine Zidane raportohet se është në prag të dorëheqjes si trajner i Real Madridit, pas dështimit të klubit për të nënshkruar me mesfushorin e Manchester United, Paul Pogba. Gazetari spanjoll Diego Torres ka folur ...

Reali pendohet për Joviç, e nxjerr në shitje
Duhet të ishte kapërcimi i madh në karrierë, por vetëm dy muaj nga transferimi te Real Madrid për 60 milion euro, Luca Joviç është nxjerrë sërish në shitje. Sipas mediave spanjolle, sulmuesi serb nuk e ka bindur aspak ...
Koha.mk | 14-Aug-2019 19:36
Duhet të ishte kapërcimi i madh në karrierë, por vetëm dy muaj nga transferimi te Real Madrid për 60 milion euro, Luca Joviç është nxjerrë sërish në shitje. Sipas mediave spanjolle, sulmuesi serb nuk e ka bindur aspak ...

Real i paqartë: Bale mund të qëndrojë
Gareth Bale është aktivizuar sërish me Real Madridin pas disa ndeshjes mungesë në miqësoret e zhvilluara nga ‘Los Blancos’.
Top Channel | 13-Aug-2019 06:54
Gareth Bale është aktivizuar sërish me Real Madridin pas disa ndeshjes mungesë në miqësoret e zhvilluara nga ‘Los Blancos’.

Napoli e Atletico nuk heqin dorë nga James
Napoli dhe Atletico Madrid nuk e kanë plan të heqin dorë nga mesfushori i Real Madridit, James Rodriguez. Pas lëndimit të Marco Asensios në ndeshjen kundër Arsenalit, klubi madrilen ka thënë se nuk dëshiron ta shesë, ...
Indeks Online | 14-Aug-2019 19:20
Napoli dhe Atletico Madrid nuk e kanë plan të heqin dorë nga mesfushori i Real Madridit, James Rodriguez. Pas lëndimit të Marco Asensios në ndeshjen kundër Arsenalit, klubi madrilen ka thënë se nuk dëshiron ta shesë, ...

Zinedine Zidane është 'në prag' të dorëheqjes nga Real Madridi pas dështimit të transferimit të Paul Pogbas
Zinedine Zidane raportohet se është në prag të dorëheqjes si trajner i Real Madridit, pas dështimit të klubit për të nënshkruar me mesfushorin e Manchester United, Paul Pogba. Gazetari spanjoll Diego Torres ka folur ...
E Dua Sportin | 14-Aug-2019 19:00
Zinedine Zidane raportohet se është në prag të dorëheqjes si trajner i Real Madridit, pas dështimit të klubit për të nënshkruar me mesfushorin e Manchester United, Paul Pogba. Gazetari spanjoll Diego Torres ka folur ...

E bleu 60 mln euro, Reali pendohet për Joviç, e nxjerr në shitje
mapo.al Duhet të ishte kapërcimi i madh në karrierë, por vetëm dy muaj nga transferimi te Real Madrid për 60 milion euro, Luca Joviç është nxjerrë sërish në shitje. Sipas mediave spanjolle, sulmuesi serb nuk e ka bindur ...
Mapo | 14-Aug-2019 17:38
mapo.al Duhet të ishte kapërcimi i madh në karrierë, por vetëm dy muaj nga transferimi te Real Madrid për 60 milion euro, Luca Joviç është nxjerrë sërish në shitje. Sipas mediave spanjolle, sulmuesi serb nuk e ka bindur ...

Reali e largon pas vetëm dy muajve serbin që i kushtoi 60 milionë euro
Mund të duket e pabesueshme, por Luka Joviç mund të largohet nga Real Madrid, vetëm dy muaj pas transferimit në ‘Santiago Bernabeu’. Reprezentuesi serb i transferuar te Real Madrid për 60 milionë euro nga Eintracht ...
Albportali | 14-Aug-2019 18:20
Mund të duket e pabesueshme, por Luka Joviç mund të largohet nga Real Madrid, vetëm dy muaj pas transferimit në ‘Santiago Bernabeu’. Reprezentuesi serb i transferuar te Real Madrid për 60 milionë euro nga Eintracht ...

Reali pendohet për Joviç, e nxjerr në shitje
Duhet të ishte kapërcimi i madh në karrierë, por vetëm dy muaj nga transferimi te Real Madrid për 60 milion euro, Luca Joviç është nxjerrë sërish në shitje. Sipas mediave spanjolle, sulmuesi serb nuk e ka bindur aspak ...
Lajmi i Fundit | 14-Aug-2019 18:05
Duhet të ishte kapërcimi i madh në karrierë, por vetëm dy muaj nga transferimi te Real Madrid për 60 milion euro, Luca Joviç është nxjerrë sërish në shitje. Sipas mediave spanjolle, sulmuesi serb nuk e ka bindur aspak ...

Prioriteti kryesor i Zidane është La Liga
Trajneri i Real Madridit, Zinedine Zidane ka deklaruar se prioriteti kryesor për këtë sezon është triumfi në La Liga. ”Gjithmonë e kam theksuar se prioriteti [...]
VeqSport | 14-Aug-2019 17:58
Trajneri i Real Madridit, Zinedine Zidane ka deklaruar se prioriteti kryesor për këtë sezon është triumfi në La Liga. ”Gjithmonë e kam theksuar se prioriteti [...]

Zidane në prag të dorëheqjes nga Reali
Zinedine Zidane është në prag të dorëheqjes si trajner në Real Madrid. Trajneri i Real Madridit, Zinedine Zidane është në prag të dorëheqjes pas dështimit të klubit për transferimin e mesfushorit të Manchester United, ...
EkonomiaOnline | 14-Aug-2019 17:51
Zinedine Zidane është në prag të dorëheqjes si trajner në Real Madrid. Trajneri i Real Madridit, Zinedine Zidane është në prag të dorëheqjes pas dështimit të klubit për transferimin e mesfushorit të Manchester United, ...

123
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved