ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 21/08/2019 13:20

Liam thyen heshtjen pas ndarjes, këto janë fjalët e tij

Liam thyen heshtjen pas ndarjes, këto janë fjalët e tij
Liam Hemsworth ka vendosur më në fund të thyejë heshtjen dhe të flas lidhur me ndarjen nga bashkëshortja e tij Miley Cyrus, shkruan . View this post on Instagram Hi all Just a quick note to say that Miley and I have ...
Lajminet | 14-Aug-2019 23:27
Liam Hemsworth ka vendosur më në fund të thyejë heshtjen dhe të flas lidhur me ndarjen nga bashkëshortja e tij Miley Cyrus, shkruan . View this post on Instagram Hi all Just a quick note to say that Miley and I have ...

Georgina e Ronaldos reklamon trupin superseksi (FOTO)
Të jesh partnerja e Cristiano Ronaldo të jep shumë avantazhe në jetë, sidomos në biznes. Firma e njohur e veshjeve intime, Yamamay, ka përzgjedhur modelen spanjolle për të reklamuar linjën e re. Georgina duket sikur ...
TetovaSot | 14-Aug-2019 23:24
Të jesh partnerja e Cristiano Ronaldo të jep shumë avantazhe në jetë, sidomos në biznes. Firma e njohur e veshjeve intime, Yamamay, ka përzgjedhur modelen spanjolle për të reklamuar linjën e re. Georgina duket sikur ...

Kejvina Kthjella super seksi në të brendshme
Modelja e njohur shqiptare, Kejvina Kthella tërheq vëmendjen sa herë që poston fotografi në rrjetet sociale. Bukuroshja numëron afro gjysmë milion ndjekës në Instagram, ndërsa gjatë sezonit të verës, profili i saj ka ...
Zeri | 14-Aug-2019 23:08
Modelja e njohur shqiptare, Kejvina Kthella tërheq vëmendjen sa herë që poston fotografi në rrjetet sociale. Bukuroshja numëron afro gjysmë milion ndjekës në Instagram, ndërsa gjatë sezonit të verës, profili i saj ka ...

Transformimi i Xhensilës në pamje në fokus të fansave (FOTO)
Këngëtarja Xhensila Myrtezaj ka vendosur të bëjë një ndryshim në pamjen e saj dhe atë mjaft drastik. Pas pushimeve me Besin dhe Ajkën, Xhensila është shndërruar në bjonde. Fotot pas këtij ndryshimi në pamje ajo i ka ...
Prive | 14-Aug-2019 22:52
Këngëtarja Xhensila Myrtezaj ka vendosur të bëjë një ndryshim në pamjen e saj dhe atë mjaft drastik. Pas pushimeve me Besin dhe Ajkën, Xhensila është shndërruar në bjonde. Fotot pas këtij ndryshimi në pamje ajo i ka ...

Publikohet fotografi e ‘Zhades’ në bikini gjatë pushimeve
Aktorja e famshme Giovanna Antonelli, është e njohur për publikunshqiptar falë rolit të saj si ‘Xhadja’. Filmi “Clone” në të cilin ajo luante dikur ishte ndër më të shikuarit në trevat shqiptare. Ndërsa vitet kalojnë, ...
Telegrafi | 14-Aug-2019 22:52
Aktorja e famshme Giovanna Antonelli, është e njohur për publikunshqiptar falë rolit të saj si ‘Xhadja’. Filmi “Clone” në të cilin ajo luante dikur ishte ndër më të shikuarit në trevat shqiptare. Ndërsa vitet kalojnë, ...

Enca ka një porosi për meshkujt nëse nuk i jep orgazëm (FOTO)
Këngëtarja shqiptare Enca, ka postuar në Instagram foto në bikine duke theksuar linjat e saj. Enca ka shkruar “Nëse nuk më jep orgazëm, atëherë nuk mund të shkojmë në shtrat bashkë”. Por përveç fjalëve shumë erotike në ...
TetovaSot | 14-Aug-2019 22:20
Këngëtarja shqiptare Enca, ka postuar në Instagram foto në bikine duke theksuar linjat e saj. Enca ka shkruar “Nëse nuk më jep orgazëm, atëherë nuk mund të shkojmë në shtrat bashkë”. Por përveç fjalëve shumë erotike në ...

Mimoza Shkodra shfaqet si kurrë më parë, me bikini buzë deti
Këngëtarja kosovare, Mimoza Shkodra, ka ndarë me fansat fotografi të cilat nuk jemi mësuar t’i shohim shpesh. Mimoza Shkodra ka pozuar me bikini buzë deti, si çdo femër, por publiku nuk është mësuar ta shoh Mimozën në ...
Alsat-M | 14-Aug-2019 22:17
Këngëtarja kosovare, Mimoza Shkodra, ka ndarë me fansat fotografi të cilat nuk jemi mësuar t’i shohim shpesh. Mimoza Shkodra ka pozuar me bikini buzë deti, si çdo femër, por publiku nuk është mësuar ta shoh Mimozën në ...

2po2 ndryshon stil, bëhet me flokë të gjata në pjesën e pasme
Ai është një ndër reperët më të pëlqyer të gjeneratës së vjetër. 2po2 ka sjell ndër vite shumë hite dhe vazhdon ta bëjë këtë përgjatë karrierës së tij të suksesshme. Teksa i ka qëndruar besnik stilit të tij në kaq kohë, ...
Telegrafi | 14-Aug-2019 22:04
Ai është një ndër reperët më të pëlqyer të gjeneratës së vjetër. 2po2 ka sjell ndër vite shumë hite dhe vazhdon ta bëjë këtë përgjatë karrierës së tij të suksesshme. Teksa i ka qëndruar besnik stilit të tij në kaq kohë, ...

Enca ka një porosi për meshkujt nëse nuk i jep orgazëm
Këngëtarja shqiptare Enca, ka postuar në Instagram foto në bikine duke theksuar linjat e saj. Enca ka shkruar “Nëse nuk më jep orgazëm, atëherë nuk mund të shkojmë në shtrat bashkë”. Por përveç fjalëve shumë erotike në ...
Gazeta Express | 14-Aug-2019 22:11
Këngëtarja shqiptare Enca, ka postuar në Instagram foto në bikine duke theksuar linjat e saj. Enca ka shkruar “Nëse nuk më jep orgazëm, atëherë nuk mund të shkojmë në shtrat bashkë”. Por përveç fjalëve shumë erotike në ...

Linda Halimi mëson vajzën e saj 5-muajshe si të këndojë (Video)
TIRANE Linda Halimi u bë nënë e një vajze pesw muaj më parë. Ajo dhe bashkëshoeri i saj e pagëzuan vogëlushen me emrin e vecantë, Kaimana. Askush nuk e zbuloi shtatzëninë e saj deri në momentin që e vogla erdhi në jetë. ...
BalkanWeb | 14-Aug-2019 18:28
TIRANE Linda Halimi u bë nënë e një vajze pesw muaj më parë. Ajo dhe bashkëshoeri i saj e pagëzuan vogëlushen me emrin e vecantë, Kaimana. Askush nuk e zbuloi shtatzëninë e saj deri në momentin që e vogla erdhi në jetë. ...

Pyetet se a do të martohej me një mashkull të varfër? Greta Koçi jep përgjigjen interesante
Këngëtarja e njohur shqiptare, Greta Koçi, është shumë e ndjekur dhe aktive në rrjetet sociale. Ajo shpesh ndan me fansat fotografi dhe video të ndryshme nga përditshmëria, përmes së cilave rrëmben vëmendjen e fansave. ...
Telegrafi | 14-Aug-2019 21:21
Këngëtarja e njohur shqiptare, Greta Koçi, është shumë e ndjekur dhe aktive në rrjetet sociale. Ajo shpesh ndan me fansat fotografi dhe video të ndryshme nga përditshmëria, përmes së cilave rrëmben vëmendjen e fansave. ...

Linda Halimi mëson të bijën 5-muajshe si të këndojë/Video
Këngëtarja Linda Halimi që prej lindjes së vajzës së saj Kaimana duket se ka krijuar një lidhje të veçantë me shoqën e saj që tashmë është vetëm 5-muajshe. Këngëtarja dhe pse e bija është shumë e vogël ka vendosur për ...
VizionPlus | 14-Aug-2019 20:34
Këngëtarja Linda Halimi që prej lindjes së vajzës së saj Kaimana duket se ka krijuar një lidhje të veçantë me shoqën e saj që tashmë është vetëm 5-muajshe. Këngëtarja dhe pse e bija është shumë e vogël ka vendosur për ...

Me veshje nate e shampanjë në dorë, Beatrix provokon keq në Instagram
Këngëtarja Beatrix Ramosaj ka një kohë të gjatë që nuk ka publikuar ndonjë projekt të ri muzikor, mirëpo aktive në rrjete sociale ka qenë shumë, shkruan . View this post on Instagram I am what you might call a champagne ...
Lajminet | 14-Aug-2019 21:55
Këngëtarja Beatrix Ramosaj ka një kohë të gjatë që nuk ka publikuar ndonjë projekt të ri muzikor, mirëpo aktive në rrjete sociale ka qenë shumë, shkruan . View this post on Instagram I am what you might call a champagne ...

Bebe Rexha. Një foto seksi dhe një sqarim për ata që s'e dinë...
Por kesaj radhe, reagimi vjen ndryshe. Ne ndihme ajo therret edhe nje foto te veten ku para pasqyres dhe me bikini teper te vogla, duket joshese dhe seksi si asnjehere me pare. Dhe krahas saj, edhe nje postim sqarues. ...
ikub.al | 13-Aug-2019 13:30
Por kesaj radhe, reagimi vjen ndryshe. Ne ndihme ajo therret edhe nje foto te veten ku para pasqyres dhe me bikini teper te vogla, duket joshese dhe seksi si asnjehere me pare. Dhe krahas saj, edhe nje postim sqarues. ...

Georgina “fluturon” për reklamën e re, çfarë fiziku partnerja e Ronaldos
Të jesh partnerja e Cristiano Ronaldo të jep shumë avantazhe në jetë, sidomos në biznes. Firma e njohur e veshjeve intime, Yamamay ka përzgjedhur modelen argjentinase për të reklamuar linjën e re,
Top Channel | 14-Aug-2019 11:29
Të jesh partnerja e Cristiano Ronaldo të jep shumë avantazhe në jetë, sidomos në biznes. Firma e njohur e veshjeve intime, Yamamay ka përzgjedhur modelen argjentinase për të reklamuar linjën e re,

Georgina e Ronaldos reklamon trupin superseksi (FOTO)
Të jesh partnerja e Cristiano Ronaldo të jep shumë avantazhe në jetë, sidomos në biznes. Firma e njohur e veshjeve intime, Yamamay, ka përzgjedhur modelen spanjolle për të reklamuar linjën e re. Georgina duket sikur ...
TetovaSot | 14-Aug-2019 21:29
Të jesh partnerja e Cristiano Ronaldo të jep shumë avantazhe në jetë, sidomos në biznes. Firma e njohur e veshjeve intime, Yamamay, ka përzgjedhur modelen spanjolle për të reklamuar linjën e re. Georgina duket sikur ...

VIDEO: Këngëtarja shqiptare tund të pasmet në skenë, “çmendet” publiku
Dafina Zeqiri dhe Tayna ditë më parë publikuan duetin “Bye Bye”, i cili menjëherë është shndërruar në hit. Mbrëmë, dy artistet kanë performuar bashkë në një skenë, duke dhuruar performancë plot energji. Të veshura ...
GazetaTema | 14-Aug-2019 10:44
Dafina Zeqiri dhe Tayna ditë më parë publikuan duetin “Bye Bye”, i cili menjëherë është shndërruar në hit. Mbrëmë, dy artistet kanë performuar bashkë në një skenë, duke dhuruar performancë plot energji. Të veshura ...

Women’s football: Northern club makes history and qualifies for Champions League
The northern club of Vëllaznia in women’s football has made history by progressing into the second qualifying round of Champions league. The club from Shkodra ended the group matches on the first place with two wins and ...
GazetaTema | 13-Aug-2019 20:56
The northern club of Vëllaznia in women’s football has made history by progressing into the second qualifying round of Champions league. The club from Shkodra ended the group matches on the first place with two wins and ...

Mimoza Shkodra vazhdon të sjell imazhe me bikini nga pushimet, duke treguar linjat atraktive të trupit
Këngëtarja e njohur, Mimoza Shkodra, është duke shijuar disa ditë të mira pushimi. Ajo ka qenë shumë aktive kohëve të fundit në rrjetet sociale, duke publikuar fotografi të ndryshme nga pushimet. Së fundmi, Mimoza ndau ...
Telegrafi | 14-Aug-2019 20:04
Këngëtarja e njohur, Mimoza Shkodra, është duke shijuar disa ditë të mira pushimi. Ajo ka qenë shumë aktive kohëve të fundit në rrjetet sociale, duke publikuar fotografi të ndryshme nga pushimet. Së fundmi, Mimoza ndau ...

Oriola më e ‘zjarrtë’ se kurrë: Duaje veten dhe gjithmonë ndiq zemrën tënde
Oriola Marashi i ka ndarë me ndjekësit dy foto nga fotosesioni i saj i fundit, shkruan . Modelja joshëse i ka treguar vithet derisa ngjyra e trupit që e ka marrë nga pushimet po bie gjithashtu në sy. View this post on ...
Lajminet | 14-Aug-2019 21:11
Oriola Marashi i ka ndarë me ndjekësit dy foto nga fotosesioni i saj i fundit, shkruan . Modelja joshëse i ka treguar vithet derisa ngjyra e trupit që e ka marrë nga pushimet po bie gjithashtu në sy. View this post on ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved