ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 21/08/2019 14:12

Hoxhaj për sulmin e Konsullatës së Kosovës, i quan vandalë sulmuesit serbë

Hoxhaj për sulmin e Konsullatës së Kosovës, i quan vandalë sulmuesit serbë
Zëvendëskryeministri i Kosovës, Enver Hoxhaj, ka reaguar ndaj sulmit që serbët bënë ndaj Konsullatës së Kosovës në Danimarkë. Hoxhaj, në rrjetin social Twitter, tha se ata mund të dëmtojnë emblemën e Kosovës, por jo atë ...
Gazeta Monitor | 14-Aug-2019 22:14
Zëvendëskryeministri i Kosovës, Enver Hoxhaj, ka reaguar ndaj sulmit që serbët bënë ndaj Konsullatës së Kosovës në Danimarkë. Hoxhaj, në rrjetin social Twitter, tha se ata mund të dëmtojnë emblemën e Kosovës, por jo atë ...

Hoxhaj u reagon serbëve për sulmin ndaj Konsullatës së Kosovës në Danimarkë
Zëvendëskryeministri në detyrë i Kosovës, Enver Hoxhaj, ka reaguar ndaj sulmit që serbët bënë ndaj Konsullatës së Kosovës në Kopenhagë. Hoxhaj në rrjetin social Twitter tha se ata mund të dëmtojnë emblemën e Kosovës, ...
Indeks Online | 14-Aug-2019 22:07
Zëvendëskryeministri në detyrë i Kosovës, Enver Hoxhaj, ka reaguar ndaj sulmit që serbët bënë ndaj Konsullatës së Kosovës në Kopenhagë. Hoxhaj në rrjetin social Twitter tha se ata mund të dëmtojnë emblemën e Kosovës, ...

Hoxhaj u reagon serbëve për sulmin ndaj Konsullatës së Kosovës në Danimarkë
Zëvendëskryeministri në detyrë i Kosovës, Enver Hoxhaj, ka reaguar ndaj sulmit që serbët bënë ndaj Konsullatës së Kosovës në Kopenhagë. Hoxhaj në rrjetin social Twitter tha se ata mund të dëmtojnë emblemën e Kosovës, ...
Telegrafi | 14-Aug-2019 21:55
Zëvendëskryeministri në detyrë i Kosovës, Enver Hoxhaj, ka reaguar ndaj sulmit që serbët bënë ndaj Konsullatës së Kosovës në Kopenhagë. Hoxhaj në rrjetin social Twitter tha se ata mund të dëmtojnë emblemën e Kosovës, ...

Hoxhaj reagon ndaj sulmit të huliganëve serbë ndaj Konsullatës së Kosovës në Danimarikë
Zëvendëskryeministri në detyrë i Kosovës, Enver Hoxhaj, ka reaguar ndaj sulmit që serbët bënë ndaj Konsullatës së Kosovës në Danimarkë. Hoxhaj, në rrjetin social Twitter, tha se ata mund të dëmtojnë emblemën e Kosovës, ...
Medial | 14-Aug-2019 21:55
Zëvendëskryeministri në detyrë i Kosovës, Enver Hoxhaj, ka reaguar ndaj sulmit që serbët bënë ndaj Konsullatës së Kosovës në Danimarkë. Hoxhaj, në rrjetin social Twitter, tha se ata mund të dëmtojnë emblemën e Kosovës, ...

Hoxhaj u reagon serbëve për sulmin ndaj Konsullatës së Kosovës në Danimarkë
Zëvendëskryeministri në detyrë i Kosovës, Enver Hoxhaj, ka reaguar ndaj sulmit që serbët bënë ndaj Konsullatës së Kosovës në Kopenhagë.
Kosova Press | 14-Aug-2019 21:46
Zëvendëskryeministri në detyrë i Kosovës, Enver Hoxhaj, ka reaguar ndaj sulmit që serbët bënë ndaj Konsullatës së Kosovës në Kopenhagë.

Hoxhaj reagon ndaj sulmit të huliganëve serbë ndaj Konsullatës së Kosovës në Danimarikë
Zëvendëskryeministri në detyrë i Kosovës, Enver Hoxhaj, ka reaguar ndaj sulmit që serbët bënë ndaj Konsullatës së Kosovës në Danimarkë. Hoxhaj, në rrjetin social Twitter, tha se ata mund të dëmtojnë emblemën e Kosovës, ...
Klan Kosova | 14-Aug-2019 21:43
Zëvendëskryeministri në detyrë i Kosovës, Enver Hoxhaj, ka reaguar ndaj sulmit që serbët bënë ndaj Konsullatës së Kosovës në Danimarkë. Hoxhaj, në rrjetin social Twitter, tha se ata mund të dëmtojnë emblemën e Kosovës, ...

Sulmi ndaj Konsullatës së Kosovës në Danimarkë, Hoxhaj reagon ashpër ndaj serbëve
Zëvendëskryeministri në detyrë i Kosovës, Enver Hoxhaj, ka reaguar ndaj sulmit që serbët bënë ndaj Konsullatës së Kosovës në Danimarkë. Hoxhaj u shpreh se ata mund të dëmtojnë emblemën e Kosovës, por jo atë që ajo ...
Zeri | 14-Aug-2019 21:43
Zëvendëskryeministri në detyrë i Kosovës, Enver Hoxhaj, ka reaguar ndaj sulmit që serbët bënë ndaj Konsullatës së Kosovës në Danimarkë. Hoxhaj u shpreh se ata mund të dëmtojnë emblemën e Kosovës, por jo atë që ajo ...

Pacolli: Huliganët serb kanë sulmuar konsullatën e Republikës së Kosovës në Kopenhagë
Ministri në detyrë i Punëve të Jashtme të Kosovës, Behgjet Pacolli përmes një statusi në llogarinë e tij në Facebook ka njoftuar se sot në orët e hershme të mëngjesit është sulmuar Konsullata e Republikës së Kosovës në ...
Top Channel | 14-Aug-2019 21:11
Ministri në detyrë i Punëve të Jashtme të Kosovës, Behgjet Pacolli përmes një statusi në llogarinë e tij në Facebook ka njoftuar se sot në orët e hershme të mëngjesit është sulmuar Konsullata e Republikës së Kosovës në ...

Huliganët serbë sulmojnë konsullatën e Kosovës në Danimarkë
KOSOVË Konsullata kosovare në Danimarkë është sulmuar nga disa persona të panjohur, të cilët dyshohen të jenë huliganë serbë. Lajmi për sulmin e Konsullatës është bërë publik në “Facebook” nga ministri i Jashtëm i ...
BalkanWeb | 14-Aug-2019 20:18
KOSOVË Konsullata kosovare në Danimarkë është sulmuar nga disa persona të panjohur, të cilët dyshohen të jenë huliganë serbë. Lajmi për sulmin e Konsullatës është bërë publik në “Facebook” nga ministri i Jashtëm i ...

Dalin pamjet e sulmit ndaj Konsullatës së Kosovës në Danimarkë
Sot në orët e hershme të mëngjesit është sulmuar Konsullata e Republikës së Kosovës në Kopenhagë, si dhe është dëmtuar Stema e Shtetit të Kosovës nga banditët dhe huliganët serbë në Danimarkë. Në fotot më poshtë ...
InFokusi | 14-Aug-2019 21:43
Sot në orët e hershme të mëngjesit është sulmuar Konsullata e Republikës së Kosovës në Kopenhagë, si dhe është dëmtuar Stema e Shtetit të Kosovës nga banditët dhe huliganët serbë në Danimarkë. Në fotot më poshtë ...

Hoxhaj u reagon serbëve për sulmin ndaj Konsullatës së Kosovës në Danimarkë
Zëvendëskryeministri i Kosovës, Enver Hoxhaj, ka reaguar ndaj sulmit që serbët bënë ndaj Konsullatës së Kosovës në Danimarkë. Hoxhaj, në rrjetin social Twitter, tha se ata mund të dëmtojnë emblemën e Kosovës, por jo atë ...
TetovaSot | 14-Aug-2019 21:36
Zëvendëskryeministri i Kosovës, Enver Hoxhaj, ka reaguar ndaj sulmit që serbët bënë ndaj Konsullatës së Kosovës në Danimarkë. Hoxhaj, në rrjetin social Twitter, tha se ata mund të dëmtojnë emblemën e Kosovës, por jo atë ...

Hoxhaj për sulmin e Konsullatës së Kosovës, vandalë i quan sulmuesit serbë
Zëvendëskryeministri i Kosovës, Enver Hoxhaj, ka reaguar ndaj sulmit që serbët bënë ndaj Konsullatës së Kosovës në Danimarkë. Hoxhaj, në rrjetin social Twitter, tha se ata mund të dëmtojnë emblemën e Kosovës, por jo atë ...
Gazeta Observer | 14-Aug-2019 21:36
Zëvendëskryeministri i Kosovës, Enver Hoxhaj, ka reaguar ndaj sulmit që serbët bënë ndaj Konsullatës së Kosovës në Danimarkë. Hoxhaj, në rrjetin social Twitter, tha se ata mund të dëmtojnë emblemën e Kosovës, por jo atë ...

Dalin pamjet e sulmit ndaj Konsullatës së Kosovës në Danimarkë (FOTO)
Sot në orët e hershme të mëngjesit është sulmuar Konsullata e Republikës së Kosovës në Kopenhagë, si dhe është dëmtuar Stema e Shtetit të Kosovës nga banditët dhe huliganët serbë në Danimarkë. Në fotot më poshtë ...
TetovaSot | 14-Aug-2019 21:36
Sot në orët e hershme të mëngjesit është sulmuar Konsullata e Republikës së Kosovës në Kopenhagë, si dhe është dëmtuar Stema e Shtetit të Kosovës nga banditët dhe huliganët serbë në Danimarkë. Në fotot më poshtë ...

Hoxhaj u reagon serbëve për sulmin ndaj Konsullatës së Kosovës në Danimarkë
Zëvendëskryeministri i Kosovës, Enver Hoxhaj, ka reaguar ndaj sulmit që serbët bënë ndaj Konsullatës së Kosovës në Danimarkë. Hoxhaj, në rrjetin social Twitter, tha se ata mund të dëmtojnë emblemën e Kosovës, por jo atë ...
Arbresh | 14-Aug-2019 21:36
Zëvendëskryeministri i Kosovës, Enver Hoxhaj, ka reaguar ndaj sulmit që serbët bënë ndaj Konsullatës së Kosovës në Danimarkë. Hoxhaj, në rrjetin social Twitter, tha se ata mund të dëmtojnë emblemën e Kosovës, por jo atë ...

Hoxhaj u reagon serbëve për sulmin ndaj Konsullatës së Kosovës në Danimarkë
Zëvendëskryeministri i Kosovës, Enver Hoxhaj, ka reaguar ndaj sulmit që serbët bënë ndaj Konsullatës së Kosovës në Danimarkë. Hoxhaj, në rrjetin social Twitter, tha se ata mund të dëmtojnë emblemën e Kosovës, por jo atë ...
Gazeta Express | 14-Aug-2019 21:28
Zëvendëskryeministri i Kosovës, Enver Hoxhaj, ka reaguar ndaj sulmit që serbët bënë ndaj Konsullatës së Kosovës në Danimarkë. Hoxhaj, në rrjetin social Twitter, tha se ata mund të dëmtojnë emblemën e Kosovës, por jo atë ...

Dalin pamjet e sulmit ndaj Konsullatës së Kosovës në Danimarkë
Sot në orët e hershme të mëngjesit është sulmuar Konsullata e Republikës së Kosovës në Kopenhagë, si dhe është dëmtuar Stema e Shtetit të Kosovës nga banditët dhe huliganët serbë në Danimarkë. Në fotot më poshtë ...
Arbresh | 14-Aug-2019 21:18
Sot në orët e hershme të mëngjesit është sulmuar Konsullata e Republikës së Kosovës në Kopenhagë, si dhe është dëmtuar Stema e Shtetit të Kosovës nga banditët dhe huliganët serbë në Danimarkë. Në fotot më poshtë ...

Pacolli akuzon huliganët serbë për sulmin ndaj Konsullatës së Kosovës në Danimarkë
Sot në orët e hershme të mëngjesit është sulmuar Konsullata e Republikës së Kosovës në Kopenhagë, si dhe është dëmtuar Stema e Shtetit të Kosovës nga banditët dhe huliganët serbë në Danimarkë. Lajmi është bërë i ditur ...
TetovaSot | 14-Aug-2019 21:12
Sot në orët e hershme të mëngjesit është sulmuar Konsullata e Republikës së Kosovës në Kopenhagë, si dhe është dëmtuar Stema e Shtetit të Kosovës nga banditët dhe huliganët serbë në Danimarkë. Lajmi është bërë i ditur ...

Pacolli: Banditët dhe huliganët serbë sulmuan konsullatën e Kosovës në Danimarkë
Ministri i Punëve të Jashtme të Kosovës, Behgjet Pacolli, ka njoftuar se mëngjesin e sotëm është sulmuar konsullata e Republikës së Kosovës në Kopenhagë, në Mbretërinë e Danimarkës si dhe është dëmtuar stema e shtetit. ...
Telegrafi | 14-Aug-2019 19:42
Ministri i Punëve të Jashtme të Kosovës, Behgjet Pacolli, ka njoftuar se mëngjesin e sotëm është sulmuar konsullata e Republikës së Kosovës në Kopenhagë, në Mbretërinë e Danimarkës si dhe është dëmtuar stema e shtetit. ...

Sulmohet konsullata e Kosovës në Danimarkë, Pahcolli: Dënojmë sulmet e huliganëve serbë
Ministri në detyrë i Punëve të Jashtme të Kosovës, Behgjet Pacolli përmes një statusi në llogarinë e tij në Facebook ka njoftuar se sot në orët e para të mëngjesit është sulmuar Konsullata e Republikës së Kosovës në ...
Politiko | 14-Aug-2019 20:52
Ministri në detyrë i Punëve të Jashtme të Kosovës, Behgjet Pacolli përmes një statusi në llogarinë e tij në Facebook ka njoftuar se sot në orët e para të mëngjesit është sulmuar Konsullata e Republikës së Kosovës në ...

Hoxhaj: Serbia manipulon me fakte, kishat e xhamitë i takojnë Kosovës
Zëvendëskryeministri në detyrë i Kosovës, Enver Hoxhaj, ka reaguar ndaj deklarimeve të ministrit të Kulturës së Serbisë, Vladan Vukosaleviq, i cili e kishte quajtur ‘provokim’ një liturgji të mbajtur kohë më parë në një ...
Telegrafi | 13-Aug-2019 22:17
Zëvendëskryeministri në detyrë i Kosovës, Enver Hoxhaj, ka reaguar ndaj deklarimeve të ministrit të Kulturës së Serbisë, Vladan Vukosaleviq, i cili e kishte quajtur ‘provokim’ një liturgji të mbajtur kohë më parë në një ...

123
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved