ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 21/08/2019 14:02

Foto/ Njihuni me motrën seksi të Neymar

Foto/ Njihuni me motrën seksi të Neymar
Tifozët e PSG kanë ofenduar disa herë brazilianin Neymar pasi ai shprehi hapur dëshirën për tu larguar nga Parisi.
Top Channel | 15-Aug-2019 02:04
Tifozët e PSG kanë ofenduar disa herë brazilianin Neymar pasi ai shprehi hapur dëshirën për tu larguar nga Parisi.

PSG kërkon Vinicius dhe Modric si pjesë të negociatave për Neymar
Paris Saint-Germain është i hapur për largimin e Neymar dhe janë dy lojtarë të Real Madrid që ata do të dëshironin të përfshinin në një marrëveshje për transferimin e brazilianit. Ata janë Luka Modric dhe Vinicius ...
BalkanWeb | 14-Aug-2019 23:31
Paris Saint-Germain është i hapur për largimin e Neymar dhe janë dy lojtarë të Real Madrid që ata do të dëshironin të përfshinin në një marrëveshje për transferimin e brazilianit. Ata janë Luka Modric dhe Vinicius ...

22:40 Drejtori i Juventusit: Dybala nuk është as afër largimit nga klubi Drejtori sportiv i Juventusit, Fabio Paratici ka...
Drejtori sportiv i Juventusit, Fabio Paratici ka thënë se nuk ka ndonjë përparim në largimin e mundshëm të sulmuesit argjentinas Paulo Dybala nuk është as afër kalimit të Juventusit. Dybala ishte lidhur me një kalim në ...
Kosova Sot | 14-Aug-2019 22:45
Drejtori sportiv i Juventusit, Fabio Paratici ka thënë se nuk ka ndonjë përparim në largimin e mundshëm të sulmuesit argjentinas Paulo Dybala nuk është as afër kalimit të Juventusit. Dybala ishte lidhur me një kalim në ...

PSG në kundërsulm, kërkon talentin e Real në shkëmbim të Neymar
Sipas të përditshmes spanjolle “AS”, skuadra e Paris Saint Germanin kërkon të përfshijë sulmuesin 19-vjeçar brazilian Vinicius Jr në bisedimet me Real Madrid për transferimin e Neymar te “merengues”. Ai që ka bërë ...
GazetaTema | 14-Aug-2019 21:55
Sipas të përditshmes spanjolle “AS”, skuadra e Paris Saint Germanin kërkon të përfshijë sulmuesin 19-vjeçar brazilian Vinicius Jr në bisedimet me Real Madrid për transferimin e Neymar te “merengues”. Ai që ka bërë ...

Drejtori i Juventusit: Dybala nuk është as afër largimit nga klubi
Drejtori sportiv i Juventusit, Fabio Paratici ka thënë se nuk ka ndonjë përparim në largimin e mundshëm të sulmuesit argjentinas Paulo Dybala nuk është as afër kalimit të Juventusit. Dybala ishte lidhur me një kalim në ...
Gazeta Express | 14-Aug-2019 22:45
Drejtori sportiv i Juventusit, Fabio Paratici ka thënë se nuk ka ndonjë përparim në largimin e mundshëm të sulmuesit argjentinas Paulo Dybala nuk është as afër kalimit të Juventusit. Dybala ishte lidhur me një kalim në ...

Agjenti i Coutinho mbërrin në Barcelona, lojtari drejt largimit
Agjenti i Philippe Coutinho ka mbërritur në Barcelona për të diskutuar largimin e mundshëm të mesfushorit brazilian nga klubi spanjoll, raportojnë mediet iberike, transmeton RTKLive. Barcelona ka vendosur ta shes ...
Flaka | 14-Aug-2019 21:12
Agjenti i Philippe Coutinho ka mbërritur në Barcelona për të diskutuar largimin e mundshëm të mesfushorit brazilian nga klubi spanjoll, raportojnë mediet iberike, transmeton RTKLive. Barcelona ka vendosur ta shes ...

Kosova e jashtëzakonshme në çerekun e parë, pastër ndaj Luksemburgut
Vazhdon edhe më tutje të jetë njëra nga temat më të përfolura. Fjala është për yllin e PSG-së, Neymar, i cili dita-ditës po lidhet me një largim të mundshëm nga “Parku i Princave”, shkruan GazetaBlic . Zyrtarisht, ...
GazetaBlic | 14-Aug-2019 20:52
Vazhdon edhe më tutje të jetë njëra nga temat më të përfolura. Fjala është për yllin e PSG-së, Neymar, i cili dita-ditës po lidhet me një largim të mundshëm nga “Parku i Princave”, shkruan GazetaBlic . Zyrtarisht, ...

Agjenti i Coutinhos në Barcelonë, derisa saga për Neymar vazhdon
Përfaqësuesit e Philippe Coutinhos kanë arritur në Barcelonë për të vazhduar negociatat që rrethojnë largimin e brazilianit nga Katalunia. Giuliano Bertolucci, ka arritur në Barcelonë të mërkurën në mëngjes për të ...
Koha.mk | 14-Aug-2019 20:34
Përfaqësuesit e Philippe Coutinhos kanë arritur në Barcelonë për të vazhduar negociatat që rrethojnë largimin e brazilianit nga Katalunia. Giuliano Bertolucci, ka arritur në Barcelonë të mërkurën në mëngjes për të ...

Alo, jam Leo Messi! “Pleshti” bind Neymar të kthehet te Barcelona
Lionel Messi as që e mendon një skenar që e sheh atë të luajë kundër Neymar si lojtar i Real Madrid. Për këtë arsye, “Pleshti” ka vendosur të zberë vetë në fushë për të bindur sulmuesin brazilian të rikthehet në “Camp ...
BalkanWeb | 14-Aug-2019 15:02
Lionel Messi as që e mendon një skenar që e sheh atë të luajë kundër Neymar si lojtar i Real Madrid. Për këtë arsye, “Pleshti” ka vendosur të zberë vetë në fushë për të bindur sulmuesin brazilian të rikthehet në “Camp ...

E dëshiron Barcelonën, kjo i ndodhi sot Neymarit në PSG
Nuk ka qetësi mes Neymar dhe Paris Saint-Germain. “Esporte Interactivo” raporton se ylli brazilian ka stërvitur sot i vetëm larg nga skuadra kampione e Ligue 1. Kjo ndodh pas kërkesës së tij për largim nga klubi dhe ...
Lajminet | 14-Aug-2019 20:32
Nuk ka qetësi mes Neymar dhe Paris Saint-Germain. “Esporte Interactivo” raporton se ylli brazilian ka stërvitur sot i vetëm larg nga skuadra kampione e Ligue 1. Kjo ndodh pas kërkesës së tij për largim nga klubi dhe ...

Çmendet Barcelona, 80 milion euro dhe Coutinho për të rikthyer Neymar
E kërcënuar nga rivaliteti i Real Madrid, Barcelona ka bërë një ofertë për të rikthyer në Camp Nou brazilianin Neymar.
Top Channel | 14-Aug-2019 07:41
E kërcënuar nga rivaliteti i Real Madrid, Barcelona ka bërë një ofertë për të rikthyer në Camp Nou brazilianin Neymar.

PSG merr masën disiplinore për Neymar
Paris Saint Germain ka vendosur që ta ndëshkojë Neymarin. Sipas “Esporte Interativo”, drejtues të PSG-së kanë marrë vendimin që sulmuesi brazilian të stërvitet më vete dhe jo me skuadrën franceze. Një masë disiplinore ...
Lajmi i Fundit | 14-Aug-2019 20:17
Paris Saint Germain ka vendosur që ta ndëshkojë Neymarin. Sipas “Esporte Interativo”, drejtues të PSG-së kanë marrë vendimin që sulmuesi brazilian të stërvitet më vete dhe jo me skuadrën franceze. Një masë disiplinore ...

Le Parisien: Barça ofron 80 mln euro plus Coutinho për Neymar
Barcelona raportohet se i ka ofruar Paris Saint Germain midis 60 dhe 80 milion euro plus Philippe Coutinho për kartonin e Neymar. Katalanasit janë dëshpërimisht të interesuar për rikthimin e ish-lojtarit të tyre që i la ...
BalkanWeb | 13-Aug-2019 23:05
Barcelona raportohet se i ka ofruar Paris Saint Germain midis 60 dhe 80 milion euro plus Philippe Coutinho për kartonin e Neymar. Katalanasit janë dëshpërimisht të interesuar për rikthimin e ish-lojtarit të tyre që i la ...

Agjenti i Coutinhos në Barcelonë, derisa saga për Neymar vazhdon
Braziliani është lidhur me një kalim këtë verë me dy skuadrat spanjolle që janë në kërkim të tij Përfaqësuesit e Philippe Coutinhos kanë arritur në Barcelonë për të vazhduar negociatat që rrethojnë largimin e ...
TetovaSot | 14-Aug-2019 19:04
Braziliani është lidhur me një kalim këtë verë me dy skuadrat spanjolle që janë në kërkim të tij Përfaqësuesit e Philippe Coutinhos kanë arritur në Barcelonë për të vazhduar negociatat që rrethojnë largimin e ...

E bujshme, avokat i PSG takim në zyrat e Barcelonës
Avokati i Paris Saint-Germain, Juan de Dios Crespo, i cili depozitoi klauzolën prej 222 milion eurosh të Neymar në Barcelona dy vjet më parë, u pa të mbërrijë në Camp Nou të hënën. Presidenti i Barcelona, Josep Maria ...
BalkanWeb | 12-Aug-2019 23:31
Avokati i Paris Saint-Germain, Juan de Dios Crespo, i cili depozitoi klauzolën prej 222 milion eurosh të Neymar në Barcelona dy vjet më parë, u pa të mbërrijë në Camp Nou të hënën. Presidenti i Barcelona, Josep Maria ...

PSG ndalon shitjen e bluzave të Neymar në dyqanet e klubit
Largimi i Neymar nga Paris Saint-Germain duket më i afërt se kurrë dhe si i tillë, kampionët e Ligue 1 duket se kanë ndaluar shitjen e bluzës së brazilianit në dyqanin e klubeve të tyre. Është ylli tjetër i PSG, Kylian ...
BalkanWeb | 12-Aug-2019 23:27
Largimi i Neymar nga Paris Saint-Germain duket më i afërt se kurrë dhe si i tillë, kampionët e Ligue 1 duket se kanë ndaluar shitjen e bluzës së brazilianit në dyqanin e klubeve të tyre. Është ylli tjetër i PSG, Kylian ...

Bayern Munich hyn në garë për mesfushorin e Barcelonës, Coutinho
Bayern Munich ka shprehur interes për Philippe Coutinho, por ata ende nuk kanë hyrë në negociata me Barcelonën për nënshkrimin e brazilianit. Pala katalanase mezi pret ta largojë lojtarin këtë verë i cili synonte të ...
BalkanWeb | 12-Aug-2019 23:17
Bayern Munich ka shprehur interes për Philippe Coutinho, por ata ende nuk kanë hyrë në negociata me Barcelonën për nënshkrimin e brazilianit. Pala katalanase mezi pret ta largojë lojtarin këtë verë i cili synonte të ...

PSG refuzon ofertën e parë të Barçës për Neymar, klubet akoma larg marrëveshjes
Është zhvilluar takimi i parë mes drejtuesve të Paris Saint-Germain dhe atyre të Barcelonës. Megjithatë, dy palët janë akoma shumë larg një marrëveshjeje për transferimin e Neymar te katalanasit. Parisi ka refuzuar ...
GazetaTema | 13-Aug-2019 19:44
Është zhvilluar takimi i parë mes drejtuesve të Paris Saint-Germain dhe atyre të Barcelonës. Megjithatë, dy palët janë akoma shumë larg një marrëveshjeje për transferimin e Neymar te katalanasit. Parisi ka refuzuar ...

PSG kërkon Vinicius dhe para për Neymar
Drejtori sportiv i skuadrës nga Parc des Prices, Leonardo është një tifozë i lojtarit dhe e sheh atë si një antitezë te Neymarit jashtë fushës por bordi i Bernabeut refuzon ta largon atë Negocitat tripalëshe për ...
TetovaSot | 14-Aug-2019 19:02
Drejtori sportiv i skuadrës nga Parc des Prices, Leonardo është një tifozë i lojtarit dhe e sheh atë si një antitezë te Neymarit jashtë fushës por bordi i Bernabeut refuzon ta largon atë Negocitat tripalëshe për ...

Parisi i kërkon të shporret, për Neymar ka një “El Clasico” në merkato
I gjithë Parisi po “zien” për çështjen “Neymar”. Qëndrimi i sulmuesit brazilian në kryeqytetin francez është i pamundur dhe kjo u kuptua qartë edhe gjatë përballjes së parë të kampionatit, e fituar thellë 3-0 ndaj ...
GazetaTema | 12-Aug-2019 20:05
I gjithë Parisi po “zien” për çështjen “Neymar”. Qëndrimi i sulmuesit brazilian në kryeqytetin francez është i pamundur dhe kjo u kuptua qartë edhe gjatë përballjes së parë të kampionatit, e fituar thellë 3-0 ndaj ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved