ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 09/12/2019 20:14

E bleu 60 mln euro, Reali pendohet për Joviç, e nxjerr në shitje

E bleu 60 mln euro, Reali pendohet për Joviç, e nxjerr në shitje
mapo.al Duhet të ishte kapërcimi i madh në karrierë, por vetëm dy muaj nga transferimi te Real Madrid për 60 milion euro, Luca Joviç është nxjerrë sërish në shitje. Sipas mediave spanjolle, sulmuesi serb nuk e ka bindur ...
Mapo | 14-Aug-2019 17:38
mapo.al Duhet të ishte kapërcimi i madh në karrierë, por vetëm dy muaj nga transferimi te Real Madrid për 60 milion euro, Luca Joviç është nxjerrë sërish në shitje. Sipas mediave spanjolle, sulmuesi serb nuk e ka bindur ...

“I velur” me Championsin, Zidane: Prioritet i Realit këtë vit, titulli kampion
Real Madridi do ta nisë të shtunën sezonin e ti, në “Balaidos”, përballë Celta Vigos. 6 sezonet e fundit kanë qëne një sukses absolut për “Los Blancos” në Champions League, ku në këtë hapësirë kohore madrilenët kanë ...
GazetaTema | 14-Aug-2019 17:30
Real Madridi do ta nisë të shtunën sezonin e ti, në “Balaidos”, përballë Celta Vigos. 6 sezonet e fundit kanë qëne një sukses absolut për “Los Blancos” në Champions League, ku në këtë hapësirë kohore madrilenët kanë ...

Zinedine Zidane është ‘në prag’ të dorëheqjes nga Real Madridi pas dështimit të transferimit të Paul Pogbas
Zinedine Zidane raportohet se është në prag të dorëheqjes si trajner i Real Madridit, pas dështimit të klubit për të nënshkruar me mesfushorin e Manchester United, Paul Pogba. Gazetari spanjoll Diego Torres ka folur ...
Telegrafi | 14-Aug-2019 18:41
Zinedine Zidane raportohet se është në prag të dorëheqjes si trajner i Real Madridit, pas dështimit të klubit për të nënshkruar me mesfushorin e Manchester United, Paul Pogba. Gazetari spanjoll Diego Torres ka folur ...

Dështimi i madh në merkato, Real nxjerr në shitje sulmuesin serb
Duhet të ishte kapërcimi i madh në karrierë, por vetëm dy muaj nga transferimi te Real Madrid për 60 milion euro, Luca Jovic është nxjerrë sërish në shitje. Sipas mediave spanjolle, sulmuesi serb nuk e ka bindur aspak ...
BalkanWeb | 14-Aug-2019 13:01
Duhet të ishte kapërcimi i madh në karrierë, por vetëm dy muaj nga transferimi te Real Madrid për 60 milion euro, Luca Jovic është nxjerrë sërish në shitje. Sipas mediave spanjolle, sulmuesi serb nuk e ka bindur aspak ...

Fitimi i La Ligas është prioritet i Zidanet këtë sezon
Real Madridi fillon sezonin 2019/20 këtë të shtunë me një ndeshje kundër Celta Vigos në La Liga, garë që Zinedine Zidane e ka shënuar si përparësi për këtë sezon. Liga e Kampionëve është thelbi i Real Madridit, por ...
Telegrafi | 14-Aug-2019 15:16
Real Madridi fillon sezonin 2019/20 këtë të shtunë me një ndeshje kundër Celta Vigos në La Liga, garë që Zinedine Zidane e ka shënuar si përparësi për këtë sezon. Liga e Kampionëve është thelbi i Real Madridit, por ...

Zidane është ‘në prag’ të dorëheqjes nga Reali pas dështimit të transferimit të Pogbas
Zinedine Zidane raportohet se është në prag të dorëheqjes si trajner i Real Madridit, pas dështimit të klubit për të nënshkruar me mesfushorin e Manchester United, Paul Pogba. Gazetari spanjoll Diego Torres ka folur ...
Koha.mk | 14-Aug-2019 19:54
Zinedine Zidane raportohet se është në prag të dorëheqjes si trajner i Real Madridit, pas dështimit të klubit për të nënshkruar me mesfushorin e Manchester United, Paul Pogba. Gazetari spanjoll Diego Torres ka folur ...

Reali pendohet për Joviç, e nxjerr në shitje
Duhet të ishte kapërcimi i madh në karrierë, por vetëm dy muaj nga transferimi te Real Madrid për 60 milion euro, Luca Joviç është nxjerrë sërish në shitje. Sipas mediave spanjolle, sulmuesi serb nuk e ka bindur aspak ...
Koha.mk | 14-Aug-2019 19:36
Duhet të ishte kapërcimi i madh në karrierë, por vetëm dy muaj nga transferimi te Real Madrid për 60 milion euro, Luca Joviç është nxjerrë sërish në shitje. Sipas mediave spanjolle, sulmuesi serb nuk e ka bindur aspak ...

Napoli e Atletico nuk heqin dorë nga James
Napoli dhe Atletico Madrid nuk e kanë plan të heqin dorë nga mesfushori i Real Madridit, James Rodriguez. Pas lëndimit të Marco Asensios në ndeshjen kundër Arsenalit, klubi madrilen ka thënë se nuk dëshiron ta shesë, ...
Indeks Online | 14-Aug-2019 19:20
Napoli dhe Atletico Madrid nuk e kanë plan të heqin dorë nga mesfushori i Real Madridit, James Rodriguez. Pas lëndimit të Marco Asensios në ndeshjen kundër Arsenalit, klubi madrilen ka thënë se nuk dëshiron ta shesë, ...

Zinedine Zidane është 'në prag' të dorëheqjes nga Real Madridi pas dështimit të transferimit të Paul Pogbas
Zinedine Zidane raportohet se është në prag të dorëheqjes si trajner i Real Madridit, pas dështimit të klubit për të nënshkruar me mesfushorin e Manchester United, Paul Pogba. Gazetari spanjoll Diego Torres ka folur ...
E Dua Sportin | 14-Aug-2019 19:00
Zinedine Zidane raportohet se është në prag të dorëheqjes si trajner i Real Madridit, pas dështimit të klubit për të nënshkruar me mesfushorin e Manchester United, Paul Pogba. Gazetari spanjoll Diego Torres ka folur ...

Shaqiri gati për Chelsean, inkuadrimi i tij në mëdyshje
Madridi gati me ofertën e re për yllin e PSG-së, Neymar. Trajneri i “Los Blancos”, Zinedine Zidan, është i gatshëm për të sakrifikuar Vinicius Jr, për të transferuar në ekip kapitenin e Brazilit, Neymar. Reali është ...
GazetaBlic | 14-Aug-2019 18:35
Madridi gati me ofertën e re për yllin e PSG-së, Neymar. Trajneri i “Los Blancos”, Zinedine Zidan, është i gatshëm për të sakrifikuar Vinicius Jr, për të transferuar në ekip kapitenin e Brazilit, Neymar. Reali është ...

Reali e largon pas vetëm dy muajve serbin që i kushtoi 60 milionë euro
Mund të duket e pabesueshme, por Luka Joviç mund të largohet nga Real Madrid, vetëm dy muaj pas transferimit në ‘Santiago Bernabeu’. Reprezentuesi serb i transferuar te Real Madrid për 60 milionë euro nga Eintracht ...
Albportali | 14-Aug-2019 18:20
Mund të duket e pabesueshme, por Luka Joviç mund të largohet nga Real Madrid, vetëm dy muaj pas transferimit në ‘Santiago Bernabeu’. Reprezentuesi serb i transferuar te Real Madrid për 60 milionë euro nga Eintracht ...

Reali pendohet për Joviç, e nxjerr në shitje
Duhet të ishte kapërcimi i madh në karrierë, por vetëm dy muaj nga transferimi te Real Madrid për 60 milion euro, Luca Joviç është nxjerrë sërish në shitje. Sipas mediave spanjolle, sulmuesi serb nuk e ka bindur aspak ...
Lajmi i Fundit | 14-Aug-2019 18:05
Duhet të ishte kapërcimi i madh në karrierë, por vetëm dy muaj nga transferimi te Real Madrid për 60 milion euro, Luca Joviç është nxjerrë sërish në shitje. Sipas mediave spanjolle, sulmuesi serb nuk e ka bindur aspak ...

Prioriteti kryesor i Zidane është La Liga
Trajneri i Real Madridit, Zinedine Zidane ka deklaruar se prioriteti kryesor për këtë sezon është triumfi në La Liga. ”Gjithmonë e kam theksuar se prioriteti [...]
VeqSport | 14-Aug-2019 17:58
Trajneri i Real Madridit, Zinedine Zidane ka deklaruar se prioriteti kryesor për këtë sezon është triumfi në La Liga. ”Gjithmonë e kam theksuar se prioriteti [...]

E ardhmja e Neymar mund të vendoset mbrenda 48 orëve
Neymar vazhdon të jetë emri më i përfolur i kësaj merkatoje. Braziliani e do rikthimin te Barcelona dhe tanimë e dini se bisedimet mes Katalunasve [...]
VeqSport | 14-Aug-2019 17:51
Neymar vazhdon të jetë emri më i përfolur i kësaj merkatoje. Braziliani e do rikthimin te Barcelona dhe tanimë e dini se bisedimet mes Katalunasve [...]

PSG-ja kërkon para dhe Viniciusin për Neymarin
Telenovela rreth së ardhmes së yllit brazilian, Neymar po vazhdon tash e sa javë dhe duket se kjo do të vazhdojë edhe në ditët në vazhdim. Mediumet franceze dhe spanjolle, sulmuesin e dërgojnë herë te Real Madridi e ...
Telegrafi | 14-Aug-2019 14:23
Telenovela rreth së ardhmes së yllit brazilian, Neymar po vazhdon tash e sa javë dhe duket se kjo do të vazhdojë edhe në ditët në vazhdim. Mediumet franceze dhe spanjolle, sulmuesin e dërgojnë herë te Real Madridi e ...

Zidane në prag të dorëheqjes nga Reali
Zinedine Zidane është në prag të dorëheqjes si trajner në Real Madrid. Trajneri i Real Madridit, Zinedine Zidane është në prag të dorëheqjes pas dështimit të klubit për transferimin e mesfushorit të Manchester United, ...
EkonomiaOnline | 14-Aug-2019 17:51
Zinedine Zidane është në prag të dorëheqjes si trajner në Real Madrid. Trajneri i Real Madridit, Zinedine Zidane është në prag të dorëheqjes pas dështimit të klubit për transferimin e mesfushorit të Manchester United, ...

E bleu këtë verë, por Real Madridi po mendon ta huazojë menjëherë Jovicin
Parasezoni ka qenë i vështirë për të gjithë në Real Madrid dhe këtu përfshihet edhe sulmuesi i ri, Luka Jovic, i cili nuk ka shënuar ende për klubin e tij të ri. Paraqitjet jo edhe aq mbresëlënëse të sulmuesit serb ...
TetovaSot | 14-Aug-2019 17:41
Parasezoni ka qenë i vështirë për të gjithë në Real Madrid dhe këtu përfshihet edhe sulmuesi i ri, Luka Jovic, i cili nuk ka shënuar ende për klubin e tij të ri. Paraqitjet jo edhe aq mbresëlënëse të sulmuesit serb ...

Zidane, afër të japë dorëheqje nga Real Madridi
Real Madridi pritet të bëjë ende punë gjatë këtij afati kalimtar të verës, mirëpo dështimi për ta transferuar mesfushorin e Manchester Unitedit, Paul Pogban, ka bërë që Zinedine Zidane ta shqyrtojë mundësinë e dhënies ...
TetovaSot | 14-Aug-2019 17:35
Real Madridi pritet të bëjë ende punë gjatë këtij afati kalimtar të verës, mirëpo dështimi për ta transferuar mesfushorin e Manchester Unitedit, Paul Pogban, ka bërë që Zinedine Zidane ta shqyrtojë mundësinë e dhënies ...

Nëse nuk ndodh kjo, Zidane jep dorëheqje si trajner në Real Madrid
Trajneri i Real Madridit, Zinedine Zidane është në prag të dorëheqjes pas dështimit të klubit për transferimin e mesfushorit të Manchester United, Paul Pogba, ka bërë të ditur gazetari i “El Pais”, Diego Torres. ...
Lajminet | 14-Aug-2019 17:30
Trajneri i Real Madridit, Zinedine Zidane është në prag të dorëheqjes pas dështimit të klubit për transferimin e mesfushorit të Manchester United, Paul Pogba, ka bërë të ditur gazetari i “El Pais”, Diego Torres. ...

Fitimi i La Ligas është prioritet i Zidanet këtë sezon
Real Madridi fillon sezonin 2019/20 këtë të shtunë me një ndeshje kundër Celta Vigos në La Liga, garë që Zinedine Zidane e ka shënuar si përparësi për këtë sezon. Liga e Kampionëve është thelbi i Real Madridit, por ...
E Dua Sportin | 14-Aug-2019 16:59
Real Madridi fillon sezonin 2019/20 këtë të shtunë me një ndeshje kundër Celta Vigos në La Liga, garë që Zinedine Zidane e ka shënuar si përparësi për këtë sezon. Liga e Kampionëve është thelbi i Real Madridit, por ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved