ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 21/08/2019 07:01

Video/ Ja momenti i arrestimit të shumëkërkuarit nga Shkodra!

Video/ Ja momenti i arrestimit të shumëkërkuarit nga Shkodra!
Policia ka parandaluar një vrasje në Tiranë edhe ka vënë në pranga, Sadetin Erkoçeviq, person me rrezikshmëri të lartë. Mbrëmë rreth orës 20:50 policia ka marrë njoftim nga ana e shërbimeve të Seksionit të Hetimit të ...
Dritare | 14-Aug-2019 11:37
Policia ka parandaluar një vrasje në Tiranë edhe ka vënë në pranga, Sadetin Erkoçeviq, person me rrezikshmëri të lartë. Mbrëmë rreth orës 20:50 policia ka marrë njoftim nga ana e shërbimeve të Seksionit të Hetimit të ...

Kush është “killeri” shkodran që u kap mbrëmë në Tiranë
Policia arrestoi mbrëmë një 28 vjeçar të rrezikshëm nga Shkodra, i cili kishte ardhur në kryeqytet për të kryer një vrasje. Policia bëri me dije se i kapi atij edhe një armë, me të cilën do të bënte vrasjen. I ...
Lajmi i Fundit | 14-Aug-2019 11:13
Policia arrestoi mbrëmë një 28 vjeçar të rrezikshëm nga Shkodra, i cili kishte ardhur në kryeqytet për të kryer një vrasje. Policia bëri me dije se i kapi atij edhe një armë, me të cilën do të bënte vrasjen. I ...

Parandalohet vrasja në Tiranë, arrestohet i shumëkërkuari/ VIDEO
Policia e Tiranës ka arritur të parandalojë një vrasje dhe të arrestojë një person shumë të kërkuar me rrezikshmëri të lartë shoqërore. Shtetasi i arrestuar është Sadetin Erkoçeviq, 28 vjeç, lindur dhe banues në ...
VizionPlus | 14-Aug-2019 10:53
Policia e Tiranës ka arritur të parandalojë një vrasje dhe të arrestojë një person shumë të kërkuar me rrezikshmëri të lartë shoqërore. Shtetasi i arrestuar është Sadetin Erkoçeviq, 28 vjeç, lindur dhe banues në ...

Parandalohet vrasja në Tiranë, arrestohet i shumëkërkuari (VIDEO)
Policia e Shtetit njoftoi sot se ka ndaluar një person shumë të rrezikshëm dhe ka bërë të mundur parandalimin e një krimi në Tiranë. Gjithçka, falë qytetarëve të Tiranës. Mbrëmë, pasi është marrë njoftimi nga qytetarët ...
Lapsi | 14-Aug-2019 10:53
Policia e Shtetit njoftoi sot se ka ndaluar një person shumë të rrezikshëm dhe ka bërë të mundur parandalimin e një krimi në Tiranë. Gjithçka, falë qytetarëve të Tiranës. Mbrëmë, pasi është marrë njoftimi nga qytetarët ...

Video e arrestimit të Erkoçeviq, i dyshuar si bashkëpunëtor i afërt i Bajrave
Sadetin Erkoçeviq është arrestuar mbrëmë pranë zonës së Liqenit Artificial në Tiranë. 28 vjeçari ishte në kërkim për shkak të një dënimi me 20 vite burg për vrasje dhe sipas policisë dje dyshohej se do të vriste sërish.
Top Channel | 14-Aug-2019 10:49
Sadetin Erkoçeviq është arrestuar mbrëmë pranë zonës së Liqenit Artificial në Tiranë. 28 vjeçari ishte në kërkim për shkak të një dënimi me 20 vite burg për vrasje dhe sipas policisë dje dyshohej se do të vriste sërish.

Video/ Po planifikonte vrasjen, ku e kishte fshehur armën shkodrani
mapo.al Policia e Shtetit ka publikuar pamjet nga arrestimi i 28-vjeçarit Sadetin Erkoçeviq, i cili cilësohet si person me rrezikshmëri të lartë shoqërore. I riu u arrestua mbrëmjen e djeshme në kryeqytet, në rrugën ...
Mapo | 14-Aug-2019 10:53
mapo.al Policia e Shtetit ka publikuar pamjet nga arrestimi i 28-vjeçarit Sadetin Erkoçeviq, i cili cilësohet si person me rrezikshmëri të lartë shoqërore. I riu u arrestua mbrëmjen e djeshme në kryeqytet, në rrugën ...

Policia parandaloi krimin, kush është i riu që u arrestua
Sadetin Erkoçeviq u ndalua të martën nga policia e Tiranës pasi dyshohej se do të kryente një krim të rëndë në kryeqytet. 28-vjeçari nuk është një emër i panjohur për drejtësinë shqiptare. Ai ishte shpallur në kërkim ...
ABCNews | 14-Aug-2019 10:51
Sadetin Erkoçeviq u ndalua të martën nga policia e Tiranës pasi dyshohej se do të kryente një krim të rëndë në kryeqytet. 28-vjeçari nuk është një emër i panjohur për drejtësinë shqiptare. Ai ishte shpallur në kërkim ...

Shmanget vrasja në Tiranë, arrestohet i shumëkërkuari
Policia e Tiranës ka bërë të mundur arrestimin e shtetasit Sadetin Erkoçeviq, 28 vjeç, lindur dhe banues në Shkodër, i cili në kërkim për shkak se është dënuar me 20 vite burg për vrasje dhe plagosje. Ka qenë një ...
GazetaTema | 14-Aug-2019 10:40
Policia e Tiranës ka bërë të mundur arrestimin e shtetasit Sadetin Erkoçeviq, 28 vjeç, lindur dhe banues në Shkodër, i cili në kërkim për shkak se është dënuar me 20 vite burg për vrasje dhe plagosje. Ka qenë një ...

VIDEO/Gati për vrasjen, ku e kishte fshehur armën shkodrani
Policia e Shtetit ka publikuar pamjet nga arrestimi i 28-vjeçarit Sadetin Erkoçeviq, i cili cilësohet si person me rrezikshmëri të lartë shoqërore. I riu u arrestua mbrëmjen e djeshme në kryeqytet, në rrugën ‘Bilal ...
BalkanWeb | 14-Aug-2019 10:39
Policia e Shtetit ka publikuar pamjet nga arrestimi i 28-vjeçarit Sadetin Erkoçeviq, i cili cilësohet si person me rrezikshmëri të lartë shoqërore. I riu u arrestua mbrëmjen e djeshme në kryeqytet, në rrugën ‘Bilal ...

Foto/ Ja shkodrani i rrezikshëm që u kap në Tiranë, vrau më 2014
Policia e Shtetit ka arrestuar sot një shtetas me rrezikshmëri të lartë për sigurinë. Raportohet se është ndaluar 28-vjeçari Sadetin Erkoçeviq, duke parandaluar një vrasje në Tiranë. Por, kush është 28-vjeçari nga ...
BalkanWeb | 14-Aug-2019 10:31
Policia e Shtetit ka arrestuar sot një shtetas me rrezikshmëri të lartë për sigurinë. Raportohet se është ndaluar 28-vjeçari Sadetin Erkoçeviq, duke parandaluar një vrasje në Tiranë. Por, kush është 28-vjeçari nga ...

Shmanget vrasja në Tiranë, i dënuari me 20 vite burg arrestohet përpara ekzekutimit
Policia e Tiranës ka bërë të mundur arrestimin e shtetasit Sadetin Erkoçeviq, 28 vjeç, lindur dhe banues në Shkodër, i cili në kërkim për shkak se është dënuar me 20 vite burg për vrasje dhe plagosje. Ka qenë një ...
Top Channel | 14-Aug-2019 10:23
Policia e Tiranës ka bërë të mundur arrestimin e shtetasit Sadetin Erkoçeviq, 28 vjeç, lindur dhe banues në Shkodër, i cili në kërkim për shkak se është dënuar me 20 vite burg për vrasje dhe plagosje. Ka qenë një ...

Parandalohet vrasja në Tiranë, arrestohet i shumëkërkuari (Emri)
Parandalohet një vrasje, ndërsa është vënë në pranga një person i rrezikshëm në Tiranë. Bëhet fjale per shtetasin Sadetin Erkoçeviq. Zëdhënësi i Policisë Gent Mullaji në një konferencë për mediat tha se personi i ...
BalkanWeb | 14-Aug-2019 10:10
Parandalohet një vrasje, ndërsa është vënë në pranga një person i rrezikshëm në Tiranë. Bëhet fjale per shtetasin Sadetin Erkoçeviq. Zëdhënësi i Policisë Gent Mullaji në një konferencë për mediat tha se personi i ...

Shmanget vrasja në Tiranë, i dënuari me 20 vite burg arrestohet përpara ekzekutimit të radhës
Ka qenë një telefonatë në polici që ka çuar në arrestimin e 28 vjeçarit dhe që, sipas autoriteteve, ka shmangur një tjetër vrasje. Rreth orës 20:50 është marrë njoftimi së në rrugën “Bilal Xhaferi”, pranë liqenit ...
Lajminet | 14-Aug-2019 10:49
Ka qenë një telefonatë në polici që ka çuar në arrestimin e 28 vjeçarit dhe që, sipas autoriteteve, ka shmangur një tjetër vrasje. Rreth orës 20:50 është marrë njoftimi së në rrugën “Bilal Xhaferi”, pranë liqenit ...

Trafikonte armë Serbi-Kosovë-Shqipëri, pranga 51-vjeçarit
ELBASAN Një person u arrestua këtë të martë në Elbasan, pasi dyshohet se trafikonte armë. I arrestuari është një 51-vjeçar nga Kosova. Policia thotë se ai trafikonte armë në intinerarin Serbi – Kosovë – Shqipëri. ...
BalkanWeb | 13-Aug-2019 17:42
ELBASAN Një person u arrestua këtë të martë në Elbasan, pasi dyshohet se trafikonte armë. I arrestuari është një 51-vjeçar nga Kosova. Policia thotë se ai trafikonte armë në intinerarin Serbi – Kosovë – Shqipëri. ...

Trafikonte armë nga Serbia në Kosovë për në Shqipëri, pranga 51 vjeçarit
Një 51-vjeçar nga Kosova është arrestuar nga policia, ndërsa janë sekuestruar edhe 19 pistoleta të kalibrave të ndryshëm, 400 fishekë luftarak dhe 1.6 kilogramë tritol TNT.
Top Channel | 13-Aug-2019 17:41
Një 51-vjeçar nga Kosova është arrestuar nga policia, ndërsa janë sekuestruar edhe 19 pistoleta të kalibrave të ndryshëm, 400 fishekë luftarak dhe 1.6 kilogramë tritol TNT.

VIDEO: Trafik armësh nga Serbia në Shqipëri, arrestohet kosovari me 19 pistoleta e tritol
Një shtetas kosovar është arrestuar në Elbasan, i cili trafikonte armë dhe municione nga Serbia në drejtim të Shqipërisë. Policia ka bërë të ditur se ka vënë në pranga shtetasin Y. A., 51 vjeç, lindur në Kacandoll dhe ...
GazetaTema | 13-Aug-2019 17:56
Një shtetas kosovar është arrestuar në Elbasan, i cili trafikonte armë dhe municione nga Serbia në drejtim të Shqipërisë. Policia ka bërë të ditur se ka vënë në pranga shtetasin Y. A., 51 vjeç, lindur në Kacandoll dhe ...

Kapet “killeri” nga Shkodra, do të vriste mbrëmë në Tiranë
Policia e Tiranës ka bërë të mundur arrestimin e shtetasit Sadetin Erkoçeviq, 28 vjeç, lindur dhe banues në Shkodër, i cili ishte në kërkim për shkak se është dënuar me 20 vite burg për vrasje. Ka qenë një telefonatë në ...
TetovaSot | 14-Aug-2019 10:34
Policia e Tiranës ka bërë të mundur arrestimin e shtetasit Sadetin Erkoçeviq, 28 vjeç, lindur dhe banues në Shkodër, i cili ishte në kërkim për shkak se është dënuar me 20 vite burg për vrasje. Ka qenë një telefonatë në ...

Shmanget vrasja në Tiranë, arrestohet i shumëkërkuari (Emri)
Policia e Tiranës ka bërë të mundur arrestimin e shtetasit Sadetin Erkoçeviq, 28 vjeç, lindur dhe banues në Shkodër, i cili në kërkim për shkak se është dënuar me 20 vite burg për vrasje dhe plagosje. Ka qenë një ...
Gazeta Dita | 14-Aug-2019 10:32
Policia e Tiranës ka bërë të mundur arrestimin e shtetasit Sadetin Erkoçeviq, 28 vjeç, lindur dhe banues në Shkodër, i cili në kërkim për shkak se është dënuar me 20 vite burg për vrasje dhe plagosje. Ka qenë një ...

Armë luftarake, municion e lëndë shpërthyese, arrestohet kosovari
Drejtoria Hetimore Qendrore pranë Deparatamentit të Policisë Kriminale ka finalizuar operacionin policor “Papër”, nga ku goditi një rast të trafikimit të armëve luftarake dhe lëndëve eksplozive . Operacioni u zhvillua ...
VizionPlus | 13-Aug-2019 18:19
Drejtoria Hetimore Qendrore pranë Deparatamentit të Policisë Kriminale ka finalizuar operacionin policor “Papër”, nga ku goditi një rast të trafikimit të armëve luftarake dhe lëndëve eksplozive . Operacioni u zhvillua ...

Armë dhe tritol nga Serbia, arrestohet 51-vjeçari nga Kosova
Publikohen pamjet e operacionit policor “Papër”, ku edhe u ndalua shtetasi 51-vjeçar nga Kosova nën akuzën e trafikut të armëve dhe municioneve. Njoftimi i Policisë: Sekuestrohen 19 pistoleta të kalibrave të ndryshëm, ...
Telegraf | 13-Aug-2019 17:55
Publikohen pamjet e operacionit policor “Papër”, ku edhe u ndalua shtetasi 51-vjeçar nga Kosova nën akuzën e trafikut të armëve dhe municioneve. Njoftimi i Policisë: Sekuestrohen 19 pistoleta të kalibrave të ndryshëm, ...

123
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved