ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 06/12/2019 17:23

Vdekja e të atit regjisor, Kostandin Xhuvani kërkon leje nga burgu

Vdekja e të atit regjisor, Kostandin Xhuvani kërkon leje nga burgu
mapo.al Sot u nda nga jeta në Romë në moshën 55-vjeçare regjisori Gjergj Xhuvani. Ai ndërroi jetë pas një ataku kardiak. Djali i tij Kostandin Xhuvani, i cili ndodhet në burg për vrasje të katërfishtë ka bërë kërkesë ...
Mapo | 14-Aug-2019 20:09
mapo.al Sot u nda nga jeta në Romë në moshën 55-vjeçare regjisori Gjergj Xhuvani. Ai ndërroi jetë pas një ataku kardiak. Djali i tij Kostandin Xhuvani, i cili ndodhet në burg për vrasje të katërfishtë ka bërë kërkesë ...

Gjergj Xhuvani ndahet nga jeta, i biri kërkon leje nga burgu për varrimin e të atit
Djali i skenaristit dhe producentit shqiptar, Gjergj Xhuvani, Konstandin Xhuvani ka kërkuar leje nga drejtoria e Burgjeve për të marrë pjesë në varrimin e të atit. Kostandin Xhuvani, ndodhet në burg për vrasje të ...
GazetaTema | 14-Aug-2019 19:28
Djali i skenaristit dhe producentit shqiptar, Gjergj Xhuvani, Konstandin Xhuvani ka kërkuar leje nga drejtoria e Burgjeve për të marrë pjesë në varrimin e të atit. Kostandin Xhuvani, ndodhet në burg për vrasje të ...

Rama për ndarjen nga jeta të Gjergj Xhuvanit: S’kam fjalë
Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama ka reaguar mbi ndarjen nga jeta të regjisorit Gjergj Xhuvani, i cili u shua në moshën 55-vjeçare në një spital të Italisë.
Top Channel | 14-Aug-2019 19:20
Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama ka reaguar mbi ndarjen nga jeta të regjisorit Gjergj Xhuvani, i cili u shua në moshën 55-vjeçare në një spital të Italisë.

Ndarja nga jeta e regjisorit Gjergj Xhuvani, Rama: S’kam fjalë
mapo.al Kinematografia shqiptare mori një goditje të rëndë ditën e sotme. Skenaristi dhe producenti i famshëm Gjergj Xhuvani u nda nga jeta në moshën 56-vjeçare. Për ndarjen nga jeta të Xhuvanit ka reaguar edhe ...
Mapo | 14-Aug-2019 19:24
mapo.al Kinematografia shqiptare mori një goditje të rëndë ditën e sotme. Skenaristi dhe producenti i famshëm Gjergj Xhuvani u nda nga jeta në moshën 56-vjeçare. Për ndarjen nga jeta të Xhuvanit ka reaguar edhe ...

Ndarja nga jeta e regjisorit, Rama mesazh ngushëllimi: S’kam fjalë
Kryeministri Edi Rama ka shprehur ngushëllimet për familjarët, miqtë, shokët dhe kolegët e regjisorit Gjergj Xhuvani, i cili u nda sot nga jeta në një spital në Romë të Italisë. Shefi i qeverisë thotë se iu deshën ...
BalkanWeb | 14-Aug-2019 19:17
Kryeministri Edi Rama ka shprehur ngushëllimet për familjarët, miqtë, shokët dhe kolegët e regjisorit Gjergj Xhuvani, i cili u nda sot nga jeta në një spital në Romë të Italisë. Shefi i qeverisë thotë se iu deshën ...

Edi Rama: Mu deshën minuta të tëra ta besoja se ishte i vërtetë lajmi i humbjes së Gjergjit, s’kam fjalë…
Kryeministri Edi Rama ka reaguar pas humbjes së regjisorit Gjergj Xhuvani, që ndërroi jetë në mënyrë të papritur në moshën 56-vjeçare. “O Zot! U deshën minuta të tëra ta besoja se ishte i vërtetë lajmi i humbjes së ...
GazetaTema | 14-Aug-2019 19:20
Kryeministri Edi Rama ka reaguar pas humbjes së regjisorit Gjergj Xhuvani, që ndërroi jetë në mënyrë të papritur në moshën 56-vjeçare. “O Zot! U deshën minuta të tëra ta besoja se ishte i vërtetë lajmi i humbjes së ...

Vdekja e Gjergj Xhuvanit/ I biri kërkon leje nga burgu për varrimin e të atit
Djali i skenaristit dhe producentit shqiptar, Gjergj Xhuvani, Konstandin Xhuvani ka kërkuar leje nga drejtoria e Burgjeve për të marrë pjesë në varrimin e të atit.
Top Channel | 14-Aug-2019 18:45
Djali i skenaristit dhe producentit shqiptar, Gjergj Xhuvani, Konstandin Xhuvani ka kërkuar leje nga drejtoria e Burgjeve për të marrë pjesë në varrimin e të atit.

Rama: Gjergj Xhuvani, nuk i çeli më sytë pasi përfundoi filmin e ri
Kryeministri i Shqipërisë Edi Rama ka reaguar në lidhje me ndarjen nga jeta të regjisorit Gjergj Xhuvani. Në reagimin e tij Rama shkruan se e kishte të vështirë ta besonte humbjen e mikut të tij regjisorit Xhuvani. “O ...
VizionPlus | 14-Aug-2019 19:18
Kryeministri i Shqipërisë Edi Rama ka reaguar në lidhje me ndarjen nga jeta të regjisorit Gjergj Xhuvani. Në reagimin e tij Rama shkruan se e kishte të vështirë ta besonte humbjen e mikut të tij regjisorit Xhuvani. “O ...

Vdekja e babait, Kostandin Xhuvani kërkesë për leje nga burgu
Sot u nda nga jeta në Romë në moshën 55-vjeçare regjisori Gjergj Xhuvani. Ai ndërroi jetë pas një ataku kardiak. Djali i tij Kostandin Xhuvani, i cili ndodhet në burg për vrasje të katërfishtë ka bërë kërkesë për leje ...
BalkanWeb | 14-Aug-2019 18:28
Sot u nda nga jeta në Romë në moshën 55-vjeçare regjisori Gjergj Xhuvani. Ai ndërroi jetë pas një ataku kardiak. Djali i tij Kostandin Xhuvani, i cili ndodhet në burg për vrasje të katërfishtë ka bërë kërkesë për leje ...

Rama i trishtuar për vdekjen e Gjergji Xhuvanit: O Zot! U deshën minuta të tëra ta besoja
Kryeminstri Edi Rama ka shprehur hidhërimin për ndarjen nga jeta të regjisorit Gjergj Xhuvani. Rama shprehet se i është dashur, minuta të tëra të besonte se ishte i vërtetë lajmi i vdekjes së tij. “O Zot! U deshën ...
ABCNews | 14-Aug-2019 19:49
Kryeminstri Edi Rama ka shprehur hidhërimin për ndarjen nga jeta të regjisorit Gjergj Xhuvani. Rama shprehet se i është dashur, minuta të tëra të besonte se ishte i vërtetë lajmi i vdekjes së tij. “O Zot! U deshën ...

Vdekja e regjisorit shqiptar, i biri kërkon leje nga burgu për varrimin e të atit
Djali i skenaristit dhe producentit shqiptar, Gjergj Xhuvani, Konstandin Xhuvani ka kërkuar leje nga drejtoria e Burgjeve për të marrë pjesë në varrimin e të atit. Kostandin Xhuvani, ndodhet në burg për vrasje të ...
Albportali | 14-Aug-2019 22:38
Djali i skenaristit dhe producentit shqiptar, Gjergj Xhuvani, Konstandin Xhuvani ka kërkuar leje nga drejtoria e Burgjeve për të marrë pjesë në varrimin e të atit. Kostandin Xhuvani, ndodhet në burg për vrasje të ...

Vdekja e regjisorit shqiptar, i biri kërkon leje nga burgu për varrimin e të atit
Djali i skenaristit dhe producentit shqiptar, Gjergj Xhuvani, Konstandin Xhuvani ka kërkuar leje nga drejtoria e Burgjeve për të marrë pjesë në varrimin e të atit. Kostandin Xhuvani, ndodhet në burg për vrasje të ...
Alsat-M | 14-Aug-2019 21:04
Djali i skenaristit dhe producentit shqiptar, Gjergj Xhuvani, Konstandin Xhuvani ka kërkuar leje nga drejtoria e Burgjeve për të marrë pjesë në varrimin e të atit. Kostandin Xhuvani, ndodhet në burg për vrasje të ...

Rama për ndarjen nga jeta të Gjergj Xhuvanit: S’kam fjalë
Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama ka reaguar mbi ndarjen nga jeta të regjisorit Gjergj Xhuvani, i cili u shua në moshën 55-vjeçare në një spital të Italisë. Përmes një postimi në Facebook, Rama shkruan: “O Zot! U ...
Arbresh | 14-Aug-2019 21:01
Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama ka reaguar mbi ndarjen nga jeta të regjisorit Gjergj Xhuvani, i cili u shua në moshën 55-vjeçare në një spital të Italisë. Përmes një postimi në Facebook, Rama shkruan: “O Zot! U ...

Rama: M’u deshën minuta të tëra, ta besoja vdekjen e Gjergj Xhuvanit!
Kryeministri i vendit Edi Rama, ka reaguar për vdekjen e regjisorit të njohur Gjergj Xhuvani. Përmes një postimi në Facebook, Rama shprehet i trishtuar për humbjen e tij, duke thënë se, iu deshën disa minuta për ta ...
Dritare | 14-Aug-2019 20:55
Kryeministri i vendit Edi Rama, ka reaguar për vdekjen e regjisorit të njohur Gjergj Xhuvani. Përmes një postimi në Facebook, Rama shprehet i trishtuar për humbjen e tij, duke thënë se, iu deshën disa minuta për ta ...

I vdiq sot babai, Konstandin Xhuvani kërkon leje nga burgu
Sot u nda nga jeta, në moshën 55-vjeçare regjisori i njohur Gjergj Xhuvani. Djali tij, Konstandin Xhuvani, i cili ndodhet në burg pasi akuzohet për një vrasje të katërfishtë, ka kërkuar leje të dalë nga qelia, për t’ ...
Dritare | 14-Aug-2019 20:55
Sot u nda nga jeta, në moshën 55-vjeçare regjisori i njohur Gjergj Xhuvani. Djali tij, Konstandin Xhuvani, i cili ndodhet në burg pasi akuzohet për një vrasje të katërfishtë, ka kërkuar leje të dalë nga qelia, për t’ ...

Rama mesazh ngushëllimi për regjisorin Xhuvani: U deshën minuta të tëra ta besoja lajmin e vdekjes
Kryeministri Edi Rama, përmes një mesazhi ngushëllues në Facebook ka reaguar pas lajmit për ndarjen nga jeta të regjisorit Gjergj Xhuvani. Rama shprehet se iu deshën minuta për ta besuar lajmin, duke shtuar se se fundmi ...
Politiko | 14-Aug-2019 20:04
Kryeministri Edi Rama, përmes një mesazhi ngushëllues në Facebook ka reaguar pas lajmit për ndarjen nga jeta të regjisorit Gjergj Xhuvani. Rama shprehet se iu deshën minuta për ta besuar lajmin, duke shtuar se se fundmi ...

Ndarja nga jeta e regjisorit, Rama mesazh ngushëllimi: S’kam fjalë
TIRANË Kryeministri Edi Rama ka shprehur ngushëllimet për familjarët, miqtë, shokët dhe kolegët e regjisorit Gjergj Xhuvani, i cili u nda sot nga jeta në një spital në Romë të Italisë. Shefi i qeverisë thotë se iu ...
Medial | 14-Aug-2019 19:42
TIRANË Kryeministri Edi Rama ka shprehur ngushëllimet për familjarët, miqtë, shokët dhe kolegët e regjisorit Gjergj Xhuvani, i cili u nda sot nga jeta në një spital në Romë të Italisë. Shefi i qeverisë thotë se iu ...

Ndarja nga jeta e Gjergj Xhuvanit/ I biri, i dënuar me 35 vite burg, kërkon leje për ti dhënë lamtumirën e fundit
Kostandin Xhuvani, që po vuan dënimin prej 35 vitesh për vrasjen e 4 personave, ka kërkuar leje nga burgu i Fushë Krujës për ti dhënë lamtumirën e fundit babait të tij, regjisorit Gjergj Xhuvani, i cili ndërroi jetë sot ...
Telegraf | 14-Aug-2019 18:20
Kostandin Xhuvani, që po vuan dënimin prej 35 vitesh për vrasjen e 4 personave, ka kërkuar leje nga burgu i Fushë Krujës për ti dhënë lamtumirën e fundit babait të tij, regjisorit Gjergj Xhuvani, i cili ndërroi jetë sot ...

Fotot e fundit të Gjergj Xhuvanit nga sheshxhirimi i filmit në Romë
Regjisori i njohur i kinemasë, Gjergj Xhuvani, u nda sot nga jeta pas një ataku kardiak që pësoi. Ashtu siç do ta ëndërronte çdo artist të vdiste në skenë, regjisori Xhuvani, humbi ndjenjat në sheshxhirimin e filmit të ...
Lexo | 14-Aug-2019 19:37
Regjisori i njohur i kinemasë, Gjergj Xhuvani, u nda sot nga jeta pas një ataku kardiak që pësoi. Ashtu siç do ta ëndërronte çdo artist të vdiste në skenë, regjisori Xhuvani, humbi ndjenjat në sheshxhirimin e filmit të ...

Ndarja nga jeta e regjisorit Gjergj Xhuvani, Rama: S’kam fjalë (FOTO)
O Zot! U deshën minuta të tëra ta besoja se ishte i vërtetë lajmi i humbjes së Gjergjit
Lajmi i Fundit | 14-Aug-2019 19:36
O Zot! U deshën minuta të tëra ta besoja se ishte i vërtetë lajmi i humbjes së Gjergjit

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved