ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 21/08/2019 13:31

U arrestua në Shqipëri për kontrabandë me armë nga Serbia, policia ia bastisë shtëpinë në Podujevë

U arrestua në Shqipëri për kontrabandë me armë nga Serbia, policia ia bastisë shtëpinë në Podujevë
U kap nën dyshimin se po kontrabandonte armë. Në fakt shtetasit të Kosovës Y.A policia shqiptare në Elbasan i gjeti një sasi të konsiderueshme të armëve luftarake. Në veturën e tij u konfiskuan 19 pistoleta të kalibrave ...
Gazeta Monitor | 14-Aug-2019 21:11
U kap nën dyshimin se po kontrabandonte armë. Në fakt shtetasit të Kosovës Y.A policia shqiptare në Elbasan i gjeti një sasi të konsiderueshme të armëve luftarake. Në veturën e tij u konfiskuan 19 pistoleta të kalibrave ...

Bastiset shtëpia e të arrestuarit në Elbasan, kapet municion (VIDEO)
U kap nën dyshimin se po kontrabandonte armë. Në fakt shtetasit të Kosovës Y.A policia shqiptare në Elbasan i gjeti një sasi të konsiderueshme të armëve luftarake. Në veturën e tij u konfiskuan 19 pistoleta të ...
Klan Kosova | 14-Aug-2019 20:40
U kap nën dyshimin se po kontrabandonte armë. Në fakt shtetasit të Kosovës Y.A policia shqiptare në Elbasan i gjeti një sasi të konsiderueshme të armëve luftarake. Në veturën e tij u konfiskuan 19 pistoleta të ...

Kush është ushtari i Bajrave që u kap me pistoletë. Masakra në lokal
mapo.al Sadetin Erkoçeviq është arrestuar mbrëmë pranë zonës së Liqenit Artificial në Tiranë. 28-vjeçari ishte në kërkim, pasi është dënuar me 20 vite burg për vrasje (në mungesë) dhe sipas policisë mbrëmë dyshohej se ...
Mapo | 14-Aug-2019 15:40
mapo.al Sadetin Erkoçeviq është arrestuar mbrëmë pranë zonës së Liqenit Artificial në Tiranë. 28-vjeçari ishte në kërkim, pasi është dënuar me 20 vite burg për vrasje (në mungesë) dhe sipas policisë mbrëmë dyshohej se ...

Operacioni ‘Peza’, arrestohet 47 vjeçari pezak me 3 armë dhe 308 fishek
Forcat e policisë së Tiranës, kanë arrestuar shtetasin 47 vjeçar me iniciale D.H. banues në Ballashenj të Pezës, pasi në banesën e tij janë gjetur 3 armë dhe 308 fishek. Armët janë gjetur në banesë, ku gjatë ...
Telegraf | 14-Aug-2019 15:39
Forcat e policisë së Tiranës, kanë arrestuar shtetasin 47 vjeçar me iniciale D.H. banues në Ballashenj të Pezës, pasi në banesën e tij janë gjetur 3 armë dhe 308 fishek. Armët janë gjetur në banesë, ku gjatë ...

3 armë zjarri dhe qindra fishekë luftarak në banesë
Këtë të mërkurë forcat e policisë së komisariatit nr.6 në kryeqytet kanë vënë në pranga një 47-vjeçar që posedonte armët. Në bazë të informacioneve të marra nga qytetarët uniformat blu të komisariatit numër 6 zhvilluan ...
ABCNews | 14-Aug-2019 15:29
Këtë të mërkurë forcat e policisë së komisariatit nr.6 në kryeqytet kanë vënë në pranga një 47-vjeçar që posedonte armët. Në bazë të informacioneve të marra nga qytetarët uniformat blu të komisariatit numër 6 zhvilluan ...

Armë me shumicë në banesë, kapet 47-vjeçari në rrethinat e Tiranës
TIRANË Forcat e policisë së komisariatit nr.6 në Tiranë kanë finalizuar një tjetër operacion në fushën e armëmbajtjes pa leje duke sekuestruar 3 armë zjarri dhe 308 fishekë luftarak si dhe vënë në pranga një 47-vjeçar ...
BalkanWeb | 14-Aug-2019 14:58
TIRANË Forcat e policisë së komisariatit nr.6 në Tiranë kanë finalizuar një tjetër operacion në fushën e armëmbajtjes pa leje duke sekuestruar 3 armë zjarri dhe 308 fishekë luftarak si dhe vënë në pranga një 47-vjeçar ...

Pistoletë e 308 fishekë, arrestohet 47-vjeçari në Pezë
Forcat e policisë së komisariatit nr.6 në Tiranë kanë finalizuar një tjetër operacion në fushën e armëmbajtjes pa leje duke sekuestruar 3 armë zjarri dhe 308 fishekë luftarak si dhe vënë në pranga një 47-vjeçar që ...
Lajmi i Fundit | 14-Aug-2019 15:22
Forcat e policisë së komisariatit nr.6 në Tiranë kanë finalizuar një tjetër operacion në fushën e armëmbajtjes pa leje duke sekuestruar 3 armë zjarri dhe 308 fishekë luftarak si dhe vënë në pranga një 47-vjeçar që ...

Tiranë/ Arsenal armësh në banesë, në pranga 47-vjeçari
Një 47-vjeçar, shtetasi me iniciale D.H., është vënë në pranga mesditën e sotme në Tiranë për armëmbajtje pa leje. Ndalimi i 47-vjeçarit u bë në kuadër të operacionit të koduar “PEZA”. Gjatë kontrollit të ushtruar në ...
Lapsi | 14-Aug-2019 15:15
Një 47-vjeçar, shtetasi me iniciale D.H., është vënë në pranga mesditën e sotme në Tiranë për armëmbajtje pa leje. Ndalimi i 47-vjeçarit u bë në kuadër të operacionit të koduar “PEZA”. Gjatë kontrollit të ushtruar në ...

Sherri për balerinën që u mbyll me vrasje nga Erkoçeviq, historia që tronditi Shkodrën në 2014
Policia e Shtetit arrestoi sot 28-vjeçarin Sadetin Erkoçeviq, lindur dhe banues në Shkodër, pasi po përgatitej të kryente një krim të rëndë në Tiranë. Erkoçeviq është një emër i njohur për policinë dhe i shpallur në ...
GazetaTema | 14-Aug-2019 13:09
Policia e Shtetit arrestoi sot 28-vjeçarin Sadetin Erkoçeviq, lindur dhe banues në Shkodër, pasi po përgatitej të kryente një krim të rëndë në Tiranë. Erkoçeviq është një emër i njohur për policinë dhe i shpallur në ...

Vrasja për balerinën, si e tronditi Shkodrën krimineli Erkoçeviq
Policia e Shtetit arrestoi sot 28-vjeçarin Sadetin Erkoçeviq, lindur dhe banues në Shkodër, pasi po përgatitej të kryente një krim të rëndë në Tiranë. Erkoçeviq është një emër i njohur për policinë dhe i shpallur në ...
BalkanWeb | 14-Aug-2019 12:31
Policia e Shtetit arrestoi sot 28-vjeçarin Sadetin Erkoçeviq, lindur dhe banues në Shkodër, pasi po përgatitej të kryente një krim të rëndë në Tiranë. Erkoçeviq është një emër i njohur për policinë dhe i shpallur në ...

Operacioni “Mifoli” çon në pranga 2 persona dhe procedon 2 kryepleq. Sekuestrohet armë dhe drogë
Policia e Vlorës në kuadër të operacionit të koduar “Mifoli” ka vënë në pranga 2 shtetas, 1 e ka shpallur në kërkim si dhe ka proceduar penalisht 2 kryepleq të fshatrave Mifol dhe Aliban me akuzën e “shpërdorimit të ...
Top Channel | 14-Aug-2019 11:59
Policia e Vlorës në kuadër të operacionit të koduar “Mifoli” ka vënë në pranga 2 shtetas, 1 e ka shpallur në kërkim si dhe ka proceduar penalisht 2 kryepleq të fshatrave Mifol dhe Aliban me akuzën e “shpërdorimit të ...

Drogë, armë e municione, kapen 2 vlonjatët, nën hetim 2 kryepleqtë
Policia e Vlorës ka arrestuar dy persona, ka proceduar penalisht dy kryepleq fshatrash dhe shpallur në kërkim një person tjetër, pasi akuzohen për kultivim të lëndëve narkotike. Gjatë aksionit, uniformat blu kanë ...
BalkanWeb | 14-Aug-2019 11:22
Policia e Vlorës ka arrestuar dy persona, ka proceduar penalisht dy kryepleq fshatrash dhe shpallur në kërkim një person tjetër, pasi akuzohen për kultivim të lëndëve narkotike. Gjatë aksionit, uniformat blu kanë ...

Drogë, armë e municione, arrestohen dy persona në Vlorë, një në kërkim
Dy persona janë arrestuar nga policia e Vlorës dhe një tjetër është shpallur në kërkim me akuzën e kultivimit të bimëve narkotike,. Shtetasit e arrestuar janë A.L., 44 vjeç banues në Mifol dhe Th.N., 53 vjeç banues në ...
VizionPlus | 14-Aug-2019 12:00
Dy persona janë arrestuar nga policia e Vlorës dhe një tjetër është shpallur në kërkim me akuzën e kultivimit të bimëve narkotike,. Shtetasit e arrestuar janë A.L., 44 vjeç banues në Mifol dhe Th.N., 53 vjeç banues në ...

Video e arrestimit të Erkoçeviq, i dyshuar si bashkëpunëtor i afërt i Bajrave
Sadetin Erkoçeviq është arrestuar mbrëmë pranë zonës së Liqenit Artificial në Tiranë. 28 vjeçari ishte në kërkim për shkak të një dënimi me 20 vite burg për vrasje dhe sipas policisë dje dyshohej se do të vriste sërish.
Top Channel | 14-Aug-2019 10:49
Sadetin Erkoçeviq është arrestuar mbrëmë pranë zonës së Liqenit Artificial në Tiranë. 28 vjeçari ishte në kërkim për shkak të një dënimi me 20 vite burg për vrasje dhe sipas policisë dje dyshohej se do të vriste sërish.

VIDEO/Gati për vrasjen, ku e kishte fshehur armën shkodrani
Policia e Shtetit ka publikuar pamjet nga arrestimi i 28-vjeçarit Sadetin Erkoçeviq, i cili cilësohet si person me rrezikshmëri të lartë shoqërore. I riu u arrestua mbrëmjen e djeshme në kryeqytet, në rrugën ‘Bilal ...
BalkanWeb | 14-Aug-2019 10:39
Policia e Shtetit ka publikuar pamjet nga arrestimi i 28-vjeçarit Sadetin Erkoçeviq, i cili cilësohet si person me rrezikshmëri të lartë shoqërore. I riu u arrestua mbrëmjen e djeshme në kryeqytet, në rrugën ‘Bilal ...

Parandalohet vrasja në Tiranë, arrestohet i shumëkërkuari
Një person me rrezikshmëri të lartë shoqërore është vënë në pranga nga policia shqiptare, duke parandaluar kështu një vrasje. Bëhet fjalë për shtetasin Sadetin Erkoçeviq, një emër i njohur ky për drejtësinë shqiptare. ...
Alsat-M | 14-Aug-2019 13:50
Një person me rrezikshmëri të lartë shoqërore është vënë në pranga nga policia shqiptare, duke parandaluar kështu një vrasje. Bëhet fjalë për shtetasin Sadetin Erkoçeviq, një emër i njohur ky për drejtësinë shqiptare. ...

Foto/ Ja shkodrani i rrezikshëm që u kap në Tiranë, vrau më 2014
Policia e Shtetit ka arrestuar sot një shtetas me rrezikshmëri të lartë për sigurinë. Raportohet se është ndaluar 28-vjeçari Sadetin Erkoçeviq, duke parandaluar një vrasje në Tiranë. Por, kush është 28-vjeçari nga ...
BalkanWeb | 14-Aug-2019 10:31
Policia e Shtetit ka arrestuar sot një shtetas me rrezikshmëri të lartë për sigurinë. Raportohet se është ndaluar 28-vjeçari Sadetin Erkoçeviq, duke parandaluar një vrasje në Tiranë. Por, kush është 28-vjeçari nga ...

Shmanget vrasja në Tiranë, i dënuari me 20 vite burg arrestohet përpara ekzekutimit
Policia e Tiranës ka bërë të mundur arrestimin e shtetasit Sadetin Erkoçeviq, 28 vjeç, lindur dhe banues në Shkodër, i cili në kërkim për shkak se është dënuar me 20 vite burg për vrasje dhe plagosje. Ka qenë një ...
Top Channel | 14-Aug-2019 10:23
Policia e Tiranës ka bërë të mundur arrestimin e shtetasit Sadetin Erkoçeviq, 28 vjeç, lindur dhe banues në Shkodër, i cili në kërkim për shkak se është dënuar me 20 vite burg për vrasje dhe plagosje. Ka qenë një ...

Parandalohet vrasja në Tiranë, arrestohet i shumëkërkuari (Emri)
Parandalohet një vrasje, ndërsa është vënë në pranga një person i rrezikshëm në Tiranë. Bëhet fjale per shtetasin Sadetin Erkoçeviq. Zëdhënësi i Policisë Gent Mullaji në një konferencë për mediat tha se personi i ...
BalkanWeb | 14-Aug-2019 10:10
Parandalohet një vrasje, ndërsa është vënë në pranga një person i rrezikshëm në Tiranë. Bëhet fjale per shtetasin Sadetin Erkoçeviq. Zëdhënësi i Policisë Gent Mullaji në një konferencë për mediat tha se personi i ...

Shmanget vrasja në Tiranë, arrestohet i shumëkërkuari
Policia e Tiranës ka bërë të mundur arrestimin e shtetasit Sadetin Erkoçeviq, 28 vjeç, lindur dhe banues në Shkodër, i cili në kërkim për shkak se është dënuar me 20 vite burg për vrasje dhe plagosje. Ka qenë një ...
GazetaTema | 14-Aug-2019 10:40
Policia e Tiranës ka bërë të mundur arrestimin e shtetasit Sadetin Erkoçeviq, 28 vjeç, lindur dhe banues në Shkodër, i cili në kërkim për shkak se është dënuar me 20 vite burg për vrasje dhe plagosje. Ka qenë një ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved