ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 21/08/2019 13:10

Tifozët e futbollit e tallin Jorginhon pas gabimit në fanellë, emri i tij është shkruan ‘Jorghino’

Tifozët e futbollit e tallin Jorginhon pas gabimit në fanellë, emri i tij është shkruan ‘Jorghino’
Jorginho do të skuqet kur ta kuptojë pas lojës së në fanellën e tij është shkruar emri gabim. Tifozët e Bluve në ‘Twitter’ ka shkruar për mesfushorin italian dhe emrin e shkruar gabim për ndeshjes e Superkupës me ...
Telegrafi | 14-Aug-2019 22:04
Jorginho do të skuqet kur ta kuptojë pas lojës së në fanellën e tij është shkruar emri gabim. Tifozët e Bluve në ‘Twitter’ ka shkruar për mesfushorin italian dhe emrin e shkruar gabim për ndeshjes e Superkupës me ...

Super Chelsea, super Giroud Chelsea është duke luajtur totalisht një ndeshje tjetër sonte për dallim nga ajo e vikendit në Premier Ligë Olivier Giroud ka kaluar Chelsean në epërsi në minutën e 36, pas një super...
Chelsea është duke luajtur totalisht një ndeshje tjetër sonte për dallim nga ajo e vikendit në Premier Ligë Olivier Giroud ka kaluar Chelsean në epërsi në minutën e 36, pas një super aksioni të djelmoshave të Frank ...
Kosova Sot | 14-Aug-2019 22:01
Chelsea është duke luajtur totalisht një ndeshje tjetër sonte për dallim nga ajo e vikendit në Premier Ligë Olivier Giroud ka kaluar Chelsean në epërsi në minutën e 36, pas një super aksioni të djelmoshave të Frank ...

Referet femra bëjnë histori në Superkupën e Europës
Për herë të parë në histori një ndeshje futbollistike e një niveli kaq të lartë po gjykohet nga një femër – e ndihmuar nga koleget e saja. Gjykimi në ndeshjen e Superkupës Evropiane mes Liverpool dhe Chelsea, i ...
Gazeta Observer | 14-Aug-2019 21:58
Për herë të parë në histori një ndeshje futbollistike e një niveli kaq të lartë po gjykohet nga një femër – e ndihmuar nga koleget e saja. Gjykimi në ndeshjen e Superkupës Evropiane mes Liverpool dhe Chelsea, i ...

Tifozët e Liverpoolit do të dëshpërohen me këto fakte për ndeshjen me Chelsean
Klubet angleze, Liverpooli dhe Chelsea po përballen në Superkupën e Evropës, raporton Zëri.info. Rezultati pas pjesës së parë është 1:0 në të mirë të Chelseas. Chelsea ka kaluar në avantazh prej 1:0 në minutën e 37-të ...
Zeri | 14-Aug-2019 21:55
Klubet angleze, Liverpooli dhe Chelsea po përballen në Superkupën e Evropës, raporton Zëri.info. Rezultati pas pjesës së parë është 1:0 në të mirë të Chelseas. Chelsea ka kaluar në avantazh prej 1:0 në minutën e 37-të ...

Mbaron pjesa e parë, Chelsea në avantazh ndaj Liverpoolit
Po zhvillohet ndeshja në mes Liverpoolit dhe Chelsea në kuadër të finalës së superkupës së Europës, shkruan Indeksonline. Chelsea ka kaluar në avantazh në minutën e 36 me golin e sulmuesit francez Olivier Giroud. Fundi ...
Indeks Online | 14-Aug-2019 21:55
Po zhvillohet ndeshja në mes Liverpoolit dhe Chelsea në kuadër të finalës së superkupës së Europës, shkruan Indeksonline. Chelsea ka kaluar në avantazh në minutën e 36 me golin e sulmuesit francez Olivier Giroud. Fundi ...

Mbyllet pjesa e parë me epërsinë e Chelseat, shënon Giroud
Është mbyllur pjesa e parë mes Liverpoolit dhe Chelseat, me epërsinë e londinezëve. Fillimisht ka qenë Pedro që e ka goditur shtyllën në minutën e 22-të, ku shpëtuan kampionët e Evropës. Pamje nga ndeshja . (Photo by ...
Telegrafi | 14-Aug-2019 21:52
Është mbyllur pjesa e parë mes Liverpoolit dhe Chelseat, me epërsinë e londinezëve. Fillimisht ka qenë Pedro që e ka goditur shtyllën në minutën e 22-të, ku shpëtuan kampionët e Evropës. Pamje nga ndeshja . (Photo by ...

Super Chelsea, super Giroud
Chelsea është duke luajtur totalisht një ndeshje tjetër sonte për dallim nga ajo e vikendit në Premier Ligë Olivier Giroud ka kaluar Chelsean në epërsi në minutën e 36, pas një super aksioni të djelmoshave të Frank ...
Gazeta Express | 14-Aug-2019 21:46
Chelsea është duke luajtur totalisht një ndeshje tjetër sonte për dallim nga ajo e vikendit në Premier Ligë Olivier Giroud ka kaluar Chelsean në epërsi në minutën e 36, pas një super aksioni të djelmoshave të Frank ...

Chelsea realizon pas gabimit të Liverpulit
Giroud ka sjellë Chelsea në epërsi prej 1:0, pas një gabimi të mbrojtjes së Liverpulit.
Kosova Press | 14-Aug-2019 21:43
Giroud ka sjellë Chelsea në epërsi prej 1:0, pas një gabimi të mbrojtjes së Liverpulit.

Shpërthen ndeshja, mbrojta e Liverpoolit bëhet horë në rastin e golit
Dy klubet angleze, Liverpooli dhe Chelsea po përballen në Superkupën e Evropës, raporton Zëri.info. Chelsea ka kaluar në avantazh prej 1:0 në minutën e 37-të të ndeshjes. Olivier Giroud shënoi në portën e Adrian pas një ...
Zeri | 14-Aug-2019 21:43
Dy klubet angleze, Liverpooli dhe Chelsea po përballen në Superkupën e Evropës, raporton Zëri.info. Chelsea ka kaluar në avantazh prej 1:0 në minutën e 37-të të ndeshjes. Olivier Giroud shënoi në portën e Adrian pas një ...

Superkupa/ Stambolli pret Liverpool-Chelsea, finalen e madhe evropiane
Gjithçka fillon në këtë sezon futbollistik me më të mirat e Evropës. Sidoqë të shkojë finalja e Superkupës së Evropës, trofeu do të mbesë në Britaninë e Madhe, pasi mbrëmjen e sotme në orën 21:00 në stadiumin e ...
Top Channel | 14-Aug-2019 16:35
Gjithçka fillon në këtë sezon futbollistik me më të mirat e Evropës. Sidoqë të shkojë finalja e Superkupës së Evropës, trofeu do të mbesë në Britaninë e Madhe, pasi mbrëmjen e sotme në orën 21:00 në stadiumin e ...

Liverpool – Chelsea, shënohet goli i parë
Chelsea është në avantazh ndaj Liverpoolit në duelin e Superkupës së Evropës. “Blues” kanë realizuar nëpërmjet Olivier Giroud në minutën e 36-të të duelit në Stamboll, përcjell . Edhe pse “Reds” janë konsideruar si ...
Lajminet | 14-Aug-2019 21:43
Chelsea është në avantazh ndaj Liverpoolit në duelin e Superkupës së Evropës. “Blues” kanë realizuar nëpërmjet Olivier Giroud në minutën e 36-të të duelit në Stamboll, përcjell . Edhe pse “Reds” janë konsideruar si ...

Derbi anglez në Europë, Liverpool dhe Chelsea kërkojnë Superkupën
Futbolli I madh kthehet në fushën e lojës, ndërsa të gjithë prozhektorët drejtohen në Stamboll, ku Liverpool dhe Chelsea do të diskutojnë mes tyre trofeun e Superkupës së Europës. Parashikimet flasin të gjitha për ...
BalkanWeb | 14-Aug-2019 14:37
Futbolli I madh kthehet në fushën e lojës, ndërsa të gjithë prozhektorët drejtohen në Stamboll, ku Liverpool dhe Chelsea do të diskutojnë mes tyre trofeun e Superkupës së Europës. Parashikimet flasin të gjitha për ...

Superkupa e Evropës: Chelsea në epërsi ndaj Liverpool (VIDEO)
Chelsea ka kaluar në epërsi ndaj Liverpool-it. Për 1 me 0 ka shënuar sulmuesi shtatgjatë, Olivier Giroud. Pas një aksioni të shpejtë dhe të rrjedhshëm, francezi pranoi një top nga Christian Pulisic duke u treguar i ...
Klan Kosova | 14-Aug-2019 21:43
Chelsea ka kaluar në epërsi ndaj Liverpool-it. Për 1 me 0 ka shënuar sulmuesi shtatgjatë, Olivier Giroud. Pas një aksioni të shpejtë dhe të rrjedhshëm, francezi pranoi një top nga Christian Pulisic duke u treguar i ...

Mbrojtja e Liverpoolit bie nga provimi, Chelsea do ta vajtojë këtë rast i cili e tërboi Lampardin
Dy klubet angleze, Liverpooli dhe Chelsea po përballen në Superkupën e Evropës, raporton Zëri.info. Chelsea ka mundur që shumë lehtë të avancojë, kur mbrojtja e Liverpoolit ra nga provimi derisa Pedro depërtoi bukur në ...
Zeri | 14-Aug-2019 21:36
Dy klubet angleze, Liverpooli dhe Chelsea po përballen në Superkupën e Evropës, raporton Zëri.info. Chelsea ka mundur që shumë lehtë të avancojë, kur mbrojtja e Liverpoolit ra nga provimi derisa Pedro depërtoi bukur në ...

Maguire ia theu rekordin e transferimit, Van Dijk e injoron
Ylli i Liverpool-it, Virgil van Dijk, këmbëngul se çmimi i tij prej 75 milionë stërlina nuk ishte ndonjë “aureolë” tërheqëse për të. Kjo pagesë rekord botëror për një mbrojtës u tejkalua në fillim të këtij muaji nga ...
GazetaTema | 14-Aug-2019 10:09
Ylli i Liverpool-it, Virgil van Dijk, këmbëngul se çmimi i tij prej 75 milionë stërlina nuk ishte ndonjë “aureolë” tërheqëse për të. Kjo pagesë rekord botëror për një mbrojtës u tejkalua në fillim të këtij muaji nga ...

Referet femra bëjnë histori në Superkupën e Europës
Për herë të parë në histori një ndeshje futbollistike e një niveli kaq të lartë po gjykohet nga një femër – e ndihmuar nga koleget e saja. Gjykimi në ndeshjen e Superkupës Evropiane mes Liverpool dhe Chelsea, i ...
Klan Kosova | 14-Aug-2019 21:36
Për herë të parë në histori një ndeshje futbollistike e një niveli kaq të lartë po gjykohet nga një femër – e ndihmuar nga koleget e saja. Gjykimi në ndeshjen e Superkupës Evropiane mes Liverpool dhe Chelsea, i ...

Referet femra bëjnë histori në Supërkupën e Evropës
Për herë të parë në histori një ndeshje futbollistike e një niveli kaq të lartë po gjykohet nga një femër. Gjykimi në ndeshjen e Superkupës Evropiane mes Liverpool dhe Chelsea, i francezës Stephanie Frappert, dhe ...
Klan Kosova | 14-Aug-2019 21:28
Për herë të parë në histori një ndeshje futbollistike e një niveli kaq të lartë po gjykohet nga një femër. Gjykimi në ndeshjen e Superkupës Evropiane mes Liverpool dhe Chelsea, i francezës Stephanie Frappert, dhe ...

Formacionet zyrtaret të Superkupës së Evropës, Liverpool – Chelsea
Dy klubet angleze, Liverpooli dhe Chelsea do të përballen në Superkupën e Evropës. Liverpooli triumfoi në Ligën e Kampionëve, ndërsa Chelsea në atë të Ligës së Evropës, duke bërë që sonte të takohen në Stamboll nga ora ...
Telegrafi | 14-Aug-2019 20:01
Dy klubet angleze, Liverpooli dhe Chelsea do të përballen në Superkupën e Evropës. Liverpooli triumfoi në Ligën e Kampionëve, ndërsa Chelsea në atë të Ligës së Evropës, duke bërë që sonte të takohen në Stamboll nga ora ...

Liverpool – Chelsea, prezent edhe “Kosova”
Liverpool dhe Chelsea kanë filluar duelin e tyre në Superkupën e Evropës. Ndeshja e madhe në Stamboll ka zgjuar interesim të madh edhe tek tifozët kosovarë të këtyre dy skuadrave, përcjell . Gjatë ditës por edhe në ...
Lajminet | 14-Aug-2019 21:18
Liverpool dhe Chelsea kanë filluar duelin e tyre në Superkupën e Evropës. Ndeshja e madhe në Stamboll ka zgjuar interesim të madh edhe tek tifozët kosovarë të këtyre dy skuadrave, përcjell . Gjatë ditës por edhe në ...

Sot Superkupa e Europës në Vizion Plus
Sezoni i ri futbollistik ne Vizion Plus starton sonte ne mbrëmje nga Stambolli me superkupen e Europes. Ne “Beshiktash Park” një sfide tërësisht angleze ashtu si finalja e Champions League dhe Europa League. Kampionet ...
VizionPlus | 14-Aug-2019 12:06
Sezoni i ri futbollistik ne Vizion Plus starton sonte ne mbrëmje nga Stambolli me superkupen e Europes. Ne “Beshiktash Park” një sfide tërësisht angleze ashtu si finalja e Champions League dhe Europa League. Kampionet ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved