ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 21/08/2019 13:10

Paratici flet për lëvizjet e fundit të Juventusit në sulm që lidhen me Dybalan, Icardin, Mandzukicin dhe Higuainin

Paratici flet për lëvizjet e fundit të Juventusit në sulm që lidhen me Dybalan, Icardin, Mandzukicin dhe Higuainin
Drejtori sportiv i Juventusit, Fabio Paratici, ka folur sot për Sky Calcio në lidhje me afatin kalimtar të bardhezinjve. Ai e ka konfirmuar se kohët e fundit nuk ka patur shumë lëvizje, por gjithçka është nën kontroll. ...
E Dua Sportin | 14-Aug-2019 22:01
Drejtori sportiv i Juventusit, Fabio Paratici, ka folur sot për Sky Calcio në lidhje me afatin kalimtar të bardhezinjve. Ai e ka konfirmuar se kohët e fundit nuk ka patur shumë lëvizje, por gjithçka është nën kontroll. ...

PSG në kundërsulm, kërkon talentin e Real në shkëmbim të Neymar
Sipas të përditshmes spanjolle “AS”, skuadra e Paris Saint Germanin kërkon të përfshijë sulmuesin 19-vjeçar brazilian Vinicius Jr në bisedimet me Real Madrid për transferimin e Neymar te “merengues”. Ai që ka bërë ...
GazetaTema | 14-Aug-2019 21:55
Sipas të përditshmes spanjolle “AS”, skuadra e Paris Saint Germanin kërkon të përfshijë sulmuesin 19-vjeçar brazilian Vinicius Jr në bisedimet me Real Madrid për transferimin e Neymar te “merengues”. Ai që ka bërë ...

Paratici flet për lëvizjet e fundit të Juventusit në sulm që lidhen me Dybalan, Icardin, Mandzukicin dhe Higuainin
Drejtori sportiv i Juventusit, Fabio Paratici, ka folur sot për Sky Calcio në lidhje me afatin kalimtar të bardhezinjve. Ai e ka konfirmuar se kohët e fundit nuk ka patur shumë lëvizje, por gjithçka është nën kontroll. ...
Telegrafi | 14-Aug-2019 21:28
Drejtori sportiv i Juventusit, Fabio Paratici, ka folur sot për Sky Calcio në lidhje me afatin kalimtar të bardhezinjve. Ai e ka konfirmuar se kohët e fundit nuk ka patur shumë lëvizje, por gjithçka është nën kontroll. ...

Agjenti i Coutinho mbërrin në Barcelona, lojtari drejt largimit
Agjenti i Philippe Coutinho ka mbërritur në Barcelona për të diskutuar largimin e mundshëm të mesfushorit brazilian nga klubi spanjoll, raportojnë mediet iberike, transmeton RTKLive. Barcelona ka vendosur ta shes ...
Flaka | 14-Aug-2019 21:12
Agjenti i Philippe Coutinho ka mbërritur në Barcelona për të diskutuar largimin e mundshëm të mesfushorit brazilian nga klubi spanjoll, raportojnë mediet iberike, transmeton RTKLive. Barcelona ka vendosur ta shes ...

Dy klubet e mëdha evropiane s’heqin dorë nga James
Napoli dhe Atletico Madrid nuk e kanë plan të heqin dorë nga mesfushori i Real Madridit, James Rodriguez. Pas lëndimit të Marco Asensios në ndeshjen kundër Arsenalit, klubi madrilen ka thënë se nuk dëshiron ta shesë. ...
Flaka | 14-Aug-2019 21:12
Napoli dhe Atletico Madrid nuk e kanë plan të heqin dorë nga mesfushori i Real Madridit, James Rodriguez. Pas lëndimit të Marco Asensios në ndeshjen kundër Arsenalit, klubi madrilen ka thënë se nuk dëshiron ta shesë. ...

Kosova e jashtëzakonshme në çerekun e parë, pastër ndaj Luksemburgut
Vazhdon edhe më tutje të jetë njëra nga temat më të përfolura. Fjala është për yllin e PSG-së, Neymar, i cili dita-ditës po lidhet me një largim të mundshëm nga “Parku i Princave”, shkruan GazetaBlic . Zyrtarisht, ...
GazetaBlic | 14-Aug-2019 20:52
Vazhdon edhe më tutje të jetë njëra nga temat më të përfolura. Fjala është për yllin e PSG-së, Neymar, i cili dita-ditës po lidhet me një largim të mundshëm nga “Parku i Princave”, shkruan GazetaBlic . Zyrtarisht, ...

?Napoli e Atletico nuk heqin dorë nga James Rodriguez
Napoli dhe Atletico Madrid nuk e kanë plan të heqin dorë nga mesfushori i Real Madridit, James Rodriguez. Pas lëndimit të Marco Asensios në ndeshjen kundër Arsenalit, klubi madrilen ka thënë se nuk dëshiron ta shesë. ...
Koha.mk | 14-Aug-2019 20:46
Napoli dhe Atletico Madrid nuk e kanë plan të heqin dorë nga mesfushori i Real Madridit, James Rodriguez. Pas lëndimit të Marco Asensios në ndeshjen kundër Arsenalit, klubi madrilen ka thënë se nuk dëshiron ta shesë. ...

Probleme tjera te Reali
Sulmuesi i Real Madridit, Luka Joviq mund të largohet nga “Los Blancos” në formë huazimi.
Kosova Press | 14-Aug-2019 20:46
Sulmuesi i Real Madridit, Luka Joviq mund të largohet nga “Los Blancos” në formë huazimi.

Agjenti i Coutinhos në Barcelonë, derisa saga për Neymar vazhdon
Përfaqësuesit e Philippe Coutinhos kanë arritur në Barcelonë për të vazhduar negociatat që rrethojnë largimin e brazilianit nga Katalunia. Giuliano Bertolucci, ka arritur në Barcelonë të mërkurën në mëngjes për të ...
Koha.mk | 14-Aug-2019 20:34
Përfaqësuesit e Philippe Coutinhos kanë arritur në Barcelonë për të vazhduar negociatat që rrethojnë largimin e brazilianit nga Katalunia. Giuliano Bertolucci, ka arritur në Barcelonë të mërkurën në mëngjes për të ...

Alo, jam Leo Messi! “Pleshti” bind Neymar të kthehet te Barcelona
Lionel Messi as që e mendon një skenar që e sheh atë të luajë kundër Neymar si lojtar i Real Madrid. Për këtë arsye, “Pleshti” ka vendosur të zberë vetë në fushë për të bindur sulmuesin brazilian të rikthehet në “Camp ...
BalkanWeb | 14-Aug-2019 15:02
Lionel Messi as që e mendon një skenar që e sheh atë të luajë kundër Neymar si lojtar i Real Madrid. Për këtë arsye, “Pleshti” ka vendosur të zberë vetë në fushë për të bindur sulmuesin brazilian të rikthehet në “Camp ...

Napoli e Atletico nuk heqin dorë nga James
Napoli dhe Atletico Madrid nuk e kanë plan të heqin dorë nga mesfushori i Real Madridit, James Rodriguez. Pas lëndimit të Marco Asensios në ndeshjen kundër Arsenalit, klubi madrilen ka thënë se nuk dëshiron ta shesë. ...
TetovaSot | 14-Aug-2019 20:33
Napoli dhe Atletico Madrid nuk e kanë plan të heqin dorë nga mesfushori i Real Madridit, James Rodriguez. Pas lëndimit të Marco Asensios në ndeshjen kundër Arsenalit, klubi madrilen ka thënë se nuk dëshiron ta shesë. ...

Dështimi i madh në merkato, Real nxjerr në shitje sulmuesin serb
Duhet të ishte kapërcimi i madh në karrierë, por vetëm dy muaj nga transferimi te Real Madrid për 60 milion euro, Luca Jovic është nxjerrë sërish në shitje. Sipas mediave spanjolle, sulmuesi serb nuk e ka bindur aspak ...
BalkanWeb | 14-Aug-2019 13:01
Duhet të ishte kapërcimi i madh në karrierë, por vetëm dy muaj nga transferimi te Real Madrid për 60 milion euro, Luca Jovic është nxjerrë sërish në shitje. Sipas mediave spanjolle, sulmuesi serb nuk e ka bindur aspak ...

Çmendet Barcelona, 80 milion euro dhe Coutinho për të rikthyer Neymar
E kërcënuar nga rivaliteti i Real Madrid, Barcelona ka bërë një ofertë për të rikthyer në Camp Nou brazilianin Neymar.
Top Channel | 14-Aug-2019 07:41
E kërcënuar nga rivaliteti i Real Madrid, Barcelona ka bërë një ofertë për të rikthyer në Camp Nou brazilianin Neymar.

Le Parisien: Barça ofron 80 mln euro plus Coutinho për Neymar
Barcelona raportohet se i ka ofruar Paris Saint Germain midis 60 dhe 80 milion euro plus Philippe Coutinho për kartonin e Neymar. Katalanasit janë dëshpërimisht të interesuar për rikthimin e ish-lojtarit të tyre që i la ...
BalkanWeb | 13-Aug-2019 23:05
Barcelona raportohet se i ka ofruar Paris Saint Germain midis 60 dhe 80 milion euro plus Philippe Coutinho për kartonin e Neymar. Katalanasit janë dëshpërimisht të interesuar për rikthimin e ish-lojtarit të tyre që i la ...

Zidane i zemëruar
Mediat e huaja raportojnë se trajneri i Realit, Zinedine Zidane, mund të largohet. Trajneri i Real Madridit është i zemëruar që skuadra e tij nuk e transferuar yllin e Manchester Unitedit, Paul Pogba, raportojnë mediet ...
TetovaSot | 14-Aug-2019 20:33
Mediat e huaja raportojnë se trajneri i Realit, Zinedine Zidane, mund të largohet. Trajneri i Real Madridit është i zemëruar që skuadra e tij nuk e transferuar yllin e Manchester Unitedit, Paul Pogba, raportojnë mediet ...

Real i paqartë: Bale mund të qëndrojë
Gareth Bale është aktivizuar sërish me Real Madridin pas disa ndeshjes mungesë në miqësoret e zhvilluara nga ‘Los Blancos’.
Top Channel | 13-Aug-2019 06:54
Gareth Bale është aktivizuar sërish me Real Madridin pas disa ndeshjes mungesë në miqësoret e zhvilluara nga ‘Los Blancos’.

E bujshme, avokat i PSG takim në zyrat e Barcelonës
Avokati i Paris Saint-Germain, Juan de Dios Crespo, i cili depozitoi klauzolën prej 222 milion eurosh të Neymar në Barcelona dy vjet më parë, u pa të mbërrijë në Camp Nou të hënën. Presidenti i Barcelona, Josep Maria ...
BalkanWeb | 12-Aug-2019 23:31
Avokati i Paris Saint-Germain, Juan de Dios Crespo, i cili depozitoi klauzolën prej 222 milion eurosh të Neymar në Barcelona dy vjet më parë, u pa të mbërrijë në Camp Nou të hënën. Presidenti i Barcelona, Josep Maria ...

PSG ndalon shitjen e bluzave të Neymar në dyqanet e klubit
Largimi i Neymar nga Paris Saint-Germain duket më i afërt se kurrë dhe si i tillë, kampionët e Ligue 1 duket se kanë ndaluar shitjen e bluzës së brazilianit në dyqanin e klubeve të tyre. Është ylli tjetër i PSG, Kylian ...
BalkanWeb | 12-Aug-2019 23:27
Largimi i Neymar nga Paris Saint-Germain duket më i afërt se kurrë dhe si i tillë, kampionët e Ligue 1 duket se kanë ndaluar shitjen e bluzës së brazilianit në dyqanin e klubeve të tyre. Është ylli tjetër i PSG, Kylian ...

Bayern Munich hyn në garë për mesfushorin e Barcelonës, Coutinho
Bayern Munich ka shprehur interes për Philippe Coutinho, por ata ende nuk kanë hyrë në negociata me Barcelonën për nënshkrimin e brazilianit. Pala katalanase mezi pret ta largojë lojtarin këtë verë i cili synonte të ...
BalkanWeb | 12-Aug-2019 23:17
Bayern Munich ka shprehur interes për Philippe Coutinho, por ata ende nuk kanë hyrë në negociata me Barcelonën për nënshkrimin e brazilianit. Pala katalanase mezi pret ta largojë lojtarin këtë verë i cili synonte të ...

E dëshiron Barcelonën, kjo i ndodhi sot Neymarit në PSG
Nuk ka qetësi mes Neymar dhe Paris Saint-Germain. “Esporte Interactivo” raporton se ylli brazilian ka stërvitur sot i vetëm larg nga skuadra kampione e Ligue 1. Kjo ndodh pas kërkesës së tij për largim nga klubi dhe ...
Lajminet | 14-Aug-2019 20:32
Nuk ka qetësi mes Neymar dhe Paris Saint-Germain. “Esporte Interactivo” raporton se ylli brazilian ka stërvitur sot i vetëm larg nga skuadra kampione e Ligue 1. Kjo ndodh pas kërkesës së tij për largim nga klubi dhe ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved