ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 20/11/2019 21:06

Parandalohet vrasja në Tiranë, arrestohet i shumëkërkuari (Emri)

Parandalohet vrasja në Tiranë, arrestohet i shumëkërkuari (Emri)
Parandalohet një vrasje, ndërsa është vënë në pranga një person i rrezikshëm në Tiranë. Bëhet fjale per shtetasin Sadetin Erkoçeviq. Zëdhënësi i Policisë Gent Mullaji në një konferencë për mediat tha se personi i ...
BalkanWeb | 14-Aug-2019 10:10
Parandalohet një vrasje, ndërsa është vënë në pranga një person i rrezikshëm në Tiranë. Bëhet fjale per shtetasin Sadetin Erkoçeviq. Zëdhënësi i Policisë Gent Mullaji në një konferencë për mediat tha se personi i ...

Parandalohet vrasja, policia arreston personin me rrezikshmëri të lartë
Falë bashkëpunimit me qytetarët, parandalohet një vrasje dhe vihet në pranga një person shumë i kërkuar me rrezikshmëri të lartë shoqërore. Në zbatim të planit tëmasave për kapjen e personave në kërkim, evidentimin dhe ...
ABCNews | 14-Aug-2019 10:16
Falë bashkëpunimit me qytetarët, parandalohet një vrasje dhe vihet në pranga një person shumë i kërkuar me rrezikshmëri të lartë shoqërore. Në zbatim të planit tëmasave për kapjen e personave në kërkim, evidentimin dhe ...

Parandalohet vrasja në Tiranë, policia kap shkodranin e rrezikshëm
Arrestohet Satedin Erkoçeviç, parandalohet vrasja e një personi në Tiranë. Deklarata e Plotë e Policisë së Shtetit Finalizohet operacioni policor i koduar “Parandalimi” Falë bashkëpunimit me qytetarët, parandalohet një ...
Indeks Online | 14-Aug-2019 10:16
Arrestohet Satedin Erkoçeviç, parandalohet vrasja e një personi në Tiranë. Deklarata e Plotë e Policisë së Shtetit Finalizohet operacioni policor i koduar “Parandalimi” Falë bashkëpunimit me qytetarët, parandalohet një ...

Parandalohet vrasja në Tiranë, policia: Si u arrestua shkodrani i dënuar me 20 vite burg
Një vrasje është parandaluar mbrëmjen e djeshme në Tiranë. Përmes një deklaratë për shtyp nga policia e Shtetit u bë me dije se është finalizuar operacioni policor i koduar “Parandalimi”. Parandalohet një vrasje dhe ...
Gazeta Express | 14-Aug-2019 10:16
Një vrasje është parandaluar mbrëmjen e djeshme në Tiranë. Përmes një deklaratë për shtyp nga policia e Shtetit u bë me dije se është finalizuar operacioni policor i koduar “Parandalimi”. Parandalohet një vrasje dhe ...

Policia del në konferencë: Si u parandalua vrasja në Tiranë, arrestohet i riu nga Shkodra me rrezikshmëri të lartë
Parandalohet vrasja e një personi në Tiranë dhe vihet në pranga një person i shumëkërkuar, i cilësuar me rrezikshmëri të lartë. Zëdhënësi Gentian Mullaj, në Drejtorinë e Përgjithshme të Policisë së Shtetit doli pak ...
Politiko | 14-Aug-2019 10:16
Parandalohet vrasja e një personi në Tiranë dhe vihet në pranga një person i shumëkërkuar, i cilësuar me rrezikshmëri të lartë. Zëdhënësi Gentian Mullaj, në Drejtorinë e Përgjithshme të Policisë së Shtetit doli pak ...

Trafikonte armë dhe tritol nga Serbia drejt Shqipërisë, kush është 51-vjeçari i arrestuar në Elbasan
Një 51-vjeçar nga Kosova është arrestuar në flagrancë ditën e sotme në Shqipëri, s ii përfshirë në një rrjet të gjerë të trafikut të armëve dhe të lëndëve eksplozive. Bëhet fjalë për shtetasin me iniciale Y.A., i cili ...
Arbresh | 14-Aug-2019 01:11
Një 51-vjeçar nga Kosova është arrestuar në flagrancë ditën e sotme në Shqipëri, s ii përfshirë në një rrjet të gjerë të trafikut të armëve dhe të lëndëve eksplozive. Bëhet fjalë për shtetasin me iniciale Y.A., i cili ...

Armë luftarake, municion e lëndë shpërthyese, arrestohet kosovari
Drejtoria Hetimore Qendrore pranë Deparatamentit të Policisë Kriminale ka finalizuar operacionin policor “Papër”, nga ku goditi një rast të trafikimit të armëve luftarake dhe lëndëve eksplozive . Operacioni u zhvillua ...
VizionPlus | 13-Aug-2019 18:19
Drejtoria Hetimore Qendrore pranë Deparatamentit të Policisë Kriminale ka finalizuar operacionin policor “Papër”, nga ku goditi një rast të trafikimit të armëve luftarake dhe lëndëve eksplozive . Operacioni u zhvillua ...

Trafik armësh nga Serbia në Shqipëri, arrestohet kosovari me 19 pistoleta e tritol
Një shtetas kosovar është arrestuar në Elbasan, i cili trafikonte armë dhe municione nga Serbia në drejtim të Shqipërisë. Policia ka bërë të ditur se ka vënë në pranga shtetasin Y. A., 51 vjeç, lindur në Kacandoll dhe ...
Gazeta Dita | 13-Aug-2019 20:00
Një shtetas kosovar është arrestuar në Elbasan, i cili trafikonte armë dhe municione nga Serbia në drejtim të Shqipërisë. Policia ka bërë të ditur se ka vënë në pranga shtetasin Y. A., 51 vjeç, lindur në Kacandoll dhe ...

Arrestohet në Shqipëri llapjani që trafikonte armë nga Serbia në Kosovë dhe Shqipëri
Një 51-vjeçar nga Podujeva është arrestuar nga policia shqiptare në rrugën Elbasan -Peqin , ndërsa janë sekuestruar edhe 19 pistoleta të kalibrave të ndryshëm, 400 fishekë luftarak dhe 1.6 kilogramë tritol TNT. Kosovri ...
Telegrafi | 13-Aug-2019 18:34
Një 51-vjeçar nga Podujeva është arrestuar nga policia shqiptare në rrugën Elbasan -Peqin , ndërsa janë sekuestruar edhe 19 pistoleta të kalibrave të ndryshëm, 400 fishekë luftarak dhe 1.6 kilogramë tritol TNT. Kosovri ...

Arrestohet në Shqipëri llapjani që trafikonte armë nga Serbia në Kosovë dhe Shqipëri
Një 51-vjeçar nga Podujeva është arrestuar nga policia shqiptare në rrugën Elbasan -Peqin, ndërsa janë sekuestruar edhe 19 pistoleta të kalibrave të ndryshëm, 400 fishekë luftarak dhe 1.6 kilogramë tritol TNT. Kosovri u ...
Zeri | 13-Aug-2019 19:27
Një 51-vjeçar nga Podujeva është arrestuar nga policia shqiptare në rrugën Elbasan -Peqin, ndërsa janë sekuestruar edhe 19 pistoleta të kalibrave të ndryshëm, 400 fishekë luftarak dhe 1.6 kilogramë tritol TNT. Kosovri u ...

Ky është 51 vjeçari nga Kosova, që armët e blera në Serbi i dërgonte në Shqipëri (VIDEO+FOTO)
Një 51-vjeçar nga Kosova është arrestuar nga policia, ndërsa janë sekuestruar edhe 19 pistoleta të kalibrave të ndryshëm, 400 fishekë luftarak dhe 1.6 kilogramë tritol TNT, transmeton TopChannel 51-vjeçari u kap në ...
Portalb | 13-Aug-2019 19:26
Një 51-vjeçar nga Kosova është arrestuar nga policia, ndërsa janë sekuestruar edhe 19 pistoleta të kalibrave të ndryshëm, 400 fishekë luftarak dhe 1.6 kilogramë tritol TNT, transmeton TopChannel 51-vjeçari u kap në ...

Armë luftarake, municion e lëndë shpërthyese, arrestohet kosovari
Drejtoria Hetimore Qendrore pranë Deparatamentit të Policisë Kriminale ka finalizuar operacionin policor “Papër”, nga ku goditi një rast të trafikimit të armëve luftarake dhe lëndëve eksplozive . Operacioni u zhvillua ...
Medial | 13-Aug-2019 19:21
Drejtoria Hetimore Qendrore pranë Deparatamentit të Policisë Kriminale ka finalizuar operacionin policor “Papër”, nga ku goditi një rast të trafikimit të armëve luftarake dhe lëndëve eksplozive . Operacioni u zhvillua ...

Kapet në Elbasan llapjani 51 vjeç që trafikonte armë nga Serbia për në Shqipëri
Një 51-vjeçar nga Kosova është arrestuar nga policia shqiptare, ndërsa janë sekuestruar edhe 19 pistoleta të kalibrave të ndryshëm, 400 fishekë luftarak dhe 1.6 kilogramë tritol TNT. 51-vjeçari, sipas Policisë së ...
EkonomiaOnline | 13-Aug-2019 18:49
Një 51-vjeçar nga Kosova është arrestuar nga policia shqiptare, ndërsa janë sekuestruar edhe 19 pistoleta të kalibrave të ndryshëm, 400 fishekë luftarak dhe 1.6 kilogramë tritol TNT. 51-vjeçari, sipas Policisë së ...

Arrestohet llapjani në Elbasan si në filma, trafikonte armë nga Serbia
Një shtetas nga Kosova është arrestuar këtë të martë në qytetin e Elbasanit, teksa me vete i është gjetur një arsenal me armë, përfshi këtu edhe 1.6 kg tritol. Shtetasi 51 vjeçar i identifikuar me inicialet Y.A ...
Gazeta Observer | 13-Aug-2019 18:42
Një shtetas nga Kosova është arrestuar këtë të martë në qytetin e Elbasanit, teksa me vete i është gjetur një arsenal me armë, përfshi këtu edhe 1.6 kg tritol. Shtetasi 51 vjeçar i identifikuar me inicialet Y.A ...

Me pushkë e automatik ruanin kanabisin, arrestohen tre beratasit
Strukturat e Drejtorisë Vendore të Policisë së Beratit kanë finalizuar me sukses operacionin “Agimi”, nga ku u arrestuan në flagrancë tre shtetas. Shtetasit e arrestuar janë Riza Xhemal Gjoroveni, 28 vjeç, banues në ...
VizionPlus | 13-Aug-2019 18:10
Strukturat e Drejtorisë Vendore të Policisë së Beratit kanë finalizuar me sukses operacionin “Agimi”, nga ku u arrestuan në flagrancë tre shtetas. Shtetasit e arrestuar janë Riza Xhemal Gjoroveni, 28 vjeç, banues në ...

Arrestohet llapjani në Elbasan si në filma, trafikonte armë nga Serbia
Një shtetas nga Kosova është arrestuar këtë të martë në qytetin e Elbasanit, teksa me vete i është gjetur një arsenal me armë, përfshi këtu edhe 1.6 kg tritol. Shtetasi 51 vjeçar i identifikuar me inicialet Y.A ...
Indeks Online | 13-Aug-2019 18:34
Një shtetas nga Kosova është arrestuar këtë të martë në qytetin e Elbasanit, teksa me vete i është gjetur një arsenal me armë, përfshi këtu edhe 1.6 kg tritol. Shtetasi 51 vjeçar i identifikuar me inicialet Y.A ...

Trafikonte armë nga Serbia në Kosovë për në Shqipëri, arrestohet kosovari në Shqipëri
Një 51-vjeçar nga Kosova është arrestuar nga policia, ndërsa janë sekuestruar edhe 19 pistoleta të kalibrave të ndryshëm, 400 fishekë luftarak dhe 1.6 kilogramë tritol TNT. 51-vjeçari u kap në flagrancë duke ...
Medial | 13-Aug-2019 18:24
Një 51-vjeçar nga Kosova është arrestuar nga policia, ndërsa janë sekuestruar edhe 19 pistoleta të kalibrave të ndryshëm, 400 fishekë luftarak dhe 1.6 kilogramë tritol TNT. 51-vjeçari u kap në flagrancë duke ...

Dalin pamjet e para të arrestimit të kosovarit në Shqipëri – Trafikonte armë nga Serbia
Një rast i trafikut të armëve dhe lëndëve eksplozive Serbi-Kosovë-Shqipëri është goditur nga policia e Elbasanit. Në pranga ka rënë një 51-vjeçari, Y.A nga Kosova, i cili akuzohet se i trafikonte këto armë nga Serbia në ...
Gazeta Monitor | 13-Aug-2019 18:18
Një rast i trafikut të armëve dhe lëndëve eksplozive Serbi-Kosovë-Shqipëri është goditur nga policia e Elbasanit. Në pranga ka rënë një 51-vjeçari, Y.A nga Kosova, i cili akuzohet se i trafikonte këto armë nga Serbia në ...

Video/ Trafikonte armë nga Serbia në Shqipëri, në pranga 51 vjeçari
Policia e Shtetit arrestoi një 51 vjeçar nga Kosova, i cili akuzohet për trafik të armëve dhe municioneve. Në prangat e uniformave blu ra Y. A., lindur në Kacandoll dhe banues ne Podujevë, Kosovë Ndalimi i tij u bë në ...
Politiko | 13-Aug-2019 18:10
Policia e Shtetit arrestoi një 51 vjeçar nga Kosova, i cili akuzohet për trafik të armëve dhe municioneve. Në prangat e uniformave blu ra Y. A., lindur në Kacandoll dhe banues ne Podujevë, Kosovë Ndalimi i tij u bë në ...

Berat/ Kultivonin bimë narkotike, 3 në pranga (EMRAT)
mapo.al Tre persona janë vënë në prangat e policisë me akuzën e kultivimit të bimëve narkotike. Është arrestuar Riza Xhemal Gjoroveni, 28 vjeç, banues në fshatin Qereshnik Berat, Fatos Faredin Ballanga, 27 vjeç, banues ...
Mapo | 13-Aug-2019 17:56
mapo.al Tre persona janë vënë në prangat e policisë me akuzën e kultivimit të bimëve narkotike. Është arrestuar Riza Xhemal Gjoroveni, 28 vjeç, banues në fshatin Qereshnik Berat, Fatos Faredin Ballanga, 27 vjeç, banues ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved