ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 09/12/2019 20:24

Liverpooli barazon me të filluar pjesa e dytë, shënon Sadio Mane

Liverpooli barazon me të filluar pjesa e dytë, shënon Sadio Mane
Liverpooli ka arritur ta barazojë rezultatin në 1-1 me të filluar pjesa e dytë. Trajneri Jurgen Klopp e futi në lojë menjëherë në pjesën e dytë Roberto Firminon. Ky i fundit asistoi bukur për Sadio Manen që shënoi nga ...
Telegrafi | 14-Aug-2019 22:17
Liverpooli ka arritur ta barazojë rezultatin në 1-1 me të filluar pjesa e dytë. Trajneri Jurgen Klopp e futi në lojë menjëherë në pjesën e dytë Roberto Firminon. Ky i fundit asistoi bukur për Sadio Manen që shënoi nga ...

Tifozët e futbollit e tallin Jorginhon pas gabimit në fanellë, emri i tij është shkruan ‘Jorghino’
Jorginho do të skuqet kur ta kuptojë pas lojës së në fanellën e tij është shkruar emri gabim. Tifozët e Bluve në ‘Twitter’ ka shkruar për mesfushorin italian dhe emrin e shkruar gabim për ndeshjes e Superkupës me ...
Telegrafi | 14-Aug-2019 22:04
Jorginho do të skuqet kur ta kuptojë pas lojës së në fanellën e tij është shkruar emri gabim. Tifozët e Bluve në ‘Twitter’ ka shkruar për mesfushorin italian dhe emrin e shkruar gabim për ndeshjes e Superkupës me ...

Mbyllet pjesa e parë me epërsinë e Chelseat, shënon Giroud
Është mbyllur pjesa e parë mes Liverpoolit dhe Chelseat, me epërsinë e londinezëve. Fillimisht ka qenë Pedro që e ka goditur shtyllën në minutën e 22-të, ku shpëtuan kampionët e Evropës. Pamje nga ndeshja . (Photo by ...
Telegrafi | 14-Aug-2019 21:52
Është mbyllur pjesa e parë mes Liverpoolit dhe Chelseat, me epërsinë e londinezëve. Fillimisht ka qenë Pedro që e ka goditur shtyllën në minutën e 22-të, ku shpëtuan kampionët e Evropës. Pamje nga ndeshja . (Photo by ...

Superkupa/ Stambolli pret Liverpool-Chelsea, finalen e madhe evropiane
Gjithçka fillon në këtë sezon futbollistik me më të mirat e Evropës. Sidoqë të shkojë finalja e Superkupës së Evropës, trofeu do të mbesë në Britaninë e Madhe, pasi mbrëmjen e sotme në orën 21:00 në stadiumin e ...
Top Channel | 14-Aug-2019 16:35
Gjithçka fillon në këtë sezon futbollistik me më të mirat e Evropës. Sidoqë të shkojë finalja e Superkupës së Evropës, trofeu do të mbesë në Britaninë e Madhe, pasi mbrëmjen e sotme në orën 21:00 në stadiumin e ...

Super Kupa/ Liverpool-Chelsea, derbi anglez “pushton” Europën (FOTO)
mapo.al Sot në mbrëmje të gjithë i kanë sytë në Stamboll të Turqisë. Në orën 21:00 do të luhet sfida e madhe, derbi anglez mes Liverpul dhe Chelsea. “The Red’s” apo “Blutë e Londrës” do të rrëmbejnë Super Kupën e ...
Mapo | 14-Aug-2019 16:56
mapo.al Sot në mbrëmje të gjithë i kanë sytë në Stamboll të Turqisë. Në orën 21:00 do të luhet sfida e madhe, derbi anglez mes Liverpul dhe Chelsea. “The Red’s” apo “Blutë e Londrës” do të rrëmbejnë Super Kupën e ...

Kapitenin e Liverpoolit e 'korit' Kante, të gjithë do të qeshin me këtë gjest
Dy klubet angleze, Liverpooli dhe Chelsea po përballen në Superkupën e Evropës, raporton Zëri.info. Në pjesën e parë të ndeshjes, Ngolo Kante e bëri një veprim magjik derisa e la të shtangur kapitenin e Liverpoolit, ...
Zeri | 14-Aug-2019 22:45
Dy klubet angleze, Liverpooli dhe Chelsea po përballen në Superkupën e Evropës, raporton Zëri.info. Në pjesën e parë të ndeshjes, Ngolo Kante e bëri një veprim magjik derisa e la të shtangur kapitenin e Liverpoolit, ...

Ky gol do të mbahej mend gjatë, por...
Dy klubet angleze, Liverpooli dhe Chelsea po përballen në Superkupën e Evropës, raporton Zëri.info. Ylli i ri i londinezëve, Pulisic, ka dehur mbrojtjen e "Të Kuqve" dhe ka dërguar topin në rrjetë me një gjuajtje të ...
Zeri | 14-Aug-2019 22:45
Dy klubet angleze, Liverpooli dhe Chelsea po përballen në Superkupën e Evropës, raporton Zëri.info. Ylli i ri i londinezëve, Pulisic, ka dehur mbrojtjen e "Të Kuqve" dhe ka dërguar topin në rrjetë me një gjuajtje të ...

Mane barazon ndaj Chelsea (VIDEO)
Liverpool ka barazuar rezultatit ndaj Chelsea në Super Kupën e UEFA-s. Është Sadio Mane që ka barazuar në minutën e 48-të në 1:1, transmeton Klan Kosova. Paraprakisht për The Blues ka shënuar Olivier Giroud në minutën e ...
Klan Kosova | 14-Aug-2019 22:28
Liverpool ka barazuar rezultatit ndaj Chelsea në Super Kupën e UEFA-s. Është Sadio Mane që ka barazuar në minutën e 48-të në 1:1, transmeton Klan Kosova. Paraprakisht për The Blues ka shënuar Olivier Giroud në minutën e ...

22:11 Liverpool e nis furishëm pjesën e dytë, barazon rezultatin Është barazuar rezultati në mes...
Është barazuar rezultati në mes të Liverpoolit dhe Chelseat Liverpool ka hyrë fuqishëm në pjesën e dytë ku pas inkuadrimit te Firminos në vend të Chamberlain ka ardhur edhe goli i barazimit. Lexoni edhe: Facebook ...
Kosova Sot | 14-Aug-2019 22:15
Është barazuar rezultati në mes të Liverpoolit dhe Chelseat Liverpool ka hyrë fuqishëm në pjesën e dytë ku pas inkuadrimit te Firminos në vend të Chamberlain ka ardhur edhe goli i barazimit. Lexoni edhe: Facebook ...

Barazohet rezultati në ndeshjen Liverpool-Chelsea
Indeks Online | 14-Aug-2019 22:15

Gol në start të pjesës së dytë, mësoni kush ka shënuar në duelin Liverpool-Chelsea
Ka përfunduar para pak çastesh pjesa e parë e duelit Liverpool-Chelsea. Në finalen e Superkupës së Evropës që po zhvillohet në Stamboll, “të kaltërit” nga Londra po udhëheqin 0-1 me golin e Olivier Giroud, shkruan ...
GazetaBlic | 14-Aug-2019 22:14
Ka përfunduar para pak çastesh pjesa e parë e duelit Liverpool-Chelsea. Në finalen e Superkupës së Evropës që po zhvillohet në Stamboll, “të kaltërit” nga Londra po udhëheqin 0-1 me golin e Olivier Giroud, shkruan ...

Formacionet zyrtaret të Superkupës së Evropës, Liverpool – Chelsea
Dy klubet angleze, Liverpooli dhe Chelsea do të përballen në Superkupën e Evropës. Liverpooli triumfoi në Ligën e Kampionëve, ndërsa Chelsea në atë të Ligës së Evropës, duke bërë që sonte të takohen në Stamboll nga ora ...
Telegrafi | 14-Aug-2019 20:01
Dy klubet angleze, Liverpooli dhe Chelsea do të përballen në Superkupën e Evropës. Liverpooli triumfoi në Ligën e Kampionëve, ndërsa Chelsea në atë të Ligës së Evropës, duke bërë që sonte të takohen në Stamboll nga ora ...

Liverpooli e barazon rezultatin, Mane shënon gol interesant
Dy klubet angleze, Liverpooli dhe Chelsea po përballen në Superkupën e Evropës, raporton Zëri.info. Liverpooli e ka barazuar rezultatin në 1:1 me golin e realizuar nga Sadio Mane në minutën e 48-të të ndeshjes. Mane ...
Zeri | 14-Aug-2019 22:14
Dy klubet angleze, Liverpooli dhe Chelsea po përballen në Superkupën e Evropës, raporton Zëri.info. Liverpooli e ka barazuar rezultatin në 1:1 me golin e realizuar nga Sadio Mane në minutën e 48-të të ndeshjes. Mane ...

Derbi anglez në Europë, Liverpool dhe Chelsea kërkojnë Superkupën
Futbolli I madh kthehet në fushën e lojës, ndërsa të gjithë prozhektorët drejtohen në Stamboll, ku Liverpool dhe Chelsea do të diskutojnë mes tyre trofeun e Superkupës së Europës. Parashikimet flasin të gjitha për ...
BalkanWeb | 14-Aug-2019 14:37
Futbolli I madh kthehet në fushën e lojës, ndërsa të gjithë prozhektorët drejtohen në Stamboll, ku Liverpool dhe Chelsea do të diskutojnë mes tyre trofeun e Superkupës së Europës. Parashikimet flasin të gjitha për ...

Liverpool e nis furishëm pjesën e dytë, barazon rezultatin
Është barazuar rezultati në mes të Liverpoolit dhe Chelseat Liverpool ka hyrë fuqishëm në pjesën e dytë ku pas inkuadrimit te Firminos në vend të Chamberlain ka ardhur edhe goli i barazimit. Një depërtim në zonë i ...
Gazeta Express | 14-Aug-2019 22:11
Është barazuar rezultati në mes të Liverpoolit dhe Chelseat Liverpool ka hyrë fuqishëm në pjesën e dytë ku pas inkuadrimit te Firminos në vend të Chamberlain ka ardhur edhe goli i barazimit. Një depërtim në zonë i ...

Barazon Liverpul
Vetëm dy minuta pas fillimit të pjesës së dytë, skuadra e Liverpulit ka barazuar shifrat 1:1 në Superkupën e Evropës në futboll.
Kosova Press | 14-Aug-2019 22:11
Vetëm dy minuta pas fillimit të pjesës së dytë, skuadra e Liverpulit ka barazuar shifrat 1:1 në Superkupën e Evropës në futboll.

Barazon Liverpool, gol nga Mane
Liverpool është rikthyer në lojë duke barazuar rezultatin në 1:1 ndaj Chelseat në Superkupën e Evropës. Golit të Olivier Giroud në minutat e para të pjesës së dytë iu përgjigj Sadio Mane. Ylli i “Reds” realizoi duke ...
Lajminet | 14-Aug-2019 22:11
Liverpool është rikthyer në lojë duke barazuar rezultatin në 1:1 ndaj Chelseat në Superkupën e Evropës. Golit të Olivier Giroud në minutat e para të pjesës së dytë iu përgjigj Sadio Mane. Ylli i “Reds” realizoi duke ...

Kosova bindshëm ndaj Luksemburgut, mban gjallë shpresat për kualifikim
Chelsea ka kaluar në epërsi ndaj Liverpoolit me golin e Olivier Giruoud. Francezi realizoi në minutën e 37-të të pjesës së parë, shkruan GazetaBlic . Ish-anëtari i Arsenalit shfrytëzoi në maksimum një asistim të ...
GazetaBlic | 14-Aug-2019 22:07
Chelsea ka kaluar në epërsi ndaj Liverpoolit me golin e Olivier Giruoud. Francezi realizoi në minutën e 37-të të pjesës së parë, shkruan GazetaBlic . Ish-anëtari i Arsenalit shfrytëzoi në maksimum një asistim të ...

Super Chelsea, super Giroud
Chelsea është duke luajtur totalisht një ndeshje tjetër sonte për dallim nga ajo e vikendit në Premier Ligë Olivier Giroud ka kaluar Chelsean në epërsi në minutën e 36, pas një super aksioni të djelmoshave të Frank ...
Kosova Sot | 14-Aug-2019 22:01
Chelsea është duke luajtur totalisht një ndeshje tjetër sonte për dallim nga ajo e vikendit në Premier Ligë Olivier Giroud ka kaluar Chelsean në epërsi në minutën e 36, pas një super aksioni të djelmoshave të Frank ...

Referet femra bëjnë histori në Superkupën e Europës
Për herë të parë në histori një ndeshje futbollistike e një niveli kaq të lartë po gjykohet nga një femër – e ndihmuar nga koleget e saja. Gjykimi në ndeshjen e Superkupës Evropiane mes Liverpool dhe Chelsea, i ...
Gazeta Observer | 14-Aug-2019 21:58
Për herë të parë në histori një ndeshje futbollistike e një niveli kaq të lartë po gjykohet nga një femër – e ndihmuar nga koleget e saja. Gjykimi në ndeshjen e Superkupës Evropiane mes Liverpool dhe Chelsea, i ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved