ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 21/08/2019 13:10

Enca ka një porosi për meshkujt nëse nuk i jep orgazëm (FOTO)

Enca ka një porosi për meshkujt nëse nuk i jep orgazëm (FOTO)
Këngëtarja shqiptare Enca, ka postuar në Instagram foto në bikine duke theksuar linjat e saj. Enca ka shkruar “Nëse nuk më jep orgazëm, atëherë nuk mund të shkojmë në shtrat bashkë”. Por përveç fjalëve shumë erotike në ...
TetovaSot | 14-Aug-2019 22:20
Këngëtarja shqiptare Enca, ka postuar në Instagram foto në bikine duke theksuar linjat e saj. Enca ka shkruar “Nëse nuk më jep orgazëm, atëherë nuk mund të shkojmë në shtrat bashkë”. Por përveç fjalëve shumë erotike në ...

Mimoza Shkodra shfaqet si kurrë më parë, me bikini buzë deti
Këngëtarja kosovare, Mimoza Shkodra, ka ndarë me fansat fotografi të cilat nuk jemi mësuar t’i shohim shpesh. Mimoza Shkodra ka pozuar me bikini buzë deti, si çdo femër, por publiku nuk është mësuar ta shoh Mimozën në ...
Alsat-M | 14-Aug-2019 22:17
Këngëtarja kosovare, Mimoza Shkodra, ka ndarë me fansat fotografi të cilat nuk jemi mësuar t’i shohim shpesh. Mimoza Shkodra ka pozuar me bikini buzë deti, si çdo femër, por publiku nuk është mësuar ta shoh Mimozën në ...

Enca ka një porosi për meshkujt nëse nuk i jep orgazëm
Këngëtarja shqiptare Enca, ka postuar në Instagram foto në bikine duke theksuar linjat e saj. Enca ka shkruar “Nëse nuk më jep orgazëm, atëherë nuk mund të shkojmë në shtrat bashkë”. Por përveç fjalëve shumë erotike në ...
Gazeta Express | 14-Aug-2019 22:11
Këngëtarja shqiptare Enca, ka postuar në Instagram foto në bikine duke theksuar linjat e saj. Enca ka shkruar “Nëse nuk më jep orgazëm, atëherë nuk mund të shkojmë në shtrat bashkë”. Por përveç fjalëve shumë erotike në ...

2po2 ndryshon stil, bëhet me flokë të gjata në pjesën e pasme
Ai është një ndër reperët më të pëlqyer të gjeneratës së vjetër. 2po2 ka sjell ndër vite shumë hite dhe vazhdon ta bëjë këtë përgjatë karrierës së tij të suksesshme. Teksa i ka qëndruar besnik stilit të tij në kaq kohë, ...
Telegrafi | 14-Aug-2019 22:04
Ai është një ndër reperët më të pëlqyer të gjeneratës së vjetër. 2po2 ka sjell ndër vite shumë hite dhe vazhdon ta bëjë këtë përgjatë karrierës së tij të suksesshme. Teksa i ka qëndruar besnik stilit të tij në kaq kohë, ...

Me veshje nate e shampanjë në dorë, Beatrix provokon keq në Instagram
Këngëtarja Beatrix Ramosaj ka një kohë të gjatë që nuk ka publikuar ndonjë projekt të ri muzikor, mirëpo aktive në rrjete sociale ka qenë shumë, shkruan . View this post on Instagram I am what you might call a champagne ...
Lajminet | 14-Aug-2019 21:55
Këngëtarja Beatrix Ramosaj ka një kohë të gjatë që nuk ka publikuar ndonjë projekt të ri muzikor, mirëpo aktive në rrjete sociale ka qenë shumë, shkruan . View this post on Instagram I am what you might call a champagne ...

Pyetet se a do të martohej me një mashkull të varfër? Greta Koçi jep përgjigjen interesante
Këngëtarja e njohur shqiptare, Greta Koçi, është shumë e ndjekur dhe aktive në rrjetet sociale. Ajo shpesh ndan me fansat fotografi dhe video të ndryshme nga përditshmëria, përmes së cilave rrëmben vëmendjen e fansave. ...
Telegrafi | 14-Aug-2019 21:21
Këngëtarja e njohur shqiptare, Greta Koçi, është shumë e ndjekur dhe aktive në rrjetet sociale. Ajo shpesh ndan me fansat fotografi dhe video të ndryshme nga përditshmëria, përmes së cilave rrëmben vëmendjen e fansave. ...

Georgina e Ronaldos reklamon trupin superseksi (FOTO)
Të jesh partnerja e Cristiano Ronaldo të jep shumë avantazhe në jetë, sidomos në biznes. Firma e njohur e veshjeve intime, Yamamay, ka përzgjedhur modelen spanjolle për të reklamuar linjën e re. Georgina duket sikur ...
TetovaSot | 14-Aug-2019 21:29
Të jesh partnerja e Cristiano Ronaldo të jep shumë avantazhe në jetë, sidomos në biznes. Firma e njohur e veshjeve intime, Yamamay, ka përzgjedhur modelen spanjolle për të reklamuar linjën e re. Georgina duket sikur ...

Linda Halimi mëson të bijën 5-muajshe si të këndojë/Video
Këngëtarja Linda Halimi që prej lindjes së vajzës së saj Kaimana duket se ka krijuar një lidhje të veçantë me shoqën e saj që tashmë është vetëm 5-muajshe. Këngëtarja dhe pse e bija është shumë e vogël ka vendosur për ...
VizionPlus | 14-Aug-2019 20:34
Këngëtarja Linda Halimi që prej lindjes së vajzës së saj Kaimana duket se ka krijuar një lidhje të veçantë me shoqën e saj që tashmë është vetëm 5-muajshe. Këngëtarja dhe pse e bija është shumë e vogël ka vendosur për ...

Linda Halimi mëson vajzën e saj 5-muajshe si të këndojë (Video)
TIRANE Linda Halimi u bë nënë e një vajze pesw muaj më parë. Ajo dhe bashkëshoeri i saj e pagëzuan vogëlushen me emrin e vecantë, Kaimana. Askush nuk e zbuloi shtatzëninë e saj deri në momentin që e vogla erdhi në jetë. ...
BalkanWeb | 14-Aug-2019 18:28
TIRANE Linda Halimi u bë nënë e një vajze pesw muaj më parë. Ajo dhe bashkëshoeri i saj e pagëzuan vogëlushen me emrin e vecantë, Kaimana. Askush nuk e zbuloi shtatzëninë e saj deri në momentin që e vogla erdhi në jetë. ...

Oriola më e ‘zjarrtë’ se kurrë: Duaje veten dhe gjithmonë ndiq zemrën tënde
Oriola Marashi i ka ndarë me ndjekësit dy foto nga fotosesioni i saj i fundit, shkruan . Modelja joshëse i ka treguar vithet derisa ngjyra e trupit që e ka marrë nga pushimet po bie gjithashtu në sy. View this post on ...
Lajminet | 14-Aug-2019 21:11
Oriola Marashi i ka ndarë me ndjekësit dy foto nga fotosesioni i saj i fundit, shkruan . Modelja joshëse i ka treguar vithet derisa ngjyra e trupit që e ka marrë nga pushimet po bie gjithashtu në sy. View this post on ...

Blero fotografohet pranë të atit, thotë se e ka hero
Këngëtari i njohur shqiptar, Blero, është një prej emrave i cili kohën më të madhe e kalon duke punuar, shkruan . Projektet e tij muzikore të cilat i publikon pëlqehen nga publiku i gjerë, mirëpo në anën tjetër larg ...
Lajminet | 14-Aug-2019 20:58
Këngëtari i njohur shqiptar, Blero, është një prej emrave i cili kohën më të madhe e kalon duke punuar, shkruan . Projektet e tij muzikore të cilat i publikon pëlqehen nga publiku i gjerë, mirëpo në anën tjetër larg ...

Mimoza Shkodra vazhdon të sjell imazhe me bikini nga pushimet, duke treguar linjat atraktive të trupit
Këngëtarja e njohur, Mimoza Shkodra, është duke shijuar disa ditë të mira pushimi. Ajo ka qenë shumë aktive kohëve të fundit në rrjetet sociale, duke publikuar fotografi të ndryshme nga pushimet. Së fundmi, Mimoza ndau ...
Telegrafi | 14-Aug-2019 20:04
Këngëtarja e njohur, Mimoza Shkodra, është duke shijuar disa ditë të mira pushimi. Ajo ka qenë shumë aktive kohëve të fundit në rrjetet sociale, duke publikuar fotografi të ndryshme nga pushimet. Së fundmi, Mimoza ndau ...

Bebe Rexha. Një foto seksi dhe një sqarim për ata që s'e dinë...
Por kesaj radhe, reagimi vjen ndryshe. Ne ndihme ajo therret edhe nje foto te veten ku para pasqyres dhe me bikini teper te vogla, duket joshese dhe seksi si asnjehere me pare. Dhe krahas saj, edhe nje postim sqarues. ...
ikub.al | 13-Aug-2019 13:30
Por kesaj radhe, reagimi vjen ndryshe. Ne ndihme ajo therret edhe nje foto te veten ku para pasqyres dhe me bikini teper te vogla, duket joshese dhe seksi si asnjehere me pare. Dhe krahas saj, edhe nje postim sqarues. ...

Enca Haxhia publikon sërish fotografi me bikini nga pushimet
Këngëtarja e njohur Enca Haxhia, është duke shijuar në maksimum pushimet verore. Ajo ka zgjedhur jugun e Shqipërisë për të kaluar disa ditë jo-produktive, larg aktiviteteve të përditshme. View this post on Instagram ...
Telegrafi | 14-Aug-2019 19:42
Këngëtarja e njohur Enca Haxhia, është duke shijuar në maksimum pushimet verore. Ajo ka zgjedhur jugun e Shqipërisë për të kaluar disa ditë jo-produktive, larg aktiviteteve të përditshme. View this post on Instagram ...

Ilir Latifi flet pas humbjes: Luftë e vështirë ndaj një kundërshtari të fortë, por do të kthehem
Ilir Latifi ka humbur në përballje me turkun Volkan Ozdemir, në ndeshjen e vlefshme të kategorisë me të ulët të peshave të rënda. Volkan ishte në formë të jashtëzakonshme pasi e dominoi Latifit nga fillimi deri në ...
Telegrafi | 14-Aug-2019 19:33
Ilir Latifi ka humbur në përballje me turkun Volkan Ozdemir, në ndeshjen e vlefshme të kategorisë me të ulët të peshave të rënda. Volkan ishte në formë të jashtëzakonshme pasi e dominoi Latifit nga fillimi deri në ...

Georgina Rodriguez, imazh i një firme të njohur për veshjet intime
Partnerja e Cristiano Ronaldos, Georgina Rodriguez është bërë imazh i një firme shumë të njohur për veshjet intime ‘Yamamay’. Modelja argjentinase ka ndarë në Instagram një foto ku shfaqet mjaft sensuale, me një veshje ...
Politiko | 14-Aug-2019 20:32
Partnerja e Cristiano Ronaldos, Georgina Rodriguez është bërë imazh i një firme shumë të njohur për veshjet intime ‘Yamamay’. Modelja argjentinase ka ndarë në Instagram një foto ku shfaqet mjaft sensuale, me një veshje ...

VIDEO: Këngëtarja shqiptare tund të pasmet në skenë, “çmendet” publiku
Dafina Zeqiri dhe Tayna ditë më parë publikuan duetin “Bye Bye”, i cili menjëherë është shndërruar në hit. Mbrëmë, dy artistet kanë performuar bashkë në një skenë, duke dhuruar performancë plot energji. Të veshura ...
GazetaTema | 14-Aug-2019 10:44
Dafina Zeqiri dhe Tayna ditë më parë publikuan duetin “Bye Bye”, i cili menjëherë është shndërruar në hit. Mbrëmë, dy artistet kanë performuar bashkë në një skenë, duke dhuruar performancë plot energji. Të veshura ...

Modelja amerikane bën ‘çmendurinë’, bënë botox nën sqetulla
Këngëtarja e njohur Enca Haxhia, është duke shijuar në maksimum pushimet verore. Ajo ka zgjedhur jugun e Shqipërisë për të kaluar disa ditë jo-produktive, larg aktiviteteve të përditshme. Këngëtarja është mjaft aktive ...
GazetaBlic | 14-Aug-2019 20:32
Këngëtarja e njohur Enca Haxhia, është duke shijuar në maksimum pushimet verore. Ajo ka zgjedhur jugun e Shqipërisë për të kaluar disa ditë jo-produktive, larg aktiviteteve të përditshme. Këngëtarja është mjaft aktive ...

Larg muzikës, Linda Halimi është gati për të nisur biznesin e saj të ri
Këngëtarja e njohur, Linda Halimi, tash e sa vite është shpërngulur në Shtetet e Bashkuara të Amerikës. Ajo dikur ishte shumë aktive në muzikë me projekte të shumta, teksa viteve të fundit ka munguar në këtë aspekt. ...
Telegrafi | 14-Aug-2019 18:45
Këngëtarja e njohur, Linda Halimi, tash e sa vite është shpërngulur në Shtetet e Bashkuara të Amerikës. Ajo dikur ishte shumë aktive në muzikë me projekte të shumta, teksa viteve të fundit ka munguar në këtë aspekt. ...

Women’s football: Northern club makes history and qualifies for Champions League
The northern club of Vëllaznia in women’s football has made history by progressing into the second qualifying round of Champions league. The club from Shkodra ended the group matches on the first place with two wins and ...
GazetaTema | 13-Aug-2019 20:56
The northern club of Vëllaznia in women’s football has made history by progressing into the second qualifying round of Champions league. The club from Shkodra ended the group matches on the first place with two wins and ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved