ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 21/08/2019 13:10

Enca Haxhia publikon sërish fotografi me bikini nga pushimet

Enca Haxhia publikon sërish fotografi me bikini nga pushimet
Këngëtarja e njohur Enca Haxhia, është duke shijuar në maksimum pushimet verore. Ajo ka zgjedhur jugun e Shqipërisë për të kaluar disa ditë jo-produktive, larg aktiviteteve të përditshme. View this post on Instagram ...
Telegrafi | 14-Aug-2019 19:42
Këngëtarja e njohur Enca Haxhia, është duke shijuar në maksimum pushimet verore. Ajo ka zgjedhur jugun e Shqipërisë për të kaluar disa ditë jo-produktive, larg aktiviteteve të përditshme. View this post on Instagram ...

Ilir Latifi flet pas humbjes: Luftë e vështirë ndaj një kundërshtari të fortë, por do të kthehem
Ilir Latifi ka humbur në përballje me turkun Volkan Ozdemir, në ndeshjen e vlefshme të kategorisë me të ulët të peshave të rënda. Volkan ishte në formë të jashtëzakonshme pasi e dominoi Latifit nga fillimi deri në ...
Telegrafi | 14-Aug-2019 19:33
Ilir Latifi ka humbur në përballje me turkun Volkan Ozdemir, në ndeshjen e vlefshme të kategorisë me të ulët të peshave të rënda. Volkan ishte në formë të jashtëzakonshme pasi e dominoi Latifit nga fillimi deri në ...

Georgina e Ronaldos reklamon trupin superseksi
Të jesh partnerja e Cristiano Ronaldo të jep shumë avantazhe në jetë, sidomos në biznes. Firma e njohur e veshjeve intime, Yamamay, ka përzgjedhur modelen spanjolle për të reklamuar linjën e re. Georgina duket sikur ...
Kosova Sot | 14-Aug-2019 19:31
Të jesh partnerja e Cristiano Ronaldo të jep shumë avantazhe në jetë, sidomos në biznes. Firma e njohur e veshjeve intime, Yamamay, ka përzgjedhur modelen spanjolle për të reklamuar linjën e re. Georgina duket sikur ...

Georgina e Ronaldos reklamon trupin superseksi
Të jesh partnerja e Cristiano Ronaldo të jep shumë avantazhe në jetë, sidomos në biznes. Firma e njohur e veshjeve intime, Yamamay, ka përzgjedhur modelen spanjolle për të reklamuar linjën e re. Georgina duket sikur ...
Gazeta Express | 14-Aug-2019 19:12
Të jesh partnerja e Cristiano Ronaldo të jep shumë avantazhe në jetë, sidomos në biznes. Firma e njohur e veshjeve intime, Yamamay, ka përzgjedhur modelen spanjolle për të reklamuar linjën e re. Georgina duket sikur ...

Larg muzikës, Linda Halimi është gati për të nisur biznesin e saj të ri
Këngëtarja e njohur, Linda Halimi, tash e sa vite është shpërngulur në Shtetet e Bashkuara të Amerikës. Ajo dikur ishte shumë aktive në muzikë me projekte të shumta, teksa viteve të fundit ka munguar në këtë aspekt. ...
Telegrafi | 14-Aug-2019 18:45
Këngëtarja e njohur, Linda Halimi, tash e sa vite është shpërngulur në Shtetet e Bashkuara të Amerikës. Ajo dikur ishte shumë aktive në muzikë me projekte të shumta, teksa viteve të fundit ka munguar në këtë aspekt. ...

Linda Halimi mëson vajzën e saj 5-muajshe si të këndojë (Video)
TIRANE Linda Halimi u bë nënë e një vajze pesw muaj më parë. Ajo dhe bashkëshoeri i saj e pagëzuan vogëlushen me emrin e vecantë, Kaimana. Askush nuk e zbuloi shtatzëninë e saj deri në momentin që e vogla erdhi në jetë. ...
BalkanWeb | 14-Aug-2019 18:28
TIRANE Linda Halimi u bë nënë e një vajze pesw muaj më parë. Ajo dhe bashkëshoeri i saj e pagëzuan vogëlushen me emrin e vecantë, Kaimana. Askush nuk e zbuloi shtatzëninë e saj deri në momentin që e vogla erdhi në jetë. ...

Mike Tyson: Konsumoj 40 mijë dollarë marijuanë në muaj, ja sa fitoj
Jemi mësuar ta shikojnë teksa shpallet kampion në ring. Por legjenda e boksit botëror, Mike Tyson është një kampion edhe në një tjetër disiplinë. Tyson ka zbuluar se konsumon rreth 40 mijë dollarë në muaj marijuanë, ...
Alsat-M | 14-Aug-2019 18:38
Jemi mësuar ta shikojnë teksa shpallet kampion në ring. Por legjenda e boksit botëror, Mike Tyson është një kampion edhe në një tjetër disiplinë. Tyson ka zbuluar se konsumon rreth 40 mijë dollarë në muaj marijuanë, ...

Myke Tyson shpenzon 40 mijë dollarë në muaj për marihuanë
Mike Tyson vazhdon me ekstravagancat që e kanë karakterizuar gjithë karrierën e tij si boksier, por edhe jetën jashtë saj. Që prej vitit 2018 ish-kampioni ka ngritur një fermë në Kaliforni ku i është kushtuar ...
Klan Kosova | 14-Aug-2019 18:27
Mike Tyson vazhdon me ekstravagancat që e kanë karakterizuar gjithë karrierën e tij si boksier, por edhe jetën jashtë saj. Që prej vitit 2018 ish-kampioni ka ngritur një fermë në Kaliforni ku i është kushtuar ...

Blero pozon me të atin, e quan heroin e tij
Këngëtari i njohur, Blero, është mjaft aktiv dhe i ndjekur në rrjetet sociale. Ai publikon shpesh fotografi dhe video të ndryshme nga jeta e përditshme apo aktivitetet e tij muzikore. View this post on Instagram #6 out ...
Telegrafi | 14-Aug-2019 18:05
Këngëtari i njohur, Blero, është mjaft aktiv dhe i ndjekur në rrjetet sociale. Ai publikon shpesh fotografi dhe video të ndryshme nga jeta e përditshme apo aktivitetet e tij muzikore. View this post on Instagram #6 out ...

Eksklusive: Ilira vjen në një intervistë për emisionin Sonte në T7
Ilira për herë të parë vjen në një intervistë në gjuhën shqipe. Këngëtarja e re, shqiptarja e cila po ndjek famën në muzikën botërore, vjen në një intervistë ekskluzive në T7. Ilira e cila veçohet me zërin e saj që po ...
Gazeta Express | 14-Aug-2019 18:20
Ilira për herë të parë vjen në një intervistë në gjuhën shqipe. Këngëtarja e re, shqiptarja e cila po ndjek famën në muzikën botërore, vjen në një intervistë ekskluzive në T7. Ilira e cila veçohet me zërin e saj që po ...

Pamje nga festa luksoze për ditëlindjen e katërt të vajzës së Fjolla Morinës
Vajza e vogël e Fjolla Morinës, Alayah, e ka festuar së fundmi ditëlindjen e saj të katërt, shkruan . Me këtë rast, e ëma i ka organizuar një festë përrallore nga e cila i ka ndarë disa fotografi me ndjekësit e saj në ...
Lajminet | 14-Aug-2019 18:11
Vajza e vogël e Fjolla Morinës, Alayah, e ka festuar së fundmi ditëlindjen e saj të katërt, shkruan . Me këtë rast, e ëma i ka organizuar një festë përrallore nga e cila i ka ndarë disa fotografi me ndjekësit e saj në ...

Bebe Rexha. Një foto seksi dhe një sqarim për ata që s'e dinë...
Por kesaj radhe, reagimi vjen ndryshe. Ne ndihme ajo therret edhe nje foto te veten ku para pasqyres dhe me bikini teper te vogla, duket joshese dhe seksi si asnjehere me pare. Dhe krahas saj, edhe nje postim sqarues. ...
ikub.al | 13-Aug-2019 13:30
Por kesaj radhe, reagimi vjen ndryshe. Ne ndihme ajo therret edhe nje foto te veten ku para pasqyres dhe me bikini teper te vogla, duket joshese dhe seksi si asnjehere me pare. Dhe krahas saj, edhe nje postim sqarues. ...

Fjolla Morina sjell imazhe nga festa luksoze që i realizoi vajzës në ditëlindjen e saj të katërt
Këngëtarja Fjolla Morina është nënë e dy vajzave. Krahas angazhimeve në karrierë, Fjolla ka potencuar gjithmonë se pavarësisht gjithçkaje nuk e lë familjen prapa. View this post on Instagram For Alayah's birthday with ...
Telegrafi | 14-Aug-2019 17:35
Këngëtarja Fjolla Morina është nënë e dy vajzave. Krahas angazhimeve në karrierë, Fjolla ka potencuar gjithmonë se pavarësisht gjithçkaje nuk e lë familjen prapa. View this post on Instagram For Alayah's birthday with ...

Floriana tregoi barkun e rrumbullakosur, por s'dimë pse u pendua
Floriana publikoi nje foto buze detit, ne plazhin e Borshit krah nje mikeshe. Por postimi nuk qendroi shume gjate ne profilin e saj ne Instagram, pasi Floriana ndoshta u pendua dhe e fshiu, per ta rikthyer pak minuta me ...
ikub.al | 12-Aug-2019 13:52
Floriana publikoi nje foto buze detit, ne plazhin e Borshit krah nje mikeshe. Por postimi nuk qendroi shume gjate ne profilin e saj ne Instagram, pasi Floriana ndoshta u pendua dhe e fshiu, per ta rikthyer pak minuta me ...

Kim Kardashian prezanton fansat me djalin e saj
Kim Kardashian është një nga personalitetet më të ndjekura nëpër rrjetet sociale, ajo është mjaft atraktive dhe e dashur për fansat dhe vazhdimisht i ‘gëzon’ ata me imazhe të ndryshme, shkruan Indeksonline. Ajo është ...
Indeks Online | 14-Aug-2019 18:09
Kim Kardashian është një nga personalitetet më të ndjekura nëpër rrjetet sociale, ajo është mjaft atraktive dhe e dashur për fansat dhe vazhdimisht i ‘gëzon’ ata me imazhe të ndryshme, shkruan Indeksonline. Ajo është ...

VIDEO: Këngëtarja shqiptare tund të pasmet në skenë, “çmendet” publiku
Dafina Zeqiri dhe Tayna ditë më parë publikuan duetin “Bye Bye”, i cili menjëherë është shndërruar në hit. Mbrëmë, dy artistet kanë performuar bashkë në një skenë, duke dhuruar performancë plot energji. Të veshura ...
GazetaTema | 14-Aug-2019 10:44
Dafina Zeqiri dhe Tayna ditë më parë publikuan duetin “Bye Bye”, i cili menjëherë është shndërruar në hit. Mbrëmë, dy artistet kanë performuar bashkë në një skenë, duke dhuruar performancë plot energji. Të veshura ...

Fjolla Morina sjell imazhe nga festa luksoze që i realizoi vajzës në ditëlindjen e saj të katërt
Këngëtarja Fjolla Morina është nënë e dy vajzave. Krahas angazhimeve në karrierë, Fjolla ka potencuar gjithmonë se pavarësisht gjithçkaje nuk e lë familjen prapa. Së fundmi, vajza e saj e vogël, Alayah, festoi ...
Arbresh | 14-Aug-2019 17:51
Këngëtarja Fjolla Morina është nënë e dy vajzave. Krahas angazhimeve në karrierë, Fjolla ka potencuar gjithmonë se pavarësisht gjithçkaje nuk e lë familjen prapa. Së fundmi, vajza e saj e vogël, Alayah, festoi ...

Nisin xhirimet – Kështu duket Enca në filmin e ri me Ermal Mamaqin
Përveç si këngëtare, Encën tani do ta shohim edhe si aktore. Pas filmit shumë të suksesshëm “Dy gisht mjaltë” të Ermal Mamaqit ku protagoniste kryesore ishte Elvana Gjata, komediani dhe prezantuesi i njohur shqiptar, ka ...
Prive | 14-Aug-2019 17:43
Përveç si këngëtare, Encën tani do ta shohim edhe si aktore. Pas filmit shumë të suksesshëm “Dy gisht mjaltë” të Ermal Mamaqit ku protagoniste kryesore ishte Elvana Gjata, komediani dhe prezantuesi i njohur shqiptar, ka ...

Ana Kabashi vë në pah figurën trupore në imazhet e reja
Ka pak kohë që është bërë pjesë e estradës shqiptare, por deri më tani ka mbledhur fansa të shumtë. Fjala është për këngëtaren nga Peja, Ana Kabashi, e cila shquhet për zërin e veçantë, madje edhe për projektet që ...
Telegrafi | 14-Aug-2019 15:59
Ka pak kohë që është bërë pjesë e estradës shqiptare, por deri më tani ka mbledhur fansa të shumtë. Fjala është për këngëtaren nga Peja, Ana Kabashi, e cila shquhet për zërin e veçantë, madje edhe për projektet që ...

Deputeti i NISMA thotë se ai po ndikon në fizikun mirë të gruas së tij
Deputeti nga radhët e Nismës, Haxhi Shala bashkë me bashkëshorten e tij Emina Shalën kanë qenë të ftuar në emisionin ‘Sonte’ në T7, ku kanë treguar për jetët e tyre si familje. Ndër të tjeraç, çifti është pyetur nëse ...
Gazeta Express | 14-Aug-2019 17:32
Deputeti nga radhët e Nismës, Haxhi Shala bashkë me bashkëshorten e tij Emina Shalën kanë qenë të ftuar në emisionin ‘Sonte’ në T7, ku kanë treguar për jetët e tyre si familje. Ndër të tjeraç, çifti është pyetur nëse ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved