ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 28/01/2020 11:58

Reçica i quan jo normale dhe të çuditshme takimet e Mustafës me Kurtin

Reçica i quan jo normale dhe të çuditshme takimet e Mustafës me Kurtin
Deputeti i Partisë Demokratike të Kosovës, Elmi Reçica i ka cilësuar si të çuditshëm takimin mes liderit të LDK-së, Isa Mustafës dhe atij të VV-së, Albin Kurtit. Megjithatë, Reçica ka thënë se është mirë që liderët të ...
Telegrafi | 13-Aug-2019 22:01
Deputeti i Partisë Demokratike të Kosovës, Elmi Reçica i ka cilësuar si të çuditshëm takimin mes liderit të LDK-së, Isa Mustafës dhe atij të VV-së, Albin Kurtit. Megjithatë, Reçica ka thënë se është mirë që liderët të ...

Pas takimit Mustafa-Kurti: Akuza e kundërakuza mes zyrtarëve të PDK-së, LDK-së dhe VV-së, përfshihet edhe Halil Matoshi
Në pritje të 22 gushtit, datës për shpërndarjen e Kuvendit të Kosovës dhe më pastaj shpalljes së zgjedhjeve të parakohshme parlamentare, drejtues e zyrtarë të partive politike tashmë kanë nisur debate dhe akuzat e ...
Telegrafi | 13-Aug-2019 20:00
Në pritje të 22 gushtit, datës për shpërndarjen e Kuvendit të Kosovës dhe më pastaj shpalljes së zgjedhjeve të parakohshme parlamentare, drejtues e zyrtarë të partive politike tashmë kanë nisur debate dhe akuzat e ...

Elmi Reçica i quan jo normale dhe të çuditshme takimet e Mustafës me Kurtin
Deputeti i Partisë Demokratike të Kosovës, Elmi Reçica i ka cilësuar si të çuditshëm takimin mes liderit të LDK-së, Isa Mustafës dhe atij të VV-së, Albin Kurtit. Megjithatë, Reçica ka thënë se është mirë që liderët të ...
InFokusi | 13-Aug-2019 23:01
Deputeti i Partisë Demokratike të Kosovës, Elmi Reçica i ka cilësuar si të çuditshëm takimin mes liderit të LDK-së, Isa Mustafës dhe atij të VV-së, Albin Kurtit. Megjithatë, Reçica ka thënë se është mirë që liderët të ...

Deputetja e VV-së: Reagimet e zyrtarëve të PDK-së e AAK-së ishin prej paniku
Deputetja e lëvizjes Vetëvendosje, Arbërie Nagavci, ka thënë se disa subjekte politike që përbëjnë qeverinë në largim janë kapluar nga paniku pas takimit të liderit të LDK-së me atë të Vetëvendosjes. “Reagimi i një ...
Arbresh | 13-Aug-2019 22:27
Deputetja e lëvizjes Vetëvendosje, Arbërie Nagavci, ka thënë se disa subjekte politike që përbëjnë qeverinë në largim janë kapluar nga paniku pas takimit të liderit të LDK-së me atë të Vetëvendosjes. “Reagimi i një ...

Reçica e quan jo normale dhe të çuditshme takimet Mustafës me Kurtin
Deputeti i Partisë Demokratike të Kosovës, Elmi Reçica i ka cilësuar si të çuditshëm takimin mes liderit të LDK-së, Isa Mustafës dhe atij të VV-së, Albin Kurtit. Megjithatë, Reçica ka thënë se është mirë që liderët të ...
Arbresh | 13-Aug-2019 22:07
Deputeti i Partisë Demokratike të Kosovës, Elmi Reçica i ka cilësuar si të çuditshëm takimin mes liderit të LDK-së, Isa Mustafës dhe atij të VV-së, Albin Kurtit. Megjithatë, Reçica ka thënë se është mirë që liderët të ...

Mustafa, mesazh për Veselin: Ata që kultivuan korrupsionin e nepotizmin duhet të pastrohen në lavazh
Lideri i LDK-së, Isa Mustafa, ka thënë se ata të cilët kanë kultivuar korrupsionin dhe nepotizmin nuk mund ta luftojnë as njërin e as tjetrin. Mustafa ka thënë se ata vetëm mund ta reformojnë dhe ta riorganizojnë për ...
Telegrafi | 13-Aug-2019 18:18
Lideri i LDK-së, Isa Mustafa, ka thënë se ata të cilët kanë kultivuar korrupsionin dhe nepotizmin nuk mund ta luftojnë as njërin e as tjetrin. Mustafa ka thënë se ata vetëm mund ta reformojnë dhe ta riorganizojnë për ...

Gashi: LDK po i bën dhunim publik Albin Kurtit
Ne Debat Plus në RTV Dukagjini, analisti Astrit Gashi e ka komentuar takimin e Isa Mustafës me Albin Kurtin. Ai ka thëne se LDK e lideri i saj Isa Mustafa i frikësohet koalicionit me Vetëvendosjen vetëm po e përdorin ...
InFokusi | 13-Aug-2019 21:52
Ne Debat Plus në RTV Dukagjini, analisti Astrit Gashi e ka komentuar takimin e Isa Mustafës me Albin Kurtin. Ai ka thëne se LDK e lideri i saj Isa Mustafa i frikësohet koalicionit me Vetëvendosjen vetëm po e përdorin ...

Ia huq Halil Matoshi, nuk e dinë kur ka ndodhë tragjedia e Tisës
Takimi në mes të kryetarit të LDK-së Isa Mustafës dhe atij të Vetëvendosjes Albin Kurtit, u prit me reagime të shumta. Zëdhënësi i LDK-së, Besian Mustafa iu përgjigj këtyre reagimeve duke të thënë që po vije një “Qeveri ...
InFokusi | 13-Aug-2019 21:10
Takimi në mes të kryetarit të LDK-së Isa Mustafës dhe atij të Vetëvendosjes Albin Kurtit, u prit me reagime të shumta. Zëdhënësi i LDK-së, Besian Mustafa iu përgjigj këtyre reagimeve duke të thënë që po vije një “Qeveri ...

Isa Mustafa e sulmon keq Kadri Veselin: S’mund ta luftosh korrupsionin, duhet të pastrohesh mirë në lavazh
Kreu i LDK-së, Isa Mustafa ka sulmuar të parin e PDK-së, Kadri Veselin që po premton se nuk do të ketë korrupsion dhe nepotizëm, nëse atij iu besohet qeveria, duke thënë se ata që i kanë kultivuar të dyja këto nuk mund ...
TetovaSot | 13-Aug-2019 20:56
Kreu i LDK-së, Isa Mustafa ka sulmuar të parin e PDK-së, Kadri Veselin që po premton se nuk do të ketë korrupsion dhe nepotizëm, nëse atij iu besohet qeveria, duke thënë se ata që i kanë kultivuar të dyja këto nuk mund ...

Haxhiu: PDK po fundoset politikisht, po qesin shqelmat e fundit
Nënkryetari i PDK-së, Uran Ismali ka kritikuar ashpër sot kreun e VV-së, Albin Kurtin për takimin e zhvilluar me kreun e LDK-së, Isa Mustafën. Sipas Ismailit, mbështetësit e Kurtit janë të tronditur për takimin e tij me ...
Telegrafi | 13-Aug-2019 18:10
Nënkryetari i PDK-së, Uran Ismali ka kritikuar ashpër sot kreun e VV-së, Albin Kurtin për takimin e zhvilluar me kreun e LDK-së, Isa Mustafën. Sipas Ismailit, mbështetësit e Kurtit janë të tronditur për takimin e tij me ...

Ritakohen Kurti dhe Mustafa (VIDEO)
Isa Mustafa e Albin Kurti u takuan e pinë bashkë kafe. Por, nuk deshën që të dalin para mediave derisa treguan për takimin me anë të postimeve në rrjete sociale, njofton Klan Kosova. Kronikë nga Arbëresha Shpati Burimi: ...
Medial | 13-Aug-2019 20:26
Isa Mustafa e Albin Kurti u takuan e pinë bashkë kafe. Por, nuk deshën që të dalin para mediave derisa treguan për takimin me anë të postimeve në rrjete sociale, njofton Klan Kosova. Kronikë nga Arbëresha Shpati Burimi: ...

Ritakohen Kurti dhe Mustafa (VIDEO)
Isa Mustafa e Albin Kurti u takuan e pinë bashkë kafe. Por, nuk deshën që të dalin para mediave derisa treguan për takimin me anë të postimeve në rrjete sociale, njofton Klan Kosova. Kronikë nga Arbëresha Shpati
Klan Kosova | 13-Aug-2019 20:23
Isa Mustafa e Albin Kurti u takuan e pinë bashkë kafe. Por, nuk deshën që të dalin para mediave derisa treguan për takimin me anë të postimeve në rrjete sociale, njofton Klan Kosova. Kronikë nga Arbëresha Shpati

Gecaj i reagon Elmi Reçicës e Uran Ismailit: Mustafa i mbetet besnik frymës rugoviane
Partia Demokratike e Kosovës, po i sheh me shqetësim të madh zhvillimet që po bëhen në mes të LDK-së e VV-së e që mund të rezultojnë me ndonjë koalicion, tash kur po flitet për zgjedhje të jashtëzakonshme. Menjëherë ...
Gazeta Observer | 13-Aug-2019 20:02
Partia Demokratike e Kosovës, po i sheh me shqetësim të madh zhvillimet që po bëhen në mes të LDK-së e VV-së e që mund të rezultojnë me ndonjë koalicion, tash kur po flitet për zgjedhje të jashtëzakonshme. Menjëherë ...

LDK për takimin e Mustafës me Kurtin: Merreni me qetësi çuna, po vjen Qeveria e shpresës
Lidhja Demokratike e Kosovës ka ironizuar me deklarimet e zyrtarëve të Partisë Demokratike të Kosovës lidhur me takimin e sotëm të kreut të LDK-së, Isa Mustafës dhe atij të VV-së, Albin Kurtit. Zëdhënësi i LDK-së, ...
Telegrafi | 13-Aug-2019 17:48
Lidhja Demokratike e Kosovës ka ironizuar me deklarimet e zyrtarëve të Partisë Demokratike të Kosovës lidhur me takimin e sotëm të kreut të LDK-së, Isa Mustafës dhe atij të VV-së, Albin Kurtit. Zëdhënësi i LDK-së, ...

Halil Matoshi reagon për “Qeverinë e Shpresës”
Gjatë të martës ndodhi një takim mes dy liderëve të dy partive opozitare në Kosovë. Për takimin në mes të Albin Kurtit të Vetëvendosjes dhe Isa Mustafës së LDK-së, u tha se është biseduar për zgjedhje dhe për një qeveri ...
InFokusi | 13-Aug-2019 19:30
Gjatë të martës ndodhi një takim mes dy liderëve të dy partive opozitare në Kosovë. Për takimin në mes të Albin Kurtit të Vetëvendosjes dhe Isa Mustafës së LDK-së, u tha se është biseduar për zgjedhje dhe për një qeveri ...

Kurti dhe Mustafa konfirmojnë votën pro shpërbërjes së Kuvendit
Prishtinë, 13 gusht 2019 – Dy partitë opozitare, Lidhja Demokratike e Kosovës (LDK) dhe Lëvizja Vetëvendosje (VV) kanë konfirmuar se më 22 gusht do të votojnë për shpërbërjen e Kuvendit të Kosovës. Kryetari i VV-së, ...
Illyriapress | 13-Aug-2019 19:21
Prishtinë, 13 gusht 2019 – Dy partitë opozitare, Lidhja Demokratike e Kosovës (LDK) dhe Lëvizja Vetëvendosje (VV) kanë konfirmuar se më 22 gusht do të votojnë për shpërbërjen e Kuvendit të Kosovës. Kryetari i VV-së, ...

Milaim Zeka: Kurti ka dal prej autostrade, në parti na vijnë njerëz të zhgënjyer nga Vetëvendosje dhe LDK
Kryetari i Partisë Euroatlantike të Kosovës, njëherazi deputet në Kuvendin e Kosovës, Milaim Zeka, e ka quajtur mashtrim të ditës takimin mes liderit të LDK-së, Isa Mustafa, me kryetarin e lëvizjes Vetëvendosje, Albin ...
InFokusi | 13-Aug-2019 19:19
Kryetari i Partisë Euroatlantike të Kosovës, njëherazi deputet në Kuvendin e Kosovës, Milaim Zeka, e ka quajtur mashtrim të ditës takimin mes liderit të LDK-së, Isa Mustafa, me kryetarin e lëvizjes Vetëvendosje, Albin ...

Prof. Isa Mustafa me kritika ndaj pushteteve të deritashme, kursen periudhën kur ishte vetë Kryeministër
Profesor Isa Mustafa ka reaguar ndaj deklaratës se sotme të Kadri Veselit për luftimin e korrupsionit. Duke përmendur disa nga skandalet e qeverive të kaluara, Mustafa ka thënë se është koha që qeveritarët “të pastrohen ...
Gazeta Monitor | 13-Aug-2019 19:19
Profesor Isa Mustafa ka reaguar ndaj deklaratës se sotme të Kadri Veselit për luftimin e korrupsionit. Duke përmendur disa nga skandalet e qeverive të kaluara, Mustafa ka thënë se është koha që qeveritarët “të pastrohen ...

‘Isa, Albini – Slloba, Putini’ – Musliu ia propozon si parullë VV-së
Deputetja e PDK-së, Ganimete Musliu, ka thënë se pas takimit mes Isa Mustafës e Albin Kurtit, i ka gjetur një parullë të re Vetëvendosjes. Musliu i ka thënë deputetit të VV-së, Sali Zybes, se dikur partia e tij ...
Gazeta Monitor | 13-Aug-2019 19:19
Deputetja e PDK-së, Ganimete Musliu, ka thënë se pas takimit mes Isa Mustafës e Albin Kurtit, i ka gjetur një parullë të re Vetëvendosjes. Musliu i ka thënë deputetit të VV-së, Sali Zybes, se dikur partia e tij ...

Zeka: Takimi i Mustafës me Kurtin është mashtrimi i ditës
“Albin Kurti në mënyrë absolute nuk guxon me marrë vendimin e heqjes së taksës, sepse vazhdimisht është thirrë për taksë. Kurse Isa Mustafa me sy mbyllë e heq taksën”, ka thënë ai. “Isa Mustafa me sy mbyllë e heq ...
Lajminet | 13-Aug-2019 19:02
“Albin Kurti në mënyrë absolute nuk guxon me marrë vendimin e heqjes së taksës, sepse vazhdimisht është thirrë për taksë. Kurse Isa Mustafa me sy mbyllë e heq taksën”, ka thënë ai. “Isa Mustafa me sy mbyllë e heq ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved