ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 19/08/2019 22:37

Katy Perry akuzohet për ngacmim seksual

Katy Perry akuzohet për ngacmim seksual
Javë më parë, ylli botëror, Katy Perry, bashkë me labelin e saj u shpallën fajtor për kopjimin e këngës “Dark Horse”. Ndërsa tani, këngëtarja amerikane është përballur me një tjetër akuzë, kësaj radhe nga modeli, i cili ...
Gazeta Observer | 13-Aug-2019 22:13
Javë më parë, ylli botëror, Katy Perry, bashkë me labelin e saj u shpallën fajtor për kopjimin e këngës “Dark Horse”. Ndërsa tani, këngëtarja amerikane është përballur me një tjetër akuzë, kësaj radhe nga modeli, i cili ...

Katy Perry akuzohet për ngacmim seksual
Një nga pjesëmarrësit në këngën e Katy Perryt, ka akuzuar yllin e famshëm për ngacmim seksual. Josh Kloss i cili ka qenë pjesë e këngës “Teenage Dream, si model, në përvjetorin e nëntë të publikimt të kësaj kënge, ka ...
Dritare | 13-Aug-2019 21:44
Një nga pjesëmarrësit në këngën e Katy Perryt, ka akuzuar yllin e famshëm për ngacmim seksual. Josh Kloss i cili ka qenë pjesë e këngës “Teenage Dream, si model, në përvjetorin e nëntë të publikimt të kësaj kënge, ka ...

Oriola Marashi joshëse në Instagram: Prisni derisa t’i marrë paratë e mia
Modelja shqiptare, Oriola Marashi, e ka publikuar një foto në llogarinë e saj në Instagram dhe në të duket mjaft seksi, shkruan . View this post on Instagram Wait until I get my money right . A post shared by Oriola ...
Lajminet | 13-Aug-2019 21:32
Modelja shqiptare, Oriola Marashi, e ka publikuar një foto në llogarinë e saj në Instagram dhe në të duket mjaft seksi, shkruan . View this post on Instagram Wait until I get my money right . A post shared by Oriola ...

Po përgatitet hiti i radhës, ja se me cilin këngëtarë do të bashkëpunojë Tayna
Ajo gjithmonë komentohet për linjat e saj trupore që janë perfekte, shkruan GazetaBlic. Flasim për Françeska Jaçe e cila është mjaft e përfolur në shtypin rozë. Çdo postim i saj në rrjetet sociale është më provokativ se ...
GazetaBlic | 13-Aug-2019 21:03
Ajo gjithmonë komentohet për linjat e saj trupore që janë perfekte, shkruan GazetaBlic. Flasim për Françeska Jaçe e cila është mjaft e përfolur në shtypin rozë. Çdo postim i saj në rrjetet sociale është më provokativ se ...

Reagimi i Dafina Zeqirit pas fjalëve që Rita Ora tha për të dhe Taynën
Dafina Zeqiri ka reaguar pasi Rita Ora tha disa fjalë për të dhe Taynën. Rita Ora ka ndarë me ndjekësit një fotografi, të shkëputur nga klipi i ri i Dafina Zeqirit dhe Taynës, shkruan lajmi.net. Pranë saj ajo i ka ...
Albportali | 13-Aug-2019 21:03
Dafina Zeqiri ka reaguar pasi Rita Ora tha disa fjalë për të dhe Taynën. Rita Ora ka ndarë me ndjekësit një fotografi, të shkëputur nga klipi i ri i Dafina Zeqirit dhe Taynës, shkruan lajmi.net. Pranë saj ajo i ka ...

Një baba si Gjiko, publikon imazhin më të ëmbël me djalin e tij
Reperi Gjiko dhe bashkëshortja e tij Elita, po e shijojnë çdo moment të rritjes së djalit të tyre, shkruan . Disa nga momentet më të bukura çifti po i ndajnë nëpërmjet fotografive e videove edhe me ndjekësit e tyre në ...
Lajminet | 13-Aug-2019 20:48
Reperi Gjiko dhe bashkëshortja e tij Elita, po e shijojnë çdo moment të rritjes së djalit të tyre, shkruan . Disa nga momentet më të bukura çifti po i ndajnë nëpërmjet fotografive e videove edhe me ndjekësit e tyre në ...

Lukaku tregon ndryshimet midis futbollit anglez dhe italian
Sulmuesi më i ri i Interit, belgu Romelu Lukaku i cili u zyrtarizua pak ditë më parë, dhe menjëherë është vënë nën urdhrat e teknikut Conte, ka folur pwr ndryshimet mes futbollit anglez dhe atij italian. “Është punë e ...
Zeri | 13-Aug-2019 20:40
Sulmuesi më i ri i Interit, belgu Romelu Lukaku i cili u zyrtarizua pak ditë më parë, dhe menjëherë është vënë nën urdhrat e teknikut Conte, ka folur pwr ndryshimet mes futbollit anglez dhe atij italian. “Është punë e ...

Tayna i gëzohet suksesit 1 vjeçar: Ishte ëndrra më e bukur
Reperja Tayna karrierën muzikore e nisi me një sukses të jashtëzakonshëm, shkruan . E më pas nuk u ndal asnjëherë së punuari projekte të reja muzikore me të cilat edhe arriti t’i mbajë pranë vetes fansat e saj të cilët ...
Lajminet | 13-Aug-2019 20:23
Reperja Tayna karrierën muzikore e nisi me një sukses të jashtëzakonshëm, shkruan . E më pas nuk u ndal asnjëherë së punuari projekte të reja muzikore me të cilat edhe arriti t’i mbajë pranë vetes fansat e saj të cilët ...

Për një vit 11 këngë dhe një milion ndjekës në Instagram, Tayna: Ky vit ka qenë ëndrra më e bukur
Reperja Tayna së fundmi ka shënuar një tjetër sukses. Ajo arriti shifrën e një milion ndjekësve në Instagram, falë sukseseve të shumta që arriti në vitin e parë të karrierës së saj. E lumtur për këtë gjë, reperja nga ...
Telegrafi | 13-Aug-2019 20:04
Reperja Tayna së fundmi ka shënuar një tjetër sukses. Ajo arriti shifrën e një milion ndjekësve në Instagram, falë sukseseve të shumta që arriti në vitin e parë të karrierës së saj. E lumtur për këtë gjë, reperja nga ...

Françeska Jaçe sjellë një vallëzim sensual, mahnitë fansat e saj
Ajo gjithmonë komentohet për linjat e saj trupore që janë perfekte. Flasim për Françeska Jaçe e cila është mjaft e përfolur në shtypin rozë. Çdo postim i saj në rrjetet sociale është më provokativ se tjetri. I tillë ...
Zeri | 13-Aug-2019 20:16
Ajo gjithmonë komentohet për linjat e saj trupore që janë perfekte. Flasim për Françeska Jaçe e cila është mjaft e përfolur në shtypin rozë. Çdo postim i saj në rrjetet sociale është më provokativ se tjetri. I tillë ...

Bebe Rexha. Një foto seksi dhe një sqarim për ata që s'e dinë...
Por kesaj radhe, reagimi vjen ndryshe. Ne ndihme ajo therret edhe nje foto te veten ku para pasqyres dhe me bikini teper te vogla, duket joshese dhe seksi si asnjehere me pare. Dhe krahas saj, edhe nje postim sqarues. ...
ikub.al | 13-Aug-2019 13:30
Por kesaj radhe, reagimi vjen ndryshe. Ne ndihme ajo therret edhe nje foto te veten ku para pasqyres dhe me bikini teper te vogla, duket joshese dhe seksi si asnjehere me pare. Dhe krahas saj, edhe nje postim sqarues. ...

Aktori i njohur tallet sërish me Braçen: E bllokova detin, nuk kishte paguar kupon tatimor
Aktori i humorit Rezart Veleshnja ka vijuar ta ironizojë dhe tallë sërish zv.kryeministrin e Shqipërisë Erion Braçe, duke postuar një video në rrjetin social. Veleshnja imiton Braçen me tone komike dhe thotë se ka ...
Gazeta Express | 13-Aug-2019 20:14
Aktori i humorit Rezart Veleshnja ka vijuar ta ironizojë dhe tallë sërish zv.kryeministrin e Shqipërisë Erion Braçe, duke postuar një video në rrjetin social. Veleshnja imiton Braçen me tone komike dhe thotë se ka ...

Floriana tregoi barkun e rrumbullakosur, por s'dimë pse u pendua
Floriana publikoi nje foto buze detit, ne plazhin e Borshit krah nje mikeshe. Por postimi nuk qendroi shume gjate ne profilin e saj ne Instagram, pasi Floriana ndoshta u pendua dhe e fshiu, per ta rikthyer pak minuta me ...
ikub.al | 12-Aug-2019 13:52
Floriana publikoi nje foto buze detit, ne plazhin e Borshit krah nje mikeshe. Por postimi nuk qendroi shume gjate ne profilin e saj ne Instagram, pasi Floriana ndoshta u pendua dhe e fshiu, per ta rikthyer pak minuta me ...

Pas Ilda Bejlerit, edhe një tjetër emër i njohur largohet nga Digitalb
Jonida Vokshi, imazh i Digitalb prej vitesh dhe nje prej figurave me te dashura te rrjetit, njoftoi se prej shtatorit do te largohet nga puna. Ne nje postim ne Instagram, Vokshi zgjodhi nje nga dhjetera spotet qe ka ...
ikub.al | 11-Aug-2019 17:49
Jonida Vokshi, imazh i Digitalb prej vitesh dhe nje prej figurave me te dashura te rrjetit, njoftoi se prej shtatorit do te largohet nga puna. Ne nje postim ne Instagram, Vokshi zgjodhi nje nga dhjetera spotet qe ka ...

Adelina Tahiri me pozë të re në bikini
Këngëtarja Adelina Tahiri e ka publikuar një foto të re në Instagram, shkruan . Edhe këtë herë ajo ka treguar linjat trupore e veshur në bikini, ndërsa komentet e ndjekësve nuk kanë munguar. View this post on Instagram ...
Lajminet | 13-Aug-2019 20:06
Këngëtarja Adelina Tahiri e ka publikuar një foto të re në Instagram, shkruan . Edhe këtë herë ajo ka treguar linjat trupore e veshur në bikini, ndërsa komentet e ndjekësve nuk kanë munguar. View this post on Instagram ...

VIDEO/ Lukaku merr në dorë Interin, sulmuesi shënon katër gola
Që në momentin kur transferimi i tij, entuziazmi i tifozëve të Interit kapi kulmin. Pritshmëri që duket se janë shpërblyer shpejt nga Romelu Lukaku. Sulmuesi belg shkëlqeu në miqësoren, që Inter fitoi 8-0 kundër Virtus ...
BalkanWeb | 12-Aug-2019 14:58
Që në momentin kur transferimi i tij, entuziazmi i tifozëve të Interit kapi kulmin. Pritshmëri që duket se janë shpërblyer shpejt nga Romelu Lukaku. Sulmuesi belg shkëlqeu në miqësoren, që Inter fitoi 8-0 kundër Virtus ...

Këngëtarja amerikane përgatit befasi fantastike për admiruesin e saj
Një admirues i këngëtares Janet Jackson, i cili u bë i famshëm nëpër rrjete sociale për reagimin e tij pasi mori bileta për koncertin e saj, përjetoi një tjetër surprizë, mirësjellje e vetë superyllit. KB Strawder Jr. e ...
Gazeta Express | 13-Aug-2019 19:44
Një admirues i këngëtares Janet Jackson, i cili u bë i famshëm nëpër rrjete sociale për reagimin e tij pasi mori bileta për koncertin e saj, përjetoi një tjetër surprizë, mirësjellje e vetë superyllit. KB Strawder Jr. e ...

VIDEO: Ja ku u “arratis” Miley Cyrus pas koncertit në Kosovë
Para disa ditësh, lajmi se Miley Cyrus është shtruar në një klinikë psikiatrike pushtoi të gjitha faqet rozë. Këngëtarja zgjodhi të mos reagojë, por të tregojë të kundërtën me anë të postimeve në rrjete sociale. ...
GazetaTema | 11-Aug-2019 10:12
Para disa ditësh, lajmi se Miley Cyrus është shtruar në një klinikë psikiatrike pushtoi të gjitha faqet rozë. Këngëtarja zgjodhi të mos reagojë, por të tregojë të kundërtën me anë të postimeve në rrjete sociale. ...

Anxhela Peristeri e shtrirë në det, provokon ndjekësit me lëvizjet në rërë
Këngëtarja Anxhela Peristeri kohët e fundit ka qenë aktive në llogarinë e saj në Instagram, shkruan . Në mesin e disa fotografive të postuara, me ndjekësit ka ndarë edhe nga ato në bikini. View this post on Instagram ...
Lajminet | 13-Aug-2019 19:27
Këngëtarja Anxhela Peristeri kohët e fundit ka qenë aktive në llogarinë e saj në Instagram, shkruan . Në mesin e disa fotografive të postuara, me ndjekësit ka ndarë edhe nga ato në bikini. View this post on Instagram ...

Reagimi i Dafina Zeqirit pas fjalëve që Rita Ora tha për të dhe Taynën
Rita Ora ka ndarë me ndjekësit një fotografi, të shkëputur nga klipi i ri i Dafina Zeqirit dhe Taynës, shkruan . Pranë saj ajo i ka shkruar edhe disa fjalë. “Mund vetëm të them përse ne vajzat kosovare jemi aq në ajër! ...
Lajminet | 13-Aug-2019 19:10
Rita Ora ka ndarë me ndjekësit një fotografi, të shkëputur nga klipi i ri i Dafina Zeqirit dhe Taynës, shkruan . Pranë saj ajo i ka shkruar edhe disa fjalë. “Mund vetëm të them përse ne vajzat kosovare jemi aq në ajër! ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved