ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 20/08/2019 11:28

Niset për në Gjykatën e Hagës, Haradinaj: I palëkundur!

Niset për në Gjykatën e Hagës, Haradinaj: I palëkundur!
mapo.al Ramush Haradinaj është nisur drejt Holandës për t’u pyetur nga Dhomat e Posaçme në Hagë për luftën në Kosovë. Ai ka reaguar përmes një postimi në “Facebook” , ku e cilëson veten të palëkundur. Në të thekson për ...
Mapo | 23-Jul-2019 12:50
mapo.al Ramush Haradinaj është nisur drejt Holandës për t’u pyetur nga Dhomat e Posaçme në Hagë për luftën në Kosovë. Ai ka reaguar përmes një postimi në “Facebook” , ku e cilëson veten të palëkundur. Në të thekson për ...

Haradinaj në Hagë, Haki Shatri: Po i vendosin pengesa të paparashikuara në rrugën e tij
Kryeministri në dorëheqje, Ramush Haradinaj gjatë ditës mori rrugë për në Hagë, që t’i përgjigjet ftesës së Gjykatës Speciale, si i dyshuar. Intervistimi i tij, do të bëhet nesër. Pak minuta para se të kalojnë veturat, ...
Telegrafi | 23-Jul-2019 20:10
Kryeministri në dorëheqje, Ramush Haradinaj gjatë ditës mori rrugë për në Hagë, që t’i përgjigjet ftesës së Gjykatës Speciale, si i dyshuar. Intervistimi i tij, do të bëhet nesër. Pak minuta para se të kalojnë veturat, ...

Deda: E gjithë opozita e tanishme duhet të unifikohet dhe të garojë e bashkuar në zgjedhje
Deputeti i Kuvendit të Kosovës nga radhët e Alternativës, Ilir Deda, ka thënë se situata e tanishme politike do të zgjidhet me zgjedhjet e reja të përgjithshme. Deda për Telegrafin ka bërë edhe një propozim se si duhet ...
Telegrafi | 23-Jul-2019 16:02
Deputeti i Kuvendit të Kosovës nga radhët e Alternativës, Ilir Deda, ka thënë se situata e tanishme politike do të zgjidhet me zgjedhjet e reja të përgjithshme. Deda për Telegrafin ka bërë edhe një propozim se si duhet ...

FOTO/ Haradinaj niset për Hagë:Luftëtarët gjithmonë me të drejtën
Kryeministri i dorëhequr i Kosovës Ramush Haradinaj ka postuar një foto në “Facebook”, ku duket teksa hipën në një makinë dhe do niset për në Hagë, ku është ftuar si i dyshuar nga Gjykata Speciale. Haradinaj ka ...
BalkanWeb | 23-Jul-2019 12:14
Kryeministri i dorëhequr i Kosovës Ramush Haradinaj ka postuar një foto në “Facebook”, ku duket teksa hipën në një makinë dhe do niset për në Hagë, ku është ftuar si i dyshuar nga Gjykata Speciale. Haradinaj ka ...

Ramush Haradinaj në Hagë
Kryeministri në detyrë i Kosovës, Ramush Haradinaj, ndodhet në Hagë për t’u intervistuar nga Prokuroria e Posaçme, që është një nga dy dhomat e Gjykatës së Posaçme që do të trajtojë pretendimet për përfshirjen e ish ...
Zeri Amerikes | 23-Jul-2019 23:33
Kryeministri në detyrë i Kosovës, Ramush Haradinaj, ndodhet në Hagë për t’u intervistuar nga Prokuroria e Posaçme, që është një nga dy dhomat e Gjykatës së Posaçme që do të trajtojë pretendimet për përfshirjen e ish ...

Haradinaj, drejt Gjykatës Speciale, por nuk harron taksën kundër Serbisë
Kryeministri i Kosovës në largim, Ramush Haradinaj, ka njoftuar se është duke u nisur për në Hagë që t’i përgjigjet ftesës së Gjykatës Speciale në cilësinë e të dyshuarit. Haradinaj, teksa ka folur për rrugëtimin e tij ...
Monitor | 23-Jul-2019 12:53
Kryeministri i Kosovës në largim, Ramush Haradinaj, ka njoftuar se është duke u nisur për në Hagë që t’i përgjigjet ftesës së Gjykatës Speciale në cilësinë e të dyshuarit. Haradinaj, teksa ka folur për rrugëtimin e tij ...

Fjalët e kryeministrit Haradinaj para nisjes për në Hagë
Kryeministri në dorëheqje i Kosovës, Ramush Haradinaj, sot është nisur për në Hagë, përcjell albinfo.ch. Siç pati njoftuar vetë Haradinaj, ai është ftuar si i dyshuar, dhe për kërë arsye ka dhënë dorëheqje nga posti i ...
AlbInfo | 23-Jul-2019 22:32
Kryeministri në dorëheqje i Kosovës, Ramush Haradinaj, sot është nisur për në Hagë, përcjell albinfo.ch. Siç pati njoftuar vetë Haradinaj, ai është ftuar si i dyshuar, dhe për kërë arsye ka dhënë dorëheqje nga posti i ...

Haradinaj udhëton për në Hagë me aeroplanin e Pacollit
Kryeministri në largim, Ramush Haradinaj, ka udhëtuar sot për në Hagë i ftuar nga Gjykata Speciale. Ai udhëtimin për atje pritej ta bënte me “Austrian Airlines” mirëpo nisja pati vonesa të vazhdueshme. Sipas kabinetit ...
Shenja | 23-Jul-2019 19:56
Kryeministri në largim, Ramush Haradinaj, ka udhëtuar sot për në Hagë i ftuar nga Gjykata Speciale. Ai udhëtimin për atje pritej ta bënte me “Austrian Airlines” mirëpo nisja pati vonesa të vazhdueshme. Sipas kabinetit ...

Fluturimi drejt Hagës/ Haradinaj, mesazh pak para nisjes. Ja çfarë thotë
Kryeministri në dorëheqje, Ramush Haradinaj ka treguar se po niset për të shkuar në Hagë, ku do të intervistohet si i dyshuar nga Gjykata Speciale. Me nje mesazh ne faqen e tij ne Facebook, ai ka përsëritur se taksa do ...
Telegraf | 23-Jul-2019 12:19
Kryeministri në dorëheqje, Ramush Haradinaj ka treguar se po niset për të shkuar në Hagë, ku do të intervistohet si i dyshuar nga Gjykata Speciale. Me nje mesazh ne faqen e tij ne Facebook, ai ka përsëritur se taksa do ...

Haradinaj udhëtoi në Hagë me aeroplanin privat të Behgjet Pacollit
Ai udhëtimin për atje pritej ta bënte me “Austrian Airlines” mirëpo nisja pati vonesa të vazhdueshme. Sipas kabinetit të zëvendëskryeministrit, Behgjet Pacolli, Haradinaj ka fluturuar me avion privat të Pacollit, ...
Lajminet | 23-Jul-2019 19:41
Ai udhëtimin për atje pritej ta bënte me “Austrian Airlines” mirëpo nisja pati vonesa të vazhdueshme. Sipas kabinetit të zëvendëskryeministrit, Behgjet Pacolli, Haradinaj ka fluturuar me avion privat të Pacollit, ...

Haradinaj udhëtoi sot për në Hagë
Prishtinë, 23 korrik 2019 – Kryeministri në dorëheqje i Kosovës, Ramush Haradinaj është nisur sot për në Hagë, ku të mërkurën pritet të paraqitet për intervistim para Prokurorisë së Specializuar për Kosovën (e njohur ...
Illyriapress | 23-Jul-2019 17:30
Prishtinë, 23 korrik 2019 – Kryeministri në dorëheqje i Kosovës, Ramush Haradinaj është nisur sot për në Hagë, ku të mërkurën pritet të paraqitet për intervistim para Prokurorisë së Specializuar për Kosovën (e njohur ...

Ramush Haradinaj niset për në Hagë, tri orë pasi iu shty fluturimi
Kryeministri në dorëheqje, Ramush Haradinaj, është nisur për në Hagë ku pritet që nesër të intervistohet nga Gjykata Speciale. Haradinaj ishte paraparë që të udhëtonte për atje në orën 12:30 por fluturimi i tij ishte ...
Gazeta Observer | 23-Jul-2019 15:37
Kryeministri në dorëheqje, Ramush Haradinaj, është nisur për në Hagë ku pritet që nesër të intervistohet nga Gjykata Speciale. Haradinaj ishte paraparë që të udhëtonte për atje në orën 12:30 por fluturimi i tij ishte ...

Para nisjes drejt Hagës, Haradinaj jep një mesazh për Serbinë
Kryeministri i dorëhequr i Kosovës, Ramush Haradinaj, niset sot drejt Hagës, ku do të pyetet nga prokurorët e Gjykatës Speciale për krimet e pretenduara në cilësinë e një prej drejtuesve kryesorë të UÇK-së. Në një ...
Lapsi | 23-Jul-2019 12:33
Kryeministri i dorëhequr i Kosovës, Ramush Haradinaj, niset sot drejt Hagës, ku do të pyetet nga prokurorët e Gjykatës Speciale për krimet e pretenduara në cilësinë e një prej drejtuesve kryesorë të UÇK-së. Në një ...

Ramush Haradinaj niset për në Hagë, tri orë pasi iu shty fluturimi
Kryeministri në dorëheqje, Ramush Haradinaj është nisur për në Hagë ku pritet që nesër të intervistohet nga Gjykata Speciale. Haradinaj ishte paraparë që të udhëtonte për atje në orën 12:30 por fluturimi i tij ishte ...
Klan Kosova | 23-Jul-2019 15:29
Kryeministri në dorëheqje, Ramush Haradinaj është nisur për në Hagë ku pritet që nesër të intervistohet nga Gjykata Speciale. Haradinaj ishte paraparë që të udhëtonte për atje në orën 12:30 por fluturimi i tij ishte ...

Nisja për në Hagë, ky është mesazhi i Haradinajt teksa largohet
Kryeministri në largim i Kosovës, Ramush Haradinaj ka marrë rrugën për në Hagë, por megjithatë nuk është nisur pa lënë porosi. Nëpërmjet një status në Facebook, Haradinaj e ka dhënë mesazhin e fundit duke thënë se ...
Tesheshi | 23-Jul-2019 13:19
Kryeministri në largim i Kosovës, Ramush Haradinaj ka marrë rrugën për në Hagë, por megjithatë nuk është nisur pa lënë porosi. Nëpërmjet një status në Facebook, Haradinaj e ka dhënë mesazhin e fundit duke thënë se ...

Haradinaj në Hagë, mesazh të fortë për taksën ndaj Serbisë
Ish-kryeministri i Kosovës Ramush Haradinaj ndodhet në Hagë, ku do të merret në pyetje në Dhomat e Posaçme. Haradinaj pritet të merret sot në pyetje, ndërsa në një portim në “Facebook”, ka dhënë një mesazh ku shprehet ...
ABCNews | 23-Jul-2019 12:23
Ish-kryeministri i Kosovës Ramush Haradinaj ndodhet në Hagë, ku do të merret në pyetje në Dhomat e Posaçme. Haradinaj pritet të merret sot në pyetje, ndërsa në një portim në “Facebook”, ka dhënë një mesazh ku shprehet ...

Haradinaj niset për në Hagë: Luftëtarët e lirisë gjithmonë rreshtohen me të drejtën!
Kryeministri i dorëhequr i Kosovës, Ramush Haradinaj, është nisur për në Hagë, për të zhvilluar intervistimin nga Dhomat e Posaçme. Haradinaj shkruan në Facebook, se është i palëkundur për vendimet e mia jetësore dhe i ...
Dritare | 23-Jul-2019 12:43
Kryeministri i dorëhequr i Kosovës, Ramush Haradinaj, është nisur për në Hagë, për të zhvilluar intervistimin nga Dhomat e Posaçme. Haradinaj shkruan në Facebook, se është i palëkundur për vendimet e mia jetësore dhe i ...

Përpara nisjes drejt Hagës, Haradinaj jep një mesazh të fortë
Kryeministri i dorëhequr Ramush Haradinaj niset sot drejt Hagës, ku do të pyetet nga prokurorët e Gjykatës Speciale për krimet e pretenduara të UÇK-së. Dje ai i njoftoi me anën e një letre krerët e shtetit për ...
Portalb | 23-Jul-2019 12:42
Kryeministri i dorëhequr Ramush Haradinaj niset sot drejt Hagës, ku do të pyetet nga prokurorët e Gjykatës Speciale për krimet e pretenduara të UÇK-së. Dje ai i njoftoi me anën e një letre krerët e shtetit për ...

Përpara nisjes drejt Hagës, Haradinaj jep një mesazh të fortë
Kryeministri i dorëhequr Ramush Haradinaj niset sot drejt Hagës, ku do të pyetet nga prokurorët e Gjykatës Speciale për krimet e pretenduara të UÇK-së. Dje ai i njoftoi me anën e një letre krerët e shtetit për ...
TetovaSot | 23-Jul-2019 12:38
Kryeministri i dorëhequr Ramush Haradinaj niset sot drejt Hagës, ku do të pyetet nga prokurorët e Gjykatës Speciale për krimet e pretenduara të UÇK-së. Dje ai i njoftoi me anën e një letre krerët e shtetit për ...

Haradinaj para nisjes për në Hagë: I palëkundur për vendimet e mia, tregun e japim vetëm për njohje
Kryeministri në dorëheqje, Ramush Haradinaj, pak para nisjes për në Hagë, ka bërë një publikim në Facebook. Siç ka thënë Haradinaj, sot, si Ramush Haradinaj, qytetari i Republikës së Kosovës, ai do t’i përgjigjet ftesës ...
Telegrafi | 23-Jul-2019 12:12
Kryeministri në dorëheqje, Ramush Haradinaj, pak para nisjes për në Hagë, ka bërë një publikim në Facebook. Siç ka thënë Haradinaj, sot, si Ramush Haradinaj, qytetari i Republikës së Kosovës, ai do t’i përgjigjet ftesës ...

123
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved