ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 27/01/2020 16:50

Shpallet në kërkim 42 vjeçari, dyshohet se përdhunoi një të ri me aftësi të kufizuara

Shpallet në kërkim 42 vjeçari, dyshohet se përdhunoi një të ri me aftësi të kufizuara
Një 42 vjeçar në Elbasan është shpallur në kërkim nga policia pasi dyshohet se ka përdhunuar një 18 vjeçar me aftësi të kufizuara. Kallëzimi është bërë nga vetë i riu dhe menjëherë burri është shpallur në kërkim.
Top Channel | 23-Jul-2019 20:05
Një 42 vjeçar në Elbasan është shpallur në kërkim nga policia pasi dyshohet se ka përdhunuar një 18 vjeçar me aftësi të kufizuara. Kallëzimi është bërë nga vetë i riu dhe menjëherë burri është shpallur në kërkim.

Elbasan, denoncon babai: 42 vjeçari abuzoi seksualisht djalin tim
Babai i një 18-vjeçari ka denoncuar në policinë e Elbasanit, se i biri, person me aftësi të kufizuara mendore është abuzuar seksualisht. Sipas denoncuesit, abuzuesi është një 42-vjeçar. Pas denoncimit policia është vënë ...
BalkanWeb | 23-Jul-2019 19:59
Babai i një 18-vjeçari ka denoncuar në policinë e Elbasanit, se i biri, person me aftësi të kufizuara mendore është abuzuar seksualisht. Sipas denoncuesit, abuzuesi është një 42-vjeçar. Pas denoncimit policia është vënë ...

18 vjeçari nga Elbasani denoncon: 42 vjeçari më përdhunoi
Një ngjarje shumë e rëndë dyshohet se ka ndodhur këtë të martë në qytetin e Elbasanit. Një 18 vjecar ka bërë një kallëzim në komisariat ne prani te bababit se ndaj tij është abuzuar seksualisht nga një mashkull tjetër. ...
VizionPlus | 23-Jul-2019 21:04
Një ngjarje shumë e rëndë dyshohet se ka ndodhur këtë të martë në qytetin e Elbasanit. Një 18 vjecar ka bërë një kallëzim në komisariat ne prani te bababit se ndaj tij është abuzuar seksualisht nga një mashkull tjetër. ...

E rëndë në Elbasan, 19-vjeçari përdhunohet nga një 35-vjeçar
Një ngjarje e rëndë është shënuar ditën e sotme në Elbasan, ku një 19-vjeçar dyshohet se është përdhunuar nga një 35-vjeçar. Paraprakisht mësohet se 19-vjecari është person me të meta mendore. Për momentin nuk bëhen ...
Telegraf | 23-Jul-2019 19:55
Një ngjarje e rëndë është shënuar ditën e sotme në Elbasan, ku një 19-vjeçar dyshohet se është përdhunuar nga një 35-vjeçar. Paraprakisht mësohet se 19-vjecari është person me të meta mendore. Për momentin nuk bëhen ...

Favorizoi ndërtime pa leje, arrestohet Administratori i PS
mapo.al Policia e Fierit ka ndaluar me akuzën për “Shpërdorim detyre”, Kryetarin e Njësisë Administrative Dërmënas, Dilaver Shyti, dhe një shtetas tjetër. Policia ka bërë me dije se janë arrestuar dy persona D.Sh, 50 ...
Mapo | 23-Jul-2019 18:38
mapo.al Policia e Fierit ka ndaluar me akuzën për “Shpërdorim detyre”, Kryetarin e Njësisë Administrative Dërmënas, Dilaver Shyti, dhe një shtetas tjetër. Policia ka bërë me dije se janë arrestuar dy persona D.Sh, 50 ...

“Organizimi i lotarive”, procedohet penalisht i riu në Tiranë
Një 34-vjecar është proceduar penalisht në gjendje të lirë për veprën penale “Organizimi i lotarive të palejuara” Gjatë kontrollit të ushtruar në lokalin në administrim të 34-vjecarit me inicialet, R.H në Rrugën e ...
BalkanWeb | 23-Jul-2019 16:24
Një 34-vjecar është proceduar penalisht në gjendje të lirë për veprën penale “Organizimi i lotarive të palejuara” Gjatë kontrollit të ushtruar në lokalin në administrim të 34-vjecarit me inicialet, R.H në Rrugën e ...

E konfirmon policia: Arrestohet Kryetari i Njësisë Administrative
Policia ka zhvilliar një operacion kundër informalitetit, evazionit në turizëm dhe ndërtimeve pa leje në plazhin e Darzezës në Fier. Në pranga ka përfunduar Kryetari i Njësisë Administrative Dërmënas dhe një shtetas ...
VizionPlus | 23-Jul-2019 19:02
Policia ka zhvilliar një operacion kundër informalitetit, evazionit në turizëm dhe ndërtimeve pa leje në plazhin e Darzezës në Fier. Në pranga ka përfunduar Kryetari i Njësisë Administrative Dërmënas dhe një shtetas ...

Kultivonte bimë narkotike, arrestohet 39-vjeçari
Një 39-vjeçar është arrestuar nga policia pasi akuzohet për veprën penale “Kultivimi i bimëve narkotike”.
Top Channel | 23-Jul-2019 16:16
Një 39-vjeçar është arrestuar nga policia pasi akuzohet për veprën penale “Kultivimi i bimëve narkotike”.

Fier, arrestohet administratori i PS për shpërdorim detyre
Policia e Fierit ka ndaluar me akuzën për “Shpërdorim detyre”, Kryetarin e Njësisë Administrative Dërmënas, Dilaver Shytin, dhe një shtetas tjetër. Policia ka bërë me dije se janë arrestuar dy persona D.Sh, 50 vjeç, ...
Telegraf | 23-Jul-2019 18:54
Policia e Fierit ka ndaluar me akuzën për “Shpërdorim detyre”, Kryetarin e Njësisë Administrative Dërmënas, Dilaver Shytin, dhe një shtetas tjetër. Policia ka bërë me dije se janë arrestuar dy persona D.Sh, 50 vjeç, ...

“Organizimi i lotarive”, procedohet penalisht i riu në Tiranë
Një 34-vjecar është proceduar penalisht në gjendje të lirë për veprën penale “Organizimi i lotarive të palejuara” Gjatë kontrollit të ushtruar në lokalin në administrim të 34-vjecarit me inicialet, R.H në Rrugën e ...
Telegraf | 23-Jul-2019 16:45
Një 34-vjecar është proceduar penalisht në gjendje të lirë për veprën penale “Organizimi i lotarive të palejuara” Gjatë kontrollit të ushtruar në lokalin në administrim të 34-vjecarit me inicialet, R.H në Rrugën e ...

Goditi 80-vjeçarin dhe i shkaktoi vdekjen, në kërkim 39-vjeçari
Një 39-vjeçar është shpallur në kërkim nga polica pasi akuzohet për veprën penale "Plagosje e rëndë me dashje, me pasojë vdekjen".
Top Channel | 23-Jul-2019 13:49
Një 39-vjeçar është shpallur në kërkim nga polica pasi akuzohet për veprën penale "Plagosje e rëndë me dashje, me pasojë vdekjen".

Burri godet 80-vjeçarin, i moshuari ndërron jetë në spital
DURRES Një ngjarje e rëndë është shënuar në Durrës. Një burrë 39 vjeç ka goditur një 80-vjeçar dhe për rrjedhojë ky i fundit ka ndërruar jetë. I moshuari është dërguar në Tiranë për mjekim të specializuar, mirëpo nuk ka ...
BalkanWeb | 23-Jul-2019 13:35
DURRES Një ngjarje e rëndë është shënuar në Durrës. Një burrë 39 vjeç ka goditur një 80-vjeçar dhe për rrjedhojë ky i fundit ka ndërruar jetë. I moshuari është dërguar në Tiranë për mjekim të specializuar, mirëpo nuk ka ...

I gjendet 1.1 kg kanabis, kapet tregtari i drogës në Tiranë
Një 29 vjeçar është vënë në prangat e policisë pasi njihej si tregtar droge në Tiranë. Ndalimi i shtetasit E.M. është bërë në kuadër të operacionit të koduar “DISTRIBUTORI”, mbrëmjen e së hënës në rrugën “Myslym Shyri”, ...
VizionPlus | 23-Jul-2019 14:49
Një 29 vjeçar është vënë në prangat e policisë pasi njihej si tregtar droge në Tiranë. Ndalimi i shtetasit E.M. është bërë në kuadër të operacionit të koduar “DISTRIBUTORI”, mbrëmjen e së hënës në rrugën “Myslym Shyri”, ...

Ndodh në Shqipëri, 42- vjeçari përdhunon 18-vjeçarin me aftësi të kufizuara!
Një ngjarje e rëndë është shënuar ditën e sotme në Elbasan, ku një 18-vjeçar dyshohet se është përdhunuar nga një 42-vjeçar. Paraprakisht mësohet se 18-vjecari është person me aftësi të kufizuara Për momentin nuk bëhen ...
Gazeta Observer | 23-Jul-2019 21:33
Një ngjarje e rëndë është shënuar ditën e sotme në Elbasan, ku një 18-vjeçar dyshohet se është përdhunuar nga një 42-vjeçar. Paraprakisht mësohet se 18-vjecari është person me aftësi të kufizuara Për momentin nuk bëhen ...

E rëndë/ 42-vjeçari përdhunon 18-vjeçarin në Elbasan
Një ngjarje e rëndë është shënuar në Elbasan. Policia njofton se një 42-vjeçar ka përdhunuar një 18-vjeçar. Paraprakisht mësohet se 18-vjecari është person me aftësi të kufizuara. “Specialistët për Hetimin e Krimit në ...
Dritare | 23-Jul-2019 21:31
Një ngjarje e rëndë është shënuar në Elbasan. Policia njofton se një 42-vjeçar ka përdhunuar një 18-vjeçar. Paraprakisht mësohet se 18-vjecari është person me aftësi të kufizuara. “Specialistët për Hetimin e Krimit në ...

Fier, arrestohet kryetari i njësisë administrative Dërmënas
Operacion policor kundër informalitetit, evazionit në turizëm dhe ndërtimeve pa leje. Policia ndalon për “Shpërdorim detyre” Kryetarin e Njësisë Administrative Dërmënas dhe një shtetas tjetër për “Ndërtim pa leje”. ...
ABCNews | 23-Jul-2019 18:47
Operacion policor kundër informalitetit, evazionit në turizëm dhe ndërtimeve pa leje. Policia ndalon për “Shpërdorim detyre” Kryetarin e Njësisë Administrative Dërmënas dhe një shtetas tjetër për “Ndërtim pa leje”. ...

Ndodh në Shqipëri, 42 vjeçari përdhunon 18 vjeçarin me aftësi të kufizuara!
Një ngjarje e rëndë është shënuar ditën e sotme në Elbasan, ku një 18-vjeçar dyshohet se është përdhunuar nga një 42-vjeçar. Paraprakisht mësohet se 18-vjecari është person me aftësi të kufizuara. Për momentin nuk bëhen ...
Indeks Online | 23-Jul-2019 21:08
Një ngjarje e rëndë është shënuar ditën e sotme në Elbasan, ku një 18-vjeçar dyshohet se është përdhunuar nga një 42-vjeçar. Paraprakisht mësohet se 18-vjecari është person me aftësi të kufizuara. Për momentin nuk bëhen ...

Elbasan /Abuzohet 18 vjeçari me aftësi të kufizuara
Babai i një 18-vjeçari ka denoncuar në policinë e Elbasanit një 42-vjeçar. Sipas babait denoncues, 42-vjeçar ka abuzuar seksualisht me të birin, i cili është me aftësi të kufizuara mendore. Ndërsa hetimet për rastin ...
Gazeta Dita | 23-Jul-2019 20:22
Babai i një 18-vjeçari ka denoncuar në policinë e Elbasanit një 42-vjeçar. Sipas babait denoncues, 42-vjeçar ka abuzuar seksualisht me të birin, i cili është me aftësi të kufizuara mendore. Ndërsa hetimet për rastin ...

I riu shqiptar me probleme të shëndetit mendor përdhunohet nga një 42 vjeçar
Një ngjarje mjaft e rëndë ka ndodhur tre ditë më parë në qtetin e Elbasanit, ku një 18 vjeçar është përdhunuar. I riu, me probleme të shëndetit mendor, është përdhunuar nga një 42 vjeçar. Denoncimin në polici e ka bërë ...
Gazeta Express | 23-Jul-2019 20:12
Një ngjarje mjaft e rëndë ka ndodhur tre ditë më parë në qtetin e Elbasanit, ku një 18 vjeçar është përdhunuar. I riu, me probleme të shëndetit mendor, është përdhunuar nga një 42 vjeçar. Denoncimin në polici e ka bërë ...

Durrës, e shtyu 39- vjeçari humb jetën në spital i moshuari
Një 39 vjeçar është shpallur në kërkim nga policia e Durrësit, pasi ka shtyrë shtetasin Z.K.,80 vjeç, i cili është rrëzuar në tokë dhe nga përplasja e kokës ka humbur jetën. Sipas policisë, në kërkim është shtetasi ...
VizionPlus | 23-Jul-2019 14:28
Një 39 vjeçar është shpallur në kërkim nga policia e Durrësit, pasi ka shtyrë shtetasin Z.K.,80 vjeç, i cili është rrëzuar në tokë dhe nga përplasja e kokës ka humbur jetën. Sipas policisë, në kërkim është shtetasi ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved