ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 26/08/2019 09:35

Gjendet i vdekur në banesë e tij biznesmeni shqiptar

Gjendet i vdekur në banesë e tij biznesmeni shqiptar
Biznesmeni nga Kosova, Fehmi Gashi është është gjetur pa shenja jete nga familjarët në banesën e tij në orët e paradites. 42-vjeçari është i njohur për butikun “Charlie”. Vdekjen e Gashit e ka konfirmuar edhe Policia e ...
BalkanWeb | 23-Jul-2019 22:40
Biznesmeni nga Kosova, Fehmi Gashi është është gjetur pa shenja jete nga familjarët në banesën e tij në orët e paradites. 42-vjeçari është i njohur për butikun “Charlie”. Vdekjen e Gashit e ka konfirmuar edhe Policia e ...

Gjendet i vdekur në banesën e tij biznesmeni shqiptar
Biznesmeni nga Kosova, Fehmi Gashi është është gjetur pa shenja jete nga familjarët në banesën e tij në orët e paradites. 42-vjeçari është i njohur për butikun “Charlie”. Vdekjen e Gashit e ka konfirmuar edhe Policia e ...
Lajmi i Fundit | 24-Jul-2019 00:04
Biznesmeni nga Kosova, Fehmi Gashi është është gjetur pa shenja jete nga familjarët në banesën e tij në orët e paradites. 42-vjeçari është i njohur për butikun “Charlie”. Vdekjen e Gashit e ka konfirmuar edhe Policia e ...

Arrestohet i dyshuari për vrasjen te nënkalimi në Prishtinë
23:15, 23 Korrik 2019 Policia e Kosovës ka arrestuar një person të dyshuar për vrasjen e G.R që ka ndodhur më 20 korrik të nënkalimi në rrugën “Bill Klinton” në Prishtinë. “Policia e Kosovës pas ndërmarrjes së veprimeve ...
Medial | 23-Jul-2019 23:16
23:15, 23 Korrik 2019 Policia e Kosovës ka arrestuar një person të dyshuar për vrasjen e G.R që ka ndodhur më 20 korrik të nënkalimi në rrugën “Bill Klinton” në Prishtinë. “Policia e Kosovës pas ndërmarrjes së veprimeve ...

Gjendet i vdekur në banesë e tij biznesmeni shqiptar
Biznesmeni nga Kosova Fehmi Gashi është është gjetur pa shenja jete nga familjarët në banesën e tij në orët e paradites. 42-vjeçari është i njohur për butikun “Charlie”. Vdekjen e Gashit e ka konfirmuar edhe Policia e ...
Telegraf | 23-Jul-2019 19:18
Biznesmeni nga Kosova Fehmi Gashi është është gjetur pa shenja jete nga familjarët në banesën e tij në orët e paradites. 42-vjeçari është i njohur për butikun “Charlie”. Vdekjen e Gashit e ka konfirmuar edhe Policia e ...

Arrestohet i dyshuari për vrasjen te nënkalimi në Prishtinë
Policia e Kosovës e ka arrestuar një person si të dyshuar për vrasjen e G.R që ka ndodhur më 20 korrik te nënkalimi në rrugën “Bill Klinton” në Prishtinë. “Policia e Kosovës pas ndërmarrjes së veprimeve të vazhdueshme ...
Klan Kosova | 23-Jul-2019 23:16
Policia e Kosovës e ka arrestuar një person si të dyshuar për vrasjen e G.R që ka ndodhur më 20 korrik te nënkalimi në rrugën “Bill Klinton” në Prishtinë. “Policia e Kosovës pas ndërmarrjes së veprimeve të vazhdueshme ...

Policia arreston të dyshuarin lidhur me vrasjen te nënkalimi në rrugën “Bill Clinton” në Prishtinë
Policia e Kosovës ka arrestuar personin e dyshuar lidhur me vrasjen e raportuar më 20 Korrik 2019 te nënkalimi në Rrugën “Bill Clinton” në Prishtinë. Në njoftim thuhet se “Policia e Kosovës pas ndërmarrjes së veprimeve ...
Telegrafi | 23-Jul-2019 20:40
Policia e Kosovës ka arrestuar personin e dyshuar lidhur me vrasjen e raportuar më 20 Korrik 2019 te nënkalimi në Rrugën “Bill Clinton” në Prishtinë. Në njoftim thuhet se “Policia e Kosovës pas ndërmarrjes së veprimeve ...

Ky është personi i arrestuar për vrasjen tek shkallët e nënkalimit
N.B., është personi të cilën sot e ka arrestuar Policia e Kosovës në cilësinë e të dyshuarit, për vrasjen e 45 vjeçarit Gani Ramës, në mesditën e së shtunës te nënkalimi, në rrugën “Bill Clinton”, në Prishtinë. ...
Zeri | 23-Jul-2019 21:35
N.B., është personi të cilën sot e ka arrestuar Policia e Kosovës në cilësinë e të dyshuarit, për vrasjen e 45 vjeçarit Gani Ramës, në mesditën e së shtunës te nënkalimi, në rrugën “Bill Clinton”, në Prishtinë. ...

Gjendet i pajetë në banesën e vet biznesmeni shqiptar, mister arsyet e vdekjes
Është gjetur i pajetë në banesën e tij në Prishtinë biznesmeni i njohur Fehmi Gashi, pronar i shtëpisë së modës “Charlie”, e cila operon në disa pika shitjeje në kryeqytet. 42 vjeçari është gjetur pa shenja jete nga ...
GazetaTema | 23-Jul-2019 18:11
Është gjetur i pajetë në banesën e tij në Prishtinë biznesmeni i njohur Fehmi Gashi, pronar i shtëpisë së modës “Charlie”, e cila operon në disa pika shitjeje në kryeqytet. 42 vjeçari është gjetur pa shenja jete nga ...

Ky është personi i arrestuar për vrasjen e Gani Ramës në Prishtinë
Pamjet janë siguruar nga kamerat e sigurisë, përmes të cilave blic ka arritur të bëjë identifikimin e tij edhe Policia e Kosovës. Lajmin për arrestimin e N.B., të nacionalitetit shqiptar (kosovar) e ka konfirmuar edhe ...
Lajminet | 23-Jul-2019 21:26
Pamjet janë siguruar nga kamerat e sigurisë, përmes të cilave blic ka arritur të bëjë identifikimin e tij edhe Policia e Kosovës. Lajmin për arrestimin e N.B., të nacionalitetit shqiptar (kosovar) e ka konfirmuar edhe ...

Arrestohet i dyshuari për vrasjen në Prishtinë
Një vrasje ka ndodhur dy ditë më parë në Prishtinë, gjegjësisht në rrugën “Fehmi Agani”, për të cilën kishte raportuar Policia e Kosovës. Sipas Policisë, një i dyshuar (mashkull K/Shqiptar), për motive të panjohura, nga ...
InFokusi | 26-Nov-2017 10:06
Një vrasje ka ndodhur dy ditë më parë në Prishtinë, gjegjësisht në rrugën “Fehmi Agani”, për të cilën kishte raportuar Policia e Kosovës. Sipas Policisë, një i dyshuar (mashkull K/Shqiptar), për motive të panjohura, nga ...

Arrestohet i dyshuari i vrasjes së 45-vjeçarit në Prishtinë
Policia e Kosovës arreston personin e dyshuar lidhur me vrasjen e raportuar më 20 Korrik 2019 te nënkalimi në rrugën “Bill Klinton” në Prishtinë. Siç ka bërë me dije Policia personi i arrestuar është N.B mashkull. ...
InFokusi | 23-Jul-2019 20:50
Policia e Kosovës arreston personin e dyshuar lidhur me vrasjen e raportuar më 20 Korrik 2019 te nënkalimi në rrugën “Bill Klinton” në Prishtinë. Siç ka bërë me dije Policia personi i arrestuar është N.B mashkull. ...

Vrasja te nënkalimi, policia kapë të dyshuarin
Policia e Kosovës ka arrestuar të dyshuarin N.B lidhur me vrasjen e Gani Ramës, te nënkalimi, në rrugën Bill Klinton në Prishtinë. “Policia e Kosovës pas ndërmarrjes së veprimeve të vazhdueshme hetimore dhe ...
Gazeta Observer | 23-Jul-2019 20:44
Policia e Kosovës ka arrestuar të dyshuarin N.B lidhur me vrasjen e Gani Ramës, te nënkalimi, në rrugën Bill Klinton në Prishtinë. “Policia e Kosovës pas ndërmarrjes së veprimeve të vazhdueshme hetimore dhe ...

Arrestohet i dyshuari për vrasjen te nënkalimi në Pejton
Sipas njoftimit nga policia, i arrestuari për këtë vrasje është: N.B mashkull/shqiptar/kosovar “Personi i dyshuar është në proces të intervistimit dhe në konsultim me prokurorin kompetent do të ndërmerren të gjitha ...
Lajminet | 23-Jul-2019 20:44
Sipas njoftimit nga policia, i arrestuari për këtë vrasje është: N.B mashkull/shqiptar/kosovar “Personi i dyshuar është në proces të intervistimit dhe në konsultim me prokurorin kompetent do të ndërmerren të gjitha ...

Prangoset i dyshuari që mori jetën e 45 vjeçarit te nënkalimi në Prishtinë
Policia e Kosovës ka arrestuar të dyshuarin për vrasjen e raportuar më 20 Korrik 2019 te nënkalimi në rrugën Bill Klinton në Prishtinë. Sipas njoftimit të policisë, është arrestuar i dyshuari me inicialet N. B. “Policia ...
Arbresh | 23-Jul-2019 20:42
Policia e Kosovës ka arrestuar të dyshuarin për vrasjen e raportuar më 20 Korrik 2019 te nënkalimi në rrugën Bill Klinton në Prishtinë. Sipas njoftimit të policisë, është arrestuar i dyshuari me inicialet N. B. “Policia ...

Arrestohet i dyshuari i vrasjes së 45-vjeçarit në Prishtinë
Policia e Kosovës arreston personin e dyshuar lidhur me vrasjen e raportuar më 20 Korrik 2019 te nënkalimi në rrugën “Bill Klinton” në Prishtinë. Siç ka bërë me dije Policia personi i arrestuar është N.B mashkull. ...
Gazeta Express | 23-Jul-2019 20:42
Policia e Kosovës arreston personin e dyshuar lidhur me vrasjen e raportuar më 20 Korrik 2019 te nënkalimi në rrugën “Bill Klinton” në Prishtinë. Siç ka bërë me dije Policia personi i arrestuar është N.B mashkull. ...

Lajmi i fundit: Arrestohet i dyshuari për vrasjen tek nënkalimi
Policia e Kosovës ka arrestuar sot të dyshuarin për vrasjen e cila ka ndodhur pak ditë më parë tek shkallët e nënkalimit në Prishtinë, transmeton “Zëri.info”. Përmes një njoftimi për media PË-ja ka bërë të ditur se i ...
Zeri | 23-Jul-2019 20:32
Policia e Kosovës ka arrestuar sot të dyshuarin për vrasjen e cila ka ndodhur pak ditë më parë tek shkallët e nënkalimit në Prishtinë, transmeton “Zëri.info”. Përmes një njoftimi për media PË-ja ka bërë të ditur se i ...

Vrasja te nënkalimi, policia kapë të dyshuarin
Policia e Kosovës ka arrestuar të dyshuarin N.B lidhur me vrasjen e Gani Ramës, te nënkalimi, në rrugën Bill Klinton në Prishtinë. “Policia e Kosovës pas ndërmarrjes së veprimeve të vazhdueshme hetimore dhe ...
Indeks Online | 23-Jul-2019 20:28
Policia e Kosovës ka arrestuar të dyshuarin N.B lidhur me vrasjen e Gani Ramës, te nënkalimi, në rrugën Bill Klinton në Prishtinë. “Policia e Kosovës pas ndërmarrjes së veprimeve të vazhdueshme hetimore dhe ...

Humbi jetën në konflikt, ende asnjë i arrestuar
Vrasja e Gani Ramës, rreth 45 vjeç, e ndodhur të shtunën te nënkalimi në lagjen “Pejton” të Prishtinës, vazhdon të mbetet enigmatike, raporton Indeksonline. Policia e Kosovës ka siguruar prova nga vendi i ngjarjes ...
Arbresh | 23-Jul-2019 19:28
Vrasja e Gani Ramës, rreth 45 vjeç, e ndodhur të shtunën te nënkalimi në lagjen “Pejton” të Prishtinës, vazhdon të mbetet enigmatike, raporton Indeksonline. Policia e Kosovës ka siguruar prova nga vendi i ngjarjes ...

Vrasja te nënkalimi vazhdon të mbetet e pandriçuar
Vrasja e Gani Ramës, rreth 45 vjeç, e ndodhur të shtunën te nënkalimi në lagjen “Pejton” të Prishtinës, vazhdon të mbetet enigmatike, raporton Indeksonline. Policia e Kosovës ka siguruar prova nga vendi i ngjarjes ...
Gazeta Observer | 23-Jul-2019 18:59
Vrasja e Gani Ramës, rreth 45 vjeç, e ndodhur të shtunën te nënkalimi në lagjen “Pejton” të Prishtinës, vazhdon të mbetet enigmatike, raporton Indeksonline. Policia e Kosovës ka siguruar prova nga vendi i ngjarjes ...

Vrasja e Gani Ramës te nënkalimi vazhdon të mbetet e pandriçuar
Vrasja e Gani Ramës, rreth 45 vjeç, e ndodhur të shtunën te nënkalimi në lagjen “Pejton” të Prishtinës, vazhdon të mbetet enigmatike, raporton Indeksonline. Policia e Kosovës ka siguruar prova nga vendi i ngjarjes ...
Indeks Online | 23-Jul-2019 18:47
Vrasja e Gani Ramës, rreth 45 vjeç, e ndodhur të shtunën te nënkalimi në lagjen “Pejton” të Prishtinës, vazhdon të mbetet enigmatike, raporton Indeksonline. Policia e Kosovës ka siguruar prova nga vendi i ngjarjes ...

123
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved